Starity

11 márciusi k-pop hír, amiről lemaradhattál

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 02. 20:50 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kedvenc k-pop-előadóink újdonságait egy csokorba szedtük, s cikkünkben tizenegy márciusi k-pop-visszatérést hoztunk el nektek. No, lássuk!
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. április 02. 21:53 #2
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Az NCT-re és a Monsta X-re nagyon büszke vagyok. Számomra az ő comeback-jeik isteni jók lettek, minden dal elnyerte a tetszésemet az albumokon. Az NCT U két új dala a BOSS és a Baby Don't Stop fantasztikus lett, imádom őket! A 3 új tagnak is örülök, Lucas és Jungwoo olyan, mintha már ezer éve a csapathoz tartozna. Örülök, hogy a DREAM végre bevállalt egy ütősebb stílust. Kicsit az az érzésem volt, hogy szerepet cseréltek a 127-el. Ez persze nem baj, oda meg vissza vagyok a TOUCH-ért. ♥ Majdnem kifelejtettem; egyik legtehetségesebb táncosok a kpop-ban. (főleg Ten)
A Monsta cb-je megint remek lett. A title MV-je művészi. Kihyun hangja a tyűha kategóriát üti, nagyon tehetséges. Azt sajnálom, hogy Minhyuk nem kap annyi szöveget, pedig megérdemelné. Wonho ismételten wreckel, nem tudom mi lesz velem a továbbiakban. :"D
2018. április 02. 22:12 #3
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Amikor akkora trash vagy, hogy literally egyikről sem maradtál le >>>>
2018. április 02. 22:54 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mostanában nem tetszenek a got7 számok, ez is szokatlan nekem, na mindegy.
az nct nálam mindent vitt, igaz, örültem volna mégtöbb új számnak, de úristen annyira jó az összes ismét. sosem okoznak csalódást.
a wanna one cb most annyira nem tetszik, pedig szeretem őket.
a monsta x dalokkal úgy vagyok, hogy jók, de mindig azt érzem, hogy hiányzik valami belőlük. az utolsó cb, ami tetszett tőlük igazán az a beautiful volt.
a tvxq még mindig man_in_love.gif

a big bang a legkedvencebb bandám még mindig és nagyon, de nagyon megviselt, hogy bevonultak és ez a dal is, nagyon sokat bőgtem rajta. gyönyörű dal lett egyébként. heart.gif
2018. április 02. 23:07 #5
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
a got7, nct, monsta x, tvxq és loona lenyűgöztek engem az elmúlt hónapban, de legfőképpen j-hope mixtape-je volt az, amit nagyon vártam. azzal eleve jól kezdődött a hónap. :,)
2018. április 03. 11:57 #6
- törölt felhasználó -    
Számomra a 2017-es év nem a GOT7-é, egyedül a Flight Log: Arrival dalai tetszenek, de a Never Ever nem. Viszont a Look most kellemes csalódás volt, de az album számai most sem igazán tetszenek.

Eddig is nagyon szerettem az NCT-t, ám idén teljesen belopták magukat a szívembe. Bár még mindig szomorú vagyok amiatt, hogy néhány tag szinte alig kap szöveget, de összességében imádom az új albumukat.

A Monsta X visszatérése pedig hatalmas csalódás számomra, pedig nagyon vártam a megjelenését. Mindez idáig mindegyik cb-jük levett a lábamról, de a mostani.. sad.gif Olyan semilyenre sikerült.
2018. április 03. 20:30 #7
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Egyszerűen oda meg vissza vagyok az NCT munkásságáért. Debütálásuk óta követem nyomon őket és minden egyes cbnél egyre csak nagyobb a csodálatom feléjük. A Touch daluk az egyik legjobb kpop dal amit valaha is hallottam. Csak így tovább, egy nap ők is legendásak lesznek!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!