Starity

Logan Paulnak beintett a YouTube

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 12. 18:14 #21
jennette13
jennette13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 266018
Offline offline
Lisanne: "Most már az olyan emberek, akik gondolkodtak az öngyilkosságon, ők is visszavonulnak, mert félnek, hogy őket is levideózza egy olyan személy, mint Logan Paul." - de akkor ez pozitív, nem? Ha félnek, hogy levideózza őket, ezért nem lesznek öngyilkosok
2018. január 12. 18:15 #22
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
Teljes mértékben megérdemli!!
2018. január 12. 18:40 #23
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Nem fog hiányozni, és meg is érdemelte. Hihetetlen, hogy ezt az undorító idiótát továbbra is támogatják az agymosáson átesett rajongói.
2018. január 12. 19:06 #24
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Nem értem, mért csak most jutott eszükbe az embereknek, hogy mekkora gáz ez az ember, a régebbi videóiban is elég paraszt módon viselkedett. Nem akarok gyűlölködni, inkább csak sajnálom ezt a srácot, mert a fejében valami nagyon nincs rendben.
2018. január 12. 19:44 #25
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Hát igen...az előző cikknél azt írtam,hogy helyes dolog,hogy bocsánatot kért, és blablabla, de a következmények ettől függetlenül nem maradhatnak el. Hiába bocsátottam meg a srácnak( pedig abszolút nem bírom a stílusát, sőt...mint valaki leírta, tulajdonképpen a saját élete egy valóságshow, és nem látja át rendesen a dolgokat, ezért nem jött rá még a videó vágása közben sem, hogy ezt nem kéne) a bűntetésekkel abszolút egyetértek.
2018. január 12. 21:20 #26
- törölt felhasználó -    
Egy ilyen után annyira bírom ezeket a kamu bocsánatkéréseket :'D
2018. január 12. 23:02 #27
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Épeszű felnőtt ember sosem csinált volna ilyen badarságot. Megérdemli a bevételkiesést, sőt azzal is ki lennék békülve, ha egy kicsit meg kéne tapasztalnia a való életet neki és és a rendkívül példamutató öccsének is, nem csak a Lamborghini és luxusvillák csillogását. A youtube helyében az egész felhasználót törölném, tanuljon csak abból amit tett.
2018. január 12. 23:10 #28
Elina98
Elina98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.02.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 267659
Offline offline
Ennél sokkal rosszabbat érdemelne. Konkrétan meggyalázott egy holttestet. Ezt tényleg csak így ennyiben hagyják?
2018. január 13. 00:08 #29
vilmaaa
vilmaaa
új tag
 
StátuszI am trying to love myself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 266289
Offline offline
szerintem a téma túl van tárgyalva inkább azon kéne háborogni hogy a világban miért nincs egyenlőség
2018. január 13. 01:07 #30
- törölt felhasználó -    
Levideóz egy holttestet, és csak annyit kap hogy kicsit levesznek a pénzéből?
Remélem az a kicsi elég veszteség lesz ahhoz, hogy elkezdjen DOLGOZNI. Bár nem hiszem hogy akármihez is ért. Most legalább majd megtapasztalhatja azt, hogy milyen megdolgozni valamiért.

Fiatalabb vagyok mindkét testvérnél, mégis úgy érzem, hogy érettebb.......
2018. január 13. 01:12 #31
AvrillirvA
AvrillirvA
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 12
Azonosító: 125828
Offline offline
Orulok hogy itt olyan sok az okos, tapasztalt tizeneves, akik onbiraskodnak es magyarazzak a hulyesegeiket. Arrol hogy megalazott egy holttestet es orulhet ha megussza. Masok jonnek azzal, hogy a csaladot alazta meg, de ugyan kerlek hol volt a csalad vagy a tobbi okoskodo, kepmutato szar ember, amikor ongyilkos lett az a szemely? Esetleg eszre kellett volna vennie a csaladjanak is hogy szar van a puncsostalban es erre keszul, talan mellette kellett volna allniuk, sooot minden okoskodonak. Meg persze a tobbi ongyilkosnak akik ugyanugy megteszik, nem fsak abban az erdoben hanem akarhol a vilagban. Masreszt kivancsi lennek, hogy ti hogy reagalnatok le vagy akar a youtube nagyemberei egy ilyen esetet. Nyilvan egyik legrosszabb dontese volt felvenni, majd feltolteni ezzel mindenki tisztaban van, de ne akarjatok mar egy ember felett itelkezni. Mert vicc kategoria amit itt nehany ember, raadasul irastudatlan lemuvelt a hozzaszolas szekcioban. Gondolkozzatok el inkabb, hogy ti is kurtal mar el az eletben dolgokat, ahogy o is, csak neki van annyi fasza hogy felvallalja ugy, hogy tele van botranyokkal amugy is! Kivancsi lennek hogy a sok ember kozul, akik annyira hirdetik az eszmenyuket, mennyire allnanak szembe milliokkal es kernenek elnezest. Mellesleg a youtube el mehet a jo budos pukiba, mert tele van ennel kartekonyabb es szemetebb, puszitobb dologgal mint ez es csinalnak balhet belole? Nem. Es miert is? Ja mert ebbol jon a felhypeolas meg a nagy beszedtema semmi mas. Felreertes ne essen soha eletemben nem neztem a palit, nemis nezem, sot halvanylila csikosan leszarom mit csinal, de mikor noname nagyszajuak magyaraznak tok buta dolgot akkor nyilvan a realis oldalat probalom nezni. Es termeszetesen egyettertek azzal hogy nagy hiba volt feltolteni, de neki ez a munkaja, ebbol el es neha a feltekenyseg nagy ur! Szoval pampogjatok csak tovabb az igazotokrol a rozsaszin fellegvarotokba, majd par ev mulva eszetekhez kaptok!
2018. január 13. 07:50 #32
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Még a nevetés rész nem is rossz az én szemszögemből, hisz mindenki másképp reagál a nevetés is teljesen normális. Én is ha szomorú vagyok vagy meghalt egy szerettem nevetni kezdek nem azért, mert bunkó vagyok és mert nem szerettem a szervezetem így reagál erre és még sokan mások is szoktak így. Szóval ezzel én nem vitatkozom, hogy Logan nevetett,de az tényleg nem volt szép, hogy ebből akart nézettséget kreálni, de láthatjátok, hogy valóban megbánta és átgondolta a tetteit tanult a hibájából.
2018. január 13. 11:00 #33
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
AliciaAlice végül is igen az nem bunkósság ha azon nevetsz ha meg hal valaki tééééényleg..........
2018. január 13. 11:07 #34
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
meghal* de amúgy nem tudom Paulkát sajnálni mivel annyira beképzelt hogy az valami hihetetlen így legalább egy kicsit le tört a szarva..
2018. január 13. 11:29 #35
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Idézet (AvrillirvA @ 2018.01.13. 01:12)
Orulok hogy itt olyan sok az okos, tapasztalt tizeneves, akik onbiraskodnak es magyarazzak a hulyesegeiket. Arrol hogy megalazott egy holttestet es orulhet ha megussza. Masok jonnek azzal, hogy a csaladot alazta meg, de ugyan kerlek hol volt a csalad vagy a tobbi okoskodo, kepmutato sz*r ember, amikor ongyilkos lett az a szemely? Esetleg eszre kellett volna vennie a csaladjanak is hogy sz*r van a puncsostalban es erre keszul, talan mellette kellett volna allniuk, sooot minden okoskodonak. Meg persze a tobbi ongyilkosnak akik ugyanugy megteszik, nem fsak abban az erdoben hanem akarhol a vilagban. Masreszt kivancsi lennek, hogy ti hogy reagalnatok le vagy akar a youtube nagyemberei egy ilyen esetet. Nyilvan egyik legrosszabb dontese volt felvenni, majd feltolteni ezzel mindenki tisztaban van, de ne akarjatok mar egy ember felett itelkezni. Mert vicc kategoria amit itt nehany ember, raadasul irastudatlan lemuvelt a hozzaszolas szekcioban. Gondolkozzatok el inkabb, hogy ti is kurtal mar el az eletben dolgokat, ahogy o is, csak neki van annyi f*sza hogy felvallalja ugy, hogy tele van botranyokkal amugy is! Kivancsi lennek hogy a sok ember kozul, akik annyira hirdetik az eszmenyuket, mennyire allnanak szembe milliokkal es kernenek elnezest. Mellesleg a youtube el mehet a jo budos pukiba, mert tele van ennel kartekonyabb es szemetebb, puszitobb dologgal mint ez es csinalnak balhet belole? Nem. Es miert is? Ja mert ebbol jon a felhypeolas meg a nagy beszedtema semmi mas. Felreertes ne essen soha eletemben nem neztem a palit, nemis nezem, sot halvanylila csikosan leszarom mit csinal, de mikor noname nagyszajuak magyaraznak tok buta dolgot akkor nyilvan a realis oldalat probalom nezni. Es termeszetesen egyettertek azzal hogy nagy hiba volt feltolteni, de neki ez a munkaja, ebbol el es neha a feltekenyseg nagy ur! Szoval pampogjatok csak tovabb az igazotokrol a rozsaszin fellegvarotokba, majd par ev mulva eszetekhez kaptok!

Nem akarta hozzászólni többet a cikkhez, de emellett nem tudtam elmenni szó nélkül, bocsáss meg.

Egyrészt nehogy már azok az emberek legyenek hibásak, akik öngyilkosok lettek. Hidd el, nagy részük nem lát más megoldást, minthogy elveszi magától az életet, nem jó kedvében teszi egyik sem. A családot sem lehet hibáztatni, hiszen sokszor szinte semmi előjele sincs annak, hogy valaki ilyesmire készül. Példának okáért ott van Chester Bennington, aki az öngyilkossága előtti napon is nevetett és bohóckodott, mint ahogy mindig is tette, és még a közeli hozzátartozói és barátai sem gondolták, hogy másnap esetleg úgy dönt, ahogy döntött.

Másrészt, igen, mindenki máshogy reagálja le az ilyen helyzeteket, ezért nem is hibáztatom. De az ott készült felvételt nem nyersen tette fel, hanem dolgozott vele, gondolom, többször végignézte, és meg is vágta. Az utómunkálatok alatt egyszer sem fordult meg a fejében, hogy ízléstelen és tiszteletlen dolog lenne közszemlére tenni azt a videót? (Mert egy értelmes embernek ez megfordult volna a fejében) Nem, mert az járt a fejében, hogy ő Logan Paul, neki mindent szabad és most majd ő lesz a nagy király, mert olyan videót készített és oszt meg a nagyközönséggel, amit még egyik youtuber sem ezelőtt. Aztán, amikor nem úgy sült el a dolog, ahogy ő tervezte és elég csúnyán visszanyalt az a bizonyos fagyi, elővette a kiskutya szemeket és előadta, hogy ő mennyire megbánta.

Egyébként meg elég megnézni a több videóját. Tiszteletlen mindenkivel, az utca embereit csak eszközöknek használja, sokszor megdobálja és szörnyen megalázza őket (volt, hogy rendőröket is, a barátairól meg inkább ne is beszéljünk, érthetetlen számomra, hogy még egyikük sem verte jól képen), ha meg valaki szóvá teszi, hogy talán normálisan kéne viselkednie, úgy reagál rá, mint egy öt éves. Ideje volt már annak, hogy a tetteinek következménye is legyen, és annak is itt az ideje, hogy felelősséget vállaljon értük és rájöjjön, nem ő a világ közepe.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2018. január 13. 12:29 #36
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
A tetemes rajongótábora adta alá a lovat hónapokon keresztül. Akármekkora pofozni való disznó is ő meg a méghülyébb tesója, erre volt igény. Lehet itt támadni, de eddig volt aki etesse a trollt, így nem csoda, ha idáig jutott, és már egy szerencsétlen, halott embertől is nézettséget remélt. Nekem a Dancsós videó is bőven elég volt belőlük. Szomorú, hogy ilyet eddig egyáltalán megengedett a nép és a youtube, de még szomorúbb az, hogy van olyan hely a világon, amit Öngyilkosok erdejének neveznek. Ez is bizonyítja, hogy az emberek valójában mennyire tesznek mindenre, és egy halott meggyalázásának kellett történnie, hogy eltűnjenek. Már ha tényleg el fognak tűnni...
2018. január 13. 12:56 #37
- törölt felhasználó -    
madeleine. Tökéletesen egyetértek! smileeee.gif
2018. január 13. 13:11 #38
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
szerintem ez édes kevés "büntetés" ahhoz képest amit csinált...
2018. január 13. 13:27 #39
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Várható volt, hogy ennek az ügynek még lesz valami következménye.
2018. január 13. 13:49 #40
Klaudia44
Klaudia44
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268669
Offline offline
AliciaAlice?!?!?! Ha meghal egy szeretted nevetni kezdesz, mert "a szervezeted így reagál"? Jézusom. Igazad van, nem azért van ez, mert bunkó vagy! Valóban nem vagy az. Te "csak" nem nagy normális! Hidd el, hogy ez nem normális dolog, kérjek fordulj elmeorvoshoz! Ezt mindenféle gúny nélkül írom! Elképzelem, ahogy egy temetésen mindenki nevet sírás helyett, majd próbálják bemesélni, hogy ez természetes dolog... Atya Úristen, veled nagyon nagy baj van!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok