Starity

Cara Delevingne most már Ashley Bensonnel randizik

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 01. 13:07 #21
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (Bogy94 @ 2018.06.01. 11:52)
A lányoknál gyakoribb, hogy megnéznek maguknak más lányokat mint a fiúknál de ne keverjük már össze ezt a szerelemmel. Véleményem szerint olyan, hogy biszexualitás nem létezik. Olyan nincs, hogy valaki egyformán vonzódjon és egyformán érezzen mindkét nem iránt. Én nem tudom szerintem ez már 'divat'. Hollywoodban valahogy mindenkiről kiderül, hogy minimum biszexuális. Kezdem azt érezni, hogy így próbálják promózni ezt az egész Love is Love túltolt maszlagot. Ja de hát hova is tettem az eszemet hiszen Pride hónap van ...


Imádom mikor azzal jönnek, hogy biszexuálisok nem is léteznek biggrin.gif Vagy azt, hogy ez egy ideiglenes állapot, mi még nem döntöttük el hova tartozunk és hasonlók. Megsúgnám, hogy ez NEM így működik! A biszexeket éri szerintem a legtöbb támadás és nem csak a heterók részéről, na de mindegy. rolleyes.gif
Igazából csak annyit akartam mondani, hogy nagyon is valóságosak vagyunk, nem kell aggódni. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2018. június 01. 16:29 #22
Lauraaa18
Lauraaa18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.25.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 261499
Offline offline
és mi van ha barátok?
2018. június 01. 17:03 #23
Glamzy
Glamzy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.30.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 269958
Offline offline
Szerintem csak barátok , és semmi több ? Where nothing more than friends ? Ismerősen cseng ? Drága polska bizé-bizé ....
2018. június 02. 14:51 #24
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Édesek! *-*
2018. június 02. 15:40 #25
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Csalódtam Cara-ban ebből a szempontból, hogy a lányokhoz vonzódik. sad.gif Ashley Benson-ról meg nem hittem volna...
2018. június 02. 21:08 #26
- törölt felhasználó -    
hogy lehet ilyet irni hogy “csalodtam benne mert a lanyokhoz vonzodik” mert?attol meg nem ugyanaz az ember?
2018. június 03. 00:42 #27
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Carát már sajnos régebb óta nem bírom, ahogy Ashley-t se, így én nem vagyok oda ezért a párosért.. Mindenesetre sokként ért azért a dolog.. nem gondoltam volna ezt Ashleyről, annak ellenére, hogy korábban láttam már a közös képeiket és sejtettem valamit.. Na mindegy, not my business, really don't care.

Sok boldogságot nekik, ha tényleg járnak.
2018. június 03. 09:30 #28
- törölt felhasználó -    
Hát ez nagyszerű omg.gif
2018. június 04. 18:18 #29
- törölt felhasználó -    
Fúúúúúj... _nevet.gif _nevet.gif reklamalo.gif omg.gif omg.gif omg.gif omg.gif omg.gif unknw.gif
2018. június 05. 11:59 #30
- törölt felhasználó -    
OFF: Először arra gondoltam, hogy minden rosszindulatú, homofóbiát hirdető hozzászólásra egyenként reagálok és próbálom kifejteni, hogy miért hatalmas butaság, amit egyesek próbálnak állítani — aztán rájöttem, hogy aki eddig sem fogadta el a melegeket, illetve biszexuálisokat, az utánam sem fog "megtérni". Viszont párral kapcsolatban mégiscsak kifejteném a gondolataimat, ha nem probléma.

Idézet (Bogy94 @ 2018.06.01. 11:52)
A lányoknál gyakoribb, hogy megnéznek maguknak más lányokat mint a fiúknál de ne keverjük már össze ezt a szerelemmel. Véleményem szerint olyan, hogy biszexualitás nem létezik. Olyan nincs, hogy valaki egyformán vonzódjon és egyformán érezzen mindkét nem iránt. Én nem tudom szerintem ez már 'divat'. Hollywoodban valahogy mindenkiről kiderül, hogy minimum biszexuális. Kezdem azt érezni, hogy így próbálják promózni ezt az egész Love is Love túltolt maszlagot. Ja de hát hova is tettem az eszemet hiszen Pride hónap van ...

Ez az egyik leginkább sértő komment, amit valaha olvastam. Nincsen benne trágárság, mégis olyan szinten tiszteletlen és elítélő, hogy az szinte már nevetséges. Először is, mi az, hogy szerinted nem létezik biszexualitás? Akkor az emberek sem léteznek, akik mindkét nem iránt vonzódnak? Én sem létezem, és rajtam kívül megannyi sok másik, biszexuális személy sem létezik? Röhejes. Nem kell feltétlenül ugyanolyan szintű vonzalmat érezned fiúk, illetve lányok iránt, hogy elmondhasd magadról, hogy biszex vagy. Vonzódhatsz nagyon a fiúkhoz, és kicsit a lányokhoz — biszex maradhatsz. Vonzódhatsz ugyanannyira — biszex maradsz. Vonzódhatsz nagyon a lányokhoz, és kicsit a fiúkhoz — biszex maradsz. Nem a mértéken van a hangsúly, hanem magán, a vonzalmon. Tény és való, hogy mostanában rengeteg tinédzser magára aggatja ezt a jelzőt, csak azért, hogy "menő" legyen, pedig igazából nem is merne romantikusan érintkezni az ellenkező nemmel, de attól még a többi, valóban biszexuális ember nem válik olyasvalakivé, aki divatból érzi és mondja ezt. Ilyen szempontból szerintem minket ér a legtöbb támadás, mert persze, mi még nem döntöttük el, mit is érzünk valójában, és ez csak egy átmeneti állapot. Megsúgom, nagyon nem így megy ez az egész.
Amihez még hozzá szerettem volna szólni, az az utolsó megszólalásod; azaz, hogy ezzel akarják promózni a Love is Love-ot. Szóval szerinted az, hogy mostanában egyre több ember válik elfogadóvá az LGBTQ+ közösséggel és ennek köszönhetően egyre több, eddig "elnyomásban" és félelemben élt, nemheteró személy vállalja önmagát és a szexualitását, csak promó? Az, hogy a sztárvilágban — ahol rengeteg LGBTQ+ embernek megkötik a kezét, és egyenesen megtiltják neki, hogy felvállalja önmagát, mert káros lehet a karrierjére — egyre többen szólalnak fel az elfogadás mellett, és itt is egyre többen coming out-olnak, szerinted csak egy olcsó promóciója a Love is Love-nak? Megsúgom neked, a Love is Love valós probléma. Tudod te, hány országban illegális és büntetett, ha meleg vagy? Leírhatnám neked, de ez a szócikk többet mond minden szónál. Az utolsó mondatod pedig, ami véleményem szerint elég erősen becsmérli a büszkeség hónapját, egész egyszerűen undorító. Ilyen mértékben megvetni más, hátrányban élő embert, aki azért harcol, hogy elfogadják őt, és még így mindennél több támadás éri az olyan személyek részéről, akárcsak te, szerintem több, mint szomorú. Mondanám, hogy elfogadást kéne tanulnod, mert a kor haladtával nem csak én foglak semmibe nézni, de minek is beszélek, ha egyszer nem hat rád semmi. Sajnálom, hogy így látod ezt az egészet, és remélem, egyszer rájössz többek között arra, hogy mi, biszexuális emberek, nem vagyunk valami fantasy, kitalált lények.

Idézet (H.Vivien @ 2018.06.02. 15:40)
Csalódtam Cara-ban ebből a szempontból, hogy a lányokhoz vonzódik. sad.gif Ashley Benson-ról meg nem hittem volna...

Miért, csak azért, mert a saját neméhez vonzódik, megváltozik a személyisége, és teljesen más ember lesz? Elég szomorú, ha neked megváltozik valakiről a véleményed, miután kiderül a nemi identitása.

ON: Roppant szimpatikus és aranyos párosnak néznek ki, és büszke vagyok Ashley-re, hogy felvállalta önmagát. Sok boldogságot nekik, remélem, sokáig kitart a kapcsolatuk. ^^
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2018. június 06. 16:42 #31
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Ahhjj, nem igaz, hogy ezt miért tekintik akkora véteknek néhányan... Nem hetero? Hát ez van. Ő élete, mit kell ezen annyira rágódni? És mi ez a sok "már Ashley is?" stb.?! Nem mintha a szexualitása bármin is változtatna..

Carát egyáltalán nem bírom, Ashley viszont kedvenc, és ha boldog, akkor én is az vagyok. smileeee.gif
2018. június 06. 19:50 #32
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Őszintén szólva meglepődtem, de ettől függetlenül ha tényleg együtt vannak akkor remélem boldogok lesznek. Nagyon szeretem Ashleyt és ezen nem változtat az ha kiderül róla, hogy biszexuális.
2018. július 10. 14:07 #33
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 773
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
Hú, nagyon le vagyok maradva, mert erről semmit sem tudtam Ashley részéről, persze nem ítélem el, mert a szerelemnek nincs akadálya. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok