Starity

30 napos Naruto kihívás

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 25. 20:59 #181
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
23.nap: A jelenet, ami megnevettetett?

Jajj, ezt a rész vártam a legjobban. laugh.gif
Elsősorban Lee részeg csatáját emelném ki, ahol Kimimaro volt az ellenfél.
Szeretem még a hajós fillereket, amikor megjelenik egy vörös hajú hatalmas ember, és bejelenti hogy ő Naruto (Ao, Guy és Yamato arca mindent elárult akkor _nevet.gif )
Imádom azt a részt, amikor már legyőzték Kaguyát, és Naruto kiabál Kuramának, hogy hiányoztam.
Már most nevetek, még ezeket írom. biggrin.gif
Az összes ilyen bugyuta filler részt imádom, az egyik ilyen mikor Itachi nem akarja kiadni a kezéből Sasuket, mikor Izumi elkéri.
Na, de! A legviccesebb karakter számomra N e j i.
A legjobb, amin sírva nevettem, azt nem lehet szavakkal leírni. Tudjatok van az a rész, amikor egy küldetésről hazaérve Kakasni nagyon kivan, és Guy felajánlja, hogy viszi a hátán Kakashi-t. Lee ekkor vérszemet kap, és az edzést látja mindenben, mint mindig a kis bozontos, ezért csak annyit mondd, Neji, és már nyújtja ki a karját. _nevet.gif
Meg van az a rész, amikor Gaara után megy a 7-es és Guy csapata, Guy kézfogással akarja elindítani a többieket, egyfajta bizalom átvétel számára ez a csapatépítő kézfogás. Neji barátom ezzel nem ért egyet, és ezert én már megint sírva nevettem. rohog.gif (Lee kiabálása is epic)
2018. október 01. 20:49 #182
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
24.nap: A kedvenc gonosztevőd? 

Deidara mindenképpen. cool.gif
2018. október 04. 17:40 #183
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
25.nap: A legkevésbé kedvelt gonosztevőd? 

Danzou-t sosem tudtam megkedvelni. Zetsuért sem vagyok annyira oda meg vissza. De a többi gonosztevő nagyon epic.
2018. október 07. 16:11 #184
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
26.nap: Kinek öltöznél be (cosplay)?

Talán Itachira hasonlítok leginkább. Lányok közül pedig Tenten.
2018. október 12. 17:32 #185
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
27.nap: Minek örülnél jobban? Ha bekerülnél Naruto világába vagy ha egy kedvenc karaktered létezne a való világban?

Őszintén szólva, mindkettő. Persze szívem szerint kipróbálnám a ninják világát, viszont nem élném túl oly sokáig, az biztos. help.gif
Viszont, az milyen menő lenne már, ha Narutoék suliba járnának velünk, meg csak a továbbtanulás lenne a legnagyobb gondjuk, aztán jönnének dolgozni és a többi. Nekem nagyon tetszene biggrin.gif
2018. október 22. 17:16 #186
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
28.nap: A jelenet, amit soha nem fogsz elfelejteni? 

Rengeteg ilyen jelenet van. Talán a legfontosabb számomra az, amikor a 7-es csapat az utolsó nagy ütést vitte végbe Kaguyán. Tudjátok, amikor mind hárman, három különböző oldalról támadtak. Naruto és Sasuke a válla felől (mivel elzárni akarták) Sakura pedig gyors lecsapta Kaguya fejét, mielőtt elmenekülhetett volna.
Ilyenkor történik az, amikor Kakashi visszaemlékezik, és aztán mondja, hogy Nagyon szeretle titeket, srácok. Beleborzongok, annyira jó.
2018. október 23. 13:39 #187
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
29.nap: A manga vagy a sorozat?

A sorozat. A zenék, a szinkronhangok sokkal jobban átadják az egész történetet.
2018. november 01. 17:10 #188
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
30.nap: Az, amit a Naruto megtanított neked.

A Naruto nagyon sok mindent megtanított nekem, köztük a legfontosabb, hogy ne adjam fel az álmaimat és hogy küzdjek a céljaimért, mert nem fognak csak úgy az ölembe hullani.
A barátságról tanít talán a legtöbbet ez a sorozat, illetne a kitartásról, amit Naruto tett Sasukeért.
A szülők, a család szeretete is fontos, illetve az egymás iránt érzett bizalom megtartása.
Naruto megtanította nekem, hogy küzdjek, még akkor is, mikor mások azt mondják, ez lehetetlen.
Sasuke megtanította nekem, hogy tudjam a saját utamat járni, és ne térjek le róla soha.
Sakura megtanította nekem, hogy az igaz szerelemre megéri várni.
Lee megtanította, hogy mindennél jobban küzdjek egy cél érdekében.
Kakashi megtanította nekem, hogy egy barátság, ha összetört, újra összeállhat, sok év után is.
Kushina és Minato megtanították, hogy a szeretet a legerősebb egy családban.
Itachi megtanította, hogy mennyire fontos a béke és a rend, illetve, hogy mennyire erős tudok lenni akkor is, amikor a legrosszabb napjaimat élem.
Deidara megtanította, hogy ha valami nem tetszik, csak robbantsam fel a ****-be.
Obito megtanította, hogy a saját célnak kell lebegni a szemem előtt.
Rengeteget tanultam, okosodtam. Ennek a csodálatos animének csak köszönni tudok mindent. És azt is köszönöm, hogy ez a játék is elindult, kár, hogy véget ért. Több nap kihagyással ugyan, de végére értem, és már most sajnálom. Köszönöm, hogy játszhattam, és hogy újra feleleveníthettem eme nagyszerű kis sorozat jó, és szívszaggató pillanatait. wub.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!