Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 25. 11:22 #8861
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Végre sikerült megtalálnom a számomra legkényelmesebb, leggyorsabb módszert arra, hogy beállítsam valahogy a hajam... Siouxsie Sioux-ra akartam emlékeztetni, de mivel túl hosszú a hajam, így inkább Elvirájéra hasonlít.... laugh.gif

(De mivel nem használtam hajhabot/hajlakkot, az első hátrasimításnál lelapult... rohog.gif )
5 felhasználónak tetszik: Wyrd, MadHatter, Fannycska999, Shadowsblood, Phaedra
2016. június 25. 11:57 #8862
- törölt felhasználó -    
Egy méhecske beköltözött apa kedvenc kaktuszának a földjébe, egy kis járatot ásott (!) magának, és már egy kis levelet is rakott bele. Azóta apa ezen szomorkodik, mi legyen szegény kaktusszal, mert olyan kis gyökere van, hogy ki fog esni a cserépből...
News: Apa átültette a kaktit, és kielemeztük a járatot, amit a méh csinált. Eszméletlen mire képesek ezek a kis jószágok, levélből egy bölcsőt csinált a járat legvégére, amit egy kör alakú levéllel, amit ő rágott körbe, befedte a 'bölcső' bejáratát. Szegénykének az eddigi munkája semmibe veszett.. unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: Shireen, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, Phaedra, Beyla, ScreamQueen, arlene, MadHatter
2016. június 25. 11:58 #8863
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Az új osztályfőnököm megcsinálta a csoportot facen, így megismerhettem az új osztálytársaimat. Hát.. van benne mindenféle. Remélem azért majd találok magam mellé valakit, ha már egyedül megyek a suliba. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, ScreamQueen, habibi, MadHatter
2016. június 25. 13:02 #8864
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Phlox @ 2016.06.24. 23:55)
Benézek a szekrényembe és csak fekete ruhák látványa fogad. Ebben a melegben nincs semmi világos ruha amit magamra aggathatnék, de ennek ellenére fekete ruhát vásárolok továbbra is. Úgy néz ki, hogy ezen a nyáron, ebben a hőségben ketté fog állni az agyam..


Ez a probléma nekem is ismerős; de mivel már egy pár éve így van, beletörődtem, és már az életfilozófiám részét képezi az elv, miszerint csak a gyenge emberek nem járnak feketében 30 - 35 fokban is rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, ScreamQueen, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 15:02 #8865
- törölt felhasználó -    
Nem elég, hogy megrohadok ebben a melegben, a nyakamban lévő egyik eret is megcsípte egy hangya, illetve, hogy fokozzuk az izgalmakat, még egy gólya is lefosott... dry.gif Csak legyen már ősz vagy tél.
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, ScreamQueen, Bátor Ventillátor, Mrs.Jack Frost, Lil98, habibi, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 15:13 #8866
- törölt felhasználó -    
Nem igaz, hogy senki nem veszi észre a Kylie-s cikk alatti hsz-eket. Most jutottam el odáig, hogy rákattintsak (itt láttam, hogy beszéltetek róla, de eddig nem akartam növelni a nézettséget) és senki sem elégedett... kivel van a hiba? Mert egy dolog, hogy népszerű a cikk (nem tudom, ki hogy van vele, de ez az olvasottsági besorolás engem nem győz meg), de csak azért mert mindenki háborog (kevés kivétellel). Attól lesz olvasott a cikk, hogy kommentekben zúgolódnak. Ennyit ért az (azóta törölt) beszélgetés a topikban?

És olyan rohadt meleg van... ilyenkor bánom, hogy növesztem a hajamat.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, ScreamQueen, Lil98, habibi
2016. június 25. 15:29 #8867
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Úgy fáj a vesém, hogy szinte mozdulni alig bírok, úgyhogy nem vagytok egyedül a filmezéssel, sorozatozással. Jelenleg a Drót öt évadját töltöm, addig meg ágyban való dinnye zabálással a Gossip girl ötödik szezojába kezdek bele, ami megjegyzem mindig is azon sorozatok közé tartozott, amit soha sem akartam elkezdeni. Viszont a második évad után annyira megtetszett, hogy muszáj bedarálom az egészet a francba. Nem tudom, hogy a Drót ki e fog tartani a műtétemig. Erőteljesen gondolkodok, hogy mi a francot töltsek le, amit egy hétig folyamatosan tudok nézni. Beteg lenne vajon, ha kórházban fekvőként kezdeném el nézni a Vészhelyzetet?
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ScreamQueen, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Lil98, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 15:38 #8868
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Idézet (Flower...Love @ 2016.06.25. 15:13)
És olyan rohadt meleg van... ilyenkor bánom, hogy növesztem a hajamat.


Ezzel most pont én is szenvedek. Ráadásul mindig nyáron jutok el odaig, hogy sötétbarna hajat szeretnék. Idén azt hiszem 3x is átgondolom a festés ötletét. Lehet, hogy karamell színű hajjal könnyebb lenne átvészelni a kánikulát.
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Szandi0820, ScreamQueen, Lil98, MadHatter
2016. június 25. 15:55 #8869
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Új taktikám van a meleg ellen. Amikor már a házon belül elviselhetetlennek tűnik, kimegyek a kertbe kb öt percre - a kinti hőmérséklet után a valamivel alacsonyabb benti sokkal kellemesebbnek fog tűnni laugh.gif
12 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ScreamQueen, arlene, Phaedra, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Beyla, CandUs, Lil98, habibi, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 16:47 #8870
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannycska999 @ 2016.06.25. 15:55)
Új taktikám van a meleg ellen. Amikor már a házon belül elviselhetetlennek tűnik, kimegyek a kertbe kb öt percre - a kinti hőmérséklet után a valamivel alacsonyabb benti sokkal kellemesebbnek fog tűnni :lol:

Ezt kipróbálom :D
6 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Bátor Ventillátor, Szandi0820, CandUs, Lil98, MadHatter
2016. június 25. 18:09 #8871
- törölt felhasználó -    
Néha meglepődöm azon, hogy miket kibírok és mikre vállalkozom. Ma például elkapott az ihlet, miszerint leszőrtelenítem a lábam. Ezt meg is tettem epilátorral, majd a hónaljamat is lekaptam gyantával. Azóta mondjuk nem tudom normális helyzetben tartani a kezeim, mert fáj, mint az állat, de abszolút megérte. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Mrs.Jack Frost, Bátor Ventillátor, Lil98, Phaedra, habibi, MadHatter
2016. június 25. 18:10 #8872
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Felb*sztam az agyamat, ami már egyébiránt elég régen történt. Komolyan le fogom törölni magamat fészbukkról - néha, néha megosztok egy-két képet magamról és nálam ez ki is fújt. Most is így történt. Megosztottam egy kib*szott képet egy üveg üdítőről (még csak nem is magamról), és már rögtön az egyik kolléganőm jön ugatni üzibe, hogy mikor óhajtozom jönni dolgozni vagy vissza jövök egyáltalán etc. Aztán bekommentel a kép alá egy olyat, hogy örül annak, hogy jobban vagyok és utána tesz öt okádós szmájlit. Ugye én sem voltam rest, visszaírtam neki, hogy a f*sznak kell rosszindulatúnak lenni, az új szerződésemet kellett aláírnom, ezért mentem be. Utána meg már előadja a Mártírt, hogy én veszek mindent támadásnak és, hogy csak érdeklődni akart az állapotom felől, semmi rosszat nem akart. Uh, b*szdmeg, de utálom az ilyen kétszínű picsákat. Nem bírjuk egymást, akkor meg mit kell jópofizni? A munkahely arra van, hogy dolgozzunk és nem azért, hogy szercsizzük egymást életünk végéig. Sokkal jobban értékelem azt, amikor valaki kimutatja a foga fehérjét és megmondja, hogy nem kedvel. Nincs annál rosszabb, amikor mindenki nyalizik neked és utána hátba szúr, elhord minden sz*rnak. Mielőtt eljöttem betegállományba, az egyik kollégám hazudott rólam (olyanokat állított ami nem volt igaz, és ezt két szülő is tudta bizonyítani), emiatt pedig majdnem kirúgtak, és a nagy főnök meg sem hallgatott, hisz a nyelvem nincs mélyen a p*csájában. Visszasírom az általános iskolás és a gimis korszakot, mert a felnőttek (értsd 30+) gyerekesebben és még annál is undorítóbban tudnak viselkedni a másikkal. Az orvosok többsége szexista, lenézi a nőket (tapasztalat sajnos), és még a nővérek is marják egymást folyton folyvást. Beköpik egymást, hazugságokat terjesztenek egymásról, egymás magánéletén csámcsognak, pletykálnak stb. Én meg ugye a magánéletemet megtartom magamnak és mivel mindenkivel próbálok jóban lenni (segítek még a másik osztálynak is, ha tudok úgy, hogy nekem is van 12 betegem és az időm engedi), ami hiba. Mivel nem sz*rom a másikat, ezért engem sz*rnak. (hánynom kell ettől) Undorító. Most meg gondolom az osztályon katlan jellegű hőmérséklet van, sok a beteg, kevesen vannak, és, hogy kiestem az én műszakjaimat is nekik kell elvinni. Sajnálom. Ha nem így viselkednének velem, akkor azt mondanám, hogy rendben, az állapotommal talán elbírom az éjszakás műszakokat, de az, hogy szemétkednek, kikezdenek a hátam mögött, holott én mindig ugrottam, ha nekik műszakcsere kellett, sőt mi több soha sem húztam a számat, ha behívtak dolgozni a szabadnapomon, ami megjegyzem iszonyú gyakran előfordult. Kezd a f*szom kilenni az egész kib*szott magyar egészségüggyel.

Sajnálom, de ennek most muszáj volt kijönnie. Undorítóan bánik a kolléga a kollégával ebben a szakmában. Ha összetartanánk, nem ezt csinálnánk és kiáltunk volna Sándor Mária mellett, akkor a fizetésünkből el tudnánk tartani a családunkat. Nem, mi besz*ri p*csák vagyunk, akik folyton nyavalyognak a munka és a fizetés miatt, de összetartásra képtelenek vagyunk. Ezért is mondtam nemrégebben, hogy amilyen összetartást a mozgalmunk eredményezett, nem volt semmi. Saját élményekből táplálkozom, és a való világban az emberek nem tartanak össze. Mindenki agyon tiporja a másikat, nehogy annak jobb legyen. Tudod, ha megdöglött a lovad, akkor dögöljön meg a szomszédé is elv.
9 felhasználónak tetszik: Rocket, Jolie_77, Phaedra, Szandi0820, CandUs, Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 19:15 #8873
- törölt felhasználó -    
Én nem ítélek el senkit azért, mert hívő, de amit néhányan (itt, az oldalon is) leművelnek, az nálam kiüti a biztosítékot. Az "imádom" fül alatt ott van Jézus, az "utálom" rész alatt pedig Sátán. Ez még egész elviselhető, de mikor a bemutatkozásába bele van írva, hogy "Isten segít neked, csak kérned kell", "Áldjuk Jézust" és próbál megtéríteni, szívem szerint elfutnék. Legyen hívő, ha ez neki jó, de ennyire ne!
Ez kb ugyanolyan, mint mikor a 11-12 éves nagyon kemény rocker, emo, metálos lánykák kiírják, hogy ők zenét hallgatnak és ha nem szereted a Black Veil Brides-t és a Bring Me The Horizon-t, húzhatsz az adatlapjáról, mert egy ízlésficamos kis k.csög vagy rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Shireen, CandUs, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 19:16 #8874
- törölt felhasználó -    
Jöttem én is panaszkodni a melegről... Én szeretek szaunázni, tényleg (csak nincs rá sok lehetőségem), de nem így. Mondjuk legyen inkább meleg, minthogy repkedjenek a mínuszok, de azért vagy 4-5 fokkal lehetne kevesebb unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, arlene, Lil98, Beyla, MadHatter
2016. június 25. 19:43 #8875
- törölt felhasználó -    
Mindenfajta túlzás nélkül merem állítani, hogy életem eddigi legjobb napján vagyok túl. Bár a lábam úgy fáj, mint még soha, bár nem ettem semmit egész nap, elképzelhetetlenül fáradt vagyok és egész nap majdnem meg is sültem, ezeket a felejthetetlen és gyönyörű emlékeket örökre a szívemben fogom őrizni. Találkoztam azon emberek nagy részével, akik valamilyen szinten az életemet mentették meg. Akik minden napomba boldogságot és örömet csempésztek, akik nélkül majdnem, hogy 3 és fél éve képtelen lennék élni. És bár nem mondtam el nekik, hogy mennyire tisztelem őket és, hogy mennyi mindent köszönhetek nekik (éljen az önbizalomhiány!) csodálatos érzés volt odamenni hozzájuk, aláírást kérni, utána pedig egymásra mosolyogni, és hihetetlen számomra, de a szemükbe tudtam nézni anélkül, hogy el akartam volna kapni a tekintetem. Minden köszönetem anyunak, hogy konkrétan odatoloncolt Sirius elé, ezzel elindítva ezt a napot. Nagyon hosszú idő után most boldognak érzem magam. Igazán boldognak, ami a lelkem legmélyebb bugyraiból származik, és úgy érzem (mindenfajta önimádat nélkül), hogy ezt ennyi idő után igen is megérdemeltem. Láttam hihetetlen cosplayeket és csodálatos előadásokat, és most úgy érzem bőgni fogok egyrészt az elmúlás másrészt a boldogság miatt (+ a lábfájás és a fáradtság miatt), nagyon erősen bennem élnek még az OVS pillanatai, és azt kívánom, ez bárcsak nagyon-nagyon sokáig is tartana. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, Phaedra, Beyla, arlene, Zsófi765, habibi, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 19:46 #8876
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.25. 18:10)
Sajnálom, de ennek most muszáj volt kijönnie. Undorítóan bánik a kolléga a kollégával ebben a szakmában. Ha összetartanánk, nem ezt csinálnánk és kiáltunk volna Sándor Mária mellett, akkor a fizetésünkből el tudnánk tartani a családunkat. Nem, mi besz*ri p*csák vagyunk, akik folyton nyavalyognak a munka és a fizetés miatt, de összetartásra képtelenek vagyunk. Ezért is mondtam nemrégebben, hogy amilyen összetartást a mozgalmunk eredményezett, nem volt semmi. Saját élményekből táplálkozom, és a való világban az emberek nem tartanak össze. Mindenki agyon tiporja a másikat, nehogy annak jobb legyen. Tudod, ha megdöglött a lovad, akkor dögöljön meg a szomszédé is elv.


A magyar ember tökéletesen tud szenvedni és elégedetlenkedni, de ha össze kéne fogni, akkor már mindenki elbújik a kis csigaházába. Így sosem lesz itt semmilyen változás, ha az emberek 95%-a meghunyászkodik a mindenkori rezsimnek. Egy országnyi embert nem lehet kirúgni, eltanácsolni, megszívatni. Ha kevésbé félnének az emberek, itt kánaán lenne.
10 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, Rocket, Bátor Ventillátor, Lil98, Phaedra, Beyla, MadHatter, Jolie_77, Shadowsblood
2016. június 25. 19:51 #8877
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Ma a standon voltam és nagyon felidegelt egy dolog. Minden második kisgyereknél ott volt a kezében egy Jégviarázsos vagy éppenséggel Monster High-os úszógumi. Na de hát ez semmi. Még a törölköző is olyan volt. Vagy, ha nem akkor Pókemberes,Hello Kittis meg minden ilyen hülye mesefiguta. Régen ugye a Hannah Montana és "a többi Disney-s" sztárok is ott voltak mindenhol.(mostmár Violetta is társult hozzájuk). Az egyik ez, hogy a fürdőbem is ezek a menők. De nem csak ott, hanem a boltokban is. Bemegyek egy játékboltba és mindenhol csak ezeket a látom. Jégvarázs, Dóra a felfedező.... Ez a másik. És amit nem értek:Ha a rajzfilmsorozatokból és filmekből és persze a Disney sztárokból tudnak mindenféle dolgot összehozni, akkor miért ne lehetne egy normális és elviselhetető filmből/sorozatból is kerálni dolgokat? Pl. én odavagyok a Vámpírnaplókért. Jól esne, ha lehetne egy törölközőm amin rajta van Ian, Paul és Nina heart.gif sőt más cuccokat is készíthetnének. Ceruza, toll, póló, táska, ágynemű bármi ami elképzelhető. Ja és ugyanezt más sorozatokkal is végre kellene hajtani. Mondjuk Teen Wolf, The Walking Dead, Austin és Ally, The Originals és mégmég sorolhatnám tovább. Tehát ha van Jégvarázsos úszógumi, akkor miért ne lehetne Vámpírnaplókos is!? smileeee.gif
2016. június 25. 20:05 #8878
arlene
arlene
új tag
 
StátuszThe mind is everything. What you think you become.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 5
Azonosító: 256997
Offline offline
Néha felfoghatatlan számomra, hogy, hogyan lehet ennyire elfáradni a semmittevésben. A nyár első hetei (a vizsgákat követően) rendszerint mindig ennyire leszívnak. Szörnyen érzem magam ilyenkor, és baromi szívesen fejbe vágnám magam egy serpenyővel, hogy tessék összeszedni magad és hasznosan tölteni az időt. Újra nekiállok a novellaírásnak, bár a körülmények úgy kicsit nehezítettek, hogy a laptopom bár alig két éves lesz, erősen kontakthibás, és aminek fehérnek kell lennie az pink színben pompázik. (Köszi Toshiba..) Bár papíron amúgy is jobban szeretek írni, csak utálom visszanézni hányszor hibáztam, mert ugye a word doksikban ez nem látszik. Úgyhogy inkább be fogom csórni bemelegítésnek Anya ajándékba kapott színezhető képeslapkönyvét. A mai napig baromira élvezem, hiába érzem úgy, hogy ez már a vissza az oviba kategóriát súrolja néha (21 éves létemre és jövőre Bsc). Arról nem is beszélve, hogy ennek nevében vásároltam két csomag új 24 db-os ceruza készletet. No shame. Mármint komolyan, baromira ki tud ilyenkor kapcsolni az agyam és kizárólag akkor lehet felcseszni, ha harmadszorra is kitör az átkozott sötétzöld ceruzának a hegye.
És végre a levegő is kezd hűlni, kezdem úgy érezni, hogy nem fogok szétfolyni a padlón.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, CandUs, Beyla, Phaedra, habibi, MadHatter, Shadowsblood
2016. június 25. 20:16 #8879
- törölt felhasználó -    
Idézet (Astronomergirl. @ 2016.06.25. 19:51)
Ma a standon voltam és nagyon felidegelt egy dolog. Minden második kisgyereknél ott volt a kezében egy Jégviarázsos vagy éppenséggel Monster High-os úszógumi. Na de hát ez semmi. Még a törölköző is olyan volt. Vagy, ha nem akkor Pókemberes,Hello Kittis meg minden ilyen hülye mesefiguta. Régen ugye a Hannah Montana és "a többi Disney-s" sztárok is ott voltak mindenhol.(mostmár Violetta is társult hozzájuk). Az egyik ez, hogy a fürdőbem is ezek a menők. De nem csak ott, hanem a boltokban is. Bemegyek egy játékboltba és mindenhol csak ezeket a látom. Jégvarázs, Dóra a felfedező.... Ez a másik. És amit nem értek:Ha a rajzfilmsorozatokból és filmekből és persze a Disney sztárokból tudnak mindenféle dolgot összehozni, akkor miért ne lehetne egy normális és elviselhetető filmből/sorozatból is kerálni dolgokat? Pl. én odavagyok a Vámpírnaplókért. Jól esne, ha lehetne egy törölközőm amin rajta van Ian, Paul és Nina heart.gif sőt más cuccokat is készíthetnének. Ceruza, toll, póló, táska, ágynemű bármi ami elképzelhető. Ja és ugyanezt más sorozatokkal is végre kellene hajtani. Mondjuk Teen Wolf, The Walking Dead, Austin és Ally, The Originals és mégmég sorolhatnám tovább. Tehát ha van Jégvarázsos úszógumi, akkor miért ne lehetne Vámpírnaplókos is!? smileeee.gif

Mert egy kisgyereket a szülő pont a Vámpírnaplók és a Teen Wolf elé fogja beültetni a Jégvarázs helyett, ami egyébként is sokkal értékelhetőbb (eltekintve, hogy mindenhol agyomnyomatják), mint ezek a sorozatok. Persze, hogy minden kisgyerek ezeket szereti, hisz ezen nőnek fel, ez a menő az ő társaságukban is, nem pedig az, amit Te szeretsz, amiről egyébként még nem is hallottak ezek a kisgyerekek. Véleményem szerint ilyeneket pedig jobb, hogy nem is néznek még az óvodás és alsós kölkök, amikben a szex és az erőszak igen is szerepel, nem úgy, mint a Violettában.
14 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Phaedra, Beyla, Zsófi765, habibi, adriienn96, arlene, Wyrd, Jody, MadHatter, TearsOnMirror, Shireen, exoverdose
2016. június 25. 20:22 #8880
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
A tesóm megsértődött amiért nem akarok vigyázni a gyerekére egy egész hétig

bocs, de nem bírom a gyerekeket, főleg ha rosszak... rohog.gif nekem biztos hogy nem lesz, egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, CandUs, Phaedra, InoriGothGirl, MadHatter
560 oldal 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!