Starity

Érkezik a 13 okom volt 3. évada is

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 09. 12:54 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Netflix berendelte a 13 okom volt 3. évadát is: a történet egyelőre még kérdőjel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 09. 12:56 #2
- törölt felhasználó -    
Nem is tudom mit gondoljak erről..
2018. június 09. 13:08 #3
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
őszintén? én imádtam a második évadot, de semmi köze nincsen a 13 okom volt címhez. az első évad után le kellett volna zárni, és egy spin-off sorozatot készíteni - több értelme lett volna, mint ezt az egészet húzni, mint a rétestésztát.
2018. június 09. 13:22 #4
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Olvastam a könyvet is, az is hihetetlenül fantasztikus volt és lehet, hogy én vagyok az egyedüli, akinek a második évad sokkal jobban tetszik, mint az első, de nem tudom, hogy mit szeretnének még kihozni ebből a sorozatból.
Mellesleg valahol olyat is olvastam, hogy a következő évadban Hannah már nem fog szerepelni, plusz maga a színésznő is elbúcsúztatta Instagramon a karaktert (legalábbis nekem ez jött le a posztjából). Egyik részem örül a folytatásnak, a másik részem viszont nem, mert tényleg nagyon a szívemhez nőtt a sorozat és nem szeretném, hogy a készítők esetleg elrontsák azzal, hogy folyamatosan nyújtják tovább.
Mindenesetre kíváncsi vagyok a következő évadra is. Csak kérlek, legyen benne Cyrus xd
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2018. június 09. 13:40 #5
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
Teljesen meglepett a hír, de persze örülök neki. Bár azért egy kicsit tartok ettől a harmadik évadtól.
2018. június 09. 14:04 #6
- törölt felhasználó -    
Úgy érzem, hogy ez a sorozat is már csak a pénz körül forog. Szerintem teljesen felesleges lenne még egy évad, lehúzták már róla amit lehetett..
2018. június 09. 14:38 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
A harmadik évad messze nem lesz olyan sikeres, mint az első vagy esetleg a második évad, mivel Katherine biztos nem lesz benne.
Kíváncsi vagyok mi fog kisülni belőle, szerintem tök felesleges. Attól, hogy még nagy a nézettség, nagy a rajongói tábor és sok pénzt hoz, még nem kell tovább húzni teljesen más irányba.
2018. június 09. 15:02 #8
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
már a második évadot is feleslegesnek tartottam, meg se néztem.
2018. június 09. 16:55 #9
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Azt olvastam, hogy Hannah nem lesz benne, aminek örülök. Már az is hülyeség, hogy a második évadban benne van.
2018. június 09. 17:38 #10
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
én nagyon szeretem ezt a sorozatot, az első és a második évad is tetszett. bár az is igaz, hogy a második évadban volt egy-két olyan momentum, ami teljesen felesleges volt, ugyanis nem igazán passzolt ahhoz, amit az első évadban láttunk. ha nem lett volna az első évad, akkor tökéletes lett volna a folytatás - mint egy külön álló széria - de így némelyik résznél kicsit fogtam a fejem, hogy ezt most miért így kellett?! mindenesetre, tényleg az egyik kedvenc sorozatom, viszont mégis azt mondom, hogy én nem fogom nézni a harmadik évadot. egyrészt azért, mert már semmi köze nem lesz ahhoz, amiért annó el kezdtem nézni. Katherine, azaz Hannah nélkül semmi értelme nem lesz a 13 okom volt-nak, hiszen alapból vele kezdődött az egész. másrészt pedig volt egy jelenet az utolsó részben, ami rendesen kiverte a biztosítékot nálam, és szinte teljesen biztos, hogy az a jelenet lesz a harmadik évad egyik fő mozgatórugója. nekem pedig teljesen elvette a kedvemet az a rész az egész sorozattól, hiába szeretem.^^ így számomra a 13 okom volt a második évaddal lezárult.
2018. június 09. 17:52 #11
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Ha az első évad végén nem kreáltak volna pár lezáratlan szálat, tökéletesen befejezhető sorozat lett volna, legalábbis én így gondolom. A második évadba még nem kezdtem bele, viszont kíváncsi vagyok rá, tehát valamikor a közeljövőben időt szakítok rá, de előre félek, minek kell ez a harmadik évad... Manapság tényleg mindenből próbálják kipréselni a legtöbb pénzt, pedig ez így a sorozat kezdeti "varázsából" vesz el.
2018. június 09. 18:16 #12
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Még a 2. évadot sem néztem végig, de tényleg feleslegesnek tűnik a 3. Legyen benne Cyrus, Alex és Justin, tho, akkor tutira nézni fogom.
1 felhasználónak tetszik: ScreamQueen
2018. június 09. 19:10 #13
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
nem tudom minek kell ennyire húzni a sorozatot..
2018. június 09. 20:50 #14
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
A második évad bár tetszett, de egyáltalán nem passzolt az azt megelőző első évadhoz sok szempontból. Az első évad után kellett volna egy spin-offot indítani és akkor az egész rendben lenne. Így viszont kérdés számomra, hogy a harmadik évadból hogyan fognak olyat alkotni, amit érdemes lesz megtekinteni és nem megy el egy ennél is erőszakosabb irányba. Nem jó nyújtani mindent, mint a rétestésztát..azonban való igaz, hogy a fináléval nyitva hagyták a sztorit, ami a folytatásra engedett következtetni. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből az egészből a végén.
2018. június 09. 21:18 #15
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Olvastam a könyvet és nagyon imádtam, magát a sorozatot is! Egyébként remélem Selena ehhez is készít egy dalt. <3 Alig várom. SPOILER ALERT! Tehát a második évad full befejezetlen lett, szóval kell a 3. Másrészt a 2. évaddal lezárult a Hannahs ügy, tehát most már a mellékszereplők is főszereplők lesznek. De persze ebben is közre fog játszani Hannah. Még biztos, hogy feltűnik párszor. Kedvenc sorozatom! Bár most azért vagytok felháborodva mert, miért nem fejezték be. Most a 2. évadban rengeteg minden kiderült Hannahról, a többi szereplőről és Chloe babát vár Brycetól az nagyon érdekes lesz, ha megtartja. Aztán mi lesz Jessica és Justin közt. Mi lesz Tonyval omg :3 Meg Tylerrel. Tehát rengeteg dolog vár még megválaszolásra. <3
2018. június 10. 06:29 #16
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Az első évad után nyugodtan lezárhatták volna. Olvastam a könyvet, és az első évad jó feldolgozása lett, nem kellett volna nyújtani. A második évadból csak egy részt láttam, ami eddig nem igazán nyerte el a tetszésemet, viszont kitudja, lehet az évad végére meggondolom magam. De a harmadik évad már tényleg felesleges. Nemtudom hogy Hannah ügyét megoldják e vagy sem, viszont ha igen, akkor már igazán nincs hová folytatni.
2018. június 10. 16:46 #17
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
Nagyon örülök neki főleg a második évad utolsó részlete miatt viszont nagyon remélem, hogy nem lesz még egy hasonló részlet a következő évadban, mint a mostaniban Tylerrel.
2018. június 10. 21:47 #18
ginredmayne
ginredmayne
visszatérő vendég
 
StátuszMoulin Rouge!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.13.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 241404
Offline offline
Taesha ugyanígy gokdolom smileeee.gif
2018. június 12. 12:10 #19
awesome_treasure
awesome_treasure
új tag
 
Státuszsemmi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.07.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 258694
Offline offline
Az egeszet (foleg a 2. es 3. evaddal kapcsolatban), csak a bejovo penz miatt csinaltak; mivel ha az 1-nel olyan sokan neztek, a masodiknal sem lesz mashogy. Ahhoz nem tudok mit szolni, hogy az amerikai sorozatok evadzaro epizodjat minek kell olyan izgalmasra csinalni, mert folosleges. A folytatas miatt az egesz egy hetkoznapi sorozatnak tunik, es mar nem annyira kulonleges. Egyaltalan nem lett olyan igenyes a masodik evad, mint az elso.
2018. június 13. 16:47 #20
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2010
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Már csak a pénz miatt csinálják ami szomorú mert sokszor ez a pénzéhség a minőség rovására fog menni és csinálnak egy nagy rakás sz.. amivel elrontják egy jól induló sorozat hírnevét. Ezt húzni fogják évekig a pénz miatt de elkaszálnak egy csomó olyan sorozatot ami jobb volt
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!