Starity

Virtuális bálványok, avagy a legújabb dél-koreai őrület

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 27. 11:44 #1
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszrun for roses
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1129
Csatolások: 9918
Azonosító: 279781
Offline offline
Ha rendszeres fogyasztói vagyunk a közösségi médiának, valószínűleg nem újdonság számunkra a virtuális karakterek látványa. Cikkünkben négy k-pop szárnypróbálgatást mutatunk meg, amikor a készítők a számítógépes valósághoz fordultak.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2021. március 27. 11:55 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15708
Csatolások: 140027
Azonosító: 270554
Online online
Nagyon jó cikk, köszönöm, hogy megírtad! happy.gif
Ezek közül az előadók közül csak a K/DA-t és az aespa-t ismerem és szeretem, a többiekről még nem hallottam, de lehet, hogy majd belehallgatok a munkáikba. Az aespa-val kapcsolatban először én is kicsit szkeptikus voltam, de mostanra nagyon megszerettem őket, igazán egyedinek tartom az elképzelést - habár a kivitelezésen úgy gondolom, még lehet kicsit javítgatni. A K/DA pedig számomra egy teljes mértékben megismételhetetlen formáció, fantasztikus fellépéseik vannak, az animáció és a grafika szerintem páratlan, és nagyon jó hangokat választottak a hősöknek. Soyeon, mint Akali...
A Riot Games-nek egyébként van még egy virtuális csapata, csak ők közel sem annyira aktívak, mint a K/DA (az talán egy ilyen projekt csapat szerűség lehetett): amikor a LoL-ban megjelentek a "True Damage" kinézetek, akkor "debütált" a True Damage formáció is. Soyeon, mint Akali abban is helyet kapott, rajta kívül pedig azok a hősök jelentek még meg, akik megkapták a True Damage kinézetet a játékban. Azon Soyeon-on kívül dolgozott Becky G, Keke Palmer, DUCKWRTH és Thutmose is.
2021. március 27. 16:04 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Nekem személy szerint nem jön be ez a stílus és a dalokkal sem tudok azonosulni de sok sok sikert kívánok nekik a továbbiakban is
2021. március 27. 18:21 #4
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Nagyon örültem, mikor megpillantottam a K/DA-t a címlapon. A többi előadóról még nem hallottam, érdekes cikk lett!
2021. március 27. 19:49 #5
- törölt felhasználó -    
Hát ez nekem nem jön be.
2021. március 27. 21:10 #6
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
Az első kettőt ismerem, azok a dalok még tetszenek is; a többiről eddig még nem hallottam, de valahogy nem tudom hova tenni ezt a fajta koncepciót. Nyilván a személyiségükért is kedveljük annyira az idolokat, egy ilyen virtuális karakter pedig kétlem, hogy ugyanazt vissza tudná adni, mint egy élő személy. Egyébként jó cikk lett, csak nekem ez tényleg túl modern. Maradok inkább a valóságnál. biggrin.gif
2021. március 28. 22:34 #7
Vanjieeee
Vanjieeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 286071
Offline offline
Na jó, azért K/DA Evelynn egy teljesen más világba repít el, köszönhető Madison Beernek <3 Imádooooom biggrin.gif
2021. április 03. 16:40 #8
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Caak a KD/A-t és az aespa-t ismerem, de nagyon kedvelem mindkét banda munkásságát! Imádom,hogy a KD/A egy nemzetközi lánybanda, ledöntik az országhatárokat. Az általuk megformázott karaktereknek külön története, személyisége és külseje van, úgyhogy azt is lehet mondani,hogy a zene világ és a fikció találkozása(egyébként a játékot nem ismerem,csak a zenéjüket).
A másik 2 banda sajna nem jött be:/ Úgy gondolom jóbez a digitális világ,ki is kell használni,de nem szabad túlzásokba esni. Ezáltal a megoldás által az énekesek karaktere és kiléte teljesen elvész(A KD/A-ban az a jó,hogy az énekesek más,magukat megmutató, nem virtuális projectet is képviselnek)
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. április 03. 16:42 #9
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
És ahogy Harlow mondta: A True Damage is nagyon jó!biggrin.gif Sajnálom,hogy abba a formációba nem fektettek többet.
2021. április 06. 22:40 #10
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Sose fogom megérteni ezt az anime imadádatot, de maga az ötlet nem rossz és tekintve hogy maga az anime mennyire közkedvelt biztos hogy lesz belőle sikerük.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jaira Burns Jaira Burns 11399.