Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2015. július 20. 23:50 #3341
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.20. 23:16)
öm. megöltem a legjobb barátomat azzal, hogy elárultam neki, szoktam Megadeth-számokat gitározni. amúgy jól van, köszöni szépen, csak lesokkolódott egy kicsit... nagyon. rohog.gif
ja, és rólam miért terjednek olyan pletykák, hogy az összes ellenkező nemű haverommal összeszűrtem a levet, ergo r.banc vagyok? _nevet.gif annyira szeretem az embereket, tényleg. <3

lol, az egyik mondat nagyon félreérthető lett. rohog.gif szóval a történet szerint rbanc vagyok, kitalálták, hogy az összes barátommal volt kapcsolatom (???), de ez egyáltalán nem igaz - ők a BARÁTAIM, semmi egyéb.
este már nem tudok fogalmazni szorri
3 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, AxlWilliam
2015. július 20. 23:58 #3342
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.20. 23:50)
lol, az egyik mondat nagyon félreérthető lett. rohog.gif szóval a történet szerint rbanc vagyok, kitalálták, hogy az összes barátommal volt kapcsolatom (???), de ez egyáltalán nem igaz - ők a BARÁTAIM, semmi egyéb. 
este már nem tudok fogalmazni szorri

Lol, ezek szerint már Magyarország tinédzserei sincsenek védve a média megátalkodott paráznaságaitól, ergo már nálunk is hódít a Luisz & csinos tenyészkancája-féle b*szópajtásság. rohog.gif
Ezt már nem magyarázod ki, komolyan csalódtam Benned. rohog.gif
Csak nehogy 9 hónap legyen a vége.


On: Gyerekek, áldott állapotos témát meglovagolva ma jutott tudomásomra, hogy a jövendőbelimmel már a 2. gyermekáldáson is túl vagyunk m8-ek elmondása szerint.
Csak Anyu meg ne tudja. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 20. 23:58 #3343
- törölt felhasználó -    
basszus, most elborult az agyam, amiért ilyen félreérthetőem fogalmaztam, úgyhogy gyors iramban meg is fájdult a fejem. csak ne migrén legyen, könyörgöm, múltkor is olyan szr volt, bakker. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:01 #3344
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.07.20. 23:58)
Lol, ezek szerint már Magyarország tinédzserei sincsenek védve a média megátalkodott paráznaságaitól, ergo már nálunk is hódít a Luisz & csinos tenyészkancája-féle b*szópajtásság.  rohog.gif 
Ezt már nem magyarázod ki, komolyan csalódtam Benned. rohog.gif 
Csak nehogy 9 hónap legyen a vége.

PFFFF. amúgy nehogy azt hidd, hogy nekem ilyen 6362528 barátom van, mert nem, saccperkábé három fiú van, akivel szóba hoztak, lol, annyira szánalmasak, sírok rajtuk. _nevet.gif egyébként meg te beszélsz, mikor van két gyereked? ohmy.gif grrr.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:03 #3345
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Előbb sétáltunk egy pókkal, mármint mentem, ott volt a lábam mellett megállt és jött velem, olyan édes volt. laugh.gif (igen csak volt mert anyám rálépet, pff)
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:07 #3346
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.21. 00:01)
PFFFF. amúgy nehogy azt hidd, hogy nekem ilyen 6362528 barátom van, mert nem, saccperkábé három fiú van, akivel szóba hoztak, lol, annyira szánalmasak, sírok rajtuk. _nevet.gif egyébként meg te beszélsz, mikor van két gyereked? ohmy.gif  grrr.gif

Chhh... az már jó kis gruppen alapanyag. rohog.gif
Köszönöm kérdésed, hatnál nem állunk meg. laugh.gif
DzsémszHetfield & EdvárdFurlongMenszonbácsi Dzsuniort vond ki ebből. Még sérül a lelkük, mielőtt 20 éves korukig bezárnám őket valami pincébe, az erdő mélyére. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:12 #3347
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.07.21. 00:07)
Chhh... az már jó kis gruppen alapanyag. rohog.gif 
Köszönöm kérdésed, hatnál nem állunk meg. laugh.gif 
DzsémszHetfield & EdvárdFurlongMenszonbácsi Dzsuniort vond ki ebből. Még sérül a lelkük, mielőtt 20 éves korukig bezárnám őket valami pincébe, az erdő mélyére. mellow.gif

na, az már egy zenekar. mindenki focicsapatot akar pff
aztán csak óvatosan, nehogy hat helyett huszonhat legyen
el a kezekkel, Dzsémsz az enyém hess
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:17 #3348
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.21. 00:12)
na, az már egy zenekar. mindenki focicsapatot akar pff
aztán csak óvatosan, nehogy hat helyett huszonhat legyen
el a kezekkel, Dzsémsz az enyém hess

Rendelhettek még résztvevőket. Az Intimf*szik. hu kínálatát csak ajánlani tudom. biggrin.gif
Nyugi, mi mindig vigyázunk. Az Uracskám kettőre zokta zárni az ajtót. wink.gif
Azt a kleptomán mindenedet, hogy az fiamra pályázol. Kell nekem az a gyerek, szerinted mire adják a pótlékot? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:25 #3349
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Éhes vagyok, ennék valami sütit. Igen, most azonnal. xd
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. július 21. 00:28 #3350
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.07.21. 00:17)
Rendelhettek még résztvevőket. Az Intimf*szik. hu kínálatát csak ajánlani tudom. biggrin.gif 
Nyugi, mi mindig vigyázunk. Az Uracskám kettőre zokta zárni az ajtót. wink.gif 
Azt a kleptomán mindenedet, hogy az fiamra pályázol. Kell nekem az a gyerek, szerinted mire adják a pótlékot? rohog.gif

háát lehet kihagynám, mondom hogy Flying V-k társaságában öregszem meg
hthhthhhkhhthm smileeee.gif smileeee.gif
bocsmá', de tőlem az egyik ismerősöm azt kérdezte, van-e olyan szó, hogy lepramánia
besírtam rajta, inkább legyek kleptomán mint az dry.gif


ON: néha szeretném tudni, hogy egy kavics intelligenciahányadosa miért haladja meg az enyémet...
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 11:02 #3351
- törölt felhasználó -    
A cikis sztorijaimra. Elég sokszor kerültem nagyon gáz helyzetbe és égettem magamat le mások előtt. Most, hogy ezekre gondolok, bele vörösödöm az egészbe pedig nem is most történtek. Na meg remélem akik szemtanúi voltak ezeknek, már rég elfelejtették rolleyes.gif
nem is tudom melyik filmben volt az, hogy kitörölhetem az emberek emlékezetét valamilyen kütyüvel.. most jól jönne
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 12:37 #3352
- törölt felhasználó -    
höhö, apa Megadeth-koncertre akar menni, úgyhogy ezt fel is jegyezhetem fontos programként, csak jönnének már erre. tuti ott fogok meghalni az első sorban smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 20:10 #3353
- törölt felhasználó -    
arra, hogy milyen csúcs, hogy éveket öltem feleslegesen a gitározásba, nagyjából annyi esélyem lenne befutni, sőt, elérhetőbbet mondok, zenekart alapítani, mint betemetni a Himaláját homokkal. na ugye, hogy ugye. mások már sokkal korábban koncerteket adnak, én meg még dobossal sem találkoztam soha, nemhogy még fel is lépjek. szerencsétlenség lvl én
3 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, Wyrd
2015. július 21. 20:50 #3354
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (RockMe @ 2015.07.21. 12:37)
höhö, apa Megadeth-koncertre akar menni, úgyhogy ezt fel is jegyezhetem fontos programként, csak jönnének már erre. tuti ott fogok meghalni az első sorban smileeee.gif

Bár tényleg jönnének, főleg, hogy a múltkori elmaradt, fú de csalódott voltam...

On: nem működik semmi a gépemen. És kéne még fél kiló fagyi. Erre gondolok. FAGYIIIIIII
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 21. 21:40 #3355
- törölt felhasználó -    
Arra amit ma egy barátom mesélt, hogy mit csinál. Egésznap az jár a fejemben. Lekevernék neki egy hatalmas pofont, hogy észhez térjen. Undorító...
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody
2015. július 21. 21:50 #3356
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2015.07.21. 20:50)
Bár tényleg jönnének, főleg, hogy a múltkori elmaradt, fú de csalódott voltam...

ja, én is sad.gif reméltem, hogy bepótolják, de semmi. dry.gif

ON: lol, múltkor láttam Kalapács Józsefet valami üzletben apával. csak nem mentem oda hozzá. de ez már önmagában thug life.
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Jody, LaDySmIth
2015. július 22. 03:58 #3357
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
hogy én mennyire fáradt leszek ma ettől a nyomorult 4 óra alvástól :'D
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. július 22. 05:41 #3358
- törölt felhasználó -    
Arra, hogy miért keltem fel a horkolásra, ha eddig nem is keltem erre fel? unknw.gif
2015. július 22. 13:13 #3359
- törölt felhasználó -    
Arra, hogy így, leendő újságíróként mégis miért van az, hogy az összes sajtóterméket csak szidom, és akkor is megtalálom bennük a hibát, ha csak elvétve van - bár ilyen nincs. Meg arra, hogy így, ennyire utálva a sajtótermékeket, hol a francban fogok én dolgozni?
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Wyrd
2015. július 22. 14:21 #3360
- törölt felhasználó -    
Arra, amennyiben már a jóisten' semmiféle-fajta muzikális képességgel nem örvendeztetett meg, legalább annyi "focista génre" futotta volna, hogy legalább a környezetem biztonságban lenne tőlem, mikor labda van a közelemben. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
560 oldal 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!