Starity

Elege van a hazugságokból az APinknek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 05. 18:53 #1
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Az APink végre visszatért, hogy rajongóival együtt ünnepelje meg megalakulásuk hetedik évfordulóját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 05. 19:30 #2
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Ez az I'm So Sick nagyon jóra sikerült smileeee.gif Örülök, hogy a kislányos, ártatlan koncepció helyett hoztak mást is. A klip kicsit emlékeztet a Red Velvet Bad Boy dalára biggrin.gif
2018. július 06. 12:54 #3
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Őszintén megmondom nem vártam tőlük ilyen jó visszatérést. Régóta nem volt ennyire hallgatható daluk számomra. smileeee.gif
A koncepció is jó lett és remélem többet már nem fogják őket visszavinni a cuki és aranyos kislány imázshoz biggrin.gif
2018. július 06. 16:06 #4
- törölt felhasználó -    
Sosem voltam igazán olyan nagy Apink rajongó. Annyira idegesített, hogy rájuk lett bélyegezve teljesen ez az ártatlan, kislányos, cuki stílus. A Rembember óta nem is követem őket, - mondjuk előttem sem nagyon voltam tisztában a lányok tevékenységeivel - egyedül csak Bomival kapcsolatban szoktam tisztán látni. Örülök, hogy végre kiléptek a megszokott stílusból és újat mutattak a rajongóiknak. Az I'm so Sick nem lett szerintem olyan rossz, kicsit szoknom kell még. A klipje amúgy kifejezetten tetszik. Színes, de mégsem olyan szemet zavaróan. Az albumon található több dal is egész jó szerintem.
2018. július 14. 21:19 #5
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Úgy tűnik én vagyok az egyetlen, aki hiányolja a régi stílust. Imádom ezt a dalt és szerintem is más oldalukat is meg kell, hogy mutassák, viszont remélem, hogy lesz még cuki és ártatlan zenéjük is. A legtöbb "cuki" lánycsapat túl "elvadult" és örültem, hogy ők még tartják ezt. Remélem nem esnek ők is át a ló másik oldalára.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok