Starity

30 napos Naruto kihívás

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 09. 07:42 #121
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
29.nap: A manga vagy a sorozat?

9 darab mangám van és mindegyiket imádom, plusz neten is olvasgattam mangákat, viszont én mégis az animét mondanám, mivel voltak olyan filler részek, amik igenis nagyon jók voltak, és ugye ezek a mangában nincsenek benne.
2018. augusztus 09. 12:30 #122
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
2.nap: Kedvenc párod

Ez elég nehéz döntés, igazából szörnyen nehéz. Én szívem szerint a NaruHina párost tartom kedvencemnek. Már a sima Naruto elején imádkoztam azért, hogy ők ketten egy párt alkossanak. A Shippuudenben, Hinata (mikor Pein ellen harcolt) bevallotta Narutonak az érzéseit. Akkor azt hittem végre már egymásra találnak, de igazából semmi nem történt. sad.gif De, aztán a The Last csak az ő szerelmükről szólt, és annyira boldoggá tett engem, mondtam hogy ezaz, végre. Aztán egy jót nevettem magamon, mert sikerült összeimádkoznom őket. cool.gif
Még shippelem Sasuke&Sakura párosát, Shikamaru&Temari és Sai&Inoval egyetemben.
2018. augusztus 09. 16:19 #123
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
27.nap: Minek örülnél jobban? Ha bekerülnél Naruto világába vagy ha egy kedvenc karaktered létezne a való világban?

Ha nem vesszük figyelembe, hogy megjelenésem mennyi vizet zavarna a Naruto világába, akkor inkább belépnék. Érdekes kis világ és bár azért nem élném le ott az életem, de kipróbálnám milyen a ninjáskodás és milyen lehet azokon a vidékeken az élet biggrin.gif
2018. augusztus 09. 19:49 #124
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
30.nap: Az, amit a Naruto megtanított neked.
Igazán bánatos vagyok, hogy máris vége ennek a kihívásnak.
Na szóval, mit tanított nekem a Naruto?

Yuukimaru megmutatta, hogy nem kell utálnom egy olyan embert, aki régen rosszat tett velem, vagy nekem, ha megváltozott, akkor igazán nincs miért haragudnom rá. Suigetsu emlékeztetett rá, hogy mindig igyak vizet, nehogy kiszáradjak. Karin jó példa volt arra, hogy milyen ne legyek soha az életben. Choūji megmutatta, hogy ha ledagadtoznak, akkor csak verjem agyon őket. És azt is, hogy valaki mennyire kedves is lehet! Kushina megtanította, hogy a ninja lét legfontosabb szabálya az egézséges táplálkozás! Lee megtanította, hogy lehetek kitartással különleges akkor is, ha nem feltétlen születtem annak. Gai sensei pedig azt, hogy minél keményebben kell próbálkoznom! És így nem lesz lehetetlen! Csak lépjem át a korlátaimat. Hyuuga Neji miatt jöttem rá erre, annak ellenére, hogy Gai mondta. Shino megtanított arra, hogy ha valaki nem emlékszik rám, akkor ezt a sérelmet örökké emlegessem. Katsuyu-sama megmutatta, hogy mennyire édes is egy meztelencsiga, egy anime-ben. Konan megtanította, hogy a fényt kövessem, mert a sötétségben a virágok csak elhervadni tudnak. Sai azt mondta, hogy csak egy mosollyal is ki tudom húzni magam a kellemetlen helyzetekből. Jiraiya megmutatta, hogy nem nagy baj, ha szuper perverz vagy. Csak akkor megkapod az Ero-senin jelzőt. Tsunade reményt adott nekem: kis rusnya, lapos béka volt, de egy gyönyörű, érett, erős és fantasztikus nővé érett. Obito megtanította nekem, hogy segítsek az idős embereknek. Suigetsu megtanította azt is, hogy mennyire jófej lehetek, ha nem folytom el az igazi személyiségemet, és megmaradok furának. Sakura és Hinata megtanította, hogy ha igazán szeretek egy fiút, akkor soha ne adjam fel. Ino pedig azt, hogy fontos a jó megjelenés. (Igaz, ezt eddig is tudtam.) Asuma nagyon sok dolgot megmutatott, például azt is, hogy a kedvességemből előnyt kovácsolhatok. Deidara azt mondta, a művészet olyan mint egy virág, ami egy pillanatra kinyílik, hogy aztán elhervadjon. Ezzel ellentétben Sasori azt, hogy a művészet az örök szépségű dolgok. Igazság szerint én Deidara-val értek egyet. Aki azt is megmondta, hogy a művészek nem kretének. Arigatou! Shikamaru megosztotta velem a gondolatait, amivel mindig egyetértettem. Lustának lenni nem baj. És az sem, ha nem vagy ceruza vékony lány, a fiúk szeretik ha a lányon van a bőrnél kicsit több dolog. Gaara megmutatta, hogy mennyit tudok változni, ha akarok. Kakashi-sensei megmondta, hogy ha megszegtem a szabályokat, akkor egy szemét leszek a ninja világban, de ha cserben hagyom a barátaimat, akkor rosszabb leszek a szemétnél is. Sasuke megtanította nekem, hogy ha valamit nagyon akarok, akkor mindent meg kell tennem érte. Meg azt is, hogy a rivális barátságok fontosak! Így tudunk a legtöbbet fejlődni. Uzumaki Nagato, Yahiko és Konan ráébresztett arra, hogy mennyire fontos a béke. Uchiha Itachi megmutatta, hogy mi a legőszintébb szeretet, ami csak létezhet. Megtanította, hogy fogadjam el önmagam. Nagyon sok mindent megtanított, hálás vagyok, Itachi! Uzumaki Naruto pedig azt, hogy soha de soha de soha nem adhatom fel! *tears up and crying so damn loud*
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. augusztus 10. 09:37 #125
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
16.nap: Kedvenc Akatsuki tagod?
Sasori, szerelem volt első látásra. biggrin.gif
2018. augusztus 10. 13:33 #126
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
28.nap: A jelenet, amit soha nem fogsz elfelejteni?

Naruto: Kb az összes jelenet... de a top libabőr:
1. Neji vs Naruto
2. Amikor Naruto először hozza elő a Kyuubi chakráját
3. Naruto és a Rasengan

Naruto Shippuuden: Itt még nehezebb a választás, de megoldottam:
1. Naruto találkozása a szüleivel (ezeket egy kalap alá veszem)
2. Obito "halála" a szikla alatt
3. Amikor Naruto és Sasuke egymás mellett fekszenek az utolsó harcukat követően teljesen kimerülve.
2018. augusztus 10. 17:30 #127
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
3.nap: Kedvenc ,párod’ akik nem jöttek végül össze?

Én itt Rint és Obitot emelném ki, az ő szerelmük nagyon szenvedéses volt. (Bár a végén együtt voltak, csak arról már nem sokat tudni..)
És én vagyok az egyetlen, aki örült volna, ha Kakashi összejön bárkivel is? lol2.gif
2018. augusztus 11. 08:09 #128
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
30.nap: Az, amit a Naruto megtanított neked.

Sajnálom, hogy vége lett ennek a kihívásnak, nagyon élveztem :,(

Rengeteg mindent kaptam ettől az animétől, sokkal nyitottabb lettem és egy egészen új színben kezdtem látni mindent, de ezt már részletesebben leírtam egy másik válaszomnál.
Amit igazán megtanultam a sorozatból az az, hogy mennyire fontos a barátság, a mások iránt valló szeretet, és hogy egy ember milyen messzire képes elmenni azokért, akiket szeret. Megtanultam, hogy milyen fontos, hogy célokat állítsunk magunk elé, és azokat a lehető legtöbb erőnkkel próbáljuk elérni, és soha ne adjuk fel. Megtanultam, hogy senki nem születik alapvetően rossz embernek, a rossz embereket a körülmények formálják olyanná, amilyenné. Megtanultam, hogy senki nem élhet érzelmek nélkül akármennyire is próbálkozik, az ember igazi érzelmei előbb-utóbb mindenképpen a felszínre fognak kerülni, és minden embernek van egy keresztje, amit egész életében cipelnie kell, senkinek sincs tökéletes múltja, de ha meg szeretne változni, jobb emberré szeretne válni, akkor megteheti, és nekünk nem szabad ítélkeznünk, adnunk kell neki egy új esélyt. Megtanultam, hogy a jó és a rossz együtt járnak, nincs egyik a másik nélkül, mindig lesz jó és gonosz is a világban, nekünk pedig arra kell törekednünk, hogy mindenki meglelje a saját békéjét, ezzel visszaszorítva a rosszat. Még folytathatnám, de azt hiszem, már előttem leírtak nagyon sok fontos dolgot, így nem akarom őt ismételni :3 Még annyit tennék hozzá, hogy számomra szörnyen fontos ez az anime több szempontból és, és nagyon köszönöm, hogy lehetőségem lehetett kitölteni egy ilyen kihívást, tényleg nagyon élveztem. Arigatou~
1 felhasználónak tetszik: Medeah.
2018. augusztus 11. 11:14 #129
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
29.nap: A manga vagy a sorozat?

Mindkettő. A manga azokért a kis jelenetekért, amik nem kerülhettek bele az animébe (pl: amikor Kurama bemutat Narutonak biggrin.gif ). De a sorozatot is szeretem, a nagyon szép grafika miatt (kövezzen meg mindenki, de engem a Pein vs Kyuubi grafika sem zavart), a szinkronhangok és a gyönyörű zenék végett. Na meg persze, vannak fillerek amiket én is szeretek... Tény, akkor nem szerettem, amikor mindenki haldoklott, aztán hopp, hirtelen egy chuunin vizsga visszaemlékezés, de így hogy már vége a sorozatnak és nem kell heteket várni az új részekre, megvagyok békélve velük biggrin.gif
2018. augusztus 11. 16:03 #130
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
4.nap: Top 3 kedvenc karaktered?

Ez egy szörnyen nehéz kérdés. De az első helyre mindenképpen Naruto áll nálam a listán. Olyan szerethető karakter, és annyi szenvedésen esett át. Ő az a szereplő, aki a többi karakterhez egyaránt kötődik.
A második helyen Deidara és Itachi áll. (Kettejük közül nem tudok dönteni.)
A harmadik kedvencem pedig Obito.
De őszintén szólva a női karaktereket is imádom, a kedvencem természetesen Sakura, őt követi Hinata, majd a csodálatos Kushina. (Tudom eléggé kívülállónak számítok ezzel, de én Karint is szeretem biggrin.gif )
2018. augusztus 11. 18:17 #131
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Idézet (ParkNiNeul @ 2018.08.11. 08:09)
30.nap: Az, amit a Naruto megtanított neked. 

Sajnálom, hogy vége lett ennek a kihívásnak, nagyon élveztem :,( 

Rengeteg mindent kaptam ettől az animétől, sokkal nyitottabb lettem és egy egészen új színben kezdtem látni mindent, de ezt már részletesebben leírtam egy másik válaszomnál.
Amit igazán megtanultam a sorozatból az az, hogy mennyire fontos a barátság, a mások iránt valló szeretet, és hogy egy ember milyen messzire képes elmenni azokért, akiket szeret. Megtanultam, hogy milyen fontos, hogy célokat állítsunk magunk elé, és azokat a lehető legtöbb erőnkkel próbáljuk elérni, és soha ne adjuk fel. Megtanultam, hogy senki nem születik alapvetően rossz embernek, a rossz embereket a körülmények formálják olyanná, amilyenné. Megtanultam, hogy senki nem élhet érzelmek nélkül akármennyire is próbálkozik, az ember igazi érzelmei előbb-utóbb mindenképpen a felszínre fognak kerülni, és minden embernek van egy keresztje, amit egész életében cipelnie kell, senkinek sincs tökéletes múltja, de ha meg szeretne változni, jobb emberré szeretne válni, akkor megteheti, és nekünk nem szabad ítélkeznünk, adnunk kell neki egy új esélyt. Megtanultam, hogy a jó és a rossz együtt járnak, nincs egyik a másik nélkül, mindig lesz jó és gonosz is a világban, nekünk pedig arra kell törekednünk, hogy mindenki meglelje a saját békéjét, ezzel visszaszorítva a rosszat. Még folytathatnám, de azt hiszem, már előttem leírtak nagyon sok fontos dolgot, így nem akarom őt ismételni :3 Még annyit tennék hozzá, hogy számomra szörnyen fontos ez az anime több szempontból és, és nagyon köszönöm, hogy lehetőségem lehetett kitölteni egy ilyen kihívást, tényleg nagyon élveztem. Arigatou~

Nagyon örülök, hogy tetszett! heart.gif
2018. augusztus 11. 18:20 #132
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
17.nap: Legkevésbé kedvelt Akatsuki tagod?
Zetsu-t mondanám. Nem bírtam túlzottan, akár Fekete akár Fehér.
2018. augusztus 12. 14:26 #133
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
18.nap: Legszomorúbb háttértörténet?
Túl sok szomorú háttérrel rendelkező szereplője volt a történetnek, nehéz kiválasztani azt, amit a legszomorúbbnak tudnék mondani. Talán Sasori, Obito, akik a legemlékezetesebbek maradtak számomra a hátterüket (is) nézve.
2018. augusztus 12. 15:50 #134
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
30.nap: Az, amit a Naruto megtanított neked.

Ezt sorolhatnám egész nap. Szinte mindenkitől tanultam valamit. Megtanultam, hogy ha gyenge vagyok, nem mások mögé kell bújni, hanem küzdeni azért, hogy erősebb legyek. Megtanultam milyen fontosak és mennyit jelentenek a barátok. Megtanultam megbocsájtani az ellenségeimnek, ahogy azt is, hogy ha nagyon akarok, akkor akár teljesen megtudok változni. Megtanultam, hogy a riválisok fontosak az ember életében, hisz akkor fejlődik, ha "legyőzi" őket. Megtanultam azt, hogy nem szabad elfordulni egy magányos és segítségre szoruló embertől... de a legfontosabb amit megtanultam: Soha ne add fel az álmaid, legyen akármilyen vakmerő, hiába ne higgyen benned más, te küzdj érte és érd el. Mert ha igazán harcolsz érte, akkor sikerülhet valóra váltanod.
Köszönöm szépen a kihívást, nagyon élveztem! biggrin.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2018. augusztus 12. 19:17 #135
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
5.nap: A karakter, akit utálsz?

Nem igazán van olyan karakter akit utálok, inkább csak nem kedvelek. Ilyen Danzou, meg tudjátok az a rengeteg filler szereplő, aki gonosz volt.
2018. augusztus 13. 11:33 #136
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
6.nap: Kedvenc baráti párosod?


Én valamiért sokkal jobban kedveltem a sima Narutoban, Naruto és Shikamaru barátságát, mint a Naruto - Sasuke párost. Őket leginkább a Borutoban szeretem együtt.
Lánybarátságokat is szeretem, például Sakura és Ino párosát.
A Shippuuden elején pedig a Gaara - Naruto barátságot is nagyon szerettem. Az Akatsuki terén, pedig engem legjobban Nagato és Yahiko barátsága érintett meg.
2018. augusztus 13. 18:49 #137
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
19.nap: A legidegesítőbb karakter?
Egyedül Naruto jut eszembe, aki a sima Narutoban néha rettentően idegesített, főleg az első pár részben.
2018. augusztus 13. 18:56 #138
Dorina0202
Dorina0202
visszatérő vendég
 
StátuszMit számít eggyel kevesebb ember a Földön? - Ted Bundy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.08.
Hozzászólás: 324
Csatolások: 40
Azonosító: 241258
Offline offline
1.nap: Naruto vagy Naruto Shippuuden?

Shippuuden wub.gif
2018. augusztus 14. 06:49 #139
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
20.nap: A legszerethetőbb karakter?
Nagyon sok nagyon szerethető karakter volt. Most így hirtelen fogalmam sincs.
2018. augusztus 14. 16:56 #140
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet
7.nap: Kedvenc klánod?

A Senju klán számomra az első.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!