Starity

A rajongók szerint gyerekesen kezeli a helyzetet új dalával Sabrina Carpenter

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 23. 16:13 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nem jött ki túl jól a helyzetből Sabrina Carpenter: a rajongók szerint gyerekesen viselkedett új dalában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 23. 16:21 #2
- törölt felhasználó -    
egyikük létezéséről sem tudtam egészen idáig, eztán sem fogom követni az életüket nagy valószínűséggel (habár olivia dala elég nagyot szólt még számomra is, úgyhogy rá biztosan oda fogok valamennyire figyelni) sabrina dala olyannyira nem tetszett hogy végig sem hallgattam, mert iszonyúan untatott, ez az ominózus passzív-aggresszív “to get under my skin while he’s on mine” meg szvsz elég kellemetlen sor. egy db interjút nèztem meg vele, amiből messzire menő következtetéseket nem lehet levonni, de az alapján szimpi lánynak tűnt. akár pr stunt, akár igazi dráma, most mindkettő kiadhatta az érzéseit egy-egy dalban, utána majd jön úgyis valami új hír, ami felkavarhatja az állóvizet.
2021. január 23. 20:09 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem is baromira gyerekes az egész helyzet de a 21 évestől tényleg elvárható lett volna hogy ne menjen bele
2021. január 23. 20:10 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
És szerintem azzal is adja alá a tüzet hogy nem nyilatkozott róla hogy ez nem a másik csajnak van stb. Sokat mond az hogy csöndbe vannak.
2021. január 23. 20:31 #5
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Egyébként nem mindenki van azon az állásponton, amit a kedves cikk író írt. Sabrina mióta Olivia kiadta a dalát folyamatosan halálos fenyegetéseket és fenyegető leveleket kap. Ha Olivia nem akarta volna ezt, akkor már rég felszólalt volna ez ellen, amit a rajongói csinálnak. Nem mondom, hogy Sabrina nem vétkes a dologban, de azért ne tegyünk úgy, mintha Olivia nem tudta volna mi lesz miután kiadta a dalt. Attól pedig, hogy 17 éves nem változnak a dolgok. Egyébként, ha valaki rendesen végig hallgatja Sabrina dalát és értelmezi is, akkor megérthette volna, hogy ő csak a saját oldaláról meséli el a történteket és nem Oliviat hívja ki, hanem inkább azoknak szól pl az, hogy be másszanak a bőre alá, akik mostanság undorító kommenteket írtak neki. Ő még a dalában azt is énekli, hogy ő valójában jóban akar lenni Oliviával.
3 felhasználónak tetszik: thundercloud, Zsóka11, cdamnverss
2021. január 23. 20:37 #6
Mishaka
Mishaka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.23.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286191
Offline offline
Ja és igen még pluszban. Ennek a dalnak a teasere, Novemberben jött ki. Szóval ténylegesen nem Olviarol van szó benne, hanem az utálókról!
2021. január 24. 18:54 #7
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Senki sem vágja, hogy egy dalt megírni nem 3 perc? ( Jó, kivéve, ha Siáról van szó, mert ő zseni és tényleg percek alatt ír dalokat, na mindegy)
Ez a dal, mármint a Skin, nem hiszem, hogy pont Olivia dalára akar reflektálni, szerintem csak az emberek akarják ezt belelátni. Sok idő, sok szerződés míg egy dal kijön, mit gondolnak az emberek többek között miért nagy baj, ha kiszivárog egy album?
Persze, megértek én sok mindent, de az sem biztos, hogy Olivia direkt Sabrinának címezte, Sabrina pedig alapvetően egy kedves lánynak tűnik, nem hiszem, hogy direkt művelne ilyet, e nélkül is fut neki a szekér (bár tény, hogy mindig futhatna jobban).
Az meg, hogy az egyik 17 a másik meg 21, ne feltételezzünk semmit. A 21 éves is szinte még gyerek, épp ugyanolyan keveset tud a világról, mint a 17 éves.
2021. január 24. 19:55 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Amúgy annyira unalmas már ez az egész felhajtás ekörül. Inkább a rajongók a gyerekesek, akiknek annyira nincs életük, hogy hetek óta ezzel a drámával foglalkoznak és halálos fenyegetéseket küldenek Sabrinának Olivia dala miatt.
Mindenki Oliviát védi meg isteníti, mintha ő lenne a nagy áldozat és senki nem veszi észre mekkora álszent a kiscsaj, i mean, jól tudta, hogy mennyire Sabrinának fognak támadni a rajongói, ha megváltoztatja a dalszöveget brunette girl-ről blonde girl-re, ráadásul látja, hogy mekkora port kavart a dala és nincs annyi benne, hogy rászóljon a rajongóira, hogy "hé, ne utálkozzatok és bántsatok másokat ok nélkül", de lehet csak én vagyok ilyen, hogy így tennék mert ez a helyes idk. rolleyes.gif
Na meg hagyjuk már, hogy Sabrina 2 hét alatt összehozta ezt a dalt és ilyen hamar megjelent kislemezként, ahogy az előttem szóló írta, nem ilyen rövid ideig tart ez az eljárás, ráadásul már decemberben elkezdte a dal munkálatait. De most ezt félretéve, úgy gondolom Sabrinának is megvan a joga, hogy leírja dalban az érzéseit és elmesélje az ő oldalát, elvégre ezt csinálják a zenészek, másrészt a szöveg nem is igazán Olivia ellen irányul, rengeteg pozitív részlet van benne és inkább az utálkozóknak címezte.
Mindenki azon van kiakadva, hogy egy 21 éves felnőtt lány "betámadta" a kiskorú összetört szívű kislányt, aki megdicsérte és felnéz rá (btw nekem nem ez jön le a szövegből, csak a fanok túloznak szokás szerint) és úgy csinálnak, mintha akkora korkülönbség lenne köztük meg mintha egy 17 éves kiskorú nem lehetne ugyanazon a szinten érettség szempontjából, mint egy 21 éves.
A másik legnevetségesebb dolog, hogy Sabrina irigy Oliviára. Lol hát attól, hogy Oliviának lett egy #1 dala, mert rendesen felhype-olták, attól még nem mehetünk el csak úgy amellett, hogy Sabrina már akkor híres lett mikor Olivia még csak 12 éves volt, 4 stúdióalbumot és 3 turnét tudhat a háta mögött, egyre több filmben szerepel, producerkedik is és ne felejtkezzünk meg arról sem, hogy a Forbes 30 under 30 listáján is szerepelt év végén.
Egyébként meg egyre valószínűbb, hogy pr stunt és meg van rendezve az egész...
2 felhasználónak tetszik: cdamnverss, thundercloud
2021. január 25. 21:01 #9
yonghee.
yonghee.
choi beomgyu
 
Státuszmake kindness your daily ritual, practice everyday.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.15.
Hozzászólás: 3884
Csatolások: 3228
Azonosító: 269660
Offline offline
haha mindenki itt drámázik aztán ők szépen hárman a privát chatben röhögnek a mémeken amit róluk csinálnak
1 felhasználónak tetszik: lyra
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok