Starity

Ismét szakított Halsey és G-Eazy

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 24. 16:30 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Bár végigromantikázták a nyarat, most ismét külön vált az énekesnő és a rapper útja.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 24. 17:11 #2
- törölt felhasználó -    
Komolyan mondom, ezek ketten már kezdenek nevetségesek lenni...
2018. október 24. 20:19 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (ArteeBlanc @ 2018.10.24. 17:11)
Komolyan mondom, ezek ketten már kezdenek nevetségesek lenni...

Már ne is haragudj, de megkérhetlek arra, hogy elmagyarázd a zseniális logikádat, amely minden egyes Halsey-ról szóló cikk alatt tanúsítasz? Egyszerűen nem fér a fejembe. Tény és való, mindenki tudja, hogy egyáltalán nem kedveled őt, mint embert (bár, a véleményed alapján ugyanazt a népszerű baromságot szajkózod mint mindenki más, amely megjegyzem, a leghalványabbik árnyalata sem az igazságnak róla, de mit is várok már) - de akkor miért is kell ezt minden egyes r*hadt cikk alatt leírnod? Nem lenne neked sokkal egyszerűbb, ha azt a pár másodpercet vagy akár percet, amelyet az ilyenhez hasonló, semmitmondó, alaptalan és gyerekes hozzászólások leírásával töltesz, mondjuk olyasmire fordítanád, amelynek értelme van? Mert szerintem az, hogy minden adandó alkalommal leírod, hogy szerinted márpedig Halsey egy undorító, nevetséges, szánalmas ember (megjegyzem lol, semmit nem tudsz róla, no offense), elképesztően röhejes.

ON: szavak nem képesek kifejezni, hogy ennek mennyire örülök. Elképesztő, mennyire mérgező volt ez a kapcsolat Ashley-re nézve (ahogy látom, G*rald-ot nem igazán hatja meg az egész, annak ellenére, hogy H volt "élete értelme" rolleyes.gif ); annak ellenére, hogy voltak jó pillanataik együtt és ritkán láttam annyira boldognak, mint vele, de a valószínűleg nem egyszeri megcsalás nem túlzottan tesz jót egy kapcsolatnak. Remélem, Ashley-nek végre sikerül túllépnie rajta, mert ezerszer rendesebb és jobb embert érdemel maga mellé, mint azt, aki miatt drogozni kezdett, aki megcsalta, és aki játékszereként bánt vele. Twitter-ből látszik, hogy ez ismételten egy nehéz időszak H számára, de remélem, hogy minél hamarabb felépül belőle, és boldogságra lel. G*rald-nak pedig őszintén semmit nem kívánok, ha neki az a szíve vágya, hogy Las Vegasban ismeretlen csajokat etessen a dumájával, akkor egészségére; de remélem azt felfogta, hogy nem kis dolgot vesztett az életéből.
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Zsóka11, madeleine.
2018. október 24. 20:25 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fylia @ 2018.10.24. 20:19)
Már ne is haragudj, de megkérhetlek arra, hogy elmagyarázd a zseniális logikádat, amely minden egyes Halsey-ról szóló cikk alatt tanúsítasz? Egyszerűen nem fér a fejembe. Tény és való, mindenki tudja, hogy egyáltalán nem kedveled őt, mint embert (bár, a véleményed alapján ugyanazt a népszerű baromságot szajkózod mint mindenki más, amely megjegyzem, a leghalványabbik árnyalata sem az igazságnak róla, de mit is várok már) - de akkor miért is kell ezt minden egyes r*hadt cikk alatt leírnod? Nem lenne neked sokkal egyszerűbb, ha azt a pár másodpercet vagy akár percet, amelyet az ilyenhez hasonló, semmitmondó, alaptalan és gyerekes hozzászólások leírásával töltesz, mondjuk olyasmire fordítanád, amelynek értelme van? Mert szerintem az, hogy minden adandó alkalommal leírod, hogy szerinted márpedig Halsey egy undorító, nevetséges, szánalmas ember (megjegyzem lol, semmit nem tudsz róla, no offense), elképesztően röhejes.
ON: szavak nem képesek kifejezni, hogy ennek mennyire örülök. Elképesztő, mennyire mérgező volt ez a kapcsolat Ashley-re nézve (ahogy látom, G*rald-ot nem igazán hatja meg az egész, annak ellenére, hogy H volt "élete értelme" rolleyes.gif ); annak ellenére, hogy voltak jó pillanataik együtt és ritkán láttam annyira boldognak, mint vele, de a valószínűleg nem egyszeri megcsalás nem túlzottan tesz jót egy kapcsolatnak. Remélem, Ashley-nek végre sikerül túllépnie rajta, mert ezerszer rendesebb és jobb embert érdemel maga mellé, mint azt, aki miatt drogozni kezdett, aki megcsalta, és aki játékszereként bánt vele. Twitter-ből látszik, hogy ez ismételten egy nehéz időszak H számára, de remélem, hogy minél hamarabb felépül belőle, és boldogságra lel. G*rald-nak pedig őszintén semmit nem kívánok, ha neki az a szíve vágya, hogy Las Vegasban ismeretlen csajokat etessen a dumájával, akkor egészségére; de remélem azt felfogta, hogy nem kis dolgot vesztett az életéből.

Ohh... sad.gif
Elmondani nem tudom mennyire sajnálom, hogy nekem is lehet véleményem. Bocsika :c
2018. október 24. 23:42 #5
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Imádtam a párosukat, engem is boldoggá tett mikor láttam egy aranyos közös képüket, mert annyira boldognak tűntek együtt. De. Már az előző alkalommal is fennakadt a szemem azon, hogy G megcsalta Halseyt, amit amúgy nem értek, mert ha tényleg annyira szerette Halseyt akkor nem csalta volna meg mindenféle k*rvákkal, mert ilyet nem tesz senki ha szereti a párját. Másrészt a megcsalással kockára tette azt, hogy elveszítheti Halseyt, ami most meg is történt és sajnos csak később fog szembesülni vele, hogy mit veszített, márpedig H egy rohadt különleges és még gyönyörű nő is.
Talán nem kellett volna visszafogadni, mert úgy szól a mondás, hogy aki 1x megtette, az többször is megfogja, de mégis visszafogadta mert szerelmes volt és ezt én meg is értem mert sajnos már velem is megtörtént ez.
Csalódott vagyok, de mégis remélem, hogy ez a viszony nem fog tovább folytatódni, hanem lezárták, mert Halsey ezt nem érdemli meg.
Az pedig undorító, hogy G még képes rögtön k*rvázni meg hangoztatni, hogy ő szingli, de sebaj majd később jól pofára esik és rájön, hogy ennek semmi értelme nem volt. wink.gif
2018. október 25. 12:32 #6
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Számomra mindig is elfogadhatatlannak bizonyult egy megcsalás. Azonban az Ő párosukat annyira szerettem, hogy amikor láttam, hogy a történtek után újra egymásra találtak, mégis örülni tudtam nekik. Egyszerűen jó volt róluk nézni a képeket és látni, hogy ők tényleg egy "tűzön-vízen át" páros. Ezért is vagyok most rettenetesen lesújtva az olvasottak után. A se veled, se nélküled románcok általában ugyanis sehova se vezetnek. Egy szakítás még megeshet, de ahol már több is előfordul, ott tényleg nem érdemes keresni már a mentőövet. Így utólag belegondolva, Halseynek talán nem kellett volna visszafogadnia az első alkalommal G-Eazyt, aki valószínűleg csak később fog rájönni arra, hogy milyen remek nőt veszített el. Remélem, hogy Halseynek sikerül túllépnie viszonylag gyorsan a történteken és talál maga mellé egy olyan férfit, aki majd jobban megbecsüli. Tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes olyan emberre várni és bizalmat fektetni belé, aki képtelen az új lehetőségekkel élni, valamint változtatni.. G-Eazy hangoztathatja bátran, hogy szingli és mehet csajozni, de hosszútávon ez nem fogja őt majd boldoggá tenni.
2018. október 25. 14:46 #7
- törölt felhasználó -    
Jobb ez így.
2018. október 25. 16:01 #8
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Akkor mostmár leszáll róluk a sajtó végre...remélhetőleg!
Amúgy G-eazyt se tudom nagyon megérteni...most szakított, állítólag nagyon szerelmes is volt, most meg máris csajozik?
2018. október 25. 18:49 #9
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2018.10.24. 20:19)
Már ne is haragudj, de megkérhetlek arra, hogy elmagyarázd a zseniális logikádat, amely minden egyes Halsey-ról szóló cikk alatt tanúsítasz? Egyszerűen nem fér a fejembe. Tény és való, mindenki tudja, hogy egyáltalán nem kedveled őt, mint embert (bár, a véleményed alapján ugyanazt a népszerű baromságot szajkózod mint mindenki más, amely megjegyzem, a leghalványabbik árnyalata sem az igazságnak róla, de mit is várok már) - de akkor miért is kell ezt minden egyes r*hadt cikk alatt leírnod? Nem lenne neked sokkal egyszerűbb, ha azt a pár másodpercet vagy akár percet, amelyet az ilyenhez hasonló, semmitmondó, alaptalan és gyerekes hozzászólások leírásával töltesz, mondjuk olyasmire fordítanád, amelynek értelme van? Mert szerintem az, hogy minden adandó alkalommal leírod, hogy szerinted márpedig Halsey egy undorító, nevetséges, szánalmas ember (megjegyzem lol, semmit nem tudsz róla, no offense), elképesztően röhejes.
ON: szavak nem képesek kifejezni, hogy ennek mennyire örülök. Elképesztő, mennyire mérgező volt ez a kapcsolat Ashley-re nézve (ahogy látom, G*rald-ot nem igazán hatja meg az egész, annak ellenére, hogy H volt "élete értelme" rolleyes.gif ); annak ellenére, hogy voltak jó pillanataik együtt és ritkán láttam annyira boldognak, mint vele, de a valószínűleg nem egyszeri megcsalás nem túlzottan tesz jót egy kapcsolatnak. Remélem, Ashley-nek végre sikerül túllépnie rajta, mert ezerszer rendesebb és jobb embert érdemel maga mellé, mint azt, aki miatt drogozni kezdett, aki megcsalta, és aki játékszereként bánt vele. Twitter-ből látszik, hogy ez ismételten egy nehéz időszak H számára, de remélem, hogy minél hamarabb felépül belőle, és boldogságra lel. G*rald-nak pedig őszintén semmit nem kívánok, ha neki az a szíve vágya, hogy Las Vegasban ismeretlen csajokat etessen a dumájával, akkor egészségére; de remélem azt felfogta, hogy nem kis dolgot vesztett az életéből.

igazából az a legviccesebb az egészben, hogy azt írja, hogy halsey rajongói csak azért nem kedvelnek valakit, "nem mondunk neveket, de mindenki tudja kiről van szó" mert halseyval nincsenek jóban. sis mindenki tudja, hogy azért utálod halseyt, mert elmondta a kedvencedről a véleményét. az meg, hogy azt hiszed hogy iglu sikeresebb és tehetségesebb, az meg csak nevetségessé tesz. ahelyett hogy utálkoznátok halseyn, inkább streameljétek az epjét és a singlejeit és vegyétek a koncertjegyeket. akkor talán nem ő lenne 2018 legnagyobb flopja.
rappelni meg szó szerint mindenki tud, nem kell hozzá nagy tehetség. a freestylehoz annál inkább, de hát ez nem mindenkinek adatik meg, mint tudjuk.
és nyilván nem azt mondom, hogy halsey a legtehetségesebb előadó, mert girl nyilván nem az, de sose értettem miért kell összehasonlítani egy rappert és egy énekest.

hogy a cikkhez is hozzászóljunk, nem hiába volt most privátabb kapcsolatuk és szakításuk is. a rajongóknak ki kellene maradni ebből, mert igazából nem tudjuk hogy mi minden történt. bye yall
2018. október 25. 19:21 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheBestKitsune @ 2018.10.25. 18:49)
igazából az a legviccesebb az egészben, hogy azt írja, hogy halsey rajongói csak azért nem kedvelnek valakit, "nem mondunk neveket, de mindenki tudja kiről van szó" mert halseyval nincsenek jóban. sis mindenki tudja, hogy azért utálod halseyt, mert elmondta a kedvencedről a véleményét. az meg, hogy azt hiszed hogy iglu sikeresebb és tehetségesebb, az meg csak nevetségessé tesz. ahelyett hogy utálkoznátok halseyn, inkább streameljétek az epjét és a singlejeit és vegyétek a koncertjegyeket. akkor talán nem ő lenne 2018 legnagyobb flopja.
rappelni meg szó szerint mindenki tud, nem kell hozzá nagy tehetség. a freestylehoz annál inkább, de hát ez nem mindenkinek adatik meg, mint tudjuk.
és nyilván nem azt mondom, hogy halsey a legtehetségesebb előadó, mert girl nyilván nem az, de sose értettem miért kell összehasonlítani egy rappert és egy énekest.
hogy a cikkhez is hozzászóljunk, nem hiába volt most privátabb kapcsolatuk és szakításuk is. a rajongóknak ki kellene maradni ebből, mert igazából nem tudjuk hogy mi minden történt. bye yall

Mindenkinek lehet véleménye. smileeee.gif
Azzal meg, hogy 'igluzol" stb. csak magadat minősíted. ^^
2018. október 26. 16:32 #11
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Idézet (ArteeBlanc @ 2018.10.25. 19:21)
Mindenkinek lehet véleménye. smileeee.gif
Azzal meg, hogy 'igluzol" stb. csak magadat minősíted. ^^

ha mindenkinek lehet véleménye nem értem, miért vagy ennyire felháborodva azon, hogy több mint egy éve (!) halsey is elmondta a saját véleményét.
2018. október 26. 18:18 #12
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Teljesen off, de a sztároknál ez a "szakítottunk, kikövetlek instán/twitteren " meg az anyám tudja min, nekem annyira felfoghatatlan..attól még nem fog kevésbé fájni.
No mindegy, remélem a lány talál valakit, aki nem rakja át a palánkon. Gerald meg mondjuk találjon végre olyat, aki tényleg a pélójára csap csak úgy istenigazán.
2018. október 26. 18:45 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheBestKitsune @ 2018.10.26. 16:32)
ha mindenkinek lehet véleménye nem értem, miért vagy ennyire felháborodva azon, hogy több mint egy éve (!) halsey is elmondta a saját véleményét.

Látom te egy kicsit félreértettél. Nekem nem az a bajom, hogy ha valaki véleményt mond a kedvenceimről, például Iggyről, hanem az ahogy mondja valaki. Engem nem zavar, ha valaki nincs jó véleménnyel Iggyről, de azt el lehet szépen, kulturáltan is mondani. Ha nem tévedek Halsey nem a legszebben fejezte ki magát (Iggy Azalea: absolutely not. She had a complete disregard for black culture. Fucking moron.), úgy hogy közben G-Eazyvel járt, aki Iggyhez hasonlóan egy fehér rapper, szóval meghazudtolja a drága Halsey saját magát.
Őszintén, nem szerettem volna személyeskedni, de ha te elkezdted hát én folytatom. Úgy gondolom, hogy nem használtam Halseyre semmilyen olyan jelzőt, ami sértő lenne, leírtam az őszinte véleményem rosszindulat nélkül. Viszont az, hogy valakit, akit csak azért utálsz, mert Halseynek nem tetszik az hogy sikeres, úgymond az is zavarja, hogy él és ilyeneket írsz róla, hogy "obsessed r*acist r*t nevetséges és szánalmas, hogy a flop epjét meg klipjeit a mű, plastic testével akarja promózni.", azzal csak azt bizonyítod, hogy ugyanolyan vagy mint Halsey. Kérdem én, mit ártott neked Iggy, mivel vívta ki nálad azt, hogy így vélekedj róla? Megértem, nem szereted a zenéjét, nem szimpatikus de ezt le lehet írni szépen megfogalmazva is, nem gondolom, hogy attól bárkinek is jobb lesz ha "obsessed r*acist r*t"-nek, gyávának nevezed. Miért baj az, hogy ha valaki az álmának él, azt csinálja amit szeret? Én nem szeretem Halsey-t ez tény, de nem mondom azt, hogy hagyja abba az éneklést, ha ő ezt szereti hát csinálja, mindenkinek joga van ahhoz, amit akar.
Ha jól tudom én soha nem kötöttem bele Ashley kinézetébe, szerintem szép lány, viszont te: "a flop epjét meg klipjeit a mű, plastic testével akarja promózni." ezzel a mondatoddal azt bizonyítottad, hogy mennyire nem vagy elfogadó. Miért baj az, ha valaki nem megelégedett a testével és változtatni szeretne rajta? Iggy nagyon szép nő, gyönyörű, nem gondolom, hogy te ezt jóindulattal mondtad róla, meggondoltan, tudod a mai sztárvilágban ezt szinte mindenkiről el lehetne mondani..
Nem szeretek veszekedni, vitázni viszont azt sem szeretem ha valaki csak azért, hogy másoknak ártson rosszindulatúan viselkedik. Ennyivel szeretném is ezt lezárni, és csak annyit mondani, hogy nekem még mindig nem az fáj, hogy valaki nem szereti Iggyt, mert senki sem tökéletes, nem lehet mindenkit imádni, hanem az, hogy milyen stílusban van megfogalmazva a vélemény..
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2018. október 26. 18:48 #14
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Amennyire szeretem a párosukat, annyira nem bánom, hogy így történt. Ashley olyan embert érdemel, aki megbecsüli és büszke arra, hogy ilyen lány van mellette, ez pedig mint kiderült nem G lesz. Ő menjen csak a kis barátja után, majd megbánja, hogy nem becsülte meg ezt a lányt.

Kiim: meg amúgy nem értem, hogy ez egyáltalán miért bizonyít mindig bármit is. Ennyire nincs valakinek élete, hogy azt figyeli, hogy ki kit követ?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

G-Eazy G-Eazy 1986.
Halsey Halsey 1125.