Starity

#BRITs: A nyertesek!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. február 21. 23:41 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A mai napon kihirdették a UK legnagyobb díjátadójának, a BRITs-nek nyerteseit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. február 22. 07:34 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
iszonyatosan fáj a szívem, amiért a Little Mix nem tudott nyerni.. és pont, hogy Harry vitte el a díjat? oké, híres, de szerintem egyáltalán nem nagy durranás..
2018. február 22. 07:35 #3
- törölt felhasználó -    
Dua, gratulálok! heart.gif
2018. február 22. 14:07 #4
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Dua heart.gif
2018. február 22. 14:12 #5
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Lisanne: egyet értek, valamint a felháborodott rajongókkal is.. Az utolsó pillanatig vezetett a Little Mix, mégis Harry-t kiáltották ki győztesnek.. Mi ez ha nem BUNDA???????????
Szeretem Harry-t is, szó sincs másról, de ha már tényleg más áll nyerésre az elejétől fogva, akkor miért másnak adják a díjat?? A Little Mix tagjai sírtak is a díjátadó után, láttam képeket.. Nem is léptek fel, valamint nem is kaptak egy díjat se.. Teljesen érthető a kiakadásuk. sad.gif
A többi nyertesnek örülök, de főként Duának és Ednek smileeee.gif
2018. február 22. 14:25 #6
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Idézet (Lisanne @ 2018.02.22. 07:34)
iszonyatosan fáj a szívem, amiért a Little Mix nem tudott nyerni.. és pont, hogy Harry vitte el a díjat? oké, híres, de szerintem egyáltalán nem nagy durranás..


Nem szokásom bunkón beszólni és előre is bocsi de szerintem a Little Mix a nem nagy durranás főleg nem a Touch klipjük csak vonaglanak és rázzák magukat a klipben és a dalszövege sem a legjobb (ugye milyen szar érzés mikor leszólják a kedvenced biggrin.gif )
Nem tudom hogy te hányszor szavaztál vagy nézted-e a díjátadót és a szavazat állását. (vagy csak reggel felkeltél és megláttad)
Harry tisztán nyerte meg 22ezer szavazattal míg a LM csak 15.9ezer szavazat volt https://pbs.twimg.com/media/DWo-3VrX4AAM9gb.jpg és ez az utolsó 10 percben dőlt el.
Persze értem hogy mindenki elfogult és védi a saját kedvencét nyilván te is és én is ezért sem akarok komment háborút.
1 felhasználónak tetszik: Revelynne
2018. február 22. 15:06 #7
Rozikaaaa
Rozikaaaa
új tag
 
Státusz,,if nothing goes right, then go left"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.24.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 250940
Offline offline
Wendy17 köszönöm a kommentedet, már készültem, hogy valami hasonlót írjak. Az utolsó pár órában végig szavaztunk és figyeltük a számokat a Directionerekkel, szerintem megérdemeltük.
2018. február 22. 16:03 #8
- törölt felhasználó -    
Oh, te jó ég, miért nem lehet elfogadni, ha nem a kedvencünk nyert? Harry egyértelműen vezetett, megérdemelten nyert. A nem nagy durranás dolgot nem kommentálnám, mert lehet, hogy valakinek nem tetszik az, amit csinál, az amit képvisel, de attól még el lehet ismerni. És bizony elég jó kritikákat kapott arra a 'nem nagy durranás' videoklipre.
2018. február 22. 16:12 #9
- törölt felhasználó -    
Nem akarok megbántani senkit de már alapból röhejes hogy a Touch bekerült a listába...
2018. február 22. 16:18 #10
- törölt felhasználó -    
#BRITsAreRigged #LittleMixDESERVED
2018. február 22. 16:20 #11
joelxperrie
joelxperrie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.24.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 268376
Offline offline
Wendy17
Ne higgy az ilyen twitteres statisztikáknak mert kamu!A brit awards oldalán lehetett követni kivezet és a Little Mix a lezárásig vezetett az összes héten!Szóval Harry NEM érdemelte meg!
2018. február 22. 16:37 #12
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Idézet (joelxperrie @ 2018.02.22. 16:20)
Wendy17
Ne higgy az ilyen twitteres statisztikáknak mert kamu!A brit awards oldalán lehetett követni kivezet és a Little Mix a lezárásig vezetett az összes héten!Szóval Harry NEM érdemelte meg!


A LM mindig promozza az ilyen versenyeken magát, Harry meg szinte soha és most hogy az utolsó 1 órában mégis tweetelt a versenyről simán változtatott az eddigi álláson és ebből kiindulva hogy az utolsó percekben mennyi szavazat volt a British oldala simán lefagyhatott ezért állt a lezáráskor a Little Mix az első helyen.
Plusz ha bele gondolsz az utolsó percekben már nem frissítik az oldalt mert nem lenne értelme ha a a díjátadás előtt mindenki (köztük a jelöltek is) megtudnák hogy ki nyert abban mi lenne a jó.
A mixerek nem tudnak veszíteni
Nyilván akármit mondok a te véleményeden nem változtat de azért arra kiváncsi lennék ha Ha pl Ed Sheeran nyert volna a Shape Of You-val akkor meg rá mondanátok hogy nem érdemelte meg mert túl hypeolt szám.
Az ilyen elszánt rajongóknak mint ti csak az lett volna a legjobb végkifejlett ha a Little Mix nyer bárki más (jelen esetben Harry csak az aktuális bűnbak) már csalás stb
Ez csak egy díj nem életek mullanak rajta.
A mixkerek ezt most nagyon túl reagálták.
2018. február 22. 16:48 #13
joelxperrie
joelxperrie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.24.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 268376
Offline offline
Wendy17
Higgy amit akarsz!Ettöl nem lesz igazad!
2018. február 22. 16:58 #14
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
joelxperrie
AHOGY NEKED SE xd
Harry nyert és kész AKÁRMIT ÍRSZ VAGY HISZEL EZEN ÚGY SEM VÁLTOZTAT thumbsup.gif
2018. február 22. 17:03 #15
Sweet Creature
Sweet Creature
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.22.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 269187
Offline offline
nem hiszem el hogy a Little Mix fanok ennyire nem tudnak veszíteni.
HIÁBA VESZEKEDIK A KÉT FANDOM ÉS BIZONYGATJÁK HOGY ELVILEG A LITTLE MIX NYERT VOLNA A BRITS NEM FOG MAGÁBÓL ÉS A TEKINTÉLYÉBŐL HÜLYÉT CSINÁLNI ÉS ELVENNI HARRYTŐL A DÍJAT HOGY ODA ADJÁK A LITTLE MIXNEK.
HARRY NYERT ÉS KÉSZ FOGADJÁTOK EL.
2018. február 22. 17:17 #16
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Az összes jelölt közül csak Childish Gambino, Kendrick Lamar és a Gorillaz voltak az értelmesek. A többi mind unalmas.
2018. február 22. 17:48 #17
Qweerty
Qweerty
visszatérő vendég
 
Státuszyour silence is my favourite sound
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 259127
Offline offline
Ohh és ezen nyertesek közül jönnek egy jó páran Szigetre is. ♥
2018. február 22. 17:58 #18
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Igazság szerint nem vagyok oda Harryért, és ha választani kéne, akkor inkább Little Mixet választanám, de lássuk be, a Touch nem a legeslegjobb számuk. Én személy szerint szeretem, szerintem már betéve tudom, de volt már ennél jobb daluk is. Az is igaz viszont, hogy a Sign of times tényleg rossz lett biggrin.gif a kritikusok egyáltalán nem dícsérték, nem is értem az előző kommentelő minek írta, eléggé lehúzták az egész albumot úgy ahogy van, nem csodálom, tényleg gyenge lett. Ez bizonyítja, hogy Harry mennyire túl van tolva (ez ellen senki nem mondhat semmit, ez így van, az 1D-s korszak alatt is ő volt mindig kiemelve, mert jaj milyen cuki a szeme, jaj milyen szép göndör a haja stb. ) Ezt nem leszólásképp mondom, minden csapatban ki van valaki emelve, a Little Mix-ben épp Perry. Ez ezzel jár, renben van, minden csapatnak kell egy arc.
Na de térjünk vissza. Sem a Little mix sem a Sign of times nem az énekesek legjobb alkotása, és bár személy szerint én jobban szeretem a Little mix-et és én is nekik ítélném a díjjat, be kell látni, hogy Harry nyert, és örülni kell az ő győzelmének, mert bár a kritikusokat nem nyerte meg a munkája, a legtöbb hallgatóval egyetemben, ő (Harry) bizonyára rengeteg energiát fektetett a dal megírásába, az előkészületekbe, bizonyára rengetegszer elénekelte, ezt becsüljétek Mixerek, én is becsülöm, ennyi jár neki. Az, hogy nekünk nem tetszik valami, nem jelenti, hogy rögtön igazságtalanság történik.
2018. február 22. 18:02 #19
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Imádom, hogy a mixerek nem tudnak veszíteni biggrin.gif Egyértelműen akkor indult meg a nagy szavazás, amikor Harry az utolsó órában tweetelt róla. Az összes directioner erre megindult, és hát igen, elég is volt ennyi, Harry magasan és tisztességesen nyert. Kedvelem a Little Mix tagjait, de össze sem lehet hasonlítani a Touch és a Sign of the times videoklipjét, szövegét vagy bármilyét egyáltalán.
2018. február 22. 18:03 #20
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Számomra inkább az felfoghatatlan, hogy a Little Mix Touch klipje egyáltalán bekerült a jelöltek közé. Már nem azért, de Harry Sign of the Times videóját és a lányokét összehasonlítani sem lehet, annyira nem egy szinten mozognak. Az meg, hogy csalásnak állítják be a rajongók az egész szavazást, csak azért, mert nem a kedvencük nyert, őszintén szólva rettentően gyerekes.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lorde Lorde 610.
Dua Lipa Dua Lipa 1378.