Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 17. 20:32 #8641
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
El sem tudom mondani, leírhatatlan azaz érzés, amit most érzek.
Elbúcsúzni nyolc évtől, egy épülettől, az emberektől, akikkel együtt nőttem fel, hihetetlen. Annyi érzés kavarog bennem, a büszkeség és a "különleges vagyok" (színötös érettségivel), de a keserűség és a szomorúság (mert ma voltam utoljára igazi diák).
Ahogyan írtam, jól sikerült az érettségim,de végigsétálva az aulán, zokogtam. Utolsó, utolsó, mindenből most az utolsó...
Annyi mindent akarok még mondani, elmondani, annak a tanárnak, aki inspirált, hogy nélküle most nagyon elveszett lennék, elmondani egy volt barátnak, mennyire fájt az elvesztése, elmondani néhány embernek, milyen érzés volt velük felnőni.

Mindenki: komolyan,, amíg van lehetőség valakinek elmondani azt, ahogyan vele kapcsolatban/iránta érzel, tényleg meg kell ragadni az alkalmat, tényleg használd ki, mert nagyon gyorsan telik az idő smileeee.gif
Szóval még így elbúcsúzva egy hatalmas korszaktól. Erős Vár a Mi... :")
11 felhasználónak tetszik: missdaisy, Rory gilmore 12, Phaedra, CandUs, Klauflau, riri17, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, Beyla, Lil98
2016. június 17. 21:40 #8642
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Noise. @ 2016.06.17. 19:11)
De most már Metallicás és Ramonesos pólót is lehet kapni a H&M-ben...

Németországban Slayereset lehetett, majdnem rendeltem magamnak rohog.gif de ha egy divatpics*n meglátok egy ilyet, legszívesebben megütném...találkoztam már olyannal, aki úgy hordott Nirvanás meg Metallicás pólót h a zenéjüket nem is szereti... de a H&M divetgót cuccait bírom, illenek a többi cuccomhoz és olcsók rohog.gif


amúgy nem értem h szüleimnek miért b*ssza a csőrét annyira, hogy a nyaramat semmittevéssel tervezem eltölteni (amit amúgy nem, de nembaj)... a krónikus alváshiány meg a stressz után kell ez már de nagyon
7 felhasználónak tetszik: ScreamQueen, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, Beyla, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 17. 21:48 #8643
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1632
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Végre vége laugh.gif blush.gif Olyan jó, felszabadult érzés volt megkapni a bizit - a több napos gyomorgörcs és stressz után - és elmondani, hogy van érettségim. Mellesleg a magyarom lett a legjobb, még oklevelet is kaptam, pedig életemben nem gondoltam volna biggrin.gif pompom.gif
6 felhasználónak tetszik: riri17, forever.romanci, MadHatter, Beyla, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 17. 21:50 #8644
- törölt felhasználó -    
Hogy aludni kéne :D
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
2016. június 17. 21:52 #8645
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Hogy olvasni szeretnék,mert én ilyen vagyok és bármennyire jó a neten böngészgetni,de érzeni szeretném a könyvillatot,és azt a világot amibe beszippant.Valamint,hogy félbemaradtam a sorozatnézéssel,és be kéne bejeznem.De a legjobb barátnőmmel is szeretnék közben beszélgetni.
7 felhasználónak tetszik: Klauflau, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, LaDySmIth, Beyla, Lil98
2016. június 17. 22:01 #8646
- törölt felhasználó -    
De most már tényleg kéne. Holnap ballagás, és miközben sorfalat állok, ott helyben el fogok aludni :"D :"(
5 felhasználónak tetszik: Klauflau, Kincses Bogi, MadHatter, LaDySmIth, Lil98
2016. június 17. 22:35 #8647
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Éjszakai túlélő kihívás. Elhatároztam, hogy ma kint alszok a sátorban a szabad ég alatt. Ez meg is történt, csak lehet mindjárt bekell mennem, mert villanást láttam ami feltehetőleg villám. Amúgy csillagnézést is terveztem a távcsövemmel, de a felhős ég miatt ez feltehetőleg elmarad. És te jó ég.... Dörög és villámlik. Spuri befele,de gyorsan. Amúgy itt kint még a Wi-Fi is gyenge, tehát nem beszéljünk semmiről. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Rory gilmore 12, Klauflau, forever.romanci, MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 17. 22:45 #8648
Klauflau
Klauflau
Cinderella♥
 
StátuszAz igazi élet első szabálya... tedd meg azt, amitől a legjobban félsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.13.
Hozzászólás: 4445
Csatolások: 248
Azonosító: 226010
Offline offline
Remélem nem fog villámlani, mert nincs kedvem azt hallgatni egész este. Egyébként nagyon aludni lenne kedvem, de a legjobb barátnőmmel is van kedvem beszélgetni, szóval valószinüleg az utobbit választom. De lehet tényleg aludnom kéne..öszintén sok mindenre gondolok egyszere, és totál összezavarodtam....ki kéne találnom hogy mit csináljak a nyári szünetben
5 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, CandUs, MadHatter, Lil98, Rory gilmore 12
2016. június 17. 22:52 #8649
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Arra ,hogy kène valamit terveznem a nyárra . Ès ,hogy talán aludnom kène ,de pont hülyülök a barátnőmmel,szóval az alvás kilöve _nevet.gif
Amúgy Klauflau ! Azt hittem,hogy valakire gondolsz _nevet.gif xd
1 felhasználónak tetszik: Klauflau
2016. június 17. 23:24 #8650
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Egyesek itt a nyárról, pihenésről, alvásról írnak.. Én meg közben egy doboz gyufával szórakozok, mert füstölőzni akarok. Talán hetedjére sikerül végre másnak is begyulladnia pár hajszálamon kívül... 110.gif w00t.gif
9 felhasználónak tetszik: Klauflau, Wyrd, riri17, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 18. 00:22 #8651
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Kéretik a figyelmet máshova fordítani a helyesírási hibákról és a helytelen nyelvtanról, illetve a félregépelésről, nagyon friss az élmény, túl lelkes vagyok.

Az elmúlt két hónapban nem tudtam, mi van velem; depis voltam, kedvetlen, demotivált, utáltam mindent és mindenkit -és ezt az érzést nem tudtam hova tenni, kihez társtani. Az életem a kis sorozatos világomban töltöttem, Tumblr-eztem, fanfiction-öztem, minden bizbaszt csináltam, csak azt nem, amit kéne.

Ma, két hónap után először végre volt egy Anna and The Barbies koncert; és el sem tudom mondani, szavakba sem tudom önteni, ez mit adott nekem. Olyan energiákat szabadított fel, amikről nem gondoltam, hogy bennem vagyok. Végre képes vagyok újra hinni abban, hogy igenis meg tudom csinálni a diplomám, TDK-m jövöre; lesz egy k..vajó állásom, egy családom gyerekekkel, akiket el tudok tartani. Újra hiszek magamban.

Nincs elég szó, amivel meg tudnám köszönni Annának, Siminek, Tominak, Marcinak és Dávidnak ezt az egsézet. (Ja, de legalább sikerült 2 rohadt jó képet elkapni a csapattal és velem meg az egyik legjobb barátnőmmel ;csak azt sajnálom, hogy Marci nincs rajta sad.gif

Egyszóval, ma este olyan dolgokat és érzéseket kaptam, amiket nagyon rég nem -és most érzem igazán, mennyire kiürültek a motivációs raktáraim.
8 felhasználónak tetszik: Klauflau, riri17, Phaedra, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, Beyla, Lil98
2016. június 18. 02:20 #8652
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Akkor még jó ötletnek tűnt kategória nyertese: felgyújtani egy szalmabálát, in the middle of nowhere. - Én kivételesen csak néztem, mert akkor éppen krumplikáspaprit ettem a távolban, csak a nagy fényforrásra lettem figyelmes. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Wyrd, riri17, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 18. 06:47 #8653
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Idézet (Astronomergirl. @ 2016.06.17. 22:35)
Éjszakai túlélő kihívás. Elhatároztam, hogy ma kint alszok a sátorban a szabad ég alatt. Ez meg is történt, csak lehet mindjárt bekell mennem, mert villanást láttam ami feltehetőleg villám. Amúgy csillagnézést is terveztem a távcsövemmel, de a felhős ég miatt ez feltehetőleg elmarad. És te jó ég.... Dörög és villámlik. Spuri befele,de gyorsan. Amúgy itt kint még a Wi-Fi is gyenge, tehát nem beszéljünk semmiről. biggrin.gif

Hú még élek. Nem is volt annyira borzasztó, csak a szúnyogok össze-vissza csíptek, a tücskök cirippeltek, az ég dörgött, villámlott, de eső szerencsére nem esett. Tehát jó volt. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: CandUs, forever.romanci, MadHatter, Lil98
2016. június 18. 08:18 #8654
- törölt felhasználó -    
Esküszöm, fogalmam sincs, hogy mit higgyek el és mit ne. Egyik pillanatban apám azt mondja, hogy nem vagyok idióta, hogy igen is vinni fogom valamire az életben, a másik pillanatban pedig azt hallom ahogy anyámnak mondja, hogy őt ugyan nem fogja érdekelni, hogy napi 10 órát fogok dolgozni havi 40 ezer Ft-ért, majd megoldom saját magam, hogy hogyha nem akarok tanulni akkor őt rohadtul nem érdekli a sorsom. Kérdem én: honnan a pokolból vette azt, hogy én nem akarok tanulni? Könyörgöm, együtt beszéltük meg kb. 3 napja, hogy a matektanárom nyáron ezen és ezen a napon fog jönni, egyszer sem keltettem azt az érzést, hogy ez engem egyáltalán nem érdekel és, hogy nem is szeretnék tanulni (ami egyébként tényleg nem igaz), szóval fogalmam sincs, hogy ez az ember honnan a fenéből vesz ilyen dolgokat, amik nemcsak, hogy nagyon rosszul esnek, de ilyenkor gondolok bele, hogy ennek ellenére elvárják tőlem, hogy legyen önbizalmam, és a folytonos piszkálódások - A mindenért - mellett még legyek boldog és jókedvű. Annyira szívesen a képébe vágnám, hogy hogyha egy diákmunka ténylegesen meg lenne fizetve (és ha ez egyáltalán lehetséges lenne 18 év alatt) olyan rohadt gyorsan költöznék el ebből a kicseszett országból bárhova, csak messze ettől a családtól amilyen gyorsan csak lehet. Egyszerűen nem bírom ezt, hogy most szabadultam meg egy olyan osztálytól akik pokollá tették az életemet, otthon, családi környezetben már tényleg nem akarok rettegni a saját apámtól, aki mindig mindenért megvádol, családi összejöveteleken egyfolytában kinevet bármit is csinálok, persze ha más mond rám valamit rögtön nekem kelle eljátszanom az áldozatot.
Huhh, ezt muszáj volt kiírnom magamból, biztos voltam benne, hogy a tegnap este után lenyugszom, de nem így lett. Szép nap áll előttem, érzem! laugh.gif
9 felhasználónak tetszik: CandUs, InoriGothGirl, riri17, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, LaDySmIth, Beyla, Lil98
2016. június 18. 09:58 #8655
- törölt felhasználó -    
Kivételesen nem azért írok, mert éhes vagyok, vagy mert elfogyott a kajám, piám.
Tegnap csináltam magamnak új Honfoglalót, és most nagyon élvezem rohog.gif Volt az Oomph! - ról egy kérdés, és persze, hogy tudtam.

és elfogyott a kajám...
10 felhasználónak tetszik: riri17, Kincses Bogi, habibi, InoriGothGirl, CandUs, MadHatter, LaDySmIth, Beyla, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 18. 10:57 #8656
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
előbb felvettem a vezetékest és nem tudom kivel beszéltem, mert apám csiszol kint valamit, de igazából lehet az öcsémmel beszéltem, azért szívderítő, hogy ennyire megismerjük egymás hangját. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, LaDySmIth, Lil98
2016. június 18. 11:15 #8657
- törölt felhasználó -    
Nemrég lementem reggelizni a konyhába ahol a szüleim éppen társalogtak valamiröl. Anyu nyomja a rizsát apunak arról, hogy vehetnének maguknak kis házat. Ebben a pillanatban anyu rám néz és ezt mondja "Te nézhetnél már pasi után magadnak és mindenki mehet az útjára." Milyen jó, hogy csak most érettségiztem és épphogy sikerült munkát találnom, de azt is csak a nyárra. Azért így korán reggel még nem küldtek el a k**** anyámba. Én is szeretlek titeket rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Phaedra, Kincses Bogi, CandUs, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 18. 11:30 #8658
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Arra,hogy miért nem lett tesóm. Anyát már nagyon sokszor kérdeztem és mindig ezt válaszolta " Hát , mert úgy alakult " . Ezt a dumát már annyira unom dry.gif mad.gif Nem kell sok egy babához.Csak egy apa és egy anya !! mad.gif
2016. június 18. 11:59 #8659
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
amikor elmegy melletted egy nálad sokkal szebb lány, és egyszerre féltékeny meg gay dry.gif nevet2.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, forever.romanci, MadHatter, Rory gilmore 12, adriienn96, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Lil98
2016. június 18. 12:06 #8660
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.06.18. 11:30)
Nem kell sok egy babához.Csak egy apa és egy anya !! mad.gif

Plusz megfelelő anyagi háttér, türelem, hely a gyereknek, babacuccok, illetve a szüleid életkora sem egy utolsó szempont. Meg még rengeteg dolog kell, nem elég csak egy anya és egy apa.

ON: Ahogy visszaolvasgattam az "aranyköpések suliban" topikba írt hozzászólásaimat, rájöttem, hogy nagyon hülye egy osztályom van, és ha jobban belegondolok, értem azt is, hogy miért mi vagyunk az egész iskola legrosszabb osztálya rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: CandUs, Phaedra, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, riri17, Fannycska999, habibi, LaDySmIth, Beyla, Bátor Ventillátor
560 oldal 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!