Starity

Mi a szerelem? – ezt kérdezi visszatérése alkalmából a Twice

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. április 13. 21:50 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Hat szerzeményt felsorakoztató What is Love? című középlemezével és a korong névadó dalához forgatott klippel tért vissza a Twice.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. április 13. 22:58 #2
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt a comebacket. *-* Komolyan, ezt tartom a lányok egyik legjobb cb-jének, szerintem elképesztően fülbemászó.A klip csodálatos és igényes, mint mindig, Daehyun és a többiek is pedig valami varázslatosak. Illetve a comeback stage is nagyon elnyerte a tetszésemet. heart.gif Az egész albumot még nem hallgattam végig, csak a felét körülbelül, mindenesetre az is nagyon jónak tűnik. Nagyon örülök ennek a cn-nek, de ami igaz az igaz, pihenhetnének kicsit többet is a lányok.. :/
2018. április 14. 07:36 #3
- törölt felhasználó -    
Sosem okoznak csalódáat, az elején meg kellett barátkoznom a dallal, de már jelenleg az egyik kedvencem. laugh.gif Tényleg rájuk férne egy kis pihenő, eléggé túl vannak terhelve a koreai és japán visszatérésekkel. Azért legközelebb remélem egy kicsit érettebb/"bulisabb" cb-jük lesz, kíváncsi vagyok arra az oldalukra is. rohog.gif Mellesleg ez a Sana-Jungyeon, Mina-Dahyun páros a klipben eszméletlen.xD
2018. április 14. 08:59 #4
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Imádom. heart.gif
2018. április 14. 10:42 #5
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Nagyon jó <3 *-*
2018. április 14. 12:12 #6
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Úristen, na akkor most kiírok magamból mindent.. happy.gif Először és én már a Teaser képek láttán hihetetlen izgatott lettem emiatt a comeback miatt, a képek valami gyönyörűek voltak. Aztán jöttek a Teaser videók, és egyre jobban vártam már a CB napját, és hatalmas elvárásokat fűztem a dalhoz és a klipphez is, ami tudom, néha butaság, hiszen akinek nagyon az elvárásai, az ilyen-olyan mértékben úgyis csalódni fog, de ez egyáltalán nem így történt. A klipp egyszerűen annyira kreatív lett, hogy muszáj volt újra és újra megnéznem, rögtön beleszerettem. A dal tipikus TWICE hangzású, amit én nagyon kedvelek, szóval a dal is elképesztően tetszik, viszont számomra itt az MV vitt mindent. A lányok annyira hihetetlenül gyönyörűek, hogy wow.. blush.gif Nagyon tetszett maga az ötlet, hogy híres filmeket sorakoztattak fel, és az még inkább aranyossá tette az egészet, hogy a férfi szerepeket is a lányok játszották biggrin.gif Jeongyeon képét fiúként megmutattam az egyik ismerősömnek, és simán rávágta, hogy milyen jóképű srác rohog.gif Akit még kiemelnék, az számomra Jihyo.. Nem ő a biasom (Jeongyeon az), de számomra Jihyo ebben a klippben tündökölt. Sana iszonyatosan édes számomra ezzel a hajstílussal, Momo a La La Land-es ruhában gyönyörű volt, Chaeng és Dubu egyszerűen mindig olyan rap-részeket hoznak össze, hogy csak ámulok (Dubu kis flörtölős szemöldökfelhúzása iszonyat édes volt, imádom xD), Nayeon pedig a klipp elején "rondán" és éppen olyan gyönyörű, mint az átalakítás elején. Tzuyu pedig egy igazi földre szállt angyal. Az igazat megvallva nem szeretem azt a Rómeó és Júlia feldolgozást, viszont egy pillanat alatt megváltoztatta a véleményem. Mina pedig annyira kaphatott volna több részt. Mindig is imádtam az ő részeit a dalokban, és sajnálom, hogy nem kap annyi szerepet.. (Jeongyeon-ról és Momo-ról nem is beszélek...) De ez egyértelműen nem az ő hibájuk, hanem a company-é, szóval ennyit erről. Csatlakozom itt az előttem szólókhoz, én is aggódom amiatt, hogy mostanában szörnyen keveset pihentek a lányok, és ideje lenne egy kis szünetet tartani, hogy egy kicsit lazítsanak, mert nagyon el voltak havazva az utóbbi időben. Összességében imádtam ezt a CB-et, a TWICE sosem okoz csalódást heart.gif
2018. április 14. 18:39 #7
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
remek lett ez a szam, belso ellso meghallgatasra annyira nem nyerte el a tetszesem. a rap resz ezuttal kulonosen jora sikerult. a lanyok gyonyoruek, foleg Mina, istenem az a lany, imadom :3 a kedvenc reszem a tancparbaj az elejen. illetve plusz pont, hogy a lanyok pasikent is dogosek biggrin.gif
2018. április 16. 22:25 #8
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
őszinte leszek: szeretem a twice-ot, mert tehetségesek, de nem unják már ezt a folytonos cuki concepteket? valami újat kellene már mutatniuk. és ezt a menedzserüknek üzenem, hogy csináljanak már valami mást, mutassanak már valami sokszínűséget...
2019. június 24. 11:48 #9
- törölt felhasználó -    
Nagyon nagyon tetszik a dal, és az egész minialbum, nagyon jó lett heart.gif heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Tzuyu Tzuyu 4701.