Starity

Kokainozáson kapták Halsey-t

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 03. 16:09 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Drogozáson kapták a lesi fotósok a népszerű, feltörekvő énekesnőt, Halseyt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 03. 16:11 #2
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ez amerikában főleg híres emberek körében már-már elengedhetetlen dolog... Nem kell ezen meglepődni.
2018. január 03. 16:26 #3
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Hatalmas szenzáció, ilyen még egyszer sem fordult elő hírességek körében, rendkívüli, egyedi eset.
Félre értés ne essék, nem helyeslem a drogfogyasztást, de ne tegyünk úgy, mintha a sztárvilágban ő lenne az egyetlen.
2018. január 03. 16:50 #4
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ez a csaj számomra baromira antipatikus. Az egész lénye, és ahogy előadja magát egy megmagyarázhatatlan negatív vibe-ot ad nekem.
Azon meg külön csodálkoznék, hogy ha tiszta lenne, és ne tolna semmit, bár érdekes, mert én G-Eazyről úgy tudtam, hogy ő leszámolt a káros szenvedélyeivel, de akkor van az az ár, amiért ő is újra szívja a csíkokat.
2018. január 03. 17:17 #5
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Nincs vele bajom, de azért valjuk be aki nem egy dalában énekel a drogrol az a való életben sem vonja meg magától
2018. január 03. 17:45 #6
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (Diala @ 2018.01.03. 16:50)
Ez a csaj számomra baromira antipatikus. Az egész lénye, és ahogy előadja magát egy megmagyarázhatatlan negatív vibe-ot ad nekem.
Azon meg külön csodálkoznék, hogy ha tiszta lenne, és ne tolna semmit, bár érdekes, mert én G-Eazyről úgy tudtam, hogy ő leszámolt a káros szenvedélyeivel, de akkor van az az ár, amiért ő is újra szívja a csíkokat.


Ez velem is így van. Nyilván a legtöbb sztárnak megkreált az image-e, de az övéről üvölt az, hogy mennyire fake. Meg sem lepődtem ezen a cikken.
2018. január 03. 18:01 #7
Leave me alone1
Leave me alone1
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.18.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 254877
Offline offline
Eddig is mindenki tudta aki szereti a zenéjét hogy drogozik
2018. január 03. 18:05 #8
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Csatlakozom én is azok táborába akiknek antipatikus ez a csaj. Pedig mikor rábukkantam és belehallgattam pár számába egészen pozitívan vélekedtem róla de miután olvastam róla dolgokat és láttam pár videót, megváltozott a véleményem róla. A kisugárzása egyszerűen nem jön be. Ezen a cikken pedig végképp nem lepődtem meg.
2018. január 03. 18:16 #9
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3521
Csatolások: 8561
Azonosító: 146868
Offline offline
Ahjjj Halsey ne indulj le a lejtőn ... Annyira imádtam őt, aztán ahogy egyre híresebb lett, egyre jobban unszimpatikussá vált nekem is (sajnos).
2018. január 03. 19:27 #10
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A híresség negatívuma. Túl sok a kísértés és aki gyenge az nem tud ellen állni ennekm
2018. január 03. 19:52 #11
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Szép csaj,remek hangja van és jó kis zenáket csinál,de sajnos elég hülye is.
2018. január 03. 19:58 #12
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Az, hogy mások is csinálják, nem jogosít fel rá senkit. Attól még nem lesz elfogadható, követendő. Szeretem Halsey számait, nagyon az én stílusom, és örülök, hogy megtaláltam, de emberileg nem szimpatikus.
2018. január 03. 20:11 #13
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Sem a zenéjét nem szeretem, sem őt, mint ember. Sokan nagyra tartják, de én mindig is unszimpatikusnak találtam. Remélem azért tudja, hogy a közönsége igen fiatal... Ilyenről sokan példát vehetnek, és hát ez elég sz*r.
2018. január 03. 20:11 #14
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nem elég "high" G-eazy mellett? ez is kell?
2018. január 03. 20:21 #15
- törölt felhasználó -    
Mindig is hadilábon álltam Halsey-val. Valahogy sosem tudtam megbékélni vele, pedig a dalait (főleg a Badlands albumát) kifejezetten szeretem. Viszont már csak a puszta kisugárzásától elfog egy megmagyarázhatatlan ellenszenv, amin soha nem tudtam túl tenni magam. Az iránta érzett ellenszenvem, nem hiszem hogy már nőhet, így ez a cikk a legkevésbé sem váltott ki belőle semmit. Talán csak megerősített abban, hogy nem hiába volt annyira antipatikus már az első róla nézett videó után.
2018. január 03. 20:22 #16
- törölt felhasználó -    
Terjedelmes kiakadás következik, és 3, 2, 1…

Azt hittem, ma már nem tudok a jelenleginél is idegesebb lenni; nos, tévedtem. Pár ember gondolkodásmódja és megjegyzései annyira képesek felb*szni – már elnézést –, hogy azt szavakkal képtelen vagyok körülírni; bár minek is akarnék magyarázkodni? Először is, azokhoz az emberekhez szólnék, akik első látásra próbálják megítélni H-t. Egy korábbi cikk alatt már nekem támadtak páran, hogy „De hát te sem ismered, nem tudhatod, milyen lehet a négy fal között…” és igen, ez pontosan így igaz. Viszont az alapján, amit önmagából mutat a világnak, a négy falon kívül, szerintem abszolút tiszteletreméltó, és ha az ember nem ássa bele magát az életébe és a dolgaiba annyira, mint pl. én (ez nem fényezés, bár ki tudja), az nem is fog róla tudni kialakítani egy hiteles, életszerű, normális képet. Mert az igazság az, hogy ha valakit képtelenség pár videó, és kép alapján beskatulyázni, lehordani a földig, és elítélni, nos, az a valaki Halsey. Lehet megint a torkomnak ugrani, amiért ezt leírtam, és még mielőtt valaki félreértené, egyáltalán nem támogatom a drogfogyasztást, semmilyen formában, mennyiségben, és anyagban, de én megpróbálom másik oldaláról nézni a dolgokat. Aki ismerné egy kicsit ezt a lányt, az tudhatná, hogy régebben is fogyasztott, megpróbált öngyilkos lenni 17 éves korában, és mentális zavarral küzd. Tudom, ez nem indok arra, hogy valakit kokaint szívjon, és nem, még mindig nem pártolom H ezen tettét, de őszintén szólva én kib*szottul aggódom érte. Ha megint visszaesne egy szintre, ahol eljutna arra a pontra, hogy úgy döntsön, megpróbál öngyilkos lenni, nem tudom, mit tennék magammal. Mert bár teljesen igaz, hogy fogalmam sincsen, hogy a való életben, kamerák nélkül, négyszemközt milyen ember is valójában, de tisztelem mindazért, amit elért az életben, amit véghezvitt, és ahogyan a rajongóival, embertársaival és a kollegáival viselkedik. (Ez is olyan dolog, amit a mezei emberek, akik nem ismerik, nem tudhatnak… annyit elárulok, hogy nála aranyosabb, kedvesebb, tiszteletreméltóbb, őszintébb, és tisztább lelkű emberrel aligha tudna valaki összefutni a mai sztárvilágban, bár ez is olyan, hogy minek is magyarázom…) Nem tudhatom, mi történik vele a négy fal között, hogy miket kell átélnie nap mint nap, és miért nem? Mert rendelkezik magánélettel, amit mindenkinek tiszteletben kéne tartania – és nem, nem azért mondom ezt, mert egy elvetemült, idióta rajongó vagyok, aki elfogult minden olyasmivel kapcsolatban, ami ennek a lánynak a nevéhez köthető, és minden áron az a célom, hogy fényezzem őt, nem. Messze nem ezért mondom. Azért, mert ez minden egyes embernek kijár a tisztelet, és az, hogy megtartsa magának a titkait, hogy élje a magánéletét. Ez az, amihez senkinek, az égvilágon semmi köze nincsen; épp így Halsey-val is. Ráadásul, felnőtt nő, ő maga is képes eldönteni, hogy mit akar csinálni, hogy ezt kivel akarja csinálni, és azt is, hogy mindezt kivel akarja megosztani. Ha találgatni akarnék, akkor a rengeteg, a hírességek magánéletét teljesen semmisnek vevő, önző lesifotósok biztosan nincsenek ezen a listán, és pontosan ezért tartom ezt az egész ügyet rendkívül kiborítónak és tiszteletlennek. Tudom, hogy ez a munkájuk, hogy ezért kapják a fizetést, de eléggé undorítónak gondolom a tényt, hogy olyasvalamivel keresnek pénzt, ami a társadalom valamelyik másik tagjának esetleg kínos, vagy megrontja a magánszféráját.

És, hogy újra, meg újra ismételjem magamat: még mindig nem támogatom ezt az egészet, de álszent az, aki mást nem támad emiatt, csak ezt a lányt. Ugyan már, könyörgöm. Ő lenne az első híresség, aki kábítószert fogyaszt? Ő az első, akit ezen rajtakapnak? Nem. Mégis lehet, hogy mást nem ér ennyi ostorcsapás és gyűlölet a tettéért, mint őt – és, hogy őszinte legyek, még mindig fogalmam sincsen, hogy ezt az elképesztő negatív és undorral teli hozzáállást mégis mivel érdemelte ki. De mindegy, nem ez a téma. A lényeg, hogy remélem Ashley tudja, hogy a rajongói – az igaziak, akik mindössze ezért nem fogják otthagyni a p*csába – mindig mellette állnak, és támogatják. Remélem tudja, hogy itt vagyunk, mert ő is mindig itt van nekünk.

Az utolsó mondatom fejében pedig csak nevetni vagyok képes azon, aki komolyan azzal vádolja szerencsétlent, hogy az image-e megjátszott. Ezért rossz dolog az előítélet; ha bárki is tudna valamit róla, az nem mondana ilyet. De minek is próbálkozom azzal, hogy meggyőzzem az embereket… felesleges… :'))
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. január 03. 20:23 #17
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Csak nehogy elinduljon Halsey is a lejtőn, ahogy ezelőtt már sokan mások a tehetségesebbnél tehetségesebb hírességek közül..:/
2018. január 03. 20:24 #18
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
A többi sztár is csinálja csak nem kapták rajta. De amúgy nem egy nagy titok.
2018. január 03. 20:44 #19
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Most akkor szeretnék itt letisztázni valamit azoknak, akik szerint mindenki csinálja, de most hirtelen Halsey-t kapták rajta... oké, mindenki más is csinálja, és én egytől-egyig ellene vagyok, hogy bármelyikük is csinálja. Most azért ne akadjak ki a tettein, mert mások is csinálják, komolyan? Ezen logika alapján nem kellene kiakadnom semmiféle negatív tetten sem, amellyel egy ember magának árthat, csak mert mások is pontosan ugyan ezt csinálják, és ők is ártanak maguknak? Most komolyan, ez a leghülyébb logika valaha!
Én nem azért akadtam ezen speciel ki, mert drogozik, és az rossz, és most égessük el a boszorkányt, mert kokainhoz mert nyúlni - tényleg sok híresség csinálja, ebben egyet tudok érteni, bár, mint mondtam, a logika egy hatalmas faszság, szóval abba lehet hagyni őt ezzel védelmezni. Én inkább azon akadtam ki, amit az életútja és a múltja miatt tudok róla, és azért, mert inkább aggódok ténylegesen, semmint hogy mérges legyek rá. Őszintén, ha nekem annyi mindenen kellett volna keresztülmennem, mint neki, lehet, én is ugyan ezt tenném. Ha védelmezni akarja itt bárki is a csajt, akkor inkább ezzel tegye, ne pedig azzal, hogy "mások is csinálják", mert ez olyan, mintha nem akadtam volna ki megannyi más sztárra is, amikor láttam, hogy drogoznak, és felnéztem rájuk, vagy legalább is szerettem őket. És mindemellett végül is felnőtt nő, el tudja dönteni, mit akar csinálni, és mit nem akar csinálni. Nem pártolom, sőt, kicsit meg is rendített engem ez a hirtelen fejlemény, de nem tudom őt érte olyan szinten elítélni, hogy bármi rosszat tudja róla mondani hirtelenjében. Továbbra is csodálatosnak tartom, mert egy rossz kitérő, mint itt jelen esetben a drogozás, még nem fogja őt ellenszenvessé tenni a szemeimben. Azoknak pedig üzenném, akik emiatt hirtelen coming-outolni akarnak, hogy "Hát én soha sem szerettem", hogy lehet szétnézni Halseyt illetően, hogy mi mindent tett le az asztalra, és mennyire jólelkű és inspiráló. Majd utána jöjjön ide mindenki, hogy "Engem mindig elfog az ellenszenv". Persze, ha az ember csak ezt hajlandó látni, mint ezt a képet, ahogyan a hajón drogozik, akkor persze, hogy abba az illúzióba ringatja magát, hogy neki unszimpatikus. Álljunk le ezzel, oké, és gondolkodjunk el rajta, hogy milyen okok állhatnak a drogfogyasztás mögött, mert sokszor a lelki problémák, és a múlt, amely az ember mögött van, sokkal rosszabbak, mint maga a drogfogyasztás.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. január 03. 20:56 #20
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
én csak annyit fűznék hozzá, de leginkább a kommentekhez, hogy vicces hogy az embert néhány negatív videó vagy hír miatt ítélik meg.
halsey, taylor, sorolhatnám.
lehet utálni őket. de ha kizárólag az ilyen cikkek és videók alapján van róla véleményed, akkor inkább ne is legyen.

amúgy nem hinném hogy amiatt drogozna hogy annyira rosszul lenne. csak próbálja jól érezni magát - aminek nem ez a legjobb módja.
de emberek. ha minden egyes celebet lencsevégre kapnának amikor drogoznak, szegény glamsternek egész nap azokról kellene cikkeznie.

btw, csak nekem hiányzik az az idő mikor még halsey nem volt híres és nem követték lesifotósok?
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1123.