Starity

Lucy Hale szexuális zaklatás áldozata lett

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 24. 09:49 #21
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Az a gáz, hogy annak is divata van, hogy az erőszak ellen felszólalnak, és tesznek valamit ellene. Mintha aktuális lenne embernek lenni, és kiállni a másik mellett. Persze van aki ebből is hasznot akar húzni, és mivel az ilyen történéseknek általában 2 szereplője van, bizonyítani nem nagyon lehet őket - az emberek pedig szeretnek bíráskodni, ítélkezni mások felett, ezért kb. már mindenkit hazugnak titulálnak. És megint ott vagyunk, ahol a part szakad. Komolyan sokszor szégyellem magam, hogy az emberi fajhoz tartozom.
2018. január 24. 21:28 #22
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Mi is történt vele voltaképpen? ...ja vagy úgy,hogy azt nemtudni...ő már komolyabb kategórába lépett a többihez képest...már meg sem említi mi történt,csak azt hogy zaklatás áldozata lett...oo te jó ég ez már siralmas... sajnálom ..nagyon sajnálom azokat akik tényleg zaklatás áldozatai lettek,mert mostanra már hobbi szerűvé vált az,hogy egy nemtetsző hozzászólást,füttyentést vagy akármit zaklatásnak nyilvánítsanak... az ég szerelmére... térjenek már észhez ezek a libák,hogy ez nem vicc! És nem így kell több rajongót meg figyelmet szerezni!
2018. január 24. 21:30 #23
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Akivel meg tényleg megtörtént azt már senki vagy nagyon kevesen fogják komolyan venni...azért mert pár figyelem éhes lány csak több figyelmet szeretne...
2018. január 26. 14:18 #24
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2016
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Én meg hófehérke vagyok a hét törpe meg itt rohangál körülöttem, komolyan mondom elég a sok figyelem éhes sztárocskából aki ezzel akarja promozni az új lemezét vagy sorozatát. Mi van az igazi áldozatokkal a sok hazug sztori után ki fog nekik hinni. Nyílt titok volt mi megy a filmiparban és nem csak nők voltak az áldozatok mégis nem csak férfiak voltak az elkövetők mégis mindenki úgy tesz mintha minden férfi egy szörnyeteg a nők megy angyalok akik soha nem találnának ki zaklatásos történetett csak hogy hasznot húzzanak belőle. Ott van Rose mcgowan aki szintén áldozat volt de pénzért csendben maradt meg a karrierért de nyíltan védte rendező barátját aki szexre kényszerített egy 12 éves kisfiút. Na ezért nem hiszem el már az ilyen engem is zaklattak történeteket egy színésznő sem ártatlan tudták az árát a hírnévnek akinek van tartása nem megy bele ha tudja mire kényszerítik a filmszerepért de a legtöbben a hírnevet és pénzt választották most meg áldozatnak hívják magukat, szerintem ha pénzért eladod magad annak más a neve
2018. január 26. 20:56 #25
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Jézusom, nem is tudja senki, hogy mi történt, itt találgattok és elítélitek, holott Lucy egy okos nő és biztos nem nyafogna egy semmiségért és nem dobálózna ilyen szavakkal.
2018. február 02. 14:33 #26
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
ÉL OLYAN HÍRESSÉG AMERIKÁBAN AKIT VALAKI NEM ZAKLATOTT VOLNA ???????? Usa most már nem a lehetőségek hazája hanem a Szexuálisan zaklatottak hazájává avanzsált!!!
2018. február 11. 13:50 #27
Therealcrybaby8
Therealcrybaby8
új tag
 
Státusz"So what if 'im crazy? The best people are!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 266838
Offline offline
"Lucy Hale szexuális zaklatás áldozata lett"
Kiss az aki nem lett az még soha? Már várhatjuk, hogy a 13 éves Milli Bobby Brown is tesz egy ilyen bejelentést 4 éven belül.....Isten óvja Amerikát!
2018. március 03. 17:09 #28
Ócéanee
Ócéanee
új tag
 
StátuszUh-oh, there it goes, I said too much, it overflowed Why do I always spill?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.27.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 269256
Offline offline
Engem már többször is molesztáltak az előző osztályomban, de jó hülye voltam és pár hónappal ezelőttig még a családomnak se mondtam el.( Apukámnak reakciója volt számomra a legmeglepőbb, mert mikor megemlítettem, hogy piszkálnak nem igazán foglalkozott vele. ) Ha amiatt regisztráltam volna twittere/instára, hogy kiírhassam már én is celeb lennék vagy mi? biggrin.gif Nem szeretem ha valaki ilyesmi dolgokkal próbálja felhívni magára figyelmet, de szerintem Lucy se promoért/hírnévért tette. Lehet pont amiatt nem írta le mi volt szóról-szóra, mert nem akar rá emlékezni vagy nem akarja nagyon senki orrára kötni, vagy szimplán nem akar ebből akkora felhajtást, mint egyesek...
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok