Starity

Börtönbe kerülhet a The 100 sztárja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 17. 18:45 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A The CW népszerű sorozatának 32 éves sztárját családon belüli erőszak elkövetésével vádolják.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 17. 19:26 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Remélem tanul belőle.
2018. szeptember 17. 20:26 #3
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Ezt sem gondoltam volna xddd Még mindig imádom ezt a nőt♥
2018. szeptember 17. 21:20 #4
Erluza
Erluza
új tag
 
StátuszHarry,Louis,Niall,Liam,Zayn <333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 263309
Offline offline
Egy régebbi cikkben azt írták hogy egyetlen egyszer ütötte meg a csávót ... veszekedés alatt (ÉRTED) és nem azért, nem vagyok az erőszak híve meg semmi, sőőőőt... de egy ütésért vagy bármi ilyenért veszekedés alatt(ugyebár a cikk egy alkalomról beszélt) a párja képes volt ráhívni a rendőrséget?? mekkora egy papucs férfi de nem azért ... ezzel persze nem a csajszit védem hogy verekedni kell,mert egyáltalán nem szükséges ... de néha még a testvérek is összekapnak így. Ennyi erővel az összeset be kéne zárni családon belüli erőszakért ?
2018. szeptember 17. 21:51 #5
- törölt felhasználó -    
Most komolyaaan? A pasika egy pofon miatt feljelentette? És ebből még ügy is lesz? Mekkorát ütött kinyúlt a pasi? Nem! Hát akkor meg? És ez is mi már? Ha egy nő egy pofont ad egy pasinak akkor egy évre börtönbe megy, ha egy pasi kék-zöld-lila-pirosra veri a csajt, hogy utána lehet napokig ki sem tud kelni az ágyból nem történik semmi? ohmy.gif
Vagy megint mismásolnak és nem is csak egy ütés volt, hanem sokkal több? Mindenesetre én addig nem mondanék véleményt amíg pontosan ki nem derül hogy mi történt. Mert ahogy Erluza is leírta, a testvérek is összekapnak néha és akkor is elcsattanhat egy pofon.. Akkor most menjej börtönbe valaki egy pofonért? Szerintem egy párkapcsolati veszekedésből nem kéne rendőrségi ügyet csinálni... -.-"
2018. szeptember 17. 22:05 #6
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
én úgy láttam instagramon, hogy elméletileg 4 évig zárják be és nem 1, szóval most nem tudom, hogy kinek higgyek, de whatever. amúgy az megint lemaradt cikkből, hogy elméletileg azért ütötte meg a csáveszt, mert új gyógyszerekre ráivott bort. aztán kitudja hogy ez mennyire igaz. én személy szerint hiszek Marienek és hogy nem hazudna a fanoknak de ki tudja. aztán én is csak annyit tudok mondani, hogy raperek véresre verhetik a barátnőjüket (khm chris brown és xx akit ráadásul istenítenek is) és semmit nem kaptak értük vagy pedig éppen megerőszakolnak másik embereket és semmi következmény nélkül megusszák.
2018. szeptember 17. 22:11 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Milyen pussy pali már kiégek XDD
2018. szeptember 18. 08:56 #8
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Most komolyan képes volt feljelenteni azért, mert meg merte ütni? Vicc ez a pasi... Kötve hiszem, hogy Marie olyan nagyon megverte volna, valószínű csak egy pofon lehetett.
2018. szeptember 18. 10:21 #9
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
hát, ha börtönbe kerül, akkor remélhetőleg majd tanul az esetből.
2018. szeptember 18. 15:53 #10
zukoren
zukoren
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.14.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 1
Azonosító: 270795
Offline offline
Látom a komentelők támogatják ha egy nő üt meg egy férfit lol. Pont az ilyenek miatt szégyellik bevallani a férfiak ha bántalmazzák őket. Lefogadom ha a nőt kapott volna 'csak' egy pofont nem találnák ilyen mókásnak.
2018. szeptember 18. 16:17 #11
- törölt felhasználó -    
Elég dühítő látni, hogy ha egy nőt megütnek,akkor mindenki az elkövető nyilvános kivégzését szorgalmazná, ha pedig fordítva történik, akkor a férfi van papucsnak titulálva. omg.gif bolond.gif
2018. szeptember 18. 16:34 #12
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem Marie-t, piszok jó színész, és a karrierje szempontjából iszonyatosan sajnálom, ami történt. Főleg, hogy most forgatják a The 100 6. évadát. Nem tudom, mi az igazság, sok változatát olvastam már a sztorinak, de ha mondjuk ezt vesszük, hálás lennék, ha ugyanolyan módon járnának el, mintha egy férfi lett volna az elkövető a nő ellen. "Egyenlőség", szokták mondani. Bár persze jó lenne tudni, hogy a barátja valóban milyen szándékkal hívta a rendőröket, úgy tudom nem akarta, hogy letartóztassák őt, de ha már itt tartanak, nem kis verekedés lehetett.
2018. szeptember 19. 22:34 #13
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Kitudja mi történt... viszont elvileg nem csak egy ütés volt? Most tényleg, veszekedés közepette az ember mindent csinál, ahogy Erluza is leírta, a testvérek is összeszoktak kapni így... Ennyi erővel mindenkit lekéne csukni... Szerintem ezért 1 év durva...

Amúgy látom többen is írták, hogy dühítő látni, ha egy nő üti meg a férfit, akk minden oké, de ha fordítva, akkor már nem.

Ebben az esetben alapból nehéz ítélkezni, mert itt elvileg csak egy (!) ütésről volt szó. Viszont ilyen helyzetben szerintem aztán édesmindegy, hogy a férfi üti meg a nőt, vagy fordítva, egy ütés nem a világ vége, ne játszuk már a porcelánbabát. Ha magáról verésről van szó pl., az nyilván más. De az én részemről mindenhogy izé az, ha valaki egy ütéstől odavan, legyen az nő vagy férfi... Pláne veszekedés közben. Szóval jah. biggrin.gif
2018. szeptember 19. 23:34 #14
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Beleállította állítólag a tűsarkúját a pasija szemébe.
.
.
.
.
.
.
ez egy fake news, de érzékeltetni szerettem volna mi történhet még egy egyszerű hajhúzós-pofozkodáson túl, ha egy hölgy igazi dührohamot kap smileeee.gif
2018. szeptember 21. 11:14 #15
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Ez az ügy nagyon zavaros. Hiszen kétlem, hogy bármilyen komolyabb sérülést okozott volna Marie, amiért feltétlenül rendőröket kellett volna hívnia a párjának. A karrierje szempontjából, a The 100 sikere miatt ráadásul ez most különösen kellemetlen időszakban történt. Remélem, hogy nem vár rá börtön.
2018. szeptember 23. 19:57 #16
- törölt felhasználó -    
Ha valaki, akkor én tényleg imádom Marie-t, rendkívüli tehetségnek tartom, és a The 100-ban az ő karaktere a legnagyobb kedvencem, de szörnyű látni, ami itt a komment szekcióban zajlik. Veszekedéskor megeshet? Szerelmi civódásnál elfogadott, nem kell a rendőrség? Ti ezt komolyan gondoljátok? A fajunk nem értelmesebb annál, minthogy egy vita felmerülésekor leálljon pofozkodni? Elvileg azért olyan fejlett a kommunikációnk, na meg az intelligenciánk, hogy le lehessen tudni szóban a nézeteltéréseket... -.-
Jobb az elején gátat vetni a dolognak, mint mielőtt elfajulna. Aki így elveszti az önuralmát, abban benne van a hajlam, később is megteheti, ha kijön a sodrából. Az meg tök mindegy, hogy milyen a nemi leosztás, ugyanannyira elítélendő.
2018. szeptember 30. 01:55 #17
BTR fan
BTR fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 240
Csatolások: 0
Azonosító: 150961
Offline offline
Nem tudom mi történhetett, de egy nő is tud hatalmas kárt tenni a párjában, ne éljünk már abban a tévhitben, hogy mindig a férfiak a rosszak, az erőszakosak, a nők meg az áldozatok, ha egy nő odaüt, az is ugyanolyan erőszaknak számít, mintha egy férfi teszi, pláne hogy gondolom nem egy pofon miatt tartóztatták le, az erőszak soha nem helyén való.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok