Starity

30 napos Naruto kihívás

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 29. 17:28 #81
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
18.nap: Legszomorúbb háttértörténet?

Ahogy előttem már írták, tényleg csak az van szinte :,(
De talán ami szerintem a legszomorúbb az az Uchiha és Senju klán története úgy összességében. Egészen Ashura-tól és Indra-tól kiindulva Sasuke-ig. És közülük talán Itachi volt az, aki a legeslegtöbbet szenvedett véleményem szerint.
Plusz Sakumo és Kakashi története is összetöri a szívem minden alkalommal. Fel sem tudom fogni, hogy miért kellett addig terrorizálni szavakkal szegény Sakumo-t, mígnem az öngyilkosság mellett döntött, (habár sajnos az nagyon is jól mutatta, hogy mai napig mit képesek elérni az emberek "pusztán szavakkal") és ezzel elkezdődött szegény Kakashi szomorú sorsa is.
És természetesen Naruto gyerekkorának története is szörnyű...
De a karakterek nagy része érzelmileg szörnyen sérült, tényleg nagyon kevés az olyan karakter, akit ne lehetne sajnálni valami miatt.
3 felhasználónak tetszik: CorneŁia, forever.romanci, Medeah.
2018. július 30. 11:53 #82
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
17.nap: Legkevésbé kedvelt Akatsuki tagod?

Hmm... talán Zetsu. Akárhogy gondolkodom, Ő nem áll egyedül közel a szívemhez.
2018. július 30. 12:01 #83
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
14.nap: Legszomorúbb idézet?
"Sorry Sasuke, no next time..."
1 felhasználónak tetszik: CorneŁia
2018. július 30. 20:41 #84
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
19.nap: A legidegesítőbb karakter?

Számomra egyértelműen Karin a legidegesítőbb.
2018. július 31. 03:33 #85
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Idézet (ParkNiNeul @ 2018.07.30. 20:41)
19.nap: A legidegesítőbb karakter? 

Számomra egyértelműen Karin a legidegesítőbb.

tépjükmármeg

*
20.nap: A legszerethetőbb karakter?
21.nap: A kedvenc Kage-d?

Már én is, többen is mondták, hogy tényleg majdnem mindenkit lehet szeretni valami miatt. De. Az a karakter, akit tényleg mindenki, az animében és a való életben is szeret, az Naruto.

Gaara és Naruto között nem tudok dönteni. Csípem még a negyedik Raikage-t.
2018. július 31. 11:35 #86
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
15.nap: Legjobb harcolós jelenet?
Naruto: A Naruto-Sasuke harc, amikor Sasuke barátunk otthagyja Konohát. Nem a legvidámabb, de nagyon szerettem nézni.
Shippuuden: Sakura&Chiyo Sasori elleni harcát nemrég néztem újra, és tyű, de élveztem!
2018. július 31. 12:20 #87
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Idézet (Medeah. @ 2018.07.31. 03:33)
tépjükmármeg
*
20.nap: A legszerethetőbb karakter? 
21.nap: A kedvenc Kage-d?

Már én is, többen is mondták, hogy tényleg majdnem mindenkit lehet szeretni valami miatt. De. Az a karakter, akit tényleg mindenki, az animében és a való életben is szeret, az Naruto.
Gaara és Naruto között nem tudok dönteni. Csípem még a negyedik Raikage-t.


let's do it. benne vagyok

20.nap: A legszerethetőbb karakter?

Naruto mindenképpen egy olyan karakter, akit szerintem csak szeretni lehet, valamint én még Kakashi-t és Jiraiya-t mondanám nagyon-nagyon szerethető karakternek.
1 felhasználónak tetszik: Medeah.
2018. július 31. 19:09 #88
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
18.nap: Legszomorúbb háttértörténet?

Kifogok lógni a sorból, mert szerintem nem Itachi és Sasuke története az. Bár benne van a top 3-as listámban, de nekem Hinata és az Ame árvák története előbb van. Hinata azért, mert neki nem halt meg senkije, mégsem állt mellé senki a családjából, sőt, lemondtak róla, mert más lett. Az Ame árvákat pedig nem kell bemutatnom. Nagato a szeme láttára vesztette el a szüleit és a legjobb barátját, ráadásul nem épp a legjobb körülmények között éltek sokáig. Engem az Ő történetük jobban megviselt.
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. augusztus 01. 06:51 #89
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
22.nap: A jelenet, ami megsiratott?
pfuh gratulálok magamnak. ezt a kérdést nem kellett volna beletennem:’) én konkrétan az egész animét végigbőgtem, úgyhogy ennyit erről.
Naruto: Amikor a sima Naruto-t néztem még kisebb voltam, ezért úgy emlékszem, hogy nem nagyon sírtam rajta. Egy jelenet volt, amin viszont rendesen sírtam: amikor Sasuke elhagyta Konohát, Sakura meg sírva könyörög neki. Ez volt az a pillanat, amikor igazán megsajnáltam szegény kislányt. A simába kifejezetten utáltam, és idegesített. A Shippuuden-ben kedveltem meg. Ugye fiatal voltam még nagyon, ezért én meg sem könnyeztem Haku-t. Majd újranézem a simát, akkor viszont valószínű, hogy megfulladok:) Azt hiszem 1-2 Gaara flashback is könnyeket csalt a szemembe.
Shippuuden: Rengeteget, de tényleg, rengeteget sírtam emiatt. A legeslegtöbbet Itachi miatt. Az összes kicsit szomorkásabb jeleneténél, ezért ki sem emelek egyet külön. Aztán ugye ott voltak a halálok... megpróbálom sorrendben leírni: Nagato, Kushina és Minato, Sasori, Jiraiya, Yahiko (!!!!), Neji, Asuma, Mikoto és Fugato, de Konan halála is rendkívül szomorú volt. Tényleg egy igazi angyal volt! Amúgy ez érdekes, hogy Haku és Zabuza halálánál egy könnycsepp nem volt, de. Amikor visszahozták őket az Edo Tenseivel, akkor sírtam! Ok Tamara ez végülis logikus. Akit még így külön ki kell emelnem, az Yota. Ki emlékszik rá? Amikor anno megmentette Naruto-t és a srácokat, akkor már sírtam. Aztán... Másodjára. Kis drága figura volt. Azt mondta, reméli holnap napos idő lesz. Jaj Istenem... Aztán ott volt a jelenet, amikor Gaara beszélt az apukájával, akit szintén feltámasztottak. És amin természetesen bömböltem, az a Naruto vége volt. heart.gif
2018. augusztus 01. 09:38 #90
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
21.nap: A kedvenc Kage-d?

Tsunade-t imádtam, mint Hokage, annyira jó volt látni egy erős nőt a Hokage székben wub.gif Gaara is csodás Kazegake, és nagyon kedvelem még Mei-t, a Mizukage-t^^
És persze Naruto sem maradhat ki. Nem kedvelem a Boruto-t, nem láttam belőle sok részt, de amennyit éppen láttam, abból meg tudom állapítani, hogy Naruto nagyon felelősségteljes Hokage lett, megérdemelte ezt a pozíciót, ezért dolgozott olyan keményen. <3
And i have to admit, i have the biggest crush on Tobirama.. He's just so amazing *-*
2018. augusztus 01. 18:03 #91
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
16.nap: Kedvenc Akatsuki tagod?
Itachi és Pain.
2018. augusztus 01. 20:18 #92
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
10.nap: Hova mennél el Naruto világában, ha megtehetnéd?
Legszívesebben világkörüli útra mennék, de beérem egy Ichirakunál elfogyasztott Ramennel is. biggrin.gif
2018. augusztus 01. 22:25 #93
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
19.nap: A legidegesítőbb karakter?

Naruto: Sakura. Bár volt 1-2 jó jelenete, de a legtöbb időben, amikor a képernyőn volt, alig vártam, hogy útjára menjen.
Naruto Shippuuden: Bizonyos részeken Sasuke, főleg már a vége felé, de annyira nem volt halálosan borzasztó. Akkor ott van Karin, aki bár hasznos, de nagyon irritáló a jelenléte. Irritált még a gyerek Kakashi is, de mivel neki megvan magyarázva miért volt olyan, amilyen, ezért Őt nem veszem ide olyan komolyan.
2018. augusztus 02. 11:05 #94
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
22.nap: A jelenet, ami megsiratott?

Nagyon sok jelenet volt, ami könnyeket csalt a szemembe, és nem is tudnék kifejezetten egyet kiemelni, ezért egy hármas listát hoztam össze.
1. Haku és Zabuza halála, valamint az a jelenet, amikor Zabuza megkéri Kakashi-t, hogy hadd láthassa még utoljára Haku arcát, és Kakashi odaviszi és lefekteti őt a fiú mellé. Nem tudom, miért de nekem ez a jelenet annyira ikonikussá vált. A hideg ráz minden egyes alkalommal, amikor újranézem, szerintem az eredeti Naruto egyik legszívszorítóbb jelenete.
2. Amikor Naruto könyörgött Sasuke-nek, hogy ne menjen el a faluból. Sokan inkább Sakura könyörgését találták fájdalmasabbnak, és egyetértek, az a jelenet is szörnyen megindító volt, de valahogy engem Naruto könyörgése jobban meghatott, ami talán azért is lehet, mert a Sasuke mentőcsapat egyéni meccsei már lementek, aggódtam a srácok miatt, alapból is egy felfokozott hangulatban voltam emiatt, és ez talán ennek tudható be, de az a jelenet szörnyen megsiratott.
3. Amikor újra láthattuk Sasuke-t a shippudenben, úgy elkezdtem sírni, mint egy kis óvodás :,D
Ez a 3 jelenet maradt meg bennem talán a legeslegjobban, de természetesen a halálok mindegyike megríkatott, és még tényleg végtelenségig tudnám sorolni a meghatóbbnál meghatóbb jeleneteket, de az már egy kicsit túl sok írás lenne, és nem akarok senkit sem untatni :,D
1 felhasználónak tetszik: Medeah.
2018. augusztus 02. 11:29 #95
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
20.nap: A legszerethetőbb karakter?

Hát maga Naruto például elég szerethető, máskülönben nem kezdtem volna el nézni biggrin.gif Hogy ki a legszerethetőbb számomra? Hmm... talán Deidarát mondanám. Bár alig szerepelt és nagyon sok rosszat tett, én a Shippuuden-t csak miatta kezdtem el nézni japánul eredetileg. Szóval szerintem ezzel mindent megmagyaráztam biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Medeah.
2018. augusztus 02. 17:49 #96
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
23.nap: A jelenet, ami megnevettetett?
Hála az égnek, (mármint... hála Kishimoto Masashi-nak), hogy a rengeteg szomorú jelenet mellett rengeteg vicces is volt! Nem is tudom melyikkel kezdjem. rohog.gif Ígyis biztos, hogy ki fogok hagyni jó sokat :c Úgyhogy kedves Kihívásozók (wat)! Kérlek titeket, ti ne legyetek oly lusták, mint jómagam, és ti írjatok minél többet! biggrin.gif
Az egyik legviccesebb számomra, amikor Naruto és Gamatatsu éneklik a Béka dalt. Ugye nem csak én szakadtam azon a jeleneten? rohog.gif
Aztán ott volt még, amikor Lee részegen harcolt Kimmimaro-val. Lol na én kiégtem.
Amikor Gai felveszi a hátára a hulla fáradt Kakashi-t. LMAO. Naruto, Sakura, Neji, Tenten. Milyen fejeket vágtak, Istenem?! Lee persze félreérti, és mondja Neji-nek hogy ő is szálljon fel a hátára. Ő meg ez a: HOW ABOUT NO!
Naruto beszólásai örökké megmaradnak bennem: Tsunade nagyi, Perverz Remete, BOZONTOS SZEMÖLDÖK SENSEI, Bilifej (help), Polip papus. Komolyan beszólt Kurenai senseinek, hogy dagadt? XD
Sasuke beszólásain is kiégtem. Meg azt bírtam nagyon, amikor Karin nyomult rá, ő meg elküldte melegebb éghajlatra.
Igen. Ezek rettentően viccesek. De. Mindenki tudja, hogy Sai tudja a legjobban beoltani a többieket \ ^3^ /
Egy full őszinte kérdés: TOBI NORMÁLIS VOLT? XD Rajta elképesztően sokat röhögtem. Azt mondja, az arcomat elrejthetem, de a fenekemet nem. Diáklány vagyok, aki szerelmes a senpai-jába. Azt hittem kettéfejelem a padlót. rohog.gif
A fiatal Hashirama és Madara is nagyon nagy arc volt. Hashirama-ról ne is beszéljünk. A nevetése konkrétan zene volt füleimnek.
Killer Bee. Haha. Mekkora figura ő is. Főleg Omoi és Karui biggrin.gif
A vicces fejeken is nagyokat lehet nevetni szerintem. Pl ott van Yamato ijesztő feje.
Jó, befejeztem. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul
2018. augusztus 03. 11:18 #97
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
23.nap: A jelenet, ami megnevettetett?
Talán nekem is az a kedvenc vicces jelenetem, amikor Lee egy icipicit részegen harcolt, azon rengeteget röhögtem, valamint a Gai x Lee jelenetek nagy többsége szörnyen vicces volt rohog.gif
Valamint Hidan-on és Kakuzun rengeteget nevettem rohog.gif Igaz, egyikük sem a szívem csücske, de el kell ismernem, rendkívül poénosak voltak együtt xD És a Dei x Tobi csapat is szörnyen vicces volt, nagyon szerettem, hogy a Sasuke és Deidara meccs alatt voltak Tobi karakteréből kifolyólag elég poénos jelenetek is xD
Naruto karaktere is alapból rendkívül szórakoztató, ő is sokszor csalt mosolyt az arcomra, imádom azt a jelenetet, amikor tanulja a vízen járást, vagy amikor Sasuke-val versenyeznek, ki tud magasabbra felmenni a fán rohog.gif
Killer Bee is haláli figura, minden megszólalása kincset ér, de komolyan, valamint itt megjegyezném, hogy imádom a testvérével való kapcsolatát, annyira aranyosak laugh.gif
Kiemelnék még egy jelenetet a Shippuden elejéről, amikor Naruto és Sakura újra megcsinálják a csengős tesztet Kakashi-val xDD Ahogyan legyőzték még mindig ikonikus számomra, az egyik kedvenc Team 7 jelenetem rohog.gif
Tsunade is hatalmas forma szerintem, nagyon szeretem a vicces jeleneteit Jiraiya-val, vagy amikor egy picikét többet iszik a kelleténél laugh.gif
Még rengeteg nagyon humoros jelenet volt, egy-egy nagyon vicces karakterről vagy szituációról rengeteget lehetne beszélni, de azt hiszem, így is túl sokat írtam xD
Egyetlenegy dolgot még szeretnék leírni, mégpedig azt, hogy az Egy Akatsukis élete, amit egy magyar, nagyon tehetséges fiatalembernek köszönhetünk egy igazi mestermunka, minden rész haláli vicces, a földön lehet fetrengeni tőle, és aki még nem látta, az azonnal sipirc és lesse meg biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Medeah.
2018. augusztus 03. 12:00 #98
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
21.nap: A kedvenc Kage-d?

Ez nehéz... Szeretem Gaara-t, mint Kazekage biggrin.gif És szeretem az első és a harmadik Hokage-t is biggrin.gif Sőt, a Naruto Shippuuden összes Kage-ját szeretem biggrin.gif
2018. augusztus 03. 14:52 #99
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
24.nap: A kedvenc gonosztevőd?
Hm. Azt hiszem Orochi (heart.gif), ha a személyiséget nézzük, ha a képességeket, akkor viszont Madara. De Obito-t is kedvelem. Nagyon ciki, de nem jut eszembe más ,gonosztevő’. Ha más szempontból nézzük, hívhatjuk gonosztevőnek az összes Akatsuki tagot, vagy éppen Sasuke-t.
2018. augusztus 03. 17:54 #100
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
11.nap: Legszomorúbb halál?
Sasori halálán sírtam a legtöbbet. Az ő története érintett meg a leginkább, mert benne láttam meg magamat. Azóta is fájó szívvel gondolok vissza rá. sad.gif
Illetve Obito végét viseltem még nagyon nehezen, pár könnycseppel lemaradva.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!