Starity

Érkezik a 13 okom volt 3. évada is

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 13. 21:08 #21
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Úgy is csak a pénz miatt csinálják. Ha ténylegesen az online/iskolai zaklatásra akarták volna felhívni a figyelmet, ahogyan azt ők is hangoztatták, akkor az első évad végénél kellett volna abbahagyni...vagy maximum a második végénél. De hát ilyen világban élünk, ahol a pénz a legfontosabb
2018. augusztus 09. 20:43 #22
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Most nézem a 2. évadot és nagyon tetszik a sorozat. Láttam, hogy valóban sok kritika érte a 2. évadot, de nekem eddig nagyon bejön. Még részletesebben derülnek dolgok, és mégjobban rálátni kinek milyen kapcsolata volt Hannah-val, pl. Zach és Hannah kapcsolata meglepett, de tetszett nagyon ez a páros, viszont most láttam Zach is ilyen milyen nagy ok volt. 1. évadot csak Hannah szemszögéből láttuk, ahol nem mondott el mindent, de most mások szemszögéből is hallhatjuk a sztorit és rengeteg dolog történt, és még inkább meg lehet érteni Hannah sztoriját. Az, hogy harmadik évad jó ötlete nem tudom, mert még a másodikat nem fejeztem be. De én pl. az első után örülök, hogy lett második.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!