Starity

Bejelentette új kislemezét Taylor Swift

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. március 01. 12:47 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Rajongóit meglepte a választás: új kislemez érkezik Taylor Swift Reputation nagylemezéről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. március 01. 14:07 #2
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Totál mindegy melyik lesz a következő, mert egyik szám sem olyan erős az albumon, hogy a slágerlistákat ostromolhassa vele.
2018. március 01. 15:26 #3
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Why? Na mindegy én sem erre számítottam de végül is szép klipet lehetne összehozni ebből a dalból. Én valami gyönyörű látványvilágot tudnék elképzelni ehhez a kliphez. smileeee.gif Amúgy én speciel egy This is why we can't have a nice things kisfilmnek örülnék szívem szerint a legjobban! Annak a dalnak a refrénjéhez meg valami ottalvós bulis párnacsatás jelenet passzolna.
2018. március 01. 15:39 #4
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5264
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Én is meglepődtem, hiszen ez a dal is jó, de többihez képest sztem mégiscsak a leggyengébb! Nekem a Don’t Blame Me a kedvencem, de jó az I Did Something Bad és a This Is Why We Can’t Have Nice Things. heart.gif
2018. március 01. 15:42 #5
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Eddig minden egyes szám erősen nyitott, de sajnos promóció nélkül cseszheti sad.gif Az internet korában, kiemelkedően fontos a megfelelő promóció, főleg úgy hogy a vetélytársai minden létező helyen felléptek már. Egyszerűen nem tartja fent a figyelmet, szóval nem valószínű hogy ebből a dalból nagy sláger lesz. Egyébként kissé csalódott vagyok, nagyon-nagyon reméltem egy IDSB-et, a kedvencem az albumról sad.gif A fellépésekről még annyit hogy nekem nagyon hiányoznak, enélkül nem teljes egy pop éra. Főleg úgy hogy annyira jó ez az album, annyi mindent ki lehetne hozni belőle. Egyszerűen hiányérzetem van, nagyon szeretem az élő fellépéseket így kissé csalódott vagyok sad.gif A dalra visszatérve, valószínűleg Taylor hozza a szokásos színvonalat, biztos tökéletes lesz a klip smileeee.gif
2018. március 01. 16:07 #6
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
vicces, mert pont az IDSB-et hallgatom lol.
de a delicate is kiváló választás.
meg a so it goes..., getaway car és talán a don't blame is. (de ennyi kislemez úgy se lesz sajnos.)
2018. március 01. 16:42 #7
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Én a Don't Blame It-hez szerettem volna klipet a Delicate pont nem a kedvenceim között van..
Amúgy mostanában Taylor klipjei annyira gyengék.. a 1989 album klipjeivel számomra magasra tette a lécet (mindegyiket vagy százszor megnéztem imádom őket különösen hogy volt történetük) de a mostaniak baromi gyengék a LWYMMD még határeset de a Ready For It látványban egész jó de a klip unalmas az End Game-el is ez van jó a látvány de semmi különös hiába a mostaniakat is Joseph Kahn rendezte Taylor eddigi színvonalához nem ér fel.
Az albummal sem csinál semmit és ez nem rá vall oké tudom hogy a "régi Taylot meghalt" és úgy látszik vele együtt az összes jó szokása is.
2018. március 01. 16:50 #8
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
én is reméltem, hogy az I Did Something Bad-hez jön videoklip :/
2018. március 01. 17:24 #9
Gabriella22
Gabriella22
új tag
 
StátuszAll The Love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.30.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 259421
Offline offline
*-* gyerünk Swift
2018. március 01. 17:40 #10
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Idézet (Wendy17 @ 2018.03.01. 16:42)
Én a Don't Blame It-hez vagy a Getaway Car-hoz és még a This Is Why We Can't Have Nice Things szerettem volna klipet a Delicate sem rossz de kicsit csalódott vagyok 
Amúgy mostanában Taylor klipjei annyira gyengék.. a 1989 album klipjeivel számomra magasra tette a lécet (mindegyiket  vagy százszor megnéztem imádom őket különösen hogy volt történetük) de a mostaniak baromi gyengék a LWYMMD még határeset de a Ready For It látványban egész jó de a klip unalmas az End Game-el is ez van jó a látvány de semmi különös hiába a mostaniakat is Joseph Kahn rendezte Taylor eddigi színvonalához nem ér fel. 
Az albummal sem csinál semmit és ez nem rá vall oké tudom hogy a "régi Taylot meghalt" és úgy látszik vele együtt az összes jó szokása is.

2018. március 01. 21:02 #11
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
Csatlakozom az előttem szólókhoz; amióta kijött az album azt várom, hogy a Don't Blame Me-hez vagy az I Did Something Bad-hez is készüljön egy videóklip, ugyanis mind a kettő dal iszonyatosan jó, nagyon nagyot szólna velük. A Delicate szintén szuper szám, a szöveg és a dallam annyira egy húron pendül, hogy tényleg vétek lenne kihagyni a szórásból, de akkor inkább készült volna hozzá olyan klip, mint a például New Romantics-hez.
Nincs mese, a Don't Blame Me-nek vagy az I Did Something Bad-nek muszáj kislemeznek lennie jövőben, minimum egy LWYMMD volumenű látványvilággal.xd
Mindenesetre a Delicate-et is nagyon-nagyon várom, remélem, pont március 12-én érkezik, mert akkor van a szülinapom.xd♥
2018. március 01. 21:09 #12
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Annyira nem jön be ez a szám, de ütős klipet lehetne készíteni hozzá. Meghallgattam az IDSB-t is, az sem nagy szám, de egy fokkal jobb mint a Delicate. Viszont a Don't Blame Me tetszik.
Ez az albuma közel sincs annyira jó, mint az 1989 és a Red, tele van gyenge számokkal, amiket eddig hallottam, az utóbbi két albumról pedig nagy kedvenceim vannak... De lehet ezzel csak én vagyok így. :/
2018. március 02. 21:33 #13
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
imádom a delicetet
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok