Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 28. 23:00 #8981
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.06.28. 22:45)
én csak a frizurás és a sminkes topikot találtam meg... a többit törölték vagy csak én nem találtam meg?  unsure.gif

Én is ezeket találtam meg a manikűrös topik a harmadik ami még meg maradt. ohmy.gif
2016. június 28. 23:05 #8982
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Sarah Martin @ 2016.06.28. 23:00)
Én is ezeket találtam meg a manikűrös topik a harmadik ami még meg maradt.  ohmy.gif


ahj, pedig a két ruhás volt a kedvencem. sad.gif ezt most miért kellett? sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ScreamQueen
2016. június 28. 23:07 #8983
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.06.28. 23:05)
ahj, pedig a két ruhás volt a kedvencem.  sad.gif ezt most miért kellett?  sad.gif

Én sem értem hogy miért kellett letörölni én személy szerint nagyon szerettem sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ScreamQueen
2016. június 28. 23:10 #8984
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (Sarah Martin @ 2016.06.28. 23:07)
Én sem értem hogy miért kellett letörlni én személy szerint nagyon szerettem sad.gif


az a fura, hogy ezt a hármat hagyták meg. pedig szerintem a ruhás, a hordanád meg a cipős volt a három legfelkapottabb...
1 felhasználónak tetszik: ScreamQueen
2016. június 28. 23:12 #8985
Sarah Martin
Sarah Martin
♥ BATB ♥
 
StátuszSoha ne adj fel semmit, mert az álmaid eléréséhez kitartás kell!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 36995
Csatolások: 16184
Azonosító: 204352
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2016.06.28. 23:10)
az a fura, hogy ezt a hármat hagyták meg. pedig szerintem a ruhás, a hordanád meg a cipős volt a három legfelkapottabb...

Szerintem is, nekem a ruhás volt a kedvencem. Nem tudom miért törölték le őket. Pedig tényleg elég felkapottak voltak.
1 felhasználónak tetszik: ScreamQueen
2016. június 28. 23:13 #8986
- törölt felhasználó -    
A topikokat én sem találom. sad.gif Lehet a moderátorok véletlen törölték... (vagy lepontozták a képeiket tongue.gif [értsétek a viccet, nem volt komoly] {Csak mielőtt le lennék szólva rolleyes.gif }
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, ScreamQueen
2016. június 28. 23:15 #8987
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Néhány felhasználónak:
Kedves okoskák! Kérdezem én, megesett már veletek, hogy volt egy olyan kijelentésetek, olyan poénotok, amit a többiek nem értékeltek, és emiatt cikiztek benneteket? Volt már olyan, hogy 4-5 fő, kis csoportban nektek estek, és minden szavatokba belekötöttek? Nem?
Akkor kicsit gondolkozzanak már el azok a felhasználók, hogy mit művelnek, akik azt kritizálják és azon röhögnek, hogy másnak mi a humorküszöbe, vagy éppen mint tart felháborítónak a ami világban. Esküszöm, én érzem már magamat rosszul, amikor látom, hogy már másodjára több ember is kis híján nekiesik valakinek, mert éppen van egy kijelentése, ami neki nem tetszik. Basszus, legyen inkább valakinek a 69 a humoros, minthogy belökjön valami szadista, rasszizmussal vagy terrorizmussal szóló poént, és a legkisebb gondotok az legyen, hogy valaki 16 éves, nemi életet élő embert kiborítónak tart.
Azért komolyan, a való életben nektek hogy esne, ha többen közröhejt csinálnának belőletek? Lehet, hogy a két delikvens fiatal még, lehet, hogy éretlen, de tényleg, legyen ez a két legnagyobb problémájuk.
Egyszerűen úgy érzem, ezt muszáj most leírnom, mert már mint említettem, én érzem magam rosszul, amíg a ti "hozzászólásaitokat" olvasgatom. Velem bántak már így, ettől kisebb dolgok miatt is, tudjátok ti ez milyen érzés? Amikor kiközösítenek, többen röhögnek rajtad? Látom, valahogy nem jön át. Az is elképzelhető, hogy a két illetőt nem hatja meg és annyira nem érdekli őket, engem viszont rohadtul bosszant, hogy a sok okos, aki kiselőadást tart másnak a megfelelő poénforrásról, meg a nemi élet megkezdéséről, bele se gondol, hogy ez kezdi megütni az internetes zaklatás küszöbét. A másik, hogy nagyjából még jobban leírják magukat ezzel, mint a másik két kijelentéssel.

Ezt pedig soha nem tudtam tűrni. A kiközösítést, a közröhejjé tevést, az idióta csordaszellemet.
Még mindig embertársak vagytok, akármennyire is az interneten, tisztelettel lehet bánni egymással.
Befejeztem az erkölcsi szónoklatot, talán több értelme volt ennek, mint a sok észosztásnak meg kifigurázásnak, ami az elmúlt időben ment (tisztelet a kivételnek, és az itt lévő rendes, normális felhasználóknak, akik nem szálltak bele a "buliba").
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, Beyla, Szandi0820, Shireen, Bátor Ventillátor
2016. június 28. 23:53 #8988
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Csatlakozom akkor, én is szeretném az előbbivel kapcsolatban leírni a tapasztalataim. Valakinek tetszeni fog, valakinek nem, igazából nem is érdekel, mert ez is csak egy vélemény a sok közül, és ha nem értetek egyet, félre lehet rakni, hogy egyes kapcsolatok hibáitól eltekintsünk.
Ugye tavaly volt az a rengeteg veszekedés. Eléggé főkolomposnak érzem magam bennük. Akkoriban Beylával csináltuk ugyan ezt.
Olyan undorító dolgokat vágtam a fejéhez, és olyan hányás dolgokat mondtunk egymásnak, hogy nagyon rosszul érzem magam miatta. Aztán ugye jött habibi, és úgymond beszólt nekem. Kibszott rosszul esett, mert tudtam a lelkem mélyén, hogy talán igaza van. Utáltam magam, az egom lépcsőfokokat mászott lentebb. Mindkettejük felé kezdtem azután nyitni és két nagyon értékes emberre leltem. Beylát hasonlóan megviselte. Mindkettőnk személyisége elkezdett változni. Hatalmas dicsőségnek tudhatom be, hogy pár szelíd szóval elértem azt, hogy az előbb említett személy transzneműeket szidó múltja eltűnt, amit egy nekem szánt kisregényes levele bizonyít. Sokszor elolvastam, a könnyem is kicsordult rajta. Érdekes, hogy ilyen szépet még én sem igazán tudtam volna írni, aki maga is "b uzi".
Mint az itt lévő társaság nagy része. Sokan queerek vagyunk itt, bizonyára velem az élen. A bántást, megvetést, diszkriminációt szinte napi szinten kapjuk, hacsak el nem rejtőzünk.
Amikor közös birkacsordaként megvetettük B.-t és most ahogy ti megvetitek ezt az időnként idetévedő pár fiatalt, konkrétan ugyan az, mint amit velünk tesznek. Senkinek sem ártanak, mégis odamentek jópáran leb*szni őket. Tudjátok, "élni, és élni hagyni". Ha ő nem bánt téged, vagy olyanokat, akik magukért képtelenek kiállni, nektek sincs jogotok őket. Hol itt a hitelesség? Nem rég jöttem rá, de az elfogadást nem csak abban a témában kell terjesztenünk, amiben jómagunk is benne vagyunk, ellenben sosem lesz hiteles a mondanivalónk.
Ez mind, amit szerettem volna leírni. Ettől függetlenül ugyan úgy kedvellek titeket, mert egyes ilyen dolgok felett bőven el lehet tekinteni. Lehet azt mondani, hogy jöttem s*gget nyalni, de teszek rá. Ez az internet, nem a valóság, csak betűk és kódok. Innentől tényleg magasról ejtek rá. Béke van!
6 felhasználónak tetszik: thestupidboy96, Fannycska999, Beyla, Szandi0820, habibi, MadHatter
2016. június 28. 23:55 #8989
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Mióta hanyatlásnak indult a sorozat, egy részt se láttam a Vámpírnaplókból (az ötödik évaddal még kínlódtam egy darabig, de Damon halálánál végleg feladtam), most viszont láttam, hogy a Coolon megy, és elcsábultam.. és áá, egy részem, amelyikről azt hittem, már rég elhalt (= az elvetemült Damon-Elena fanatikus énem) valahonnan mélyről előtört, és most kicsit megint 12 évesnek érzem magam laugh.gif
2016. június 28. 23:58 #8990
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Túléltem a rokkfesztivált. 3 nap, ezalatt 4 koncertet adtunk, ebből mind a négyen énekeltem, sz#rrácsíptek a szúnyogok (hálisten arra is allergiás vagyok, mermérisneb#sszamegtényleg) és a vicces az, hogy csak az utolsó nap rúgtam be, egy csak lányokból álló zenekarral. Fogadtak velem, hogy úgy sem iszom őket, az asztal alá, én pedig... Én meg belementem. Nos, el is vesztettem, amikor elővettek egy Unicum színű, Hubertus ízű és Hubi szagú pálinkát... rohog.gif Emellett egy kedves zenekar felhívott a színpadra énekelni, és annyira feltöltődtem energiával, hogy most éjt nappallá téve nyomom a Tacskóban az ipart. Ahol meg kiderült, hogy a fél teszkó ismeri anyumat, és most már engem is. (Ő azóta átment egy másik teszkóba dolgozni.)

Úristen, ezek a dolgok szerintem csak engem érdekelnek. :'D
9 felhasználónak tetszik: Jody, Phaedra, Beyla, Szandi0820, Fannycska999, Zsófi765, Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 29. 00:16 #8991
- törölt felhasználó -    
Én először 2010-ben regisztráltam, de 3 éve töröltem azt a regisztrációmat, nem hiába, hiszen amikor rátaláltam az oldalra voltam kemény 12 éves, mondanom sem kell, én is flúdoltam meg írtam nagy hülyeségeket. Ezért nem is a legjobb ötlet fiatalon használni az internetet, mert annak nyoma van. Meg az az észrevételem, ha egy ember elkezdi a másikat oltani, akár itt, akár máshol a neten, a többi megy utána, mint a birka, hogy ne lógjanak ki a sorból véletlenül se...
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Fannycska999, Beyla, MadHatter
2016. június 29. 00:36 #8992
- törölt felhasználó -    
Átwitchereztem a fél napot, és ha valahol elakadok, inkább megkérdezem öcsémet, minthogy szenvedjek, mert úgy ismeri a játékot, mintha benne élne.
ő: *a szoba másik felében van, esélye sincs látni a gépet, de fejből tudja az összes ház összes szobájának sarkát, hogy mi hol van*
én: na menjünk abba kibszott várba. úúú ott egy kecske *odafut* úúú itt több kecske is van *-* ja izé menjünk a dolgunkra

Jó, de azért az Assassin's Creednél anno én segítettem neki, szóval azért annyira nem vagyok elveszve, csak a kecskék cukik. laugh.gif

És az osztályunk csoportbeszélgetésébe olyan képeket raktak ki a táborról, hogy emiatt elgondolkoztam, hogy a szülinapomkor majd remélem nem lesz tele a falam olyan képekkel, ami még a nemlétező hírnevem is lerontja.xd
3 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 29. 02:43 #8993
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Néha kenura kajakra megkérdőjelezem a normalitásom... rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, habibi, Jody, Zsófi765, Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 29. 06:19 #8994
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Igazán briliáns, amikor a családban te vagy az egyetlen, akinek egészségügyi végzettsége van és legalább egy keveset ért a mindenféle bajokhoz. Apu beállít éjszaka fél háromkor a szobámba (zenét hallgatva Trónok harcát olvastam még akkortájt), hogy neki becsípődött az ideg az oldalában, csináljak vele valamit. Adtam neki két Cataflamot meg az utolsó ampulla Algopyrinemet (még jóhogy nem vettem be), kíváncsi vagyok, hogy használ e neki. Szegény nem igazán tud mozogni, úgyhogy mindent a közelébe raktam, hogy maximum csak a WC-re kelljen csak kimennie. Kihúztam a kukát az utcára egy szál bugyiban és pólóban (a szomszéd pont akkor indult dolgozni, hülyének is nézett), elmosogattam a tegnapi kajás, zsíros edényeket, mert zokogtam volna ha még jobban beleszárad a kaja maradék. Ma időpontom lenne az OTP-hez, de lesz*rom, nem érdekel, hisz még egy percet sem aludtam. Egy kib*szott nyilatkozat aláírása valami tök értelmetlen dologról, ráér holnapig. Viszont szerintem be kell másznom a városközponti patikába apunak fájdalomcsillapítóért, de először szerintem alszok egyet. Szóval reggel negyed hét elmúltával kívánok mindenkinek jó éjszakát! unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. június 29. 08:14 #8995
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.06.28. 23:53)

Amikor közös birkacsordaként megvetettük B.-t és most ahogy ti megvetitek ezt az időnként idetévedő pár fiatalt, konkrétan ugyan az, mint amit velünk tesznek. Senkinek sem ártanak, mégis odamentek jópáran leb*szni őket. Tudjátok, "élni, és élni hagyni". Ha ő nem bánt téged, vagy olyanokat, akik magukért képtelenek kiállni, nektek sincs jogotok őket. Hol itt a hitelesség? Nem rég jöttem rá, de az elfogadást nem csak abban a témában kell terjesztenünk, amiben jómagunk is benne vagyunk, ellenben sosem lesz hiteles a mondanivalónk.


Csak egy keveset idézek tőled, és a válaszom nem is konkrétan neked szól, hanem úgy általánosságban. Szerintem a legfőbb probléma az, hogy ti itt mindannyian túl sok személyes információt osztotok meg magatokról, nyilvánosan. Ugyanúgy, ahogy a "Mivel van ma tele a tököd?" topikban. Olyan dolgokat tudhat bárki rólatok, amit talán nem kellene így kiteregetni. És ezt most nem azért mondom, hogy bárkit is megsértsek, nekem tulajdonképpen mindegy, ki mennyire tárulkozik ki. Régebben nekem sem volt ezzel problémám, osztottam én is mindent agyba-főbe, itt is, meg fészbúkon is. Aztán összesodort az élet egy pszichopatával, és a netes kitárulkozásomnak köszönhetően nyitott könyv voltam előtte. Ebből a hibából én rengeteget tanultam. Azóta sem itt, sem másutt nem osztok meg magamról személyes információkat. Néha pár kép, hiszen fotózom, de az, hogy kivel mikor mit csinálok, van-e párom és a többi: tabu. A lelki folyamataim, érzéseim, problémáim meg pláne. Ami privát, azt privátban osztom meg azzal, akivel meg akarom osztani és nem mindenkivel. Ha úgy vesszük, ez a két kislány, akiket letámadtatok, még úgymond "okosabb" is, hiszen csak két vicces beszólásuk volt, illetve próbáltak valahogy beszállni ők is a társalgásba, de túlzottan nem tárulkoztak ki.
Ismétlem, méghozzá nyomatékosan, ezzel a hozzászólásommal senkit nem kívántam megsérteni, csak elmondtam, amit gondolok. Az ilyen duma topikokban általában egy idő után mindig elszabadult a pokol, pontosan ezért. Egyelőre ez egész rendezett, ezért is van még nyitva. Csak gondoljátok meg kétszer, mielőtt bármit is leírtok. Nem kell feleslegesen támadási felületet nyitni másoknak magatok felé. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, Shireen, Beyla, Bátor Ventillátor, exoverdose
2016. június 29. 10:05 #8996
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2016.06.28. 22:45)
én csak a frizurás és a sminkes topikot találtam meg... a többit törölték vagy csak én nem találtam meg?  unsure.gif

Én már a sminkeset sem látom blink.gif
Maradt a tetoválás (ami kb a legkevésbé népszerű volt) a frizura, meg a műköröm, ha minden igaz. But why??
2 felhasználónak tetszik: Lil98, ScreamQueen
2016. június 29. 10:37 #8997
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.06.29. 08:14)
Csak egy keveset idézek tőled, és a válaszom nem is konkrétan neked szól, hanem úgy általánosságban. Szerintem a legfőbb probléma az, hogy ti itt mindannyian túl sok személyes információt osztotok meg magatokról, nyilvánosan. Ugyanúgy, ahogy a "Mivel van ma tele a tököd?" topikban. Olyan dolgokat tudhat bárki rólatok, amit talán nem kellene így kiteregetni. És ezt most nem azért mondom, hogy bárkit is megsértsek, nekem tulajdonképpen mindegy, ki mennyire tárulkozik ki. Régebben nekem sem volt ezzel problémám, osztottam én is mindent agyba-főbe, itt is, meg fészbúkon is. Aztán összesodort az élet egy pszichopatával, és a netes kitárulkozásomnak köszönhetően nyitott könyv voltam előtte. Ebből a hibából én rengeteget tanultam. Azóta sem itt, sem másutt nem osztok meg magamról személyes információkat. Néha pár kép, hiszen fotózom, de az, hogy kivel mikor mit csinálok, van-e párom és a többi: tabu. A lelki folyamataim, érzéseim, problémáim meg pláne. Ami privát, azt privátban osztom meg azzal, akivel meg akarom osztani és nem mindenkivel. Ha úgy vesszük, ez a két kislány, akiket letámadtatok, még úgymond "okosabb" is, hiszen csak két vicces beszólásuk volt, illetve próbáltak valahogy beszállni ők is a társalgásba, de túlzottan nem tárulkoztak ki. 
Ismétlem, méghozzá nyomatékosan, ezzel a hozzászólásommal senkit nem kívántam megsérteni, csak elmondtam, amit gondolok. Az ilyen duma topikokban általában egy idő után mindig elszabadult a pokol, pontosan ezért. Egyelőre ez egész rendezett, ezért is van még nyitva. Csak gondoljátok meg kétszer, mielőtt bármit is leírtok. Nem kell feleslegesen támadási felületet nyitni másoknak magatok felé. smileeee.gif


Szépen megfogalmaztad, tetszik, amit írtál smileeee.gif
Igazából igazság is van benne sok. Valahogy olvastam a soraidat, egyre jobban bevillant, hogy ez az internet, és mai világban óvatosnak kell lennünk, ha "biztonságot" akarunk.
Ha nem sikerül, a tanulópénzt bizony meg kell fizetni, de miközben olvastam a véleményedet, kicsit én is rájöttem, hogy kellene lennie egy határnak. Még ha nem is nekem szólt, vagy csak érintett vagyok benne, én mostantól erre tutira jobban oda fogok figyelni. Én a részemről köszönöm, rádöbbentett dolgokra smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Grace Benning
2016. június 29. 10:44 #8998
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ma én is Phaedrával álmodtam. biggrin.gif Felmászott a padlásra valami könyvekért, véletlenül bezárta magát és én meg kétségbeesetten próbáltam kiszabadítani azzal, hogy egy seprűnyéllel betöröm a padlás ajtaját. rohog.gif

Egyébként nagyon szenvedek most amiatt, hogy anya a tudtomon kívül beíratott egy szerb nyelvi táborba, ami ráadásul Szerbia másik felében van és már most nincs kedvem ott lenni. Nagyjából csak fél nyári szünetemet fogja elvenni (a másik felét le kell majd dolgoznom), oké. good.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, habibi, Szandi0820, Beyla, Lil98, Bátor Ventillátor, Phaedra
2016. június 29. 13:42 #8999
- törölt felhasználó -    
Állhatok neki, hogy kimagozzak 4 kg meggyet, bármilyen eszköz nélkül. Ráadásul, még a víz is elment, tehát holnap lila kézzel fogok járkálni. Éljen! dry.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla, MadHatter, Fannycska999, Shadowsblood, Bátor Ventillátor
2016. június 29. 15:06 #9000
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
fáj a torkom, úgyhogy eszem egy kis jégkrémet rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Jody, MadHatter, Fannycska999, Shadowsblood, Bátor Ventillátor, riri17
560 oldal 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!