Starity

Újra hallat magáról a BLACKPINK

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 19. 17:06 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Hosszú várakozás után, júniusban végre megtörtént az első BLACKPINK-visszatérés! Négy dalt felsorakoztató minialbummal és klippel jelentkezett a dél-koreai kvartett.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: FruFruChan
2018. június 19. 17:39 #2
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Nagyon sokat kellett várni erre a cb-re,de nem csalódtam!Két bajom van öszesen az egyik,hogy Jennienek nagyon sok rész jutott az összes dalban míg Jisoonak megint nem jutott olyan sok rész + Lisanak nagyon kijárna már egy dance break,de talán majd a következő cb-nél kapni fog azt is. Ezeket leszámítva nagyon megérte ennyit várni,örülök,hogy most nem csak egy dalt kaptunk hanem 4-et is heart.gif Remélem,hogy a követekző visszatérésre nem kell majd ennyit várnunk biggrin.gif heart.gif
2018. június 19. 17:49 #3
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nagyon izgatott voltam a comeback-jükkel kapcsolatosan, mert eléggé sokáig húzták! Nem csalódtam, nagyon ütős lett az egész album! A title track fantasztikus, imádom, hogy ennyire őszinte lett a szöveg. Miután jobban beleástam magam a dalokba, úgy gondolom, hogy a See U Later sikeredett a legjobbra. A Forever Young live verzióját imádom, egyszerűen gyönyörűek a lányok, másrészt remek lett hozzá a koreó. (szintúgy a DDU-DU DDU-DU-é is)
Jennie részei nálam a nagy kedvencek, és Jisoo hangja megint elkápráztatott. ♥
Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a cb-vel! Levettek a lábamról rendesen. :]
2018. június 19. 17:50 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Majdnem elsírtam magam mikor kijött az mv:D Nagyon vártam ezt az albumot, és egyáltalán nem csalódtam. Örülök, hogy Jisoo végre több sort kapott, Rosé hangja szintén csodálatos mint mindig, Lisa és (főleg) Jennie pedig érezhetően fejlődtek. A Really-vel kicsit barátkoznom kellett, de összességében nem tudok kedvencet választani. Nagyon tetszik mindegyik dal és a koreók is szuperek. heart.gif Jisoo rövid pink parókás jelenete különösen bejött, az üzenete miatt!
2018. június 19. 18:24 #5
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
szeretném előre leszögezni, hogy imádom a lányokat és nagyon vártam, hogy visszatérjenek. de akármennyire is szeretném, nem dobtam hátast ettől a 4 daltól, sőt. sokkal többet vártam. olyan dalok után, mint a whistle és a playing with fire. számomra ez hatalmas visszalépés volt tőlük. a címadó dal annyira összevissza van, néha az ilyen dalok jók, de ebben az esetben sajnos nem. de jennie raprészét imádon. a forever young a kedvencem az albumról, azt a dalt imáádom. a really olyan, mint ikon dal (lehet csak nekemxd), a see u later pedig tetszik, kivéve a refrént.
igazából kicsit azt érzem nem tudják mit is kezdjenek a lányokkal. örülnék, ha ez a kísérletezés producerekre is kiterjedne, mert teddy már unalmas. és nem vagyok abban sem biztos, hogy nincs olyan dal az albumon, ami nem egy 2ne1 dal volt eredetileg. smileeee.gif
a lányok gyönyörűek egyébként, nagyon remélem a következő cb jobban sikerül és nem kell rá várnunk ismét 1 évet.amúgy rosé hangja aggaszt, remélem nem jut bom sorsára.
2018. június 19. 19:28 #6
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
már három napja csak a Ddu-du ddu-du-t hallgatom és nem tudom megunni send help pls
de a többi dal is valami elképesztő lett. engem teljesen lenyűgöztek. egészen eddig csak a Whistle-t, a Boombayah-t és az As If Your Last-ot ismertem tőlük, viszont ez az album meggyőzött arról, hogy érdemes figyelemmel követni őket. amellett, hogy mindannyian nagyon szimpatikusak, a hangjuk is csodálatos, és valami elképesztően ügyesen táncolnak. nagyon tetszett az élő fellépéseknél is a koreográfiájuk. szóval lett még egy rajongójuk.^^♥
2018. június 19. 21:47 #7
- törölt felhasználó -    
Érdekes hangzásvilágú dal a Ddu-Du Ddu-Du! Nekem kicsit furcsa és modern, de azért bejön! smileeee.gif
2018. június 20. 00:43 #8
- törölt felhasználó -    
Számomra valahogy a DDDD-ben nincs benne az a plusz ami az eddigi dalaikban megtalálható volt, egy év várakozás után mintha egy kicsit többet vártam volna vagy nem tudom. biggrin.gif
Az mv-n (és a dalon is) látszik, hogy nagyon oda akarták tenni magukat és be akarták "pótolni" azt, amikből eddig kimaradtunk, ami talán épp az ellenkezőjét érte el. Számomra a klip egy kicsit túl sok lett, ilyenkor mondják, hogy a jóból is megárt a sok.
Összességében a DDU DU DDU DU-ról annyit, hogy tényleg egy ilyen összevisszaság lett, de egyébként nem lett rossz. Jó kis szám lett, de nem egy olyan csapattól, akik évente hallatnak magukról.
Az albumon található dalok se igazán nyerték el a tetszésemet, kivéve a Forever Young-ot. Na az egy igazán szuper dal lett. happy.gif
Imádom a lányokat, tűkön ülve vártam a cb-jüket, de nem azt kaptam, mint amire vártam. :c Remélem legközelebb nem kell megint egy évet várnunk rájuk, illetve más véleménnyel leszek. :3
2018. június 20. 11:33 #9
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
én is többet vártam ettől az albumtól. örültem, hogy végre kapunk pár B-side tracket is, de unalmasak és semmilyenek. a title viszont tetszik, különösen Jisoo része a külsőről, a médiáról és a bukásról. az én ízlésemnek viszont a zenei aláfestés túlzottan közel-keleties.
2018. június 20. 11:37 #10
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Olyan sokat kellett várnunk erre az albumra, és látom, hogy sokaknak nem tetszik, de én az egészet imádom. A Forever Young a kedvencem, már a teaserből sejtettem, hogy így lesz. A mv pedig nagyon a 2NE1-re emlékeztet.
2018. június 20. 12:13 #11
- törölt felhasználó -    
annyit kellett várni a cb-re és most végre itt van! annyira imádom az összes dalt, a kedvencem a forever young. mindenki annyira gyönyörű a klipben. az összes dal teljesen a stílusom. én nem csalódtam ebben a cb-ben, nagyon remélem, hogy a következőre nem kell majdnem egy évet várnunk.
blackpink is the revolution ღ ღ
2018. június 20. 13:51 #12
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Nagyon vártam a visszatérésüket és meg kell mondjam, kettős érzések kavarognak bennem is :'D. A title szám tetszik és a klippje is baromi jó lett, a lányok nagyon jól néznek ki benne.Viszont az előző számaikhoz képest nem üti azt a színvonalat. Az albumról A see U later-en kívül az összes tetszik. Alapvetően jól sikerült az album, bár nem értem miért kellett ennyit várni biggrin.gifD
2018. június 20. 14:03 #13
choiseoyeon
choiseoyeon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 1
Azonosító: 262279
Offline offline
Sokkal többet vártam ettől az albumtól! Az MV-s szám pedig nem igazán nyert el a tetszésemet. A régebbi számok sokkal jobbak szerintem.
2018. június 20. 14:05 #14
- törölt felhasználó -    
Hihetetlenül boldog vagyok, hogy a lányok ennyi idő után végre visszatértek. Elég megosztó véleményen vannak az emberek az egész visszatérésük kapcsán. Sajnálom, hogy sokaknak nem tetszik és többre számítottak tőlük ilyen hosszú kihagyás után, de csak gondoljatok arra, hogy kitették szívüket lelküket - ez amúgy bármelyik csapatra igaz - nekünk, rajongóknak. És tegyük hozzá, hogy végre nem csak egy kis digitálisan letölthető kislemezt nyomott az orrunk alá a YG, hanem egy kézben tartható albumot, amin 4 fantasztikus dal van, mindemellett a női előadók között rekordot rekordokra halmoz, amire Yang Hyun Seok hihetetlenül büszke.

Egyszerűen imádom az egész visszatérésüket úgy, ahogy van. Nagyon tetszik a DDU-DU DDU-DU és az egész háttértörténet a klipben. Borzasztóan karizmatikusnak találom őket, ettől eltekintve számomra Jisoo vitte az egész klipet. Mindemellett kifejezetten örülök, hogy Jennie is rappel végre a dalokban, hiányzott már. Az album fantasztikus lett, mindegyik számot nagyon szeretem rajta, de leginkább a See U Later az ami megfogott. Rosé ezzel a vörös hajjal álomszép, olyan, mint Ariel és a Kis hableányból. Lisa... hát ő Lisa, az én thai hercegnőm. Remek ötletnek tartom amúgy, hogy a light stickjüket is belecsempészték a klipbe.

Büszke vagyok rájuk! heart.gif Remélem miután befejezték a promóciókat nem kell megint ennyit várni, hogy visszatérjenek majd.
2018. június 22. 10:01 #15
- törölt felhasználó -    
csak szerintem van jennienek cseszettül köcsög feje
2018. szeptember 17. 15:31 #16
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kicsit megkésve ugyan, de akkor is leírom. Nagyon vártam már a visszatérésüket, de sajnos nem igazán sikerült lenyűgözniük. Számomra egyik dal se kiemelkedő. nea.gif Az As If It Your Lasthoz képest előre lépés, de a Whistle, Boombayah, Playing with Fire, Stay dalokhoz képest nem. Ennek a cbnek nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
2020. május 07. 13:30 #17
HírekKathytől
HírekKathytől
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.05.06.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 277054
Offline offline
Sziasztok!
Itt a Legfrisseb hir Lisarol: https://youtu.be/YIGbc__jJVk
Elkezdtem karanten alatt videokat kesziteni legfrissebb hirekkel es erdekessegekkel sztarokrol magyarul.
Tamogassatok megtekintessel kerlek, ha van egy kis idotok smileeee.gif
Feliratkozast nagyon koszonom!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok