Starity

Klippremier: Ariana Grande - The Light is Coming ft. Nicki Minaj

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 22. 16:53 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 65550
Azonosító: 265584
Offline offline
Június 20-án jelent meg Ariana Grande és Nicki Minaj legújabb újdonsága, mely a The Light is Coming címet kapta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 22. 17:05 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Én tegnap néztem meg mikor jött, hát nem vagyok hasra esve tőle, nem valami különleges. Eleve a szám se nagyon jön be, főleg mert halálra idegesít a férfihang a háttérbe és a refrén se tetszik. Na de azért annyi jó van benne, hogy Nicki része kevés. rohog.gif
Ettől függetlenül szeretem Ariana-t és alig várom a Sweetener albumját, remélem a NTLTC-hoz hasonlóan jó dalok lesznek rajta. smileeee.gif
2018. június 22. 17:13 #3
- törölt felhasználó -    
Kár volt ezt a dalt csak kiadniuk.
2018. június 22. 17:34 #4
- törölt felhasználó -    
A dalnál még a klip is rosszabb.
2018. június 22. 18:44 #5
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Engem egyedül Nicki haján a lenövés zavar...
2018. június 22. 18:53 #6
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Nekem az egészben az tetszett a legjobban, hogy Nickin végre rendesen volt ruha.
2018. június 22. 19:25 #7
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Szerintem meg ezerszer jobb, mint a NTLTC. heart.gif bár azt is rongyosra hallgattam, ezzel sem lesz másképpen.
2018. június 22. 20:30 #8
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Épp ma reggel próbáltam meghallgatni, esélyt adni neki... Egy percig sem bírtam. biggrin.gif
2018. június 22. 20:44 #9
- törölt felhasználó -    
Egészen jó szám lenne, ha a háttérben nem beszélne az a férfihang. ><
2018. június 22. 20:54 #10
- törölt felhasználó -    
Nem tudom,hogy néhány embernek miért zavaró a férfi hang a háttérben.Én alig hallom...A klip is tökéletes,és a szám is,mint mindig happy.gif Nem tudok csalódni Nicki-be,és Ari-ba.Ők ketten mindig szuper számokat tudnak összehozni wub.gif heart.gif
2018. június 23. 06:37 #11
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
MoonlightGrandeX:
Szerintem egy kicsit elfogult vagy Ariana-val szemben. Én is imádom őt ( kemény négy hónapja ), de ez a zene nem lett a legjobb, sőt megmerem kockáztatni hogy ez pályafutása egyik legrosszabb dala. Jó igaz, én is meghallgatom párszor, de mindig ezt gondolom róla, miután vége van...
A klip pedig unalmas lett. Egyszer megnéztem, és ennyi...
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2018. június 23. 08:29 #12
- törölt felhasználó -    
S.zsofia:Nem tudok mit csinálni,ha nekem tetszik.Tudod,nem vagyunk egyformák.Biztos van olyan zene,ami beked tetszik,és nekem nem.Én sem szoktam beleszólni,úgyhogy kérlek,hogy te se.Nem sértésből írtam!!smileeee.gif
2018. június 23. 08:30 #13
- törölt felhasználó -    
Neked*
biggrin.gif
2018. június 23. 09:34 #14
Tyria
Tyria
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.27.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 168017
Offline offline
MoonlightGrandeX:
Szerintem is elfogult vagy. A kedvencünknek a hibáit is meg kell látni és észre kell venni, hogyha egy dala nem jó. És ez a dal tényleg nem jó. A klip pedig iszonyat unalmas és semmitmondó. Mi a mondanivalója? Mi a történet? Van egyáltalán? Csak azért, mert valamit Ariana csinált, attól az még nem lesz automatikusan jó. Azt mondod, neked tetszik. Mondd el, mi tetszett benne.
2018. június 23. 09:58 #15
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
5 éve töretlenül "szerelmes" vagyok mind Arianába, mind a munkásságába..De! Hiába a kedvenc énekesnőm nem mindig esek hanyatt a dalaitól.. Jó igaz ilyen nagyon ritkán van, persze.
Tény és való, hogy unalmas.. Aláírom.. Bármennyire is imádom a lányt mikor megláttam ezt a videofelvételt egy hatalmas kérdőjel formálódott meg bennem. A férfi hang engem is igazán irritál, mit ne mondjak. Nem mondom hogy nem tetszik..Mert miután meghallgattam ez járt monoton a fejemben, de szívesebben választom a NTLTC-t, mint ezt.
Kinek mi tetszik, ettől én most nem estem hanyatt.
2018. június 23. 10:27 #16
- törölt felhasználó -    
Sokkakkal ellentétben, nekem esküszöm tetszik. Mondjuk első hallgatásra ugyanazt gondoltam, mint a NTLTC-nál, hogy ezt a számát is hanyagolni fogom inkább Arinak, de többszörös hallgatásra nagyon megtetszett mindkét zene. Nem a legjobb, azt meg kell hagyni, viszont nekem tényleg elnyerte a tetszésemet - annak ellenére, hogy az a férfi hang engem is cseszettül idegesít. A klip is baromira tetszik, lehet, hogy nincs jelentősége, mondanivalója, de én nagyon szívesen nézem.
2018. június 23. 10:28 #17
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Nos én tényleg nagyon szeretem Ariana munkásságát, de ez a dal valahogy nem fogott meg. Nem is hallgattam végig mert egyszerűen borzalmas. De persze attól még hogy ez a szám nem éppen a legjobb attól még nagyra becsülöm és szeretem Arianát.
2018. június 23. 10:37 #18
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
ami azt illeti én még mindig ugyanazon a véleményen vagyok, mint amilyenen pár napja is voltam, vagyis hogy borzasztó lett ez a szám, de attól még nem fogom ráerőltetni senkire a véleményem. és másoknak sem kéne. oké, hogy a többség most negatívan vélekedik a dalról, de attól még nem lehetetlen, hogy másnak tényleg tetsszen. nem feltétlen elfogultság kérdése ez. sok olyan rajongó van, akinek szintén nem jön be ez a dal, de például van olyan is, aki egyáltalán nem szereti Arianát és mégis rongyosra hallgatja a számot. senkit nem kell megszólni azért, mert a többség másképp gondolkodik.^^
2018. június 23. 11:24 #19
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Ne haragudjatok, de ezt én se nagyon értem, miért lenne azért elfogult, mert tetszik neki a dal? Igaz, teljesen más, mint Ariana eddigi dalai és elsőre nekem is fura volt, de mostanra nagy kedvencem lett őszintén megmondva. Ha választani kéne az eddigi dalok közül akkor gondolkodás nélkül a NTLTC-t választanám, mert az tényleg szuper lett. Ha valaki már most leírta magában az új albumot annak üzenem, hogy nem a TLIC-ból fog állni az egész album lol, lesz még rajta 13 másik dal is. Ariana elmondta, hogy ez a lemez nagyon "színes" lesz és sokféle hangzású dal megtalálható lesz rajta, ezért véleményem szerint minden ember megtalálja majd a "maga" számát. smileeee.gif
Szóval így zárás képen kérlek arra kérlek titeket, hogy hagyjátok abba, azért mert nektek nem nagy kedvencetek másnak még lehet az elfogultság nélkül is!
2018. június 23. 12:47 #20
- törölt felhasználó -    
Először valahogy nem tetszett a dal, de miután meghallgattam többször, egyszerűen megimádtam, viszont az a férfi hang még most is nagyon idegesít, de Ariana és Nicki részével nincs semmi baj. A régi és az új stílusa is tetszik. A Dance To Thist egyébként mindjárt megtetszett, a Bedet kellett még picit hallgatnom, hogy megszeressem. wub.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok