Starity

Klippremier: Ariana Grande - The Light is Coming ft. Nicki Minaj

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 23. 13:42 #21
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Moonlight1 Egyetértek! Egyébként nekem is kicsit furcsa még ez a dal , mint ahogy sokan is írtátok nekem is a férfi hang piszkálja a fülem , de egyébként nagyon fülbemászó , állandóan ezt éneklem.
2018. június 23. 13:56 #22
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Hát nem egy világmegváltó zene...se értelmes szöveg, se dallam, mint ahogy szokás ez manapság...de azért nem olyan rossz. P*csarázáshoz tökéletes.
2018. június 23. 14:25 #23
- törölt felhasználó -    
“Reverlynne & Moonlight1”
Köszönöm! smileeee.gif
2018. június 23. 14:29 #24
- törölt felhasználó -    
Khalifa: Neked minden Arianával kapcsolatos cikkhez kötelező hozzászólnod?? smileeee.gif Ha nem szereted Arit,egyáltalán miért kattintasz a cikkre??
A kliphez és a dalhoz hozzászólva: Szerintem sem lett durranád,de azért szerintem nem olyan szörnyű hogy még végighallgatni se lehessen
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 23. 14:30 #25
- törölt felhasználó -    
nagy durranás*
2018. június 23. 15:19 #26
- törölt felhasználó -    
"tyira"
LOL,nem gondoltam volna,hogy meg is kell magyaráznom,hogy mit tetszik benne. rohog.gif
2018. június 23. 19:21 #27
- törölt felhasználó -    
Mostani dalaival le húzhatná magát a WC-n olyan szörnyű ,hogy az hihetetlen. Ebbe mi a jó? Ez a csaj már rég nem tud dalokat szerezni csak eladja magát azt annyi. Már csak csinál egy gagyi dalt aztán ezért kapja a pénzt szánalmas. Igényes dalt csináljon és utána elismerem de ezért egy filért nem adnék. Kár a próbálkozásért , ha ilyen rossz lesz a albuma utána remélem belátja hogy, semmi keresnie való sincs ebben az iparban már rég!
2018. június 24. 00:11 #28
Justice225
Justice225
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.25.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 267989
Offline offline
oForever1 megnéztem a profilod. 3kommentet írtál eddig. Mindegyiket egy-egy Ariana cikk alá mekkora szar is. Ügyes vagy. (Bár aki a https://starity.hu/magazin/73486-ariana-grande-parja-ferfiassaganak-meretevel-kerkedett/ cikk alá egy ilyet kommentel mint te csak gratulálni tudok. Humorérzék lvl 0) De nem ez a lényeg.

Sokkal jobb zenéket csinál mint manapság egyesek. Igen. Mellé fogott egy kicsit ezzel a dallal. De te amihez hozzáérsz arannyá változik? Biztos vagyok benne hogy te is szúrtál már el valamit.
Véleményem szerint a No Tears Left To Cry például az egyik legjobb amit most csinált. És igenis keresni valója van a zeneiparban mert tehetséges. Ő pont az az énekes akinek nincs szüksége autotune, mert élőben csodás hangja van. De persze mindenki azt gondol amit akar.
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 24. 07:28 #29
- törölt felhasználó -    
“oForever1”
Most komoly azért regisztráltál be az oldalra,hogy minden Ariana cikkhez valami hülyeséget írjál?!Hát csak gratulálni tudok,de tényleg.
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 24. 14:07 #30
- törölt felhasználó -    
Hu de mérgesek egyesek ha már nem istenítem ezt a tehetségtelen lányt! MoonlightGrandeX - Amúgy köszönöm nem csak ezért regisztráltam, Elég gáz hogy, ilyen elfogult vagy Arival minden cikknél ott istenitett szerintem es se normális! De te tudod biggrin.gif
2018. június 24. 15:46 #31
VegasGirl
VegasGirl
új tag
 
StátuszI didn't come this far, to only come this far.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.07.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 205479
Offline offline
Első hallásra nekem kicsit "összecsapott" volt, mintha nem komponálták volna egybe a meglévő részeket (recorded férfi hang, Nicki része és a chorus+refrén). Aztán kicsit utánanéztem, ekkor tudtam meg, hogy Pharrell is közreműködött a dalszövegben, tehát biztos fontos jelentése van az idegen hangzásnak is. (Spoiler: igazam volt.)
A többséget irritáló férfihang kivágott részlete egy 2009-es vitának (a témája nem fontos) a pennsylvania-i szenátor és egy civil között, akinek elhangzik a szájából: "I was told I could have the mic […] and, instead, you wouldn’t let anybody speak" Ismerős szavak? smileeee.gif
Sőt, NERD & Rihanna "Lemon"-jába is csempésztek az említett vitából ("Wait a minute" ismétlődő mondat). Funfact: Pharrell ebben a dalban is közreműködött.
A pre-chorusban egyébként a Pete Davidson-os kapcsolatára is utal, illetve a közvéleményre, miszerint túl gyorsan haladtak. Ha ezzel együtt nézzük az iménti háttérsztorit, a dal szerintem Ariana "betelt hócipőjéről", a kéretlen véleménynyilvánítókról szól.
Én ezen információk tudatában megszerettem a számot, azért írtam le őket (forrás: genius.com), hátha más is így lesz vele.
A klipet egyébként én sem értem, azt hiszem Reebok-os kereteken belül forgatták, ezért ez a sportosabb megjelenés, nem a dal címére vagy a mondanivalójára asszociáltak közben.
2018. június 24. 16:51 #32
Justice225
Justice225
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.25.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 267989
Offline offline
oForever1 az elfogultság 2 oldalú. Az egyik a minden tökéletes amit ő tesz, a másik te vagy. Aki még egy egyszerű poént is komolyan vesz és anyázik az adott embernek vagy éppen szídja. Ez vagy te. Az elfogult utálat.
Nekem sem a kedvencem, de amit te művelsz az sok.
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 24. 19:36 #33
- törölt felhasználó -    
“Justice225” Teljesen egyetértek veled!Én sem szeretek jó pár hírességet,de mégsem vagyok ott minden cikkjük allatt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 24. 19:42 #34
- törölt felhasználó -    
“oForever1”
Áhhh,tényleg nem azért regisztráltál....
Dehogy...Csak még eddig ezen az oldalon Ari-val foglalkoztál.És ha azt hiszed,hogy ez nem feltűnő,akkor tévedsz wink.gif
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 24. 21:31 #35
- törölt felhasználó -    
MoonlightGrandeX - Milyen jól tudod miért regisztráltam! Ennyire fáj ,hogy valaki nem szereti a tehetségtelen embereket?! Bocs hogy egy pocsék sztár ért mit Ari nem leszek oda. wink.gif
2018. június 24. 21:40 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (oForever1 @ 2018.06.24. 21:31)
MoonlightGrandeX - Milyen jól tudod miért regisztráltam! Ennyire fáj ,hogy valaki nem szereti a tehetségtelen embereket?! Bocs hogy egy pocsék sztár ért mit Ari nem leszek oda. wink.gif

Igenis jól tudom!wink.gif Nem fáj,mert nem is szoktam foglalkozni az utálókkal,ha le tudják normálisan írni a véleményét.És te pont az alpári kategóriába tartozol.Az nem vélemény írás,hogy “De hülye ez a nő!”
Lamo,ezen most jót nevettem X’’’DDD Te most miröl beszélsz?! ohmy.gif Hallgasd meg élőben,és nem fogod elhinni,hogy van egy ember,aki ennyire tehetséges! Nem kértem,hogy legyél érte oda,de akkor próbáld normálisan leírni a véleményed.Thx!
1 felhasználónak tetszik: AriG.Fan
2018. június 24. 23:08 #37
- törölt felhasználó -    
Meghallgtam régebben és semmit nem lehet érteni és hozzá ordibál az nem egyelő az ének tudással ennyi eről. Ha nem lenne ennyi buta ember akkor már sehol nem lenne a kis csaj.biggrin.gif
2018. június 25. 06:47 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (oForever1 @ 2018.06.24. 23:08)
Meghallgtam  régebben és semmit  nem  lehet érteni és hozzá ordibál az nem egyelő az ének tudással ennyi eről.  Ha nem lenne ennyi buta ember akkor már sehol  nem lenne a kis csaj.biggrin.gif

„Nem!Nem érdekel,hogy ki minek tart!Ha már mindenépp egy d betűs jelzőt akarnak rám aggatni,akkor a do-it-yourself sokkal jobban illik hozzám.” Buták is vagyunk,köszönjük! wink.gif Csak azért mert szeretjük Őt,és nem úgy,mint te.Légszi erre már NE válaszoljál,mert már egy kicsit unom a témát.Írd le minden cikkje alá,hogy Ő milyen mű,stb.Na viszlát!wink.gif
2018. június 25. 09:58 #39
AriG.Fan
AriG.Fan
bãbÿgírł
 
StátuszPlay whit my hair not my feelings.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.25.
Hozzászólás: 2586
Csatolások: 377
Azonosító: 244176
Offline offline
Kikerekedett szemekkel bámulok magam elé.. És azon gondolkodom, hogy az ilyen embereknek, mint kedves "oForever1"-nek hol az életük? Értem én, hogy nem a kedvenced.. Mindenki nem szeretheti... Én egy valamit nem értek, de azt piszkosul nem..Hogy miért kell monoton szekírozni ezt a szerencsétlen énekesnőt? Én szintúgy megnéztem a profilodat...Khm, nevetni támadt kedvem, komolyan, vicces amit művelsz... Miért marad el mostanság az emberekből az empátia, önfegyelem valamint a műveltség? Miért kell egyfolytában vulgár szavakkal dobálózni? Érzed ezeknek a súlyát? Ha nem akkor gondolkozz el rajta, hogy milyen balgaságokat hadoválsz össze vissza.. Kicsit gáz... Sőt mi több, nagyon gáz amit művelsz. Értem én és el is fogadom, hogy nem kedveled az énekesnőt, de fogd vissza magad és vedd észre, hogy baromi nevetségesen és szánalmat keltően viselkedsz. Csak magadat minősíted ezzel, hogy ilyeneket írsz..Csak úgy mellékesen megjegyzem.
Egyébként én a helyedben inkább megtanulnék magyarul, valamint helyesen írni, aztán nyitnám ki a szám..Mert így már felettébb szórakoztató a dolog..De lehet én vagyok a hülye
2018. június 26. 07:09 #40
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nekem a zene nagyon bejött, a háttérben levő férfihang pedig szánomra egyáltalán nem idegesítő,sőt, még adja is a ritmust, és nem egy tucatzene lesz belőle.

VegasGirl: nagyon szépen köszönöm a kommentedet! De komolyan! Gondolom jó sok időt vett igénybe a kutakodásod. És tudod mit? Ezáltal még én is jobban megszerettem ezt a dalt(:

Kedves felhasználók! Olyan ismerős oForevor1 esete,nem? De kihez is hasonlít...áh,megvan! Emlékeztek még Szelenaa-ra? A másik The light is coming*os cikk alatt írt hasonlókat.

Kedves oForever1!
Neked is csak annyit tudok mondani,mint annak a másik utálónak! Nem azzal van a baj,hogy utálsz egy hírességet,hanem hogy elfogult vagy vele, és irracionális érvekre támaszkodva fejted ki a cseppet sem kultúrált véleményedet. És akárcsak Szelenaa, te is elítéled Ariana fanjait,mondván,az összes buta. És van olyan sztár,akit követve okossá válik az ember? Mert ha el lehet butulni valakitől,akkor az iq szintet is lehet valakivel növelni,nem? Logikus. Na,kb ilyen a te gondolkodásod is.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok