Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 04. 18:16 #9101
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Idézet (dtsz @ 2016.07.04. 17:27)
Nem akarom, hogy augusztus 1.-e legyen... - Nem akarok új barátokat szerezni, nem akarok senkivel se ismerkedni, nem akarok abba a suliba járni, amibe beíratkoztam, félek német nyelven továbbtanulni, félek attól, hogy nekem ez nem fog menni... - hiába csak ilyen lite-os gimnázium, azért, hogy a külföldi emberek megtanulják a nyelvet, már attól görcsbe rándul a gyomrom, ha arra gondolok, hogy el kell indulnom 3 és fél hét múlva oda... - félek az emberektől úgymond. Itt a neten megvagyok, de ha a valós életben kell szóba állnom valakivel, inkább megse szólalok és elmegyek... (jobban szeretek egyedül lenni)
"Tudom, hogy 'világ első probléma', de éppenséggel most erre gondolok"

Bennem is ilyesmi érzések kavarognak. Már július eleje van és csak két hónapom maradt. Igaz én még csak 7.-és leszek, de egy erős 6 osztályos gimiben fogom leélni a további életem.De számomra az ad nyugalmat és biztonságot, hogy velem lesz három osztálytársam és őket legalább már ismerem, viszont további 26 emberrel kel megismerkednem,akik egyben az "új barátaim " lesznek. Nagyon nehéz volt a suli utolsó hete. Tele könnyekkel, szomorú arcokkal. És ezek a könnyek és szomorú arcok mind a barataimból fakadtak ki. Én is félek. Félek, majd ott lehet nem fognak elfogadni. Félek nehezebb lesz minden egyes percem. Félek, mert nem azokkal lehetek akik mindig megnevetettek engem. Félek, mert egy "új világ " vár rám. Félek... De ha egyszer valaki a barátoddá vált, akkor örökké az is marad. Tudom nehéz lesz, de minden gondot legyőzök majd.
Úgyhogy azt üzenem, hogy szerintem nincs okod arra, hogy rosszul érzed magad emiatt, hiszen vannak veled együttérző emberek.
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, habibi, Phaedra, Szandi0820, dtsz
2016. július 04. 18:20 #9102
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannycska999 @ 2016.07.04. 15:03)
Interjú a vámpírral? Nekem az az örök kedvenc ebben a kategóriában. Esetleg az Underworld-sorozat. De ha beírod a google-be, hogy vámpíros filmek, kiad egy csomót biggrin.gif

Az Interjú a vámpírral-t nem rég láttam, (igaz, lehettem volna egy kicsit pontosabb biggrin.gif ) De az Underworld még újdonság, még nem láttam! biggrin.gif Köszi!! blush.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2016. július 04. 18:28 #9103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phaedra @ 2016.07.04. 18:12)
Gyenge idegzetűek ne... Köbö pont ilyen kidolgozatlan, összebszott spontán dolgokat szoktam rajzolni, csak ott nők vannak a téma központjában. Visítok. _nevet.gif

Köszi, feldobtad a napom! _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. július 04. 18:36 #9104
- törölt felhasználó -    
MÁR MEGINT ELCSESZTEM, MÁR MEGINT NEM TUDTAM BESZÉLNI, AMIKOR MEG VOLT RÁ LEHETŐSSÉGEM, HÁT EZÉRT NINCS SENKIVEL SEM SZOROS KAPCSOLATOM
Komolyan, találkotam a régi tánctanárommal, és az iskoláról kérdezett. Nekem meg szokásomhoz híven összeakadt a nyelvem, és egyszerű kérdésekre is alig bírtam válaszolni, mert hirtelen mindent elfelejtettem. Arról nem is beszélve, hogy elfelejtettem a 'földrajz' szót és azt mondogattam csak, hogy "föföföfö" komolyan, öljetek meg cry.gif help.gif
Miért nem tudok olyan magabiztos és nyitott lenni int az osztálytársaim? Miért megy ez ilyen nehezen?
Az a pár ember akikkel jóban vagyok, azokat már bármikor kiosztom, de mit ér az, ha nem vagyok képes ÉN MAGAM kapcsolatot teremteni? Ha az a kevés barátom nem beszél hozzám és segít feloldódni, én tuti nem lettem volna képes kezdeményezni, és totál egyedül lennék.
Még erősebben kell próbálnom...
http://38.media.tumblr.com/d9bf97c7aee862ca4858e20122043662/tumblr_nt6f20RFxb1sgl0ajo1_500.gif
11 felhasználónak tetszik: Lil98, adriienn96, ilus1996, Fannycska999, Beyla, MadHatter, habibi, LaDySmIth, dtsz, Szandi0820, Zsófi765
2016. július 04. 18:47 #9105
- törölt felhasználó -    
Idézet (MissKyloVader @ 2016.07.04. 18:36)
(...)

Leírtad az életemet. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Phaedra, LaDySmIth, Szandi0820
2016. július 04. 18:49 #9106
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitshanna @ 2016.07.04. 18:47)
Leírtad az életemet. meghajolo.gif

pacsi yu.gif
2016. július 04. 18:50 #9107
- törölt felhasználó -    
Ah, de jó, hogy végre túl vagyok rajta. rolleyes.gif Este aludni se bírtam, délután óta görcsbe volt a gyomrom, és hát persze semmi nem ment simán, mert miért is ment volna, de legalább ez is le van tudva. Most pedig várunk a következő húzásukra, de addig is, megfogadtam, hogy nem szabad idegeskednem. Ha már szabin vagyok, ne azzal menjen el, hogy végig görcsölöm.. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, habibi, Szandi0820
2016. július 04. 19:53 #9108
- törölt felhasználó -    
Egy melltartóban, arcmaszkban és törölközővel a fejemen ülök a teraszon. biggrin.gif
Az más kérdés, hogy velem szemben vagy hat ember dolgozik a vasúton. rohog.gif
De végül is én vagyok otthon.
UPDATE: Jé, ez még rímel is.
6 felhasználónak tetszik: Lil98, LaDySmIth, MadHatter, Szandi0820, habibi, Phaedra
2016. július 04. 20:18 #9109
Kincses Bogi
Kincses Bogi
❤Mrs Tomlinson❤
 
StátuszOne Direction szív,One Direction lélek,One Direction fan leszek,amíg csak èlek ❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 2422
Csatolások: 73
Azonosító: 236950
Offline offline
Egyik barátnőm itt Starityn úgy kér bocsánatot mint ha személyesen ismerne . Fura. blink.gif unsure.gif Kezdem azt hinni hogy az osztálytársam vagy hogy személyesen találkoztunk már blink.gif blink.gif
2016. július 04. 20:40 #9110
- törölt felhasználó -    
El se hiszem, holnapután ilyenkor már a Balatonnál leszek, és nagyban le fogok kakilni mindent. laugh.gif Most nézegettem a szállodánk oldalát, a szobák f.aszák, az árban benne van csomó minden, amire nem is emlékszek, de a lényeg, hogy van szauna is, aminek nagyon örülök. blush.gif És ami talán a legfontosabb, vannak programok, ahol tudok szocializálódni velem egykorúakkal(ritka, hogy ennyire ismerkedős kedvemben vagyok).
És valószínűleg lejön majd hozzánk az egyik osztálytársam, aki Fonyódon van most, őt se láttam már a gyakorlat vége óta. unsure.gif
Már csak annyi hiányzik, hogy eldöntsem, milyen számokat szedek le a telómra, mert hosszú lesz az út Debrecentől a Balatonig biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, Beyla, Szandi0820, MadHatter, Phaedra, habibi
2016. július 04. 20:51 #9111
- törölt felhasználó -    
Vizsgaidőszak pipa, kezdődjön a nyár! Ja, egyedül ülök az albérletben, sörözök és gyrost kajálok, dolgoznom kéne, vagy legalább albérlethirdetéseket néznem, másfél hónapon belül költöznöm kéne. De semmihez semmi kedvem. Szunyálnom kéne, holnap reggel 6-kor kelek, hogy a másik munkahelyemre menjek 8 órás műszakba dolgozni. Fincsi. Három hete nem voltam otthon, az albis mosógép nem jó, szóval már alig van tiszta cuccom.
De a hétvégén volt a Pride, ami hatalmas űberkirályóriási volt, azóta is harmadnapos vagyok biggrin.gif Legalább...
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, MadHatter, habibi, Phaedra
2016. július 04. 21:20 #9112
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Tanács kéne. Megint beruháztam egy csomó pszichológiai szakkönyvre, ami teljesen jó, mert egyébként nagyon szeretek a témával kapcsolatban olvasni, de kellene valami kis könnyed olvasási élmény is, valami szórakoztató, fiktív irodalom.
Alapvetően én egyébként vagy a nagyon csöpögős, mézédes romantikus könyveket szeretem, vagy azokat amik megbotránkoztatóak, gyomorforgatóak, amit normális ember nem olvas.
Egyszerűen nem tudok dönteni, mit olvassak. Az Amerikai pszichón gondolkozom, viszont, van egy újdonság is amivel szimpatizálok, hasonló, mint a Dekameron, csak modernebb változat. Találtam egy Holtodiglanhoz hasonló könyvet is, de félek, azt nem lehet nálam felülmúlni, annyira megszerettem.
Könyvajánló? Igazából ez a két típus a favorit, de jöhet bármi, csak olvasni kelljen smileeee.gif victory.gif
2016. július 04. 21:36 #9113
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2016.07.04. 21:20)
Tanács kéne. Megint beruháztam egy csomó pszichológiai szakkönyvre, ami teljesen jó, mert egyébként nagyon szeretek a témával kapcsolatban olvasni, de kellene valami kis könnyed olvasási élmény is, valami szórakoztató, fiktív irodalom. 
Alapvetően én egyébként vagy a nagyon csöpögős, mézédes romantikus könyveket szeretem, vagy azokat amik megbotránkoztatóak, gyomorforgatóak, amit normális ember nem olvas. 
Egyszerűen nem tudok dönteni, mit olvassak. Az Amerikai pszichón  gondolkozom, viszont, van egy újdonság is amivel szimpatizálok, hasonló, mint a Dekameron, csak modernebb változat. Találtam egy Holtodiglanhoz hasonló könyvet is, de félek, azt nem lehet nálam felülmúlni, annyira megszerettem.
Könyvajánló? Igazából ez a két típus a favorit, de jöhet bármi, csak olvasni kelljen  smileeee.gif  victory.gif


Én Moliére-re kattantam rá most. Rövid drámák, pár óra alatt ki lehet végezni, és a történetek a maguk egyszerűségükben zseniálisak. Hangosan röhögök a buszon. Épp a héten fejeztem be a Nők iskoláját.
Igazából van egy hatalmas könyvlistám. Lassan, de biztosan haladok vele.
1 felhasználónak tetszik: habibi
2016. július 04. 22:15 #9114
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Ma egész délután a hígítókat és a festékeket töltöttem, szerintem beálltam mint a gerely, mert szédülök mint az állat. rohog.gif Ez az én formám... :'D
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, MadHatter, Wyrd, Phaedra, Szandi0820
2016. július 04. 22:18 #9115
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.07.04. 21:20)
Tanács kéne. Megint beruháztam egy csomó pszichológiai szakkönyvre, ami teljesen jó, mert egyébként nagyon szeretek a témával kapcsolatban olvasni, de kellene valami kis könnyed olvasási élmény is, valami szórakoztató, fiktív irodalom. 
Alapvetően én egyébként vagy a nagyon csöpögős, mézédes romantikus könyveket szeretem, vagy azokat amik megbotránkoztatóak, gyomorforgatóak, amit normális ember nem olvas. 
Egyszerűen nem tudok dönteni, mit olvassak. Az Amerikai pszichón  gondolkozom, viszont, van egy újdonság is amivel szimpatizálok, hasonló, mint a Dekameron, csak modernebb változat. Találtam egy Holtodiglanhoz hasonló könyvet is, de félek, azt nem lehet nálam felülmúlni, annyira megszerettem.
Könyvajánló? Igazából ez a két típus a favorit, de jöhet bármi, csak olvasni kelljen  smileeee.gif  victory.gif

Én Baudelarie A Romlás Virágai c. verses kötetét ajánlanám. Elég betefeg, csak azért, és valóban könnyen olvashatók, nem túl hosszúak. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, MadHatter, Beyla, habibi
2016. július 04. 22:46 #9116
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Átmentem Oprah-ba gyakorikérdéseken. mivanvelem mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, habibi, Szandi0820
2016. július 04. 23:12 #9117
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Mikkamakka @ 2016.07.04. 21:36)
Én Moliére-re kattantam rá most. Rövid drámák, pár óra alatt ki lehet végezni, és a történetek a maguk egyszerűségükben zseniálisak. Hangosan röhögök a buszon. Épp a héten fejeztem be a Nők iskoláját. 
Igazából van egy hatalmas könyvlistám. Lassan, de biztosan haladok vele.


Mindenképpen megnézem, köszönöm! smileeee.gif

Idézet
Phaedra: Én Baudelarie A Romlás Virágai c. verses kötetét ajánlanám. Elég betefeg, csak azért, és valóban könnyen olvashatók, nem túl hosszúak.


Ó, Baudelarie-ről tanultunk órán, még pár verset is vettünk az említett kötetből. Szimpatikus volt a költő, bár tény, hogy az életrajzát Paul Verlaine-hez fűződő szerelme gyanánt jobban megjegyeztem, ettől függetlenül, eszméletlen, ahogyan játszott a szavakkal. Köszönöm ezt az ajánlatot is! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. július 04. 23:21 #9118
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2016.07.04. 23:12)
Mindenképpen megnézem, köszönöm! smileeee.gif
Ó, Baudelarie-ről tanultunk órán, még pár verset is vettünk az említett kötetből. Szimpatikus volt a költő, bár tény, hogy az életrajzát Paul Verlaine-hez fűződő szerelme gyanánt jobban megjegyeztem, ettől függetlenül, eszméletlen, ahogyan játszott a szavakkal. Köszönöm ezt az ajánlatot is! smileeee.gif

Én ajánlom Murakami Haruki akármelyik könyvét, az összes főleg lélektani témákat fejt ki. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: habibi
2016. július 05. 11:58 #9119
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ma reggel engedtek ki a kórházból, elmondani sem tudom, hogy milyen boldog vagyok jelen pillanatban. w00t.gif Írtam is, hogy fröcsögni akarok egy sort a sz*r magyar egészségügyi ellátásról, de amit tapasztaltam... a nővérek többsége pokróc volt, de egyébiránt rengeteg pozitív tapasztalattal gazdagodtam. Első részről az engem operáló orvosnak emeltem kalapomat. Minden reggel és minden este lejött hozzám és megkérdezte, hogy hogy vagyok. Közvetlen volt, kedves, mosolygós, lelkiismeretes (fiatal és jó pasi is, de ez már mellékes laugh.gif ) és az a helyzet, hogy a legtöbb orvos nem ilyen. Mielőtt megkezdték volna a műtétet a műtőben három műtősfiú viccelődött, poénkodott velem (110 felett volt a pulzusom, annyira ideges voltam), sőt mi több először elhinni sem akarták, hogy engem toltak le az urológiáról. Negyed óráig keresték a vesés beteget (engem), mire kiderült, hogy valami aszadó 80 éves szatyorra számítottak. Kifejezetten vicces volt, pláne, hogy az egyik műtős megszólal milyen pici és fiatal vagyok. Nahát, nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet is mondanak nekem. Kiderült közben, hogy allergiás vagyok a Zinacefre és az intubálás sem volt olyan szörnyű, csak annyira berekedtem utána, hogy egy napig beszélni sem tudtam. Nem mondom azt, hogy ott akartam volna maradni (az első lehetőséget megragadtam a hazamenetelre), de nem részesültem annyira rossz ellátásban. Többet nem szeretnék kés alá feküdni, ám mégis azt tudom mondani, hogyha még egyszer probléma lesz a vesémmel ebbe a kórházba jövök és kifejezetten ehhez az orvoshoz A vesefájdalmam elmúlt, egyedül a laparoszkópos varratok viszketnek nagyon, bár a drain cső helye még valamennyire fáj.

Képzeljétek, osztatlan sikert aratott az orvosok körében a plüssállatom. Amikor utoljára ebbe a topikba írtam, annyira megrémültem, hogy felkaptam a legkedvencebb plüssállatomat és bevittem magammal. Mindig ezt ölelgettem meg szorongattam. A dokim kék manónak nevezte el (tény, én sem tudom milyen állat ez), egy másik meg vizitnél megszólal, hogy biztosan az őrangyalom. laugh.gif A felnőttek/idős emberek közül egynél sem láttam ilyesmit, és oké már én sem gyerek vagyok, de amikor olyan fájdalmaim voltak, hogy a falat kapartam, nagyon jól esett valamit magamhoz szorítani. Na, mindegy. laugh.gif
17 felhasználónak tetszik: Lil98, adriienn96, riri17, Kincses Bogi, InoriGothGirl, Astronomergirl., ScreamQueen, Wyrd, Phaedra, Fannycska999, LaDySmIth, habibi, MadHatter, ilus1996, Szandi0820, thestupidboy96, Rocket
2016. július 05. 12:19 #9120
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nagyon kellemes júliusba is szakma után kutatni, ráadásul grafikus képzést. rolleyes.gif Miután egy felvételit elbuktam (nem is volt lehetőségem felvételezni), ezért most keresztül-kasul kell keresgélnem. Ráadásul, ha az ember anyja még kétkedik abba, hogy nem vesznek fel és akkor keresünk például egy olyan szakmát, amit az ég adta világon nem csinálnék, na az még fokozza a hangulatomat.
Ráadásul én nem iskolai rendszerűbe akarok menni, mert az együtt járna a kollégiummal, amit nem igazán akarok, úgyis idegen lesz számomra Pest. Nem kell még egy idegen hely is. Elég, ha a tesómnál ott tudok aludni 1-2 éjszakát, aztán jöhetek haza.
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, habibi, LaDySmIth, Beyla, Szandi0820, MadHatter
560 oldal 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!