Starity

#KPOP: Első nagylemezével tért vissza az ITZY!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. szeptember 28. 10:43 #1
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Offline offline
A dél-koreai lánycsapat rajongói hosszú ideje vártak a formáció első nagylemezére, ami végre itt van! Megérkezett a Crazy In Love.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: heecasso, RavenShadowy
2021. szeptember 28. 18:44 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Loco,hmm akkora össze-visszaság hogy az hihetetlen,valami zaj amit zenének neveznek,és nem tudom milyen effekteket raktak a hangjukra de eléggé fura. Most nagyon kijött hogy vokálban harmatgyengék. Már egy jó ideje nagyon nem tetszik amit csinálnak,nem tudok azonosulni velük,talán a Wannabe az utolsó ami tetszett. Az a helyzet az Itzy-vel,mint előadásra,táncra fókuszáló csapat,hogy performance nélkül nem tudom meghallgatni a dalaikat,mert a koreókkal érdekesek csak,legalábbis számomra. De a mostani az eddigi leggyengébb visszatérésük,ráadásul első album. Úgy érzem ennél nagyobbak már nem lesznek,túlestek a prime time-on. A koreai véleményeket olvasva sokan kivannak akadva példaul Liara,megjegyzem jogosan,semmilyen visszajelzést nem adtak a vádakra,és ugyanúgy engedik folytatni,mintha semmi sem történt volna meg,illetve Yunat követelik mint centert mert Ryujin és Yeji túl sok. Jyp-nak nem kéne ennyire önfejűnek lennie és hallgatni a véleményekre,mert az Itzy egy olyan lány csapat akiknek nincsen akkora core fandomjuk és nagyban a publictól függnek.
2021. szeptember 28. 22:36 #3
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszrun for roses
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1116
Csatolások: 9836
Azonosító: 279781
Offline offline
nekem nagyon bejött a lemez, a loco-ba egyenesen beleszerettem! nálam eddig címadó dalokban a wannabe volt a csúcs, de ez most felülmúlta azt is, na meg az album és a klipek esztétikája is gyönyörű. <3 engem levettek a lábamról!
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. szeptember 29. 18:40 #4
RoseYara
RoseYara
10969
 
Státuszdreams come true to those who truly want them
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.10.25.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 0
Azonosító: 273533
Offline offline
nekem igazán elnyerte a tetszésemet a loco, főleg az MV, de az egész album egy mestermű lett<3
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. szeptember 30. 19:35 #5
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 255
Azonosító: 261438
Offline offline
Nekem kifejezetten tetszik ez az albumuk. Sooo Lucky, Loco, Swipe nagy kedvenceim heart.gif

Azt viszont nem értem, hogy az előző albumokon lévő dalok instrumentáljai minek kerültek fel erre az albumra biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok