Starity

BRÉKING! A Måneskin Budapesten!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. szeptember 27. 17:07 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Örömmel jelentjük be, hogy az elmúlt év egyik legnagyobb felfedezettje, a Måneskin a Barba Negrában lép fel!
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. szeptember 27. 19:05 #2
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Barba negrában kb ilyen Kárpátia szintű együttesek szoktak fellépni. Azt hittem legalább a Papp Lászlóban lesz akkor már. Sokat elárulnak a helyszínek a “nagy” sikerükről.
2021. szeptember 27. 20:00 #3
MedveMedi17
MedveMedi17
új tag
 
StátuszA gyűlölet NEM old meg semmit, csak a szeretet. - Rimóczi Zsófia
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.25.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 259248
Offline offline
archuleta mintha ők választották ki volna a helyszínt. De amm legújabb zenéjüknek több megtekintése van mint travis scottnak biggrin.gif Én ott leszek az tuti
2021. szeptember 27. 21:58 #4
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
De jó, már vártam, hogy mikor jönnek. Remélem ott tudok majd lenni smileeee.gif
2021. szeptember 27. 22:04 #5
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Idézet (archuleta @ 2021.09.27. 19:05)
Barba negrában kb ilyen Kárpátia szintű együttesek szoktak fellépni. Azt hittem legalább a Papp Lászlóban lesz akkor már. Sokat elárulnak a helyszínek a “nagy” sikerükről.

Miért, milyen az a 'Kárpátia szint?' én például nem is hallottam erről az együttesről/emberről, hogy Maneskin.
2021. szeptember 27. 22:44 #6
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Ezt amúgy nem rossz indulatból mondtam vagy ilyesmi tudom hogy nem ők választják ki csak ez is mutatja hogy mennyire el van túlózva ez a nagy siker. A barba negra egy kis hely és általában még nem túl ismert vagy csak elég kis fanbázissal rendelkező előadók lépnek fel ott. A kárpátia szintet szintén erre értettem, hogy kicsi a népszerűség és nem mozgat meg annyi embert hogy pl a Budapest Parkban tudják tartani a koncertet.
2021. szeptember 28. 09:27 #7
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
@archuleta ez nem egy túl tájékozott kommentnek hat, hiszen friss bandáknál gyakran csinálnak meghittebb show-kat első nekifutásra, ezzel is felmérik az igényt, ráadásul így a legnagyobb rajongók közelebbről megismerhetik őket.
Harry Styles is hasonló színházakban lépett fel az első koncertturnéjával, de kb. 1.5 perc alatt elfogytak a jegyek az amerikai dátumokra, majd a következő lemezével már rendes, arénás turnéra indult.
Magyar, már-már hazai szinten ikonikusnak ható bandát minősíteni pedig no comment.
2021. szeptember 28. 14:52 #8
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Szerintem simán lehet hazai bandát minősíteni, nem kell imádni valamit csak azért, mert "ősmagyar". Nem lesz szent, vagy érinthetetlen. Nem ismeri őket sok ember, pláne az alulkultúrált társadalmunk legifjabb tagjai, és aki ismeri őket sem feltétlenül szereti a zenéjüket. Elvis Presley-t is lehet szidni, pedig Amerikában ő a KIRÁLY (szó szerint king-nek hívják).
Amúgy meg én nem értem a nagy felhajtást a banda körül, klasszak nyílván, de nem értem a fő énekes körüli vad hajszát, amit a nálam jóval fiatalabb lányok elművelnek tiktokon rohog.gif. Elszomorít, amikor a külső miatt van felkapva valaki/valami, a csajszi nevét tudom, Victoria, róla tiktokon rengeteg videó van és mindenki a külsejével van elfoglalva, a tudása senkit sem érdekel, tényleg szomorú.
Minden esetre jó, ha jönnek, mert aki szereti őket, elmehet úgy, hogy nem kell hosszú akár tizen órákat utaznia máshova.
Amiatt meg ne csodálkozzunk, hogy a hely nem túl nagy, Olaszországban meg fura módon Amerikában nagyon nagyot mennek, de kis hazánkban pl. nincs olyan sok rajongója a bandának, hogy egy Papp Lászlóban csináljanak bulit (max, ha a környékről, Romániából, Horvátból stb jönnének át).
2021. szeptember 28. 16:05 #9
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Továbbra is hangsúlyóznám hogy semmi rosszindulat nem volt a kommentjeimben, de azért azt még hozzátenném hogy a kárpátia maximum hírhedt nem pedig “ikonikus”. Viszont ha te szereted őket akkor szeretném elmondani hogy én nem azért mondtam amit mondtam hogy lehurrogjam őket hanem egyszerűen így gondolom, kérlek ne vedd sértésnek mert nem az volt a célom. Ariella2001 veled pedig 100%-ban egyetértek!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok