Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 13. 14:45 #1981
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
NAGYON NAGYON FONTOS DOLOGRÓL LENNE SZÓ, KÉREM AKI TUD SEGÍTSEN NEKEM ( AKIK ÉRTENEK A SZÁMÍTÓGÉPEKHEZ ÉS A SZÁMÍTÓGÉPES PROGRAMOKHOZ)
KÖSZÖNÖM

Nemrégiben tesóm mondta, hogy majd újrateszi a laptopomat , és mentsek majd le mindent. Én hülye voltam, és úgy gondoltam odébb van még a "majd".
Aztán egyik nap úgy jöttem haza, hogy már újratette, és odaveszett mindenem, több ezer kép, videó, dokumentum, zene,film.
A zenék és filmek nem érdekelnek, hisz azokat bármikor újra letölthetem, de a rengeteg dokumentumért, és a fényképeimért nagyon fáj a szívem, tényleg főleg a képeimért sad.gif sad.gif
Mert tele voltam emlékképekkel, családi nyaralások, karácsonyozások , születésnapok........nem tudom de nagyjából olyan 30 ezer képem lehetett
Már próbáltuk egy programmal visszahozni a dolgokat, az első módszerrel úgy, h hozzon vissza mindent, akkor kb szinte semmit nem hozott vissza(kb 30 dokumentumot, és 80 képet., de azok közül is rengeteg nem nyitható meg ...)
Most hétvégén 30 órán át dolgozott a laptopom, és 77 ezer file-t talált( én fényképeim, programok képei ///mondjuk a programok képei nem érdekel// meg családi videók.
A 30 óra után, kaptam egy 220 gigás file-t tartalmazó eredményt, amiket szépen átnéztem ,h melyik ami program kép, melyik ami enyém....
szépen vissza is mentettünk jó sok képet...
Erre most azt írja ki, hogy " a fájl vagy a könyvtár hibás" :@@@
Azt hiszem megőrülök,hogy már soha többé nem láthatom az emlékképeimet....a nyaralásokat, a családi képeimet
Tudom én vagyok az idióta, de mégis aki tudna nekem segíteni valahogy, akár ismer valami programot, vagy ezzel foglalkozik, kérem írjon nekem !!!
Nagyon nagyon fontos nekem, köszönöm
2014. november 03. 14:08 #1982
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.Tegnap délután kezdődött a problémám de akkor még nem foglalkoztam vele különösebben,most viszont feltűnt,hogy nagyobb a baj mint gondoltam.Először is egy csomó képem amit a fényképezőgépről a pendrive-omra másoltam eltűnt.Beadja a gép,kiírja a méretét,mindent,de nem lehet megnyitni,vagy azt írja ki,hogy hibás/sérült,vagy csak egyszerűen nem adja be.Sajnos a fényképezőből már töröltem őket,így nem is tudom visszamásolni. blush.gif Ugyanez van pár videómnál is,meg 1-2 sorozatnál is amit letöltöttem.Vagyis azok nem vesztek el,hanem próbálom őket kitörölni,ki is engedi,aztán kilépek és mikor vissza megnyitom a mappát már megint ott vannak.Ez mitől lehet? blush.gif Amúgy ez képeknél indult,próbáltam őket törölni,de egyszerűen nem engedte.Nem tudom mi lehet a baj,talán a pendrive romlott el? blush.gif Mit lehetne tenni? blush.gif
Ha megtenné valaki,hogy válaszol itt vagy privátban azt nagyon megköszönném. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. november 04. 13:57 #1983
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2014.11.03. 14:08)
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni.Tegnap délután kezdődött a problémám de akkor még nem foglalkoztam vele különösebben,most viszont feltűnt,hogy nagyobb a baj mint gondoltam.Először is egy csomó képem amit a fényképezőgépről a pendrive-omra másoltam eltűnt.Beadja a gép,kiírja a méretét,mindent,de nem lehet megnyitni,vagy azt írja ki,hogy hibás/sérült,vagy csak egyszerűen nem adja be.Sajnos a fényképezőből már töröltem őket,így nem is tudom visszamásolni.  blush.gif Ugyanez van pár videómnál is,meg 1-2 sorozatnál is amit letöltöttem.Vagyis azok nem vesztek el,hanem próbálom őket kitörölni,ki is engedi,aztán kilépek és mikor vissza megnyitom a mappát már megint ott vannak.Ez mitől lehet?  blush.gif Amúgy ez képeknél indult,próbáltam őket törölni,de egyszerűen nem engedte.Nem tudom mi lehet a baj,talán a pendrive romlott el?  blush.gif Mit lehetne tenni?  blush.gif 
Ha megtenné valaki,hogy válaszol itt vagy privátban azt nagyon megköszönném.  blush.gif


Ez már nem aktuális. blush.gif A pendrive-om ma végleg tönkrement,megformáztam így most működik már.Az adataim persze elvesztek,de amit bírtam azt azért elmentettem. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. november 05. 02:30 #1984
mano2
mano2
Totya™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.26.
Hozzászólás: 2606
Csatolások: 20
Azonosító: 26245
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2014.11.04. 13:57)
Ez már nem aktuális.  blush.gif A pendrive-om ma végleg tönkrement,megformáztam így most működik már.Az adataim persze elvesztek,de amit bírtam azt azért elmentettem.  blush.gif

Érdemes új pendrive után nézned szerintem vagy ha más nem legalább egy "tartalék" biztonsági mentést tartani, mert az alapján amit leírtál erős a gyanúm, hogy hamarosan megadja magát a pendriveod. Csak egy jó tanács. smileeee.gif

Idézet (melonfuckerweirdkid @ 2014.08.18. 20:08)
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban,hogy hogyan kell videót tenni az adatlapomra? Azt én is tudom,hogy melyik ikon,meg hogy a youtuberól a beágyazásnál lévő kódot kell bemásolni,odáig el is jutok,és a szerkesztőben még ki is teszi a videót,de amint elmentem eltűnik,és nem jelenik meg se a lapomon,se a szerkesztő felületen. Ezerszer próbáltam már,mindenféle videót (szóval kétlem,hogy a videókkal lenne probléma..) és ez nagyon,nagyon zavar!
Aki tud,kérem segítsen! Köszöntem előre is!  banana_moonwalk.gif


Idézet (Jolie_77 @ 2014.08.18. 20:14)
Sajnos nem tudok neked segíteni, nekem is ez volt a problémám, még hónapokkal ezelőtt, azóta hanyagoltam is, mert meguntam a szerencsétlenkedésemet. Ha jól emlékszem, akkoriban mások is panaszkodtak erre.


Először ki kell másolni az adott videó beágyazó (embed) kódját YouTube-ról (ld. első csatolt kép) majd a profil szerkesztésénél a kép beszúrása mellett van a videó beszúrása gomb (ld. második csatolt kép) oda pedig be kell illeszteni és voila! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. november 05. 16:30 #1985
- törölt felhasználó -    
Eltűnt a titulosom, és nem engedi , hogy újra beállítsam! És már több napja. Ha csak rendszerhiba már el kellet volna múlnia nem?
2014. november 05. 21:18 #1986
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (NutellaHoney @ 2014.11.05. 16:30)

Eltűnt a titulosom, és nem engedi , hogy újra beállítsam! És már több napja. Ha csak rendszerhiba már el kellet volna múlnia nem?


Nem rendszerhiba.
Már nem elég elérni az 1000+ hozzászólást a titulushoz, kell hozzá még fél éves aktív tagság is. Tehát legkorábban 2015. január 10. után állíthatsz be magadnak titulust. Legalábbis jelen állás szerint. Lehet, hogy tovább emeljük a limitet egy évre, még nem dőlt el.
2014. november 09. 11:16 #1987
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Sziasztok!

Nekem a DownThemAll-hoz kellene egy kis segítség. Már nagyon régóta használom ehhez az oldalhoz és idáig tökéletesen működött.
Kb két-három hete viszont a már használt szűrő nem működik az oldalhoz. A képeket néhány kbyte-os .html formában tölti le a választott topikból.

Eddig a gyorsszűrőhöz a csatolas szó volt beírva amivel minden rendben volt.

A segítséget előre is köszönöm! smileeee.gif
2014. december 02. 15:15 #1988
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Sziasztok!

Windows 7-em van és a szövegszerkesztőn (Word Starter 2010) találtam valami furcsát. Nincs Garamond betűtípus a gépen, mégis a szövegben egyes sorok abban a betűtípusban vannak. És tudom, hogy korábban volt Garamond a gépen.
Mi történhetett?
2014. december 25. 23:39 #1989
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy melyik programokkal lehet jó videókat csinálni? (Főleg Vine-ra gondolok, vágott zenés, effektes 6 mp-es videókra)
Ingyenes, nem fizetős, nem vírusos, Windows 7 kompatibilis, sok effektes, változatos, megbízható programokat keresnék, amiknek ha lehet, ne legyen a kész videón vízjele, de az mellékes.
És ha vannak ilyenek iPhone-ra letölthető app-verzióban, azt is leírná valaki, ha lenne olyan szíves?
smileeee.gif

Nagyon hálás lennék!
2014. december 26. 00:26 #1990
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vivyy22 @ 2014.12.25. 23:39)
Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy melyik programokkal lehet jó videókat csinálni? (Főleg Vine-ra gondolok, vágott zenés, effektes 6 mp-es videókra)
Ingyenes, nem fizetős, nem vírusos, Windows 7 kompatibilis, sok effektes, változatos, megbízható programokat keresnék, amiknek ha lehet, ne legyen a kész videón vízjele, de az mellékes. 
És ha vannak ilyenek iPhone-ra letölthető app-verzióban, azt is leírná valaki, ha lenne olyan szíves? 
smileeee.gif 
Nagyon hálás lennék!

Szia!
Hát mondjuk van gépre egy program és nemtudom talán lehet ott is zenéket kivágni nemtudom mert nem használom az egyik ismerosom használja és az a After effects cs6 és a "Sony vegas pro "
1 felhasználónak tetszik: Vivyy22
2015. április 19. 21:56 #1991
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
Sziasztok! Hogyan tudnám blokkolni a MultiPont háttérhirdetést? Már telepítettem az AdBlock-ot, de a címlapon még mindig ott van. Kérlek segítsetek!
Előre is köszi! smileeee.gif
2015. április 19. 23:33 #1992
- törölt felhasználó -    
1. Először is kattints az ABP jelére és azon belül az 'elem blokkolására'
2. vidd az egeret a kívánt elem felé (én már csak a sztárra tudtam vinni mert minden más blokkolva van) és kattints rá. Egy ilyen sárgás téglalap jelzi mit blokkolsz éppen.
3. Kattints a hozzáadásra.
2015. április 20. 16:04 #1993
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
Idézet (zombeeStar @ 2015.04.19. 23:33)
1. Először is kattints az ABP jelére és azon belül az 'elem blokkolására'
2. vidd az egeret a kívánt elem felé (én már csak a sztárra tudtam vinni mert minden más blokkolva van) és kattints rá. Egy ilyen sárgás téglalap jelzi mit blokkolsz éppen.
3. Kattints a hozzáadásra.

Nagyon szépen köszönöm! smileeee.gif
2015. április 20. 20:48 #1994
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Sziasztok! Tudna valaki segíteni?
Ma vagyok féléves tag, lassan 3000 hozzászólással, de még mindig nem tudom beállítani a titulusomat. Egyszerűen sehol sem találom...sem az alapadatoknál, sem a profil szerkesztésnél nem jelenik meg... Ilyenkor mi a teendő?blush.gif
2015. április 21. 19:06 #1995
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (LeerdammerGirl @ 2015.04.20. 20:48)
Sziasztok! Tudna valaki segíteni?
Ma vagyok féléves tag, lassan 3000 hozzászólással, de még mindig nem tudom beállítani a titulusomat. Egyszerűen sehol sem találom...sem az alapadatoknál, sem a profil szerkesztésnél nem jelenik meg... Ilyenkor mi a teendő?blush.gif

Szóval nem látod itt? Te nem tudsz mit tenni. Szólok Freeze-nek.
2015. május 05. 14:36 #1996
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok!

Nekem több problémám is lenne.Az első és legfontosabb az,hogy a gépem tegnap rájött,hogy nem elég úgy kitolnia velem,hogy állandóan lefagy,lelassul,ő inkább még ki is kapcsol és újra indítja magát.Persze nem sikerül újraindulnia csak úgy a huszadik alkalommal és félek,hogy tönkre fog menni.Ma már ezt többször is eljátszotta velem,csak úgy váratlanul mintha elment volna az áram. blush.gif Nem tudjátok mit kezdhetnék ezzel? blush.gif

A másik problémám,hogy Laptopon (azon nincs net,meg nem is az enyém,hanem anyué csak sokat használom) elromlott a billentyűzet úgy másfél hete.Van egy csomó betű amit bead,de nagyon sokat mint például a d,y,l,m,n az ilyeneket nem adja be.Ezzel valamit lehet csinálni? blush.gif Plusz szintén a Laptopnál van az,hogy bár működik szépen (múlt héten egyszer azért csak úgy ez is kikapcsolt) de nagyon nehezen lehet kikapcsolni.Nehezen is hozza be azt a választási lehetőséget,hogy kikapcsolom-e vagy újra indítom és mikor beadja azután is ugyanolyan lassan kapcsol ki. blush.gif

Ha valaki tudna bármelyik problémámra valami javaslatot azt nagyon megköszönném. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 05. 19:56 #1997
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2015.05.05. 14:36)

Sziasztok!
Nekem több problémám is lenne.Az első és legfontosabb az,hogy a gépem tegnap rájött,hogy nem elég úgy kitolnia velem,hogy állandóan lefagy,lelassul,ő inkább még ki is kapcsol és újra indítja magát.Persze nem sikerül újraindulnia csak úgy a huszadik alkalommal és félek,hogy tönkre fog menni.Ma már ezt többször is eljátszotta velem,csak úgy váratlanul mintha elment volna az áram.  blush.gif Nem tudjátok mit kezdhetnék ezzel?  blush.gif 


Ha egy gép kikapcsol, az lehet pár probléma. Lehet az alaplap hibája, a tápegységé, a ram lehet hibás, vagy a létező legegyszerűbb dolog, annyi por van a gépben, hogy egyszerűen amikor túlmelegszik a rendszer, - különösen most, hogy kezd egyre melegebb lenni az időjárás - és lelövi magát, mielőtt végleg elfüstölne az egész gép. De leggyakrabban valamilyen alkatrész haldoklik, és ez okozza a fagyást, újraindulást.
Ha van olyan ismerős aki ért a gépekhez, akkor kukkantson rá, ha nincs, akkor szerviz, vagy olyan számítástechnikai bolt, aminek van szerviz szolgáltatása is.


Idézet (SmileyZ @ 2015.05.05. 14:36)

A másik problémám,hogy Laptopon (azon nincs net,meg nem is az enyém,hanem anyué csak sokat használom) elromlott a billentyűzet úgy másfél hete.Van egy csomó betű amit bead,de nagyon sokat mint például a d,y,l,m,n az ilyeneket nem adja be.Ezzel valamit lehet csinálni?  blush.gif 


Áthidaló megoldásként egy sima usb-s billentyűzetet rádugsz a gépre, és azon írsz.
Ennél macerásabb megoldás, felkutatni egy új billentyűzetet ahhoz a laptophoz, és találni valakit, aki bele is tudja tenni.

Idézet (SmileyZ @ 2015.05.05. 14:36)

Plusz szintén a Laptopnál van az,hogy bár működik szépen (múlt héten egyszer azért csak úgy ez is kikapcsolt) de nagyon nehezen lehet kikapcsolni.Nehezen is hozza be azt a választási lehetőséget,hogy kikapcsolom-e vagy újra indítom és mikor beadja azután is ugyanolyan lassan kapcsol ki.  blush.gif 
Ha valaki tudna bármelyik problémámra valami javaslatot azt nagyon megköszönném.  beer.gif


A lassú gép oka lehet, hogy annyi program fut a háttérben, ami egyszerűen túlterheli a gépet. De lehet ok az is, hogy kevés a ram a gépben, főleg ha nem mai darab. Esetleg próbáld ki a CCleaner nevű programot, elég sok szemetet ki tud gyomlálni a gépből. Saját felelősségre, természetesen.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 06. 09:00 #1998
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2015.05.05. 19:56)
Ha egy gép kikapcsol, az lehet pár probléma. Lehet az alaplap hibája, a tápegységé, a ram lehet hibás, vagy a létező legegyszerűbb dolog, annyi por van a gépben, hogy egyszerűen amikor túlmelegszik a rendszer, - különösen most, hogy kezd egyre melegebb lenni az időjárás - és lelövi magát, mielőtt végleg elfüstölne az egész gép. De leggyakrabban valamilyen alkatrész haldoklik, és ez okozza a fagyást, újraindulást.
Ha van olyan ismerős aki ért a gépekhez, akkor kukkantson rá, ha nincs, akkor szerviz, vagy olyan számítástechnikai bolt, aminek van szerviz szolgáltatása is.
Áthidaló megoldásként egy sima usb-s billentyűzetet rádugsz a gépre, és azon írsz.
Ennél macerásabb megoldás, felkutatni egy új billentyűzetet ahhoz a laptophoz, és találni valakit, aki bele is tudja tenni.
A lassú gép oka lehet, hogy annyi program fut a háttérben, ami egyszerűen túlterheli a gépet. De lehet ok az is, hogy kevés a ram a gépben, főleg ha nem mai darab. Esetleg próbáld ki a CCleaner nevű programot, elég sok szemetet ki tud gyomlálni a gépből. Saját felelősségre, természetesen.


Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! meghajolo.gif
2015. június 24. 19:13 #1999
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
Szeretnék kihívatni képeket 10x15-ös méretben, de mindig egy kicsit levág a képből a gép. Mennyire méretezzem át a képeket, hogy ne vágjon le belőle?
2015. június 28. 23:03 #2000
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (Smile15 @ 2015.06.24. 19:13)
Szeretnék kihívatni képeket 10x15-ös méretben, de mindig egy kicsit levág a képből a gép. Mennyire méretezzem át a képeket, hogy ne vágjon le belőle?

Nem tudom, pontosan hol méretezed, de pl Photoshopban be lehet állítani, hogy képpontban, centiben vagy más mértékegységben legyen a kép, és lehet, hogy mivel képpontra (pixel) van beállítva, amivel méretezed, levág belőle.
Ezt az oldalt tudom ajánlani a beállításhoz, én is sokszor hasznát veszem. smileeee.gif
103 oldal 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!