Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 11. 17:48 #9261
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.07.11. 14:31)
Életemben fellelhető jelenlegi magányosságot, illetve űrt, sorozat nézéssel igyekszem kipótolni. Sírás, sorozatozás, sírás, alvás. Azt hiszem az elkövetkezendő pár hét ennek fényében fog eltelni. Életemben nem éreztem még ilyen ürességet és magányosságot, de amit meg kellett tenni azt meg kellett tenni. Nyugtassatok meg, hogy idővel minden jobb lesz...

Előbb vagy utóbb jobb lesz. Bár nekem nincs tapasztalatom párkapcsolati ügyekben, viszont már tört össze a szívem. Mélabús voltam sokáig, aztán idővel észrevettem ,hogy már sokkal élettel telibb vagyok és már nem üt szíven úgy, mint anno.
Ha eltereled a figyelmed, lefoglalod magadat, akkor egy idő után jobb lesz. Csak idők kérdése. A lényeg, hogy maradj erős. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Beyla, CandUs, Szandi0820, MadHatter
2016. július 11. 17:54 #9262
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
remegek az idegtől, még a képernyőmet is összetörtem erre konkrétan az összes baratnom leszar engem, elegem van már nagyon.
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Phaedra, CandUs, Szandi0820, MadHatter
2016. július 11. 18:04 #9263
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Miért hagytam abba a Skins nézését? Teljesen jó sorozat, nem is értem, hogy lehettem ekkora hülye.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, habibi, MadHatter
2016. július 11. 18:10 #9264
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Nem is értem, hogy Németországban miért kell még mindig bejárnunk a suliba, mikor az ég világon semmit sem csinálunk, csak nézünk magunk elé vagy filmet nézünk. Ma is rövidített óráink voltak, és szerintem teljesen felesleges volt fél hatkor felkelnem...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2016. július 11. 18:10 #9265
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ma végre erőt vettem magamon, és rendet raktam a szobámban lévő dohányzóasztalban, ami azért volt nagyon érdekes elfoglaltság, mert még kb 10 évvel ezelőtt kezdtek benne gyűlni a kacatok, és most, ahogy szelektáltam a cuccokat, olyan kincsekre akadtam, mint a 9 évesen összeállított Anakin Skywalker képeskönyvem, benne Anakin egész életútjával, illusztráltan (a 9 éves énem megfogalmazásában..). Igazi kincs. Csak azt sajnálom, hogy a Titanic - mappám elkallódott, az volt még hasonló értékű drágaság laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Cintia99, Beyla, CandUs, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2016. július 11. 18:14 #9266
- törölt felhasználó -    
Idézet (elinor. @ 2016.07.11. 17:43)
komolyan mondom nem tudom elhinni,mennyire hülye emberek vannak  rolleyes.gif xxd  biggrin.gif 
ma volt a születésnapom,és hadd ne mondjam milyen értelmes "ajándékokat" kaptam a haverjaimtól...  rolleyes.gif  dry.gif

2016. július 11. 19:09 #9267
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ma éjszaka aludtam körülbelül 3 órát, azt is 3 részletben. Hajnali 3-kor keltem, hogy beérjek 4 órára a munkába. Ott vagyok, hulla fáradtan de lelkesen, csinálom a dolgom, erre 4 és fél óra után benyögik, hogy mivel túl sok a diák, ezért a hajnali 4-es csapat hazamehet (kb. 10 fő). Egyszerre anyáztam, morogtam, dühöngtem magamban. Alapból nem vagyok egy spontán ember, nagyon rosszul viselem, hogyha az eltervezett dolgaimba valaki belekontárkodik. Az, hogy hajnali 4-re mentem dolgozni, alapjáraton szétkúrta a napom, mert zombiként sok mindenre nem vagyok képes... Ha ezt tudom, ezért az 5 óra munkáért fel nem keltem volna. Annyi pénzt nem fizetett, hogy megérje.

De legalább ma voltam a családdal a strandon, ami jól esett nagyon. Igaz, hogy én vagyok az az ember, akit ki sem lehet szedni a vízből addig, amíg uszonyai nem nőnek, de ma tök keveset voltam bent a vízben: annyira kimerült voltam, hogy egyfolytában fáztam és a medence szélének támaszkodva majd' elaludtam. Aztán az egy dolog, hogy a parton aludtam vagy 2 órát (Borzasztóan jól esett).

És még egy dolog: van a volt sulimban egy csoport, nagyon szerettem, én is tagja voltam. Ennek a csoportnak van két vezető tanára, akikről az egyik diák feltöltött egy übercuki egymás vállán alvós képet. Tudjátok, ez a tipikus mindenki tudja, hogy együtt vannak, csak senki nem beszél róla -nyílt titok biggrin.gif Ez a kép vigyorgásra késztetett, amúgy is bírom a tökéletlen párosokat biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, habibi, MadHatter, ilus1996, Zsófi765
2016. július 11. 19:10 #9268
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2016.07.11. 17:48)
Előbb vagy utóbb jobb lesz. Bár nekem nincs tapasztalatom párkapcsolati ügyekben, viszont már tört össze a szívem. Mélabús voltam sokáig, aztán idővel észrevettem ,hogy már sokkal élettel telibb vagyok és már nem üt szíven úgy, mint anno. 
Ha eltereled a figyelmed, lefoglalod magadat, akkor egy idő után jobb lesz. Csak idők kérdése. A lényeg, hogy maradj erős. smileeee.gif

Amíg kórházban voltam elkezdtem elölről darálni a CSI:NY-ot, és rádöbbentem, hogy egy csomó részre nem is emlékszem, így azt nézem. Valahogy a gyilkossági nyomozások (na vajon ki a tettes?) valamelyest képesek elterelni a figyelmemet. Általában az írás a gyógyír minden bánatomra, próbálkoztam is vele, de ez még túl friss... végül is épphogy huszonnégy órája történt még csak. Hullámzó a kedélyem. Néha úgy érzem, hogy beledöglök a fájdalomba és rosszul döntöttem, de akkor eszembe jut, hogy miért is emellett tettem le a voksomat, és rádöbbenek, hogy így kellett történnie. Tudom, szánalmas, hogy itt nyavalygok, de igazándiból nincs aki meghallgasson. Inkább ide írom nektek, mert a legtöbb ismerősöm sűrűn csak azért kérdezgeti, hogy jól vagyok e, mi történt, hogy alapanyagot kapjon egy szaftos pletykához. Tudjátok, a legtöbb ember inkább mások magánéletével foglalkozik a sajátja helyett. Nincs kedvem ahhoz, hogy a fél város rólunk pletykáljon. Ez is olyan undorító.
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, Wyrd, MadHatter, ilus1996
2016. július 11. 19:14 #9269
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Zsófi765 @ 2016.07.10. 23:56)
Csak ennyit fűznék hozzá a mai meccshez... rolleyes.gif  rohog.gif 
Egyébként érzésem szerint k*rvára nem érdemelték meg ezt a Portugálok, mondjuk ellenkező végeredménnyel se lennék elégedett  rohog.gif


Nagyon nem érdemelték meg. Ronaldo meg egy hisztis primadonna, szánalmas, amit művel. Lehet jó focista, és tisztelem azt, hogy mennyit adakozik és segít az embereken, de akkora arca van és annyira öntelt és önimádó, hogy az valami gyomorforgató. Egy kevésbé nagy arcú Ronaldot sokkal több ember kedvelne.

Amúgy az meg egy vicc, hogy csoportharmadikként, egy valódi győztes meccsel (11-es gólokat nem számítva) jutottak be a döntőbe, sőt, megnyerték. Azt meg ne is említsük meg, hogyha Elek kapufája bemegy, akkor a Portugálok is mehettek volna haza sírva. Remélem a VB-selejtezőn a magyar csapat kip.csázza őket, megérdemelnének egy igazi pofára esést.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, mangalover43, BarbieFan, habibi, Zsófi765
2016. július 11. 20:17 #9270
- törölt felhasználó -    
Nagyapám nagy vígan meséli nekem, hogyan szoktak drogot csempészni a Szigetre.
Félek rákérdezni, honnan tud ő ilyeneket.
8 felhasználónak tetszik: mangalover43, CandUs, Fannycska999, Beyla, MadHatter, Jody, exoverdose, habibi
2016. július 11. 20:32 #9271
- törölt felhasználó -    
Igazán törvénybe lehetne már foglalni hol van a szánalom határa... dry.gif
2016. július 11. 20:36 #9272
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2016.07.11. 19:14)
Nagyon nem érdemelték meg. Ronaldo meg egy hisztis primadonna, szánalmas, amit művel. Lehet jó focista, és tisztelem azt, hogy mennyit adakozik és segít az embereken, de akkora arca van és annyira öntelt és önimádó, hogy az valami gyomorforgató. Egy kevésbé nagy arcú Ronaldot sokkal több ember kedvelne. 
Amúgy az meg egy vicc, hogy csoportharmadikként, egy valódi győztes meccsel (11-es gólokat nem számítva) jutottak be a döntőbe, sőt, megnyerték. Azt meg ne is említsük meg, hogyha Elek kapufája bemegy, akkor a Portugálok is mehettek volna haza sírva. Remélem a VB-selejtezőn a magyar csapat kip.csázza őket, megérdemelnének egy igazi pofára esést.

A második résszel teljesen egyetértek és a négy perc hosszabításban pedig összeesküvés elméletet szerveztünk anyummal hogy még simán hozzájuk vághattunk volna 1-2 gólt és akkor a nagy hazaszerető Cristiano takarodhat vissza focizni a Reálba Spanyolországba...Csak hisztizzen 1.) jót röhögünk rajta 2.) a maradék rajongói előtt is szépen leírja magát..Cöröhét fanok jöhettek oltani _nevet.gif
2016. július 11. 20:43 #9273
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (smbjcw @ 2016.07.11. 20:17)
Nagyapám nagy vígan meséli nekem, hogyan szoktak drogot csempészni a Szigetre.
Félek rákérdezni, honnan tud ő ilyeneket.

Te jó ég, amikor elolvastam a hozzászólásodat erőteljesen felbődült belőlem a nevetés. rohog.gif Ne haragudj, csak írtad, hogy milyen a nagypapád és elképzeltem ezt a szitut, amikor éppen ezt a közérdekű információt lazán közli hangosan.
2016. július 11. 21:01 #9274
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Rájöttem, hogy halálosan szerelmes vagyok a Leto testvérpárba. Oké, ott van Tomo is harmadiknak, de Jared hangja, meg a zenéjük meg Shannon ütemei... Tisztára úgy érzem magam - és úgy is csinálok - mint a leányzók koncerten, denszelek a szobám közepén 30STM koncertfelvételt hallgatva és visítozva énekelek, miközben apámnak kéne vinnem kaját. rohog.gif szerintem el fogok késni, és meg fog ölni.

b#sszameg, nem szabad reggeles műszakot bevállalnom, mert hülyébb leszek amúgy, mint eddig voltam. rohog.gif

szerkesztettem amit nagy Echelonságomban kihagytam itten.
8 felhasználónak tetszik: Wyrd, Phaedra, Beyla, Jody, exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Zsófi765
2016. július 11. 21:10 #9275
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.11. 20:43)
Te jó ég, amikor elolvastam a hozzászólásodat erőteljesen felbődült belőlem a nevetés. rohog.gif Ne haragudj, csak írtad, hogy milyen a nagypapád és elképzeltem ezt a szitut, amikor éppen ezt a közérdekű információt lazán közli hangosan.

Az volt a vicces, hogy közben a barátnőmmel beszéltünk Skype-on, pont ő dobta fel a fesztivál-témát, mire a papám, aki az egész beszélgetést hallotta, elkezdte regélni a cuki Szigetes sztorikat. :"D Én a szememmel próbáltam neki üzenni, hogy 'shut the f♥ck up', a barátnőm a monitor másik felén meg már igen közel volt ahhoz, hogy leforduljon az ágyáról a röhögéstől.
De legalább ma is tanultam valami újat.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, MadHatter
2016. július 11. 22:38 #9276
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
gondolataim, miközben végiggörgetek instagramon:
"ezt meg minek?"
"pitsha"
"úristen Beatriz Mariano akarok lenni" (de komolyan imádom azt a csajt)
"miért fotóz mindenki jobban nálam? sad.gif "
"oké téged lájkollak"
"napiRicardoAmorim by Mariangela" (a kb 3 magyar Moonspell rajongó aki internetet is látott előnyben)
"hát te is szánalmas vagy öregem"
"lol rohog.gif"

én is elvagyok. amúgy írni ültem le de sebaj
8 felhasználónak tetszik: Jody, Phaedra, exoverdose, Szandi0820, Beyla, healy., MadHatter, ilus1996
2016. július 12. 03:18 #9277
- törölt felhasználó -    
Valahogy vissza kell szoktatnom magam az éjszakai alvásra. Szerintem senkinek sem tesz jót, hogy egész éjjel teszek-veszek, gépezek meg olvasok, a nappalokat meg átalszom. mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, CandUs, Mrs.Jack Frost, Szandi0820, Beyla, MadHatter
2016. július 12. 11:40 #9278
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Hogy én hogy érezhetem magam ilyen zsúfoltnak és aggodónak(?) sleep.gif Máma megbeszéljük fiúmmal,h hogyan lesz a csütörtöki napja,holnap meg összepakolok,megfürdők,és most jön amire kicsit-nagyon aggodóm,és hát nem is tudom rá a kifejezést ilyenkor mit érzek..Csütörtökön korán reggel felkelek,apám megmondja,h jó-e a kocsi,mert ha bicoval megyünk akkor szerintem hőgutát kapok..Amire aggodóm picit azaz,h a vonat 11:58 indul és ha én picit előbb odaérek akkor megkell keresnem,h hol van ő..és az is pár percbe kerül closedeyes.gif azt ha lekésem lesz nekem hjaj ne.. nosmart.gif

myworldproblem
2016. július 12. 11:46 #9279
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Holnap tábor, amit a hátam közepére se kívánok, mivel lassan már 3 hete nem voltam itthon, most van ez az egy napom, amikor kicsit kifújhatom magam..remélem azért majd reggel feltudok kelni, és nem kések el. wake-up.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Récike2000
2016. július 12. 12:26 #9280
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Én komolyan kezdek már belefáradni abba, hogy egy csomószor el kell ismételnem a nevemet, mire megértik. Az egy dolog, hogy Szerbiában betűzni szoktam sokszor, de Magyarországon is állandóan visszakérdeznek. Pedig egy egyszerű magyar melléknévről van szó, beszédben is szokták néha használni, csak vezetéknévként ritka unsure.gif Egy rakás keveredés volt már az ékezetes, meg a dupla betűk miatt is. dry.gif Olyan fárasztó így papírügyeket rendezni sad.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, Beyla, ilus1996, Jody, Récike2000, CandUs
560 oldal 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!