Starity

Logan Paulnak beintett a YouTube

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 13. 13:51 #41
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
AvrillirvA: Wow, úgy írsz az öngyilkosságról, mintha ilyen egyszerű lenne, csak oda kell figyelnie rá a családjának stb. Gondolom nem voltál még olyan szituációban, hogy úgy érezd, tényleg meg kell tenned. Jó neked, ez maradjon is így.
Egyébként pedig Japán élen jár a világban az öngyilkosságban, javarészt, mert kegyetlenül sokat kell dolgozzanak (erre a halálra külön szavuk is van: Karoshi), rengeteg a társadalmi elnyomás és elvárás, meg ott van a becsületbeli rituális is stb stb. Kicsit olvassatok utána.
2018. január 13. 13:57 #42
Sinister_sister
Sinister_sister
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.13.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 260871
Offline offline
Klaudia44: Egyetértek. Viszont ha ez Mexikóban történik, akkor ott buliztak is volna a temetésen, nevettek és énekeltek volna. Más a kultúra és a felfogás. Nem vagyok pszichológiában jártas, és szerettemet se vesztettem még el, de halottam már ilyet, hogy valaki nevet ilyenkor, ez is része lehet a gyász feldolgozásának. Azért bizarrul hangzik. És Logan esetére visszatérve más tészta.
2018. január 13. 14:38 #43
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
totálisan egyatértek..
2018. január 13. 15:14 #44
Klaudia44
Klaudia44
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 268669
Offline offline
Mexikóban sem nevetnek a halálhír hallatán, nincs az a kultúra, ahol, ha bejelentik, hogy meghalt a családtagod, akkor nevetnek. Az más dolog, hogy egy temetési szertartáson mi történik, de Alice azt mondta, ha meghal egy szerettje, elkezd nevetni. Ez márpedig beteg, ezt kultúrára nem lehet fogni biggrin.gif
2018. január 13. 15:37 #45
Wonderland049
Wonderland049
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.04.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 266658
Offline offline
Ha a tetteinek nincs következménye sosem fogja megtanulni, hogy hogyan kéne viselkedni.
2018. január 13. 16:25 #46
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Elég gyökér egy seggfej ez a takony. Meg mekkora cserpákja van biztos zsidó!
2018. január 13. 19:17 #47
Monalysa
Monalysa
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak japán! szeretlek Dél-Korea!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.02.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 261695
Offline offline
így tanulhat a hülyeségéből... Remélem.. és nem úgy fogja föl hogy "hülye youtube! most mindent tönkre tettél"
2018. január 13. 21:14 #48
Rusher Girl 007
Rusher Girl 007
 
Státusz"yesterday,love was such an easy game to play..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 0
Azonosító: 246453
Offline offline
Ez a gyerek annyira irritáló..nagyon nagy hülyeséget csinált,és értem én hogy bocsánatot kért de erre hamarabb is gondolhatott volna..és nem értem mit várt vagy mire számított az emberektől..mert aki ilyen videót közzé tesz azzal valami nincs rendbe..
2018. január 14. 07:36 #49
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Nem azzal van a baj, hogy nevetett, mikor meglátta a holttestet. Nem tudod, belőled mit váltott volna ki egy ilyen helyzet. A baj az, hogy nem kapcsolta ki a kamerát, amikor ki kellett volna, csakhogy ezzel is nézettséget szerezzen magának. Legalább a videó vágása közben eszébe kellett volna jutnia, hogy hű basszus, ezt talán nem kéne feltenni.

De nem is értem, mért csak most robbant ki ez a botrány, a többi videójában is elég paraszt módon viselkedett.
2018. január 14. 18:58 #50
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Köszönöm a sok kedves tanácsot teljesen épelméjű vagyok. De a szervezeted tud így reagálni a gyászt mindenki másképp fogja fel. Van, aki tombol van aki nevet van aki végig bőg. Csak mert elterjedtebb a sírás attól még ott van más reagálás. Szerintem Logan azért nevetett, mert annyira abszurd neki ez, hogy egy holttestet lásson , hogy nevetni kezd. Igen tudom abszurdan hangzik. Én is ismerek olyat, hogy a lánynak meghalt a testvére, akiért tűzbe is tette volna a kezét, de először tombolva sírt majd nevetett a temetésen pedig ő is épp elméjű. A nevetés meg nem függ örömmel össze. Mikor én nevettem se voltam boldog belül zokogtam.
2018. január 14. 18:59 #51
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Szerintem Logan nem bunkóságból nevetett, mert szerintem az másképp nézett volna ki inkább volt olyan, hogy Jézusom hogy történhet ilyen velem, hogy ilyet láttok, lehetetlenség"
2018. január 14. 23:38 #52
Elina98
Elina98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.02.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 267659
Offline offline
Vicces, ahogy próbálják védeni.
Az még egy dolog, hogy nevetett, mert hirtelen nem tudta másképp lereagálni, de a folytatás már súlyosabb. Nem kapcsolták ki a kamerát, odamentek ahhoz az emberhez, mindenféle szögből videózták, gúnyolódtak, Logan selfiezett is vele, ezek után pedig volt pofája kérni a feliratkozást és a lájkokat.
Mellesleg az úton is elgondolkozhatott azon, ami történt. Akkor is, mikor hazaért, és akkor is, mikor hosszú ideig vágta a videót. Aztán még ott az az idő, amíg kitalálta a címet, kikeresett és bevágott egy képet a nemtudomhány felvételből, összerakta őket és feltöltötte az egészet, mert az sem egy pillanat alatt történik meg.Illetve biztosan átbeszélte a kis stábjával is az eseményeket. Volt ideje mérlegelni, ezt meg kéne-e mutatni másoknak, vagy nem, már a videókészítés menete közben is, ahol újraszembesült az egésszel. De nem, lényegtelen milyen undorító a tette, az nyilvánvalóan fontosabb volt, hogy mindenki róla beszéljen. Elérte a célját, ez tény, de az a nem mindegy, hogy milyen áron.
2018. január 15. 07:25 #53
AliciaAlice
AliciaAlice
visszatérő vendég
 
StátuszHa úgy érzed karambolozni fogsz csak lépj rá a gázra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 232137
Offline offline
Eline98 én nem védem egyáltalán én csak a nevetés részt magyaráztam azzal viszont egyetértek, hogy amit utána tett azt nem kellett volna. Én kifejezetten nem kedveleme a Paul fivéreket.
2018. január 15. 12:11 #54
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
"Logan selfiezett is vele, ezek után pedig volt pofája kérni a feliratkozást és a lájkokat." Patkány!! Az ilyenre nem lehet mást mondani. Alapból olyan ellenszenves pofája van. Kíváncsi lennék mennyire csökken a rajongói száma, ezek után. Egyáltalán, hogy lehetett eddig is rajongani ezért a suttyóért?
2018. január 15. 14:18 #55
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Nesze neked, kellett a nézettség megkaptad... Amúgy nem illett volna levideózni egy élettelen testet. Nem azért ment az az ember ki az erdőbe végezni magával, hogy majd a youtubeon szerepeljen.. Szerintem borzalmas döntés volt ezt feltölteni. Mert akkor inkább mesélték volna el a vlogban, hogy igen valóban láttak vkit, nem pedig bemutatni meg száz szögből felvenni... Ő mit szólna ha egy szerette került volna fel.
Csak logikusan, ésszerűen kellett volna cselekedni, de látom ez az egész nézettség hajhászás már az emberi érzéseit is kiirtotta.
Meggondolatlan volt.
2018. január 17. 12:48 #56
Pirike525
Pirike525
új tag
 
StátuszSziasztok! Meg uj vagyok Starity-n szoval jol jonne egy kis segitseg :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.23.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 265036
Offline offline
megerdemelte ez van
2018. január 17. 16:41 #57
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
vilmaaa  
Adlak nagyon testér heart.gif
2018. január 17. 17:25 #58
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Meggondolatlan volt, de nem kellene szerintem így elítélni.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok