Starity

12 júniusi k-pop hír, amiről lemaradhattál

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 04. 17:48 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kedvenc k-pop előadóink újdonságait egy csokorba gyűjtöttük össze, s cikkünkben tizenkét júniusi k-pop visszatérést hoztunk el nektek. No, lássuk!
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 04. 18:10 #2
- törölt felhasználó -    
Hetek óta vártam már a UNB visszatérést. Egy hete folyamatosan a Black Heart-ot hallgatom. Teljesen a régi k-pop stílusú dalokra emlékeztet. A videó klip igaz sokkal egyszerűbb és költséggazdaságosabb, mint a debütáló dalaiké, de a koreográfia egyszerűen zseniális - érdemes az élő felvételeket is megnézni, hogy mit művel ez a 9 csodálatos ember (+Hangyul, Jungha, Anne, és Jueun). Az album zseniális, imádom! heart.gif

A.C.E visszatérésének is roppantul örülök. Igaz a Take Me Higher szerintem más hangzású, mint az eddigi dalaik, de tetszik. Sajnálom, hogy Chan hiátuson van a UNB miatt. Nekem kifejezetten hiányzik a hangja. Ameddig nincs Chan, mehet Jun-ra a nyáladzás gőzerővel. rohog.gif
2018. július 04. 21:02 #3
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
a MelodyDay száma és koncepciója ezúttal szerintem baromi jól sikerült...ha kpop, akkor részemről 90%-ban női előadók/lánycsapatok, de a rookie-k és a néhány éves csapatok mind nagyon hasonlítanak egymásra :/ de ez a cb elnyerte a tetszésemet ^^
2018. július 04. 21:40 #4
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Még mindig fáj a szívem a JBJ miatt, de Donghannak nagyon örülök és nagyon tetszik az albuma!
2018. július 05. 01:02 #5
Yuri Stylinson
Yuri Stylinson
visszatérő vendég
 
Státuszshe's a nasty one
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.13.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 3
Azonosító: 266027
Offline offline
Már kezd az agyamra menni, hogy a kpop boybandek 80%-a ugyan arra az agyongyötört orrba-szájba nyomott sémára épül. Cukiság, tuc-tuc... nem hiszem el hogy nem unják már ezt. Hol vannak az újító szellemű fiúk??? De ugyan ez a girlbandeknél. A listáról egyedül Minseo stílusa tetszik és az ő számait tartom fülbemászónak. Csábít a régies zene instrumentálja... Bizalomkeltő az egész lány, eddig még nem ismertem, de ezek után minden bizonnyal meg fogom jobban ismerni. Talán még Melodyt mondanám kiemelkedőnek, de ő sem olyan erős... Minseo <3 Egyedi, kitűnik a többiek közül, dallamos, más koreográfia. Ahw <3
2018. július 05. 09:39 #6
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Wanna One, NU'EST W heart.gif
2018. július 09. 22:25 #7
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Én az Elris comebackot vártam máa a legjobban mert ők az egyik stan bandám ls most sem kelett csalónom.<3
2018. július 16. 04:04 #8
- törölt felhasználó -    
Sose voltam oda az A.C.E-ért, de ez a visszatérés elnyerte a tetszésem. happy.gif Nem tudom, hogy a Black And Blue számuk most jelent-e meg vagy már korábban, mert nem követem őket, de nagy kedvencem lett.
Donghan pedig teljesen levett a lábamról, nem gondoltam volna, hogy ilyen erős debütálása lesz. T___T
Minseo visszatérése is tetszik, különbözik többiek cb-jétől és pont ezért vagyok oda érte. laugh.gif
2018. július 16. 13:42 #9
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
A MelodyDay-re körülbelül két éve figyeltem fel, amikor kiadták a Color című dalukat. Már annak is nagyon tetszett a koncepciója, hiába egyszerű az egész. A Kiss On The

Lips
-et pedig rongyosra hallgattam. Azóta nem hallottam igazán a lányokról, attól tartottam, már comeback-jük sem lesz.. :c A Restless, meg úgy az egész banda több

figyelmet érdemelne... Soha nem láttam ilyesmi klipet. ^^
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!