Starity

Album- és klippremier: SHINee - Good Evening

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 30. 14:05 #1
- törölt felhasználó -    
2018 áprilisában az SM Entertainment bejelentette, hogy a csapat visszatér egy albumsorozattal 10. évfordulójuk alkalmából.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: LightLady
2018. május 30. 14:52 #2
LightLady
LightLady
visszatérő vendég
 
StátuszLapjaim nagy része, teljes szerkesztés alatt áll. Kérlek, légy türelemmel!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.28.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 535
Azonosító: 265132
Offline offline
Már nagyon vártam, hogy visszatérjenek! happy.gif
Nem csalódtam bennük ismét egy nagyon szép kisfilmet adtak ki. Őszintén szólva nem ez a dal lesz a kedvencem tőlük, viszont rossznak sem mondanám. A koreogrfáia nagyon érdekes, igazán ötletes lett.
A srácokról nem is beszélve csodásak, mint mindig csak úgy olvadoztam a képernyő előtt. laugh.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif

Ami nekem személy szerint különösen tetszett az maga a klip! Hihetetlenül ötletesen és eszméletlenül gyönyörűen emlékeztek meg Jong Hyun-ról. (Ez alatt elsősorban a 2:54 perces jelenetre gondolok. Ahogy Key visszafordul és mikor tovább fut a többiek után, az az őszinte mosoly az arcán mindent megér. wub.gif Számomra nagyon jelentős rész, engem is felvidított. happy.gif Bár a kútnál a Jong Hyun-t jelképező árnyék eléggé félelmetes! blush.gif )
Tiszta szívből remélem, hogy a következőkben is még számtalan szebbnél-szebb és fantasztikusabbnál-fantasztikusabb dalokat és klipeket hallhatunk, illetve láthatunk tőlük. happy.gif laugh.gif
2018. május 30. 23:45 #3
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
láttam, hogy megjelent a klip, de nem mertem megnézni. nekem nagyon nehéz még mindig feldolgoznom Jonghyun halálát, el nem tudom képzelni, hogy a fiúk miken mennek keresztül, hihetetlenül erősek. a dal nagyon tetszik, bár őszintén szólva a SHINee dalok elfogultság nélkül is mindig nagyon jók. a klippen pedig bőgtem természetesen, nem is vártam mást magamtól. az albumot ha lesz időm meghallgatom. de abban biztos vagyok, hogy Jonghyun nagyon büszke rájuk! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: LightLady
2018. május 31. 02:08 #4
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
nagyon bejött az album, ezt a számot és klipet imádtam, de hát mit is vártam én tőlük? a shinee a kpop ipar egyik legjobbja, szóval csak is jóra tudok számítani.

igaz, jjong még mindig hiányzik. persze mikor nem fog? 5hinee for life, right?

büszke vagyok rájuk. ismétlésen vannak a számaik a spotify-omon :D
2018. június 01. 08:10 #5
sarawright00
sarawright00
új tag
 
StátuszThinking about Infinite War..Loading,,,Loading,,,,Error
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.04.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 269790
Offline offline
*5 tag, amúgy imádom az egészet és nagyon büszke vagyok a srácokra ♡
2018. június 24. 20:08 #6
Saranghaeyoo
Saranghaeyoo
visszatérő vendég
 
Státusz사랑해 ... ❤ ヽ( ・ ω・)ノ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.24.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 0
Azonosító: 241742
Offline offline
Nagyon jó lett!
heart.gif heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok