Starity

Arról kérdezték Emeraude Toubiát, melyik szuperhős lenne

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 22. 15:58 #1
- törölt felhasználó -    
A Shadowhunters sorozat sztárjai június 16-án és 17-én részt vettek a The Hunters of Shadow 2 eseményen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 22. 16:35 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A Lucifert már sikerült megmenteni remélem a Shadowhunters-t is sikerül bár sajnos nem sok esélyt látok rá, hiányozni fognak
2018. június 22. 17:11 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Ez nagyon aranyos, jó ízlése van sorozatok terén. smileeee.gif
Én is nagyon remélem, hogy sikerül megmenteni a sorozatot!
#SaveShadowhunters
2018. június 22. 19:50 #4
StrangerThings4ever
StrangerThings4ever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.25.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 267988
Offline offline
minden álmom lenne ha mengmentenék a sorozatot!! #SaveShadowhunters
2018. június 23. 12:58 #5
- törölt felhasználó -    
Mikor láttam arról egy videót, hogy kérdezik őket, melyik szuperhős lennének és Eme azt válaszolja, hogy Wonder Woman vagy Macskanő, nagyon fangörcsöltem és aww olyan jó tudni, hogy az egyik kedvencem szereti a másik kedvencemet, mivel követi Twitteren a filmet és Galt is, még mindig sírok az örömtől, ha erre gondolok. Eme is egy igazi Wonder Woman, a kép pedig ahh haldoklom. wub3.gif heart.gif Annak pedig nagyon örülök, hogy nézi a Vámpírnaplókat és hogy Elenában saját magát látja, a cast pedig olyan egyetértő egymással, úgy elképzeltem őket a Jurassic World szereplőjeiként. A Stranger Things amúgy nekem nem tetszett, úgyhogy nem ajánlom Eme-nek. laugh.gif

Viszont akkor, mikor eszembe jut a Shadowhunters-kasza... a szomorúságtól sírok. A rajongók egyszerűen fantasztikusak, most repülőgépet küldtek a Netflixhez és ott lebeg a #SaveShadowhunters felirat, imádom, hogy nem adják fel. Eme is tud erről és retweettel biztatja őket még jobban. heart.gif Muszáj még 1987657 évadot készíteniük és a 3B-t augusztusban folytatniuk, mert még addig is nehezen tudok/tudnék várni, nem hogy jövő tavaszig... Maga a történet, a fantasztikus színészek, az egész sorozat megérdemli a 4. évadot, főleg Isabelle karaktere és nem elég nekem tíz vagy kevesebb rész Sizzy, még csak most kezdenek egymáshoz közel kerülni... cray.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok