Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 22. 14:41 #1961
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! hi.gif

Ezt a kérdést már feltették, de az említett módszer nem jött be (vagy csak én vagyok béna). Szóval a profilom szerkesztésénél hogyan lehet a kép mellé szöveget írni? Persze nem így, hanem rendesen, úgy hogy a szöveg a kép tetejénél kezdődjön. Előre is köszönöm! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Tom44
2014. április 22. 20:22 #1962
- törölt felhasználó -    
Idézet (Joker2000 @ 2014.04.22. 14:41)
Sziasztok! hi.gif 
Ezt a kérdést már feltették, de az említett módszer nem jött be (vagy csak én vagyok béna). Szóval a profilom szerkesztésénél hogyan lehet a kép mellé szöveget írni? Persze nem így, hanem rendesen, úgy hogy a szöveg a kép tetejénél kezdődjön. Előre is köszönöm!  laugh.gif

Megoldottam laugh.gif
2014. május 15. 17:18 #1963
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Joker2000 @ 2014.04.22. 14:41)
Sziasztok! hi.gif 
Ezt a kérdést már feltették, de az említett módszer nem jött be (vagy csak én vagyok béna). Szóval a profilom szerkesztésénél hogyan lehet a kép mellé szöveget írni? Persze nem így, hanem rendesen, úgy hogy a szöveg a kép tetejénél kezdődjön. Előre is köszönöm!  laugh.gif

Engem is érdekelne, aki esetleg írna nekem egy privát üzenetet és elmagyárázná nekem, annak nagyon hálás lennék. rohog.gif
2014. május 16. 07:11 #1964
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2014.05.15. 17:18)
Engem is érdekelne, aki esetleg írna nekem egy privát üzenetet és elmagyárázná nekem, annak nagyon hálás lennék. rohog.gif

Megoldódott a probléma, köszönöm a segítséget heyitshanna! happy.gif heart.gif
2014. június 07. 21:00 #1965
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok!

Nekem több problémám is lenne,ami mind ma kezdődött.Az egyik az,hogy elromlott a pendrive-om.Több mint egy éves,eddig semmi bajom nem volt vele,ment rendesen minden,erre ma délután miközben épp egy filmet konvertáltam át,egyszer csak kiírta a LapTop (jelenleg gépen vagyok),hogy sérült a fájl és nem tudja menteni.Ezután próbáltam megnyitni a pendrive-on lévő adatokat,de semmi nem jött be,kiírta a LapTop,majd később a gép is,hogy ott a pendrive,de üres.Se foglalt hely,se üres hely,semmi nincs rajta mintha nem is létezne.Egy netes programnak köszönhetően a MiniTool Power Data Recovery-nek sikerült a tartalom egy részét megmentenem,sajnos a nagyobbik így is elveszett,mivel ott 1GB-os a "mentési" határ.Úgy voltam vele a többi elveszhet már az se érdekel (ha netán valaki tudná,hogy lehetne mindent visszaszerezni azért megköszönném) de legalább tudjam használni a pendrive-ot,csakhogy amint próbálnám megnyitni kiírja,hogy nincs még formázva,de mikor formázni akarom akkor meg azt írja,hogy írásvédett,amit sehogy sem tudok megszüntetni.Nem tudjátok mit tehetnék ezzel esetleg?8GB-os,és jelenleg nincs pénzem újat venni,meglehet ezt még menteni?Ha az adatokat nem is,de legalább magát az eszközt? blush.gif

A másik problémám pedig ezután jelentkezett.Feljöttem a netre,próbáltam képet letölteni,de egyáltalán nem engedi.Nem rég lett megjavítva a gép,azóta működik normálisan,de most hiába írom be,hogy kép mentése,semmit nem csinál,mi lehet a baj?Plusz az oldal tetején ha képes Topicot nyitok meg kiírja,hogy a A Firefix megakadályozza az elavult Silverlight bővítmény futását ezen a helyen..Ez lehet nem jelent semmit,de gondoltam ideírom. blush.gif Mellesleg nem csak képet,semmi mást se enged tölteni. blush.gif
Ha valaki tudna segíteni akármelyik problémában akkor kérem írjon itt vagy priviben.Köszönöm. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2014. június 09. 10:46 #1966
Poppy Love
Poppy Love
visszatérő vendég
 
StátuszHúsz esztendőm hatalom, húsz esztendőm eladom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.08.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 1
Azonosító: 201626
Offline offline
Sziasztok!
Az egyik "problémám" az, hogy sokszor nem jelennek meg a GIFek ezen az oldalon, csak ha refreshelem sad.gif.

A másik, inkább kérdés, mint probléma. Ugye 1000 hozzászólásnál megváltoztathatod az titulusodat, mert alapból új tag vagy. Arra vagyok kíváncsi, hogy mitől függ hogy ki visszatérő vendég, vagy törzsvendég?

Aki tud az válaszoljon priviben smileeee.gif
Köszönöm!
2014. június 24. 06:56 #1967
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sziasztok!

Pár napja kezdődött, furcsa dolgokat csinál a Firefox-om. Mostanában nem telepítettem semmit és nem is töröltem. A gondom az lenne, hogy folyton hirdetések jelennek meg minden oldalon, holott ezzel nem volt gondom mivel az Adblock-al már letiltottam őket korábban. Illetve különböző szavakat kijelöl zölddel, aláhúzza őket és ha rámegyek akkor azt írja ki, hogy
'Searching for Bing, Facebook, Twitter'. Alatta van olyan, hogy 'Scout.com' és az alatt az 'Ads by Offerswizard' felirat. Emellett még olyanokat csinál, hogy egy-két oldalon megjelenik jobb oldalt fönt egy kis fül, amire ha rámegyek akkor alatta hirdetések vannak. És ha rámegyek valamire és meg szeretném nyitni egy másik lapon akkor nem az az első opció, hogy Megnyitás új lapon, mint eddig, hanem az, hogy 'Search with Bing'.
Ha valaki tudja, hogy hogyan lehetne ezt eltüntetni annak nagyon hálás lennék blush.gif
2014. június 24. 13:17 #1968
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.06.24. 06:56)
Sziasztok!
Pár napja kezdődött, furcsa dolgokat csinál a Firefox-om. Mostanában nem telepítettem semmit és nem is töröltem. A gondom az lenne, hogy folyton hirdetések jelennek meg minden oldalon, holott ezzel nem volt gondom mivel az Adblock-al már letiltottam őket korábban. Illetve különböző szavakat kijelöl zölddel, aláhúzza őket és ha rámegyek akkor azt írja ki, hogy
'Searching for Bing, Facebook, Twitter'. Alatta van olyan, hogy 'Scout.com' és az alatt az 'Ads by Offerswizard' felirat. Emellett még olyanokat csinál, hogy egy-két oldalon megjelenik jobb oldalt fönt egy kis fül, amire ha rámegyek akkor alatta hirdetések vannak. És ha rámegyek valamire és meg szeretném nyitni egy másik lapon akkor nem az az első opció, hogy Megnyitás új lapon, mint eddig, hanem az, hogy 'Search with Bing'.
Ha valaki tudja, hogy hogyan lehetne ezt eltüntetni annak nagyon hálás lennék  blush.gif

Szerintem egy spyware/adware írtás ráférne a gépedre. Spybot Search & Destroy program elég jól kigyomlálja a gépedet.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. július 12. 23:01 #1969
- törölt felhasználó -    
Halihó!
Valakinél láttam, hogy beállította, hogy sehol nem voltak láthetóak a "kedvenc sztárjai". Ezt hogyan lehet beállítani? help.gif excl.gif
2014. július 12. 23:05 #1970
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (SmNori @ 2014.07.12. 23:01)
Halihó!
Valakinél láttam, hogy beállította, hogy sehol nem voltak láthetóak a "kedvenc sztárjai". Ezt hogyan lehet beállítani?  help.gif  excl.gif

Akkor az a tag egyetlen sztárt se jelölt kedvencnek.
2014. július 13. 22:32 #1971
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Üdv!
Olyan problémám van, ami webkamerával kapcsolatos, egészen pontosan az a helyzet, hogy volt egy LifeFrame nevezetű program az Asus laptopomon, aztán a windows (hetes) frissített, és kaptam mindenféle - számomra felesleges - programot. Ezzel még nem is lenne baj, töröltem már, ami nem kellett, viszont a webkamera programját biztosan nem távolítottam el, de eltűnt. wacko.gif Sehol semmi nyoma. Eszembe ötlött, hogy talán azért tűnt el, mert csak egy próbaverzió volt, de aztán végiggondoltam, és elég érdekes, hogy csak így a semmibe veszett, mert hiába egy-két hónapig használható csak, a programnak még fent kéne lennie, és akkor max. kérné, hogy regisztráljam be, vegyem meg, stb...
Szóval az lenne a kérdésem, hogy tapasztaltatok-e már ilyet, ismeritek-e a programot, van-e valami ötlet, tanács, ami hasznos lehet. smileeee.gif

Egyébként három éves a laptop, a program már régebben eltűnt (egy éve minimum), viszont gondoltam azért megéri megkérdezni, mert az sem baj, ha nem tudom visszaállítani, csak jó lenne tudni, mi történt. huh.gif

Előre is köszönöm a válaszokat! meghajolo.gif
2014. július 22. 13:48 #1972
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Idézet (Joker2000 @ 2014.04.22. 14:41)
Sziasztok! hi.gif 
Ezt a kérdést már feltették, de az említett módszer nem jött be (vagy csak én vagyok béna). Szóval a profilom szerkesztésénél hogyan lehet a kép mellé szöveget írni? Persze nem így, hanem rendesen, úgy hogy a szöveg a kép tetejénél kezdődjön. Előre is köszönöm!  laugh.gif

Én is ezt szeretném megtudni, aki tudja, hogy, hogy kell, az küldjön nekem egy üzenetet! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2014. július 22. 14:43 #1973
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (Pinky Lili @ 2014.07.22. 13:48)
Én is ezt szeretném megtudni, aki tudja, hogy, hogy kell, az küldjön nekem egy üzenetet!  meghajolo.gif

beer.gif
2014. július 22. 15:55 #1974
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2014.07.22. 14:43)
beer.gif

Köszönöm! meghajolo.gif
2014. augusztus 08. 20:50 #1975
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Nem tudom, ki mennyire néz tévét, pláne reklámokat, de esetleg nem tudjátok, az M1-en futó Cédrusliget c. sorozat reklámjában milyen zene van? Annyira ismerős, de fogalmam sincs, melyik lehet.
Köszi előre is a választ. smileeee.gif
2014. augusztus 18. 20:08 #1976
melonfuckerweirdkid
melonfuckerweirdkid
új tag
 
Státuszιn ѕpace, no one can нear yoυ ѕcreaм
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.06.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 161699
Offline offline
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban,hogy hogyan kell videót tenni az adatlapomra? Azt én is tudom,hogy melyik ikon,meg hogy a youtuberól a beágyazásnál lévő kódot kell bemásolni,odáig el is jutok,és a szerkesztőben még ki is teszi a videót,de amint elmentem eltűnik,és nem jelenik meg se a lapomon,se a szerkesztő felületen. Ezerszer próbáltam már,mindenféle videót (szóval kétlem,hogy a videókkal lenne probléma..) és ez nagyon,nagyon zavar!
Aki tud,kérem segítsen! Köszöntem előre is! banana_moonwalk.gif
2014. augusztus 18. 20:14 #1977
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (melonfuckerweirdkid @ 2014.08.18. 20:08)
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban,hogy hogyan kell videót tenni az adatlapomra? Azt én is tudom,hogy melyik ikon,meg hogy a youtuberól a beágyazásnál lévő kódot kell bemásolni,odáig el is jutok,és a szerkesztőben még ki is teszi a videót,de amint elmentem eltűnik,és nem jelenik meg se a lapomon,se a szerkesztő felületen. Ezerszer próbáltam már,mindenféle videót (szóval kétlem,hogy a videókkal lenne probléma..) és ez nagyon,nagyon zavar!
Aki tud,kérem segítsen! Köszöntem előre is!  banana_moonwalk.gif


Sajnos nem tudok neked segíteni, nekem is ez volt a problémám, még hónapokkal ezelőtt, azóta hanyagoltam is, mert meguntam a szerencsétlenkedésemet. Ha jól emlékszem, akkoriban mások is panaszkodtak erre.
2014. augusztus 18. 20:18 #1978
melonfuckerweirdkid
melonfuckerweirdkid
új tag
 
Státuszιn ѕpace, no one can нear yoυ ѕcreaм
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.06.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 161699
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2014.08.18. 20:14)
Sajnos nem tudok neked segíteni, nekem is ez volt a problémám, még hónapokkal ezelőtt, azóta hanyagoltam is, mert meguntam a szerencsétlenkedésemet. Ha jól emlékszem, akkoriban mások is panaszkodtak erre.


Ó értem! Azért köszönöm szépen, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül...mármint,nem mintha örülnék,hogy másnak se sikerül..ó te jó ég! unknw.gif
2014. augusztus 18. 20:23 #1979
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (melonfuckerweirdkid @ 2014.08.18. 20:18)
Ó értem! Azért köszönöm szépen, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül...mármint,nem mintha örülnék,hogy másnak se sikerül..ó te jó ég!  unknw.gif


Mondanám, hogy kérdezz meg olyat, akinek van videó a profilján, de kinek van kedve végigböngészni több ezer lapot? biggrin.gif
2014. augusztus 18. 20:24 #1980
melonfuckerweirdkid
melonfuckerweirdkid
új tag
 
Státuszιn ѕpace, no one can нear yoυ ѕcreaм
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.06.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 161699
Offline offline
Idézet (SmNori @ 2014.07.12. 23:01)
Halihó!
Valakinél láttam, hogy beállította, hogy sehol nem voltak láthetóak a "kedvenc sztárjai". Ezt hogyan lehet beállítani?  help.gif  excl.gif


Szia! Ha arra gondolsz, hogy külön blokkban (azaz képekkel együtt meg minden) nem jelenik meg sehol,azt úgy tudta megcsinálni,ahogyan te is meg tudod és ez a következő: a személyes profil alatt rámész ugye a "Profil szerkesztése" fülre,és ott kicsit legörgetsz az alá a rész alá,ahová szoktad írni a prodilod. Az egyik ilyen fekete hátterű szöveg a "Kedvenc sztárjaim",az alatt kell a görgőben beállítani,hogy "nem jelenik meg sehol" (Blokk helye). Remélem segítettem,de ha nem ez a gond,hanem a profilod tetején lévő fülek közül akarod eltüntetni,hát azt tényleg nem lehet,csak ha nem jelölsz be senkit.
Astalavista wink.gif
103 oldal 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!