Starity

Logan Paulnak beintett a YouTube

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 12. 08:45 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Nagy pácban van a fiatal vlogger, ugyanis a YouTube szerződést bontott vele. Csatornája már nem tartozik a kiemelten ajánlott hirdetési felületek közé, valamint filmszerepeit is szüneteltetik.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 12. 09:16 #2
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 873
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Senkinek se fog hiányozni ez a gyökér.
2018. január 12. 09:50 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szinte semmi. Annyit csináltak hogy most már nem fogják ajánlgatni a cégeknek hogy hé ez a srác videóját ajánljuk itt hirdess. Van elég hírneve meg jó menedzsmentje ahhoz hogy ezt megoldják. Azért ennyi megtekintéssel, feliratkozóval már sokan ismernek.
2018. január 12. 09:56 #4
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Hulljon a férgese
2018. január 12. 10:21 #5
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Pár hét múlva már úgy fog mindenki tenni mintha nem is történt volna meg..Felesleges.
2018. január 12. 11:09 #6
Doris92
Doris92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 262267
Offline offline
Én láttam a videót, és teljesen jogosan kapja ezeket érte. Mindenki másképpen reagál egy holttestre, de ki kellett volna tényleg kapcsolni a kamerát. Bár tőle mit is várt mindenki, amikor a létező összes szabályt megszegi és még videóra is veszi.
2018. január 12. 12:11 #7
Lexi2345
Lexi2345
új tag
 
StátuszNever say never
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.13.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 262473
Offline offline
Ez tényleg hatalmas hiba volt a részéről, de szerintem nem véletlenül tűnt el a bocsánatkérő videó után. Valószínűleg rettenetesen érzi magát. Persze megérdemli amit kapot, hiszen hülyeséget tett, de azért nem kéne ennyire firtatni a dolgot. Bármilyen internetes felületen görgetek, csak ezt látom. És Logan is. Az egyik felem azt mondja ez helyes, hiszen ,,bűnhődnie" kell, a másik viszont már kezdi meg is sajnálni őt. Mindenhol csak ezt látja, az emberek szidják és a halálát kívánják. Ha helyes is, ha nem, ezt egy ember sem érdemli meg.
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2018. január 12. 13:02 #8
- törölt felhasználó -    
Megérdemli.
2018. január 12. 13:13 #9
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
annyira unalmas, hogy az összes magyar youtuber-es most csinál erről egy videót, amiben, mind ugyan azt a véleményt mondják, mondjuk én vagyok a csacska, hogy meg is nézem ezeket :'(
2018. január 12. 13:28 #10
- törölt felhasználó -    
Így járt
2018. január 12. 13:35 #11
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Ezek után én nem videóznék többet. Nem néztem soha meg egy videóját sem, nem is akarom, elég volt látni részleteket belőlük Dancsó videójában. Borzalmas, hogy mit képzel magáról ez a pöcsfej, azt hiszi ő mindent megtehet, undorítóan viselkedett, remélem most magába néz a kis szünete alatt.
Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=IfNCcUxKgwI
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. január 12. 13:49 #12
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Úgy gondolom, hogy megérdemli. Komolyan, egy normális ember csinál ilyet? Alapjáraton érettebbnek és értelmesebbnek tartottam a tesójánál, de kiderült hogy tévedtem, talán rosszabb is mint Jake. És mi ez a megbánós videó? Azelőtt kellett volna gondolkodnia szerencsétlen csávónak, mielőtt feltette, vagy lefilmezte azt, ami történt. Nem tudom sajnálni, egyszerűen nem megy. Most már az olyan emberek, akik gondolkodtak az öngyilkosságon, ők is visszavonulnak, mert félnek, hogy őket is levideózza egy olyan személy, mint Logan Paul.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. január 12. 14:08 #13
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Dancsó videójában szereplő néhány részlet is bizonyítja, hogy mérhetetlenül buta és primitív, az empátia legkisebb szikrája sincs meg benne. Mindent a nézettségért, nem számít, hogy megaláz másokat, holttesteket videóz le vagy a hibájából a barátja komolyan megsérül, eltöri a lábát. Kiábrándító, hogy ennek az idiótának van több, mint 10 millió követője, felelősségérzete meg egy csepp sincs. Megérdemli, amit kap, talán így majd rájön, hogy nem ő tojta a spanyolviaszt.
2018. január 12. 14:08 #14
Rsolyi8
Rsolyi8
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.29.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 214325
Offline offline
es tudtatok hogy shanet (masik nagy yts 10 eve videozik sokak kedvenc koztuk enyem is) pedofiliaval vadolta egy yts oldal kiket logan managere fizetett le hogy csinaljak meg a vidoet annak erdekeben hogy elfelejtsek logan esetet?
2018. január 12. 15:17 #15
FanXnX
FanXnX
új tag
 
StátuszThe family is the only thing you do not choose.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.22.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 266971
Offline offline
Ez undoritó lépés volt tőle de szerintem senki nem érdemli meg hogy megvonják tőle a munkáját vagy a pénz szerzési bevételeit. Persze nem támogatom meg semmi de igazából ő ebből élt meg és most mit kezd az életével?
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2018. január 12. 15:44 #16
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (FanXnX @ 2018.01.12. 15:17)
Persze nem támogatom meg semmi de igazából ő ebből élt meg és most mit kezd az életével?


Talán mostantól meg is kellene dolgoznia a pénzéért. Legalább is mi, hétköznapi emberek, reggel felkelünk és elmegyünk szépen a munkahelyünkre dolgozni. A legtöbben nem a bohóckodásból élnek meg. rolleyes.gif
2018. január 12. 15:58 #17
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Már így is pofátlanul meggazdagodott a semmittevésből. Annyi pénz még befolyik majd neki, hogy tudja finanszírozni az életét, vagy ha nem akkor megy szépen és dolgozik...de ha büdös a munka akkor feléli az eddig könnyen szerzett vagyonát.
2018. január 12. 16:30 #18
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Aki azt írja, hogy amúgy is van sok látogatója, nem fog olyan sokat veszíteni anyagilag: de! Azt olvastam, hogy a kattintásai után nem fog vagy nem annyit fog a youtube már fizetni, tehát hiába nézik a műsorait, ha nem jön a lé. Egy portál szerint kb. másfél milliárd Ft-ról beszélünk és asszem évente, de nem akarok hülyeségeket írni. Ekkora összegnél megérné (és egyébként is), ha az ember egy kicsit is következményelemzést végezne, ha már egyébként IQ harcosról beszélünk és átgondolná a dolgokat.
Aki meg azt írta, hogy senki nem érdemli meg, hogy elvegyék a munkáját: de! Nem 12 éves emberről beszélünk. A Youtube a kenyéradója, a "cég", akinél dolgozik. Minden embernek van munkaszerződése, az meg kimondja, hogy ha a vállalat elveivel nem megegyezően viselkedsz, ki leszel rúgva. Itt most nagyjából ez történt. Vállalja szépen a következményeket, nem oviban vagyunk.
2018. január 12. 17:44 #19
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (madeleine. @ 2018.01.12. 14:08)
Dancsó videójában szereplő néhány részlet is bizonyítja, hogy mérhetetlenül buta és primitív, az empátia legkisebb szikrája sincs meg benne. Mindent a nézettségért, nem számít, hogy megaláz másokat, holttesteket videóz le vagy a hibájából a barátja komolyan megsérül, eltöri a lábát. Kiábrándító, hogy ennek az idiótának van több, mint 10 millió követője, felelősségérzete meg egy csepp sincs. Megérdemli, amit kap, talán így majd rájön, hogy nem ő tojta a spanyolviaszt.


Én a másik oldalról közelíteném meg. Nem csak ő az idióta, hanem akik követik...
2018. január 12. 17:51 #20
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
ezt csak magának köszönheti és még így is örülhet hogy ennyivel megúszta.
Direkt mentek el az öngyilkosok erdejébe és direkt mentek le a "turistáknak" kijelölt részről (ami szabály ellenes)csak azért hátha látnak majd valami érdekeset. És egy ilyen helyen szinte biztosra vehették hogy látni fognak..
És láttak is.. a többit már mindenki tudja.
Én is csak Dancsó videójába láttam róla részleteket és undorító amit megenged magának a "barátai" folyamatosan megalázza az egyik szerencsétlent kibilincselte az ágyhoz kb fél napra.. aztán a másik videójában leesett a lépcsőről elvileg véletlenül amit pont kamerára vett és ahelyett hogy oda ment volna megnézni hogy jól van-e azon gondolkozott hogy milyen clikbait címet adjon a videónak...
ja arról nem beszélve hogy az utca embereit csak kellékeknek használja a videóihoz.. dobálja ,kigúnyolja őket és még folytathatnám.

Én a csatornáját töröltem volna vagy legalábbis egy hosszabb ideig befagyasztottam volna neki hogy ne tudja használni..
Nem kell őt sajnálni hogy mi lesz vele mert szerintem így is több milliója van amit ha nem szór el hülyeségekre akkor sokáig megtud élni belőle.
A youtube az a munkahelye pl én nyáron dolgoztam egy gyárba ahol tilos volt videózni az egész területen.. bár én nem videóztam de ha még is megtettem volna és lebukok és kidobnak akkor az csak az én hibám.. ahogy ez is csak az övé.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok