Starity

Oscar 2020: Íme a nyertesek teljes névsora

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. február 10. 09:17 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67559
Azonosító: 265584
Offline offline
A Los Angeles-i Dolby Theatre adott otthont a tegnap este immár 92. alkalommal megrendezett Oscar-gálának.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. február 10. 19:42 #2
Dreamchibi
Dreamchibi
 
Státusz---
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 783
Csatolások: 0
Azonosító: 193823
Offline offline
Joaquin Phoenix-nek drukkoltam a legjobban, bár szerintem magától érthetődő volt, hogy nyer smileeee.gif
Gratulálok mindenkinek, aki nyert!
2020. február 10. 20:11 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15708
Csatolások: 140027
Azonosító: 270554
Online online
Joaquin Phoenix győzelmétől oda vagyok és vissza, neki szurkoltam a legjobban. heart.gif És a beszéde gyönyörű volt.
Nagyon meglepett az Élősködők tarolása, hogy ennyi fontos kategóriában húzta be a díjat: a legjobb film kategóriában meg voltam győződve róla, hogy vagy a Joker vagy az 1917 fog nyerni. Az Ír miatt kicsit fáj a szívem, örültem volna egy győzelemnek.
Viszont gratulálok minden nyertesnek, nem vagyok szakértő, de szerintem elég erős mezőny volt.
2020. február 10. 20:53 #4
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
A legjobb film: Élősködők,A legjobb rendező: Bong Joon Ho (Élősködők),A legjobb nemzetközi játékfilm: Élősködők,A legjobb forgatókönyv: Élősködők. Nagy Gratuláció nekik hogy ilyen nagy sikert arattak! smileeee.gif Nem hiába jók a koreai filmek és sorozatok. Most meg is kapták az elismerést! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. február 10. 23:50 #5
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nagyon meglepődtem az Élősködők győzelmén, hiszen nem hallottam még a filmről, de így utánaolvasva érdekesnek tűnik. Én azt hittem vagy a Joker vagy az 1917 fog nyerni.
Bár nem láttam a Jokert, Joaqin biztosan fenomenálisan alakított, gratulálok neki, bár azért fáj a szívem Leo-ért.
Brad-nek és Renée-nek is örülök, de a legjobb női mellékszereplő kategóriában nagyon szurkoltam a negyedszerre Oscar-ra jelölt Saoirse-nek, hiszen borzasztóan tehetséges színésznő fiatal kora ellenére.
Illetve a legjobb animációs film díját az Így neveld a sárkányod 3-nak adtam volna. Sajnálom, hogy a trilógia mindhárom része jelölve volt már, de egyszer sem váltotta díjra, ellenben a Toy Story-val. Pedig elképesztően gyönyörű és aranyos mese a HTTYD wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok