Ma éjszaka lezajlott az 60. Grammy-díjátadó: íme, hogyan jelentek meg a sztárok idén a vörös szőnyegen.
A teljes cikkhez kattints ide!
Ruhamustra: Grammy Awards 2018
2018. január 29. 18:57
#3
|
|
petra_radcliffeúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 18.01.02. Hozzászólás: 87 Csatolások: 0 Azonosító: 268523 offline
|
szépek
2018. január 29. 18:59
#4
|
|
Ten Thousandvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.03.30. Hozzászólás: 358 Csatolások: 0 Azonosító: 255291 offline
|
Gaga ruhája
2018. január 29. 19:19
#7
|
|
Szandi0820mousquetaire™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.02. Hozzászólás: 8901 Csatolások: 237389 Azonosító: 59785 offline
|
Nálam az estélyt egyértelműen Miley nyerte, egyszerűen mindkét ruhája gyönyörűséges volt. Viszont ha választani kellene a kettő közül, akkor nekem sokkal jobban elnyerte a tetszésem a fellépőruhája. Alapjáraton nem vagyok híve a habos-babos daraboknak, de ebbe beleszerettem.
Viszont mínusz egy pontot le kell vonnom a vörös szőnyegen leművelt rózsanyalogatásért, az jelentősen rontott az összképen.
Viszont mínusz egy pontot le kell vonnom a vörös szőnyegen leművelt rózsanyalogatásért, az jelentősen rontott az összképen.
2018. január 29. 19:29
#9
|
|
Hajni és GézacicaBlackpink in your Ari-yuh |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.12.22. Hozzászólás: 2038 Csatolások: 58 Azonosító: 252466 offline
|
Lana és Camila gyönyörű volt:D
Viszont Alessia és Bebe kicsit melléfogott:/
Viszont Alessia és Bebe kicsit melléfogott:/
2018. január 29. 19:32
#10
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Gaga nagyon szép volt. még Beyoncé összeállítása az, ami tetszett, bár ő sosem okoz etéren csalódást. Cardi B ruhájáról pedig nem tudom eldönteni, hogy tetszik e vagy sem. xd
amúgy ha emlékezetes megjelenéseket nézünk az idei Grammyről, hiányolom Jadent és Tyler, The Creatort.
amúgy ha emlékezetes megjelenéseket nézünk az idei Grammyről, hiányolom Jadent és Tyler, The Creatort.
2018. január 29. 19:36
#12
|
|
BeckyGforevör |
Csoport: Tag Csatlakozott: 16.07.25. Hozzászólás: 501 Csatolások: 0 Azonosító: 258339 offline
|
hol van bruno?? és cardi b? és még csomó ki lett hagyva
2018. január 29. 20:38
#14
Szerintem Cardi B volt a legszebb
(aki sajnos nincs felsorolva)
2018. január 29. 20:58
#18
Alessia, Zedd, Zayn, Imagine Dragons, Hailee, Camilla a legjobb a többi elmegy de végre feltudtak öltözni ❤️
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:

















