Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 06. 12:36 #1921
Seherezade1050
Seherezade1050
Straw Hat Pirate
 
Státusz"I'm the man who'll become the Pirate King!" - Monkey D. Luffy♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 26818
Csatolások: 137018
Azonosító: 170292
Offline offline
Sziasztok! hi.gif
Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki olyan programot, ahol egyszerre több képet is le lehet tölteni? A neten találtam 3-at, DownThemAll, HTTrack és a Picasa 3. Ezeket ajánlották, de az a baj, hogy nem tudom őket használni. Ha esetleg valaki tud másikat, vagy ezek közül tudja valamelyiket használni, és megtudná magyarázni a használatát, annak nagyon nagyon örülnék. laugh.gif Előre is köszönöm! smileeee.gif
2014. január 06. 15:07 #1922
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Seherezade1050 @ 2014.01.06. 12:36)

Sziasztok!  hi.gif 

Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki olyan programot, ahol egyszerre több képet is le lehet tölteni? A neten találtam 3-at, DownThemAll, HTTrack és a Picasa 3. Ezeket ajánlották, de az a baj, hogy nem tudom őket használni. Ha esetleg valaki tud másikat, vagy ezek közül tudja valamelyiket használni, és megtudná magyarázni a használatát, annak nagyon nagyon örülnék.  laugh.gif Előre is köszönöm!  smileeee.gif


A DownThemAll-hoz készült egy leírás itt!
1 felhasználónak tetszik: Seherezade1050
2014. január 06. 18:26 #1923
Seherezade1050
Seherezade1050
Straw Hat Pirate
 
Státusz"I'm the man who'll become the Pirate King!" - Monkey D. Luffy♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 26818
Csatolások: 137018
Azonosító: 170292
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2014.01.06. 15:07)
A DownThemAll-hoz készült egy leírás itt!


Háát..megpróbáltam mindent, pont úgy ahogy le van írva, de nem működik. Ráment az egész napom, bárhogy próbáltam beállítani, nem tölti le a képeket eredeti méretben, csak valami thumbnails ici pici képeket. Még azért próbálkozom, és nagyon szépen köszönöm a tanácsot! smileeee.gif
2014. január 06. 18:30 #1924
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Seherezade1050 @ 2014.01.06. 18:26)

Háát..megpróbáltam mindent, pont úgy ahogy le van írva, de nem működik. Ráment az egész napom, bárhogy próbáltam beállítani, nem tölti le a képeket eredeti méretben, csak valami thumbnails ici pici képeket. Még azért próbálkozom, és nagyon szépen köszönöm a tanácsot!  smileeee.gif


Egyébként honnan szeretnél képet letölteni, mert az sem mindegy? Főleg, ha valamilyen külföldi képtároló alkalmazáson vannak a képek.
2014. január 06. 18:34 #1925
Seherezade1050
Seherezade1050
Straw Hat Pirate
 
Státusz"I'm the man who'll become the Pirate King!" - Monkey D. Luffy♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 26818
Csatolások: 137018
Azonosító: 170292
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2014.01.06. 18:30)
Egyébként honnan szeretnél képet letölteni, mert az sem mindegy? Főleg, ha valamilyen külföldi képtároló alkalmazáson vannak a képek.


Sejtettem, hogy ez van a dologban. Innen szerettem volna letölteni a képeket, ha nem lehetséges, akkor mindegy, maradok a régi módszernél. laugh.gif
2014. január 07. 16:17 #1926
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Nekem az a kérdésem lenne,hogy mindig látom ,hogy például amikor ír egy troll csúnya üzenetet egy illetőnek ,az jelenti és kiteszi képben az üzenetet.Ezt hogy lehet?Nem ilyet akarok,ez csak egy példa volt.Segítene valaki ebben,hogy hogyan lehet? unsure.gif
Köszönöm! smileeee.gif
2014. január 07. 16:23 #1927
- törölt felhasználó -    
Idézet (A.J.2013 @ 2014.01.07. 16:17)
Sziasztok! smileeee.gif 
Nekem az a kérdésem lenne,hogy mindig látom ,hogy például amikor ír egy troll csúnya üzenetet egy illetőnek ,az jelenti és kiteszi képben az üzenetet.Ezt hogy lehet?Nem ilyet akarok,ez csak egy példa volt.Segítene valaki ebben,hogy hogyan lehet? unsure.gif 
Köszönöm! smileeee.gif

Szia!
Ahogy ott vagy az oldalon, ahol az üzenet van, nyomsz egy PrintScreen-t (billentyű, meg fogod találni rá van írva) ezzel lemásolod az ablak tartalmát, utána Paint-be (lehet, hogy lehet máshova is, de én így tudom) nyomsz egy beillesztést, és akkor megjelenik a kép, és ezután már csak ki kell vágni a fölösleges részt, és csak az üzenet szövegét otthagyni. Lemented valamilyen kép formátumban, és kész. Lehet, hogy lehet másképpen is, de én ezt a módszert ismerem.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2014. január 07. 18:06 #1928
- törölt felhasználó -    
Idézet (Joker2000 @ 2014.01.07. 16:23)
Szia! 
Ahogy ott vagy az oldalon, ahol az üzenet van, nyomsz egy PrintScreen-t (billentyű, meg fogod találni rá van írva) ezzel lemásolod az ablak tartalmát, utána Paint-be (lehet, hogy lehet máshova is, de én így tudom) nyomsz egy beillesztést, és akkor megjelenik a kép, és ezután már csak ki kell vágni a fölösleges részt, és csak az üzenet szövegét otthagyni. Lemented valamilyen kép formátumban, és kész. Lehet, hogy lehet másképpen is, de én ezt a módszert ismerem.

Köszi!Sokat segítettél! smileeee.gif meghajolo.gif
2014. január 12. 16:56 #1929
- törölt felhasználó -    
Tegnap létrehoztam egy fangalaxy.org-os honlapot,ma úgy ahogy elkezdtem szerkeszteni.Elküldtem egy e-mailt a honlap szerkesztőinek,hogy letudjak tölteni egy témát a honlapra.Minden jó volt addig míg újra nem indítottam a számítógépet.Mikor rámegyek a honlapra ezt írja ki:
Idézet
Error establishing a database connection
Ebből azt szűröm ki,hogy valami adatbázis kapcsolati hiba lépett föl,de egyáltalán mitől? unsure.gif Küldtem a szerkesztőknek egy levelet,hogy mi van,de még nem írtak vissza.Akinek van esetleg fanfusion/fangalaxy.org honlapja az tudna nekem segíteni?
Köszönöm!
2014. január 13. 15:29 #1930
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Sziasztok!

Már nem tudom, hogy hova forduljak a problémámmal, de nagyon örülnék, ha esetleg valaki tudna nekem segíteni. sad.gif A probléma eBay-el kapcsolatos. Akinek van tapasztalata ezzel a témával kapcsolatos, az írjon mindenképpen. sad.gif
2014. január 15. 19:42 #1931
- törölt felhasználó -    
Idézet (cintia0023 @ 2014.01.13. 15:29)
Sziasztok!
Már nem tudom, hogy hova forduljak a problémámmal, de nagyon örülnék, ha esetleg valaki tudna nekem segíteni.  sad.gif A probléma eBay-el kapcsolatos. Akinek van tapasztalata ezzel a témával kapcsolatos, az írjon mindenképpen.  sad.gif

Szia! hi.gif
Az eBay-el az a probléma, hogy nem tudsz rendelni, vagy pontosabban mi? Talán egy kicsit tudok segíteni, de nem sokat. Tehát rámész az eBayre, és azt írsz be, amit akarsz, az attól függ, hogy mit akarsz rendelni. Például Black Veil Brides. Mondjuk találsz egy karkötőt róluk, és rákattintasz a képre, és kiad egy ilyet, ha jól tudom a SHIPPING-re kell rákattintani. Remélem nem gond, hogy nagyon keveset tudtam segíteni, de én csak azt tudtam elmagyarázni, amit tudok. Fejből. De arra ügyelni kell, hogy ne valami drága cuccot vegyél, mivel biztos nem lenne jó, ha túl sok pénzt költenél el. Bár a kiszállítása és a rendelése is pénzbe kerül. Én így tudom. De ha valami eszembe jut, akkor leírom neked. wink.gif Nem az én szüleim használják, hanem a keresztanyum szokott erről rendelni. De megkérdezem, ez hogy is működik, és amint megtudom, értesítelek erről. wink.gif
2014. január 25. 22:29 #1932
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Skylar @ 2014.01.15. 19:42)
Szia! hi.gif
Az eBay-el az a probléma, hogy nem tudsz rendelni, vagy pontosabban mi? Talán egy kicsit tudok segíteni, de nem sokat. Tehát rámész az eBayre, és azt írsz be, amit akarsz, az attól függ, hogy mit akarsz rendelni. Például Black Veil Brides.  Mondjuk találsz egy karkötőt róluk, és rákattintasz a képre, és kiad egy ilyet, ha jól tudom a SHIPPING-re kell rákattintani. Remélem nem gond, hogy nagyon keveset tudtam segíteni, de én csak azt tudtam elmagyarázni, amit tudok. Fejből. De arra ügyelni kell, hogy ne valami drága cuccot vegyél, mivel biztos nem lenne jó, ha túl sok pénzt költenél el. Bár a kiszállítása és a rendelése is pénzbe kerül. Én így tudom. De ha valami eszembe jut, akkor leírom neked. wink.gif Nem az én szüleim használják, hanem a keresztanyum szokott erről rendelni. De megkérdezem,  ez hogy is működik, és amint megtudom, értesítelek erről. wink.gif


Szia!

Nem a rendeléssel kapcsolatos a gondom. Na mindegy, azért köszönöm a szándékot is. wink.gif
2014. január 26. 15:46 #1933
- törölt felhasználó -    
Hali! hi.gif
A problémám a következő: A telefonomra (Samsung Galaxy Y, ha ez segít...) alkalmazásként telepítettem a twittert. Jól működik, könnyű használni, csak az a bajom vele, hogy a képek, amiket lementek, eléggé rossz minőségűek, és a Kamera mappába teszi őket. Miért van ez? És el lehet kerülni valahogyan? unsure.gif
2014. január 26. 19:31 #1934
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Olyan problémám akadt, hogy nézek a Youtube-on egy videót, és van, hogy tök pixeles lesz. Múltkor HD minőségre állított videót néztem, még is sokszor pixeles lett, és nem tudom, hogy miért van, mert eddig nem csinálta ezt. És nem a videó minőségével van a gond, szinte mindegyiknél ezt csinálja.
2014. január 26. 21:46 #1935
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Avie @ 2014.01.26. 15:46)
Hali! hi.gif 
A problémám a következő: A telefonomra (Samsung Galaxy Y, ha ez segít...) alkalmazásként telepítettem a twittert. Jól működik, könnyű használni, csak az a bajom vele, hogy a képek, amiket lementek, eléggé rossz minőségűek, és a Kamera mappába teszi őket. Miért van ez? És el lehet kerülni valahogyan? unsure.gif

A kamera mappába is kell tennie a képet, nekem is oda teszi. A képmentés meg elég érdekes, mert a Twitterre eredetileg is lekicsinyítve kerülnek fel a feltöltött képek, emiatt telefonon még rosszabb lesz a minősége. Sajnos ez természetes, bár újabban a múltkori frissítés óta nekem nagyon rossz a Twitter, szóval lehet majd egy következő frissítés megodlja a helyzetet.
Idézet (Hugii 570 @ 2014.01.26. 19:31)
Sziasztok! smileeee.gif
Olyan problémám akadt, hogy nézek a Youtube-on egy videót, és van, hogy tök pixeles lesz. Múltkor HD minőségre állított videót néztem, még is sokszor pixeles lett, és nem tudom, hogy miért van, mert eddig nem csinálta ezt. És nem a videó minőségével van a gond, szinte mindegyiknél ezt csinálja.

Ilyen problémám nekem is volt már, de az utóbbi napokban nagyon rossz a Youtube, sokszor akadozik, nem tölt be, szerintem csak átmeneti technikai probléma akar ez lenni, ami majd megoldódik valamikor...
2014. január 27. 13:26 #1936
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene a mozgó képekkel kapcsolatban. Azt vettem észre, mikor elmentek egy gifet, nem mozog. Mielőtt elmentem még rendben van, de miután elmentem, és megnézem a képek között, már nem mozog. Az gépemmel lehet a baj? Vagy más helyre kéne elmentenem? unsure.gif
Előre is köszönöm!
2014. január 27. 14:09 #1937
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (menthol @ 2014.01.27. 13:26)
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene a mozgó képekkel kapcsolatban. Azt vettem észre, mikor elmentek egy gifet, nem mozog. Mielőtt elmentem még rendben van, de miután elmentem, és megnézem a képek között, már nem mozog. Az gépemmel lehet a baj? Vagy más helyre kéne elmentenem? unsure.gif 
Előre is köszönöm!

Azt kellene megnézned, hogy a gif kiterjesztésű fájlokat a gépeden mi kezeli. Nálam pl a jpg-t, a png-t és a gif-et is más kezeli. Ha biztos vagy benne, hogy alkalmas mozgó gifek kezelésére is, akkor azt kellene kipróbálni, hogy feltöltve mondjuk egy képfeltöltő oldalra, mozog-e. Mert lehet, hogy csak a gépeden látod nem mozgónak, viszont valójában mozgó.
1 felhasználónak tetszik: menthol
2014. január 27. 19:15 #1938
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2014.01.27. 14:09)
Azt kellene megnézned, hogy a gif kiterjesztésű fájlokat a gépeden mi kezeli. Nálam pl a jpg-t, a png-t és a gif-et is más kezeli. Ha biztos vagy benne, hogy alkalmas mozgó gifek kezelésére is, akkor azt kellene kipróbálni, hogy feltöltve mondjuk egy képfeltöltő oldalra, mozog-e. Mert lehet, hogy csak a gépeden látod nem mozgónak, viszont valójában mozgó.

Köszönöm, megnézem meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. január 27. 19:22 #1939
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2014.01.26. 21:46)
A kamera mappába is kell tennie a képet, nekem is oda teszi. A képmentés meg elég érdekes, mert a Twitterre eredetileg is lekicsinyítve kerülnek fel a feltöltött képek, emiatt telefonon még rosszabb lesz a minősége. Sajnos ez természetes, bár újabban a múltkori frissítés óta nekem nagyon rossz a Twitter, szóval lehet majd egy következő frissítés megodlja a helyzetet.

Remélem...smileeee.gif köszi a segítséget beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. január 29. 17:14 #1940
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Halihó!hi.gif
Problémám akadt egy igencsak erőszakos alkalmazással, vagy mi a csudával. Ha pl. megnyitok egy oldalt feltűnik, hogy néhány szót zöld színnel és aláhúzással mutat, és amikor rá húzom az egeret, ezt adja be. Rá kerestem a neten, és azt már megtudtam, hogy valami Fast Browser a neve, de hogy hogyan kell eltávolítani nem tudom. Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni, mert nagyon idegesítő.
103 oldal 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!