Starity

Hivatalos: véget ér az Agymenők

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 24. 16:52 #1
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Többször is felmerült már a kérdés a 2007 óta futó széria végetértéről, most azonban hivatalos bejelentés érkezett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 24. 17:05 #2
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
cray.gif cray.gif cray.gif
2018. augusztus 24. 18:00 #3
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Sajnálattal hallom, hogy vége lesz a sorozatnak, de szerintem is ideje lenne már lezárni.
2018. augusztus 24. 18:03 #4
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15716
Csatolások: 140375
Azonosító: 270554
Offline offline
ez a sorozat évek óta itt van nekem, ha rossz a kedvem, ha jó a kedvem, ha dühös vagyok, ha elégedett vagyok, mindig. iszonyúan elszomorít a tény, hogy nem lesz több új évad a 12. után, viszont érthetőnek, és (fáj beismernem) szükségesnek tartom a lezárást. ez így remélhetőleg tökéletes lezárást tud kapni. és ha egyszer véget ér, segáz, én ötödjére is szívesen végignézem, meg hatodjára, sőt, hetedjére is. heart.gif nem bírom megunni és elcsépeltnek nevezni. egyszerűen...a karakterek, a helyszín, a színészek, a lelkem részévé váltak az évek alatt, amióta követem őket.
2018. augusztus 24. 18:37 #5
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
nagyon sajnálom, de már tényleg nem érdemes tovább húzni
de nagyon fura lesz a megszokott színészeket más filmben látni (mint "Howardot" a Florenceban), ugyanakkor remélem, hogy túllépnek a szerepükön heart.gif
2018. augusztus 24. 19:22 #6
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Imádtam ezt a sorozatot de az utolsó pár évad már csak vergődés.
2018. augusztus 25. 10:20 #7
- törölt felhasználó -    
Annó azt lehetett olvasni hogy túl sokat kér egy-két főszereplő és már nehéz lenne fenntartani. De perze lehet szimplán csak annyi van hogy Jim tovább akar lépni Sheldon nélkül meg hát nem ugyan olyan... Nem lenne ugyanannyi nező, szóval ja, wrthető. De azért nagyon sajnálom imádtam. sad.gif
2018. augusztus 25. 10:31 #8
- törölt felhasználó -    
Ha jól emlékszem, a sorozatot én 2014-ben kezdtem csak el nézni, viszont akkor elég hamar ledaráltam az epizódokat, évadokat. Nagyon megtetszett, megszerettem a történetet, a karaktereket. Mindig izgatottan vártam, hogy kijöjjön a legújabb rész, a legújabb évad. Viszont ahogyan haladt előre a sorozat, úgy lett egyre kevésbé vicces. Akadt persze néhány jó poén, de őszintén, a legviccesebb egyértelműen az elején volt a széria. Mostanra már inkább csak megszokásból nézem. Ez persze nem kritika, mert a legtöbb comedy nem marad vicces a végére, legyen szó itt akár a HIMYM-ről vagy a Friends-ről. Csak szimplán szeretjük, mert hosszú ideig része volt az életünknek. 12 évadot élt meg a Big Bang Theory, ami nagyon szép. Azonban tényleg itt az ideje, hogy lezárják, mielőtt a színvonala nagyon lecsökken. Így biztosan méltó lezárást kap a széria, és nem utolsó sorban mi, a rajongók. A búcsú nem teljes, hiszen itt lesz még a Young Sheldon, amiben elég nagy potenciált látok, nem kételkedem afelől, hogy egy Big Bang Theory-szintű sikert fog elérni az évek alatt.
2018. augusztus 25. 11:46 #9
jolyne
jolyne
ジョースター ☆
 
Státuszこの世界は残酷だ、そしてとても美しい
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.27.
Hozzászólás: 22660
Csatolások: 283107
Azonosító: 267051
Offline offline
Mélységesen sajnálom, hogy véget fog érni, elmondhatatlanul sok mindent köszönhetek ennek a sorozatnak, egy nagyon fontos helyet foglal a szívembe, már nagyon régóta. Remélem a legeslegjobb befejezést fogja kapni! cray.gif heart.gif
2018. augusztus 25. 15:23 #10
- törölt felhasználó -    
Egyszer minden véget ér! Láttam belőle részeket, de évadokat viszont nem. Azok tetszettek! smileeee.gif Lehet, hogy egyszer ledarálom az egészet! biggrin.gif
2018. augusztus 25. 17:47 #11
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
1 éve,hogy nézem a sorozatot, de nagyon a szívemhez nőtt, esténként mindig ezt nézzük apuval, ez a közös programunk. Nem láttam az újabb évadokat, de az a tapasztalatom,hogy a sorozat nagyon sokat fejlődött 10 év alatt. Egyre viccesebb lett, a színészek egyre jobban alakították a szerepeiket. Minden kezdet nehéz, de a végen talán még nehezebb. Legalább ezt nem nyújtották végtelenségig, így bízom,hogy valóban méltón lesz befejezve. Az biztos,hogy ezek a színészek ikonikusat alakítottak, és példaértékűek.
2018. augusztus 25. 18:38 #12
- törölt felhasználó -    
Szerintem csodálatos a sorozat, bár nem tudom hogy még hova lehet fokozni

SPOILER

Sheldon és Amy esküvője után. Gondolom Raj-nak még kell egy barátnő, lesz még egy baba Penny-ék részéről, de remélem nem lesz csalódás, hiszen eddig nagyon jó volt! Remélem nem a tökéletes lezárás kedvéért csinálnak még egy évadot.
2018. augusztus 25. 20:17 #13
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Sajnálom, hogy vége lesz. Szeretem ezt a sorozatot, de nem lehet már sokáig húzni.
2018. augusztus 28. 20:31 #14
Laylah.
Laylah.
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.05.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 238597
Offline offline
Hiányzni fog, de kegyetlenül. sad.gif
Viszont mindig örömmel fogok majd visszagondolni arra, amikor a legelső epizódokat néztem!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!