Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 26. 01:12 #9561
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Hello emberek, jelentem, hogy még mutatok életjeleket. rohog.gif Jesszus, visszagondolni is borzasztó, hogy mekkora agóniákon és fáradalmakon estem át múlt héten. Amióta hazaértem, mást nem is csináltam, csak aludtam laugh.gif Végül is jól sült el a dolog, magyarul szinte nem is beszéltem, bár nem volt kellemes hardcore introvertáltként 24/7 társaságban lenni, meg idegesített a no privacy, viszont büszke vagyok magamra, hogy többnyire felül tudtam kerekedni a szocfóbiámon. cool.gif Vettem is magamnak emiatt egy csokit jutalom gyanánt. biggrin.gif

szerk.: és volt wifi, csak... használhatatlan mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, riri17, ilus1996, Fannycska999, CandUs, Szandi0820
2016. július 26. 09:00 #9562
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Az csak egy dolog, hogy befested a hajad, a probléma ott kezdődik, amikor vörösre fested. Szóval egy jó tanács: csak akkor fessétek be vörösre, ha sokáig olyat akartok. Na igen..de én csak a szünetig akartam! Szeretném, ha már kimenne, mert már eléggé látszik a lenövés, viszont lefesteni nem akarom, mert még jobban tönkremegy, az amúgy is gyenge hajam. Most csomóstól hullik, és semmit nem fakul. Eldöntöttem, hogy a sokaknál használt almaecetet fogom kipróbálni, mert több helyen is azt írták, az biztos kiviszi a színt. Félre értés, mint ahogyan írtam, nem a színnel van bajom, imádom a vöröset, és nem bántam meg, hogy befestettem, mert egyszer úgy is befestettem volna, csak tudni kell, az én hajam iszonyatosan gyorsan nő, ha olyan kedve van, 1 hónap alatt 1.5-2 cm is tud nőni. És igen, most a nyáron ilyen kedve volt, így már nagyon látványos a lenövés, és nagyon csúnya is, hogy fönt sötétbarna, lentebb meg már világos vörös a hajam. Szóval, ha anyu hazaért, kunyizok tőle pénzt, veszek almaecetet, és ma este kipróbálom, hátha sikerül kiszedni. Ha nem, akkor pedig marad a fodrász, mert más trükk nincs a tarsolyomban. Ha tudom, hogy ilyen jól befogja a hajam a festék, akkor addigra keresek valami olyan módszert, vagy megkérdezem a fodrászom, hogy mi a teendő. (Sajnos a fodrászom, nem egy városban van velem)
Amúgy nem tudom hogy fogta be ennyire, amikor tavaly kék ombre-ra festettem, 3 hét után ledobta a színt. Most bezzeg nem. Na mindegy, majd hátha az almaecet segít. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Fannycska999
2016. július 26. 09:57 #9563
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2016.07.26. 09:00)
Az csak egy dolog, hogy befested a hajad, a probléma ott kezdődik, amikor vörösre fested. Szóval egy jó tanács: csak akkor fessétek be vörösre, ha sokáig olyat akartok. Na igen..de én csak a szünetig akartam! Szeretném, ha már kimenne, mert már eléggé látszik a lenövés, viszont lefesteni nem akarom, mert még jobban tönkremegy, az amúgy is gyenge hajam. Most csomóstól hullik, és semmit nem fakul. Eldöntöttem, hogy a sokaknál használt almaecetet fogom kipróbálni, mert több helyen is azt írták, az biztos kiviszi a színt. Félre értés, mint ahogyan írtam, nem a színnel van bajom, imádom a vöröset, és nem bántam meg, hogy befestettem, mert egyszer úgy is befestettem volna, csak tudni kell, az én hajam iszonyatosan gyorsan nő, ha olyan kedve van, 1 hónap alatt 1.5-2 cm is tud nőni. És igen, most a nyáron ilyen kedve volt, így már nagyon látványos a lenövés, és nagyon csúnya is, hogy fönt sötétbarna, lentebb meg már világos vörös a hajam. Szóval, ha anyu hazaért, kunyizok tőle pénzt, veszek almaecetet, és ma este kipróbálom, hátha sikerül kiszedni. Ha  nem, akkor pedig marad a fodrász, mert más trükk nincs a tarsolyomban. Ha tudom, hogy ilyen jól befogja a hajam a festék, akkor addigra keresek valami olyan módszert, vagy megkérdezem a fodrászom, hogy mi a teendő. (Sajnos a fodrászom, nem egy városban van velem) 
Amúgy nem tudom hogy fogta be ennyire, amikor tavaly kék ombre-ra festettem, 3 hét után ledobta a színt. Most bezzeg nem. Na mindegy, majd hátha az almaecet segít.  laugh.gif

A vörös nagyon tönkrebacca a hajat, és nem is jön ki egyhamar, örülj, hogy csak egyszer festetted be. Ha nem jön be ez az almaecetes dolog, fesd vissza az eredetire, a természetes színek kevésbé károsítják a hajad.
1 felhasználónak tetszik: Gureka10
2016. július 26. 12:20 #9564
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2016.07.26. 09:00)
Az csak egy dolog, hogy befested a hajad, a probléma ott kezdődik, amikor vörösre fested. Szóval egy jó tanács: csak akkor fessétek be vörösre, ha sokáig olyat akartok. Na igen..de én csak a szünetig akartam! Szeretném, ha már kimenne, mert már eléggé látszik a lenövés, viszont lefesteni nem akarom, mert még jobban tönkremegy, az amúgy is gyenge hajam. Most csomóstól hullik, és semmit nem fakul. Eldöntöttem, hogy a sokaknál használt almaecetet fogom kipróbálni, mert több helyen is azt írták, az biztos kiviszi a színt. Félre értés, mint ahogyan írtam, nem a színnel van bajom, imádom a vöröset, és nem bántam meg, hogy befestettem, mert egyszer úgy is befestettem volna, csak tudni kell, az én hajam iszonyatosan gyorsan nő, ha olyan kedve van, 1 hónap alatt 1.5-2 cm is tud nőni. És igen, most a nyáron ilyen kedve volt, így már nagyon látványos a lenövés, és nagyon csúnya is, hogy fönt sötétbarna, lentebb meg már világos vörös a hajam. Szóval, ha anyu hazaért, kunyizok tőle pénzt, veszek almaecetet, és ma este kipróbálom, hátha sikerül kiszedni. Ha  nem, akkor pedig marad a fodrász, mert más trükk nincs a tarsolyomban. Ha tudom, hogy ilyen jól befogja a hajam a festék, akkor addigra keresek valami olyan módszert, vagy megkérdezem a fodrászom, hogy mi a teendő. (Sajnos a fodrászom, nem egy városban van velem) 
Amúgy nem tudom hogy fogta be ennyire, amikor tavaly kék ombre-ra festettem, 3 hét után ledobta a színt. Most bezzeg nem. Na mindegy, majd hátha az almaecet segít.  laugh.gif

Én a feketével jártam így, január óta nem festettem, és valami iszonyat csúnya, hogy a teteje gesztenyebarna (nyár lévén még a Nap is kiszívja ehh), a többi meg koromsötét. Nekem sem a színével van bajom, akarom is már befesteni megint, csak #1 lusta vagyok #2 úgy néznek ki utána a kezeim, mintha örömöt szereztem volna a kaszásnak. rohog.gif Szóval inkább panaszkodok ahelyett, hogy tennék is valamit ellene, like usually biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Gureka10, Fannycska999, CandUs
2016. július 26. 12:24 #9565
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anyám rendkívül tudatos sofőr, még a Forza Horizonba is elsőbbséget ad a táblánál. még soha nem láttam xboxozni, de végig 15el ment, mikor pedig végre elérte az 50et, elkezdett sikonyálni és nekiment egy falnak. de legalább ebbe tud tolatni. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, thestupidboy96, Szandi0820, Phaedra
2016. július 26. 12:33 #9566
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Az elmúlt 10 napra,h mennyi sok mindent átéltem,a másik világ térfélen..Gyöngyös egyszerűen nagyon szép és ittam egy kis blue(kék)Mojitot,párom meg "energia italos" mojitot laugh.gif majd kb begyalogoltuk az egész Gyöngyöst.Tegnapelőtt pedig hazamenés elött Győrbe mentünk párommal majd anyjával találkoztunk,majd pár perc-óra múlva párom az anyjával elment,míg én addig apumat megkértem,h nézegessük meg a várost happy.gif Győr az én szemszögemből nagyon olaszos tipusú.
2016. július 26. 12:50 #9567
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Végre egy kis napsütés, hogy kiül essék olvasni. És a cicáim se zavarnak. Félre ne értsétek, imádom a szőrgombócokat, de ha kiülők olvasni nagyjából mindig az lesz belőle, hogy a cicám akar a középpontba lenni és ugrott is az olvasás. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, Szandi0820
2016. július 26. 12:56 #9568
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2016.07.26. 12:50)
Végre egy kis napsütés, hogy kiül essék olvasni. És a cicáim se zavarnak. Félre ne értsétek, imádom a szőrgombócokat, de ha kiülők olvasni nagyjából mindig az lesz belőle, hogy a cicám akar a középpontba lenni és ugrott is az olvasás. laugh.gif

Én amikor legutóbb kiültem olvasni, végül egérbaba megmentő akcióba torkollott,
mert a macsekomnak pont akkor támadt csitíthatatlan vadászási vágya. 2830Cat435.gif
Nem ülhettem ott tétlenül, amíg az a pici törékeny jószág haláltusáját vívta,
még akkor sem ha a macskámnak ez örömet okozott.
Most már vígan éli életét a családjával. Remélem.

Szóval olvasni nyugodtan olvasni nem sokat tudtam rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2016. július 26. 14:46 #9569
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2016.07.26. 09:00)
Az csak egy dolog, hogy befested a hajad, a probléma ott kezdődik, amikor vörösre fested. Szóval egy jó tanács: csak akkor fessétek be vörösre, ha sokáig olyat akartok. Na igen..de én csak a szünetig akartam! Szeretném, ha már kimenne, mert már eléggé látszik a lenövés, viszont lefesteni nem akarom, mert még jobban tönkremegy, az amúgy is gyenge hajam. Most csomóstól hullik, és semmit nem fakul. Eldöntöttem, hogy a sokaknál használt almaecetet fogom kipróbálni, mert több helyen is azt írták, az biztos kiviszi a színt. Félre értés, mint ahogyan írtam, nem a színnel van bajom, imádom a vöröset, és nem bántam meg, hogy befestettem, mert egyszer úgy is befestettem volna, csak tudni kell, az én hajam iszonyatosan gyorsan nő, ha olyan kedve van, 1 hónap alatt 1.5-2 cm is tud nőni. És igen, most a nyáron ilyen kedve volt, így már nagyon látványos a lenövés, és nagyon csúnya is, hogy fönt sötétbarna, lentebb meg már világos vörös a hajam. Szóval, ha anyu hazaért, kunyizok tőle pénzt, veszek almaecetet, és ma este kipróbálom, hátha sikerül kiszedni. Ha  nem, akkor pedig marad a fodrász, mert más trükk nincs a tarsolyomban. Ha tudom, hogy ilyen jól befogja a hajam a festék, akkor addigra keresek valami olyan módszert, vagy megkérdezem a fodrászom, hogy mi a teendő. (Sajnos a fodrászom, nem egy városban van velem) 
Amúgy nem tudom hogy fogta be ennyire, amikor tavaly kék ombre-ra festettem, 3 hét után ledobta a színt. Most bezzeg nem. Na mindegy, majd hátha az almaecet segít.  laugh.gif


Az enyém tavaly nyáron lett befestve vörösre, aztán ősszel megint, mikor már feltűnően kezdett lenőni, aztán valamikor télen festettem vissza feketére (az a természetes színe). Egy darabig elvolt valahogy, de kb két hónap után megint előtűnt a festett fekete részek alól a vörös, és ahogy növesztem, a felétől még mindig ilyen vörösesbarna árnyalatú. De én igazából szeretem, mert olyan mintha direkt átmenetes lenne laugh.gif
2016. július 26. 14:48 #9570
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Ú gyerekek!Ez aztán vihar a javából.Úgy szakad az eső,mint állat és dörög,villámlik meg fúj a szél.Szép délután lesz a mai az biztos. laugh.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 26. 14:50 #9571
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Astronomergirl. @ 2016.07.26. 14:48)
Ú gyerekek!Ez aztán vihar a javából.Úgy szakad az eső,mint állat és dörög,villámlik meg fúj a szél.Szép délután lesz a mai az biztos.  laugh.gif  rolleyes.gif


Ehhh... ne is emlegesd, mindenemből csavarni lehet a vizet. reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Astronomergirl., habibi, Szandi0820
2016. július 26. 15:59 #9572
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Én amúgy szeretem a viharokat és a mennydörgést hallgatni. unsure.gif Minket éppen elkerült, pedig a szomszédos városban leszakadt az ég, és én is már vagy két napja rosszul vagyok, mint mindig viharok előtt (fejfájás, hányinger, szédülés, stb) rolleyes.gif Kicsit jól esne két hét fülledt kánikula és agyvíz forralás után némi lehűlés. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, LaDySmIth
2016. július 26. 16:56 #9573
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Nem tudom ilyenkor mit érzek? rolleyes.gif előre aggodók mindenért.. mások eltudják intézni amit akarnak,és mégis csinálják/megkapják..Én meg jövő hónapba elakarok menni 4 vagy 5 emberkével strandra..erre direkt előre aggodók,h az a "bizonyos kijelölt nap"nem lesz jó mert valaki elvan valahol..stb
2016. július 26. 19:46 #9574
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2016.07.26. 09:00)
Az csak egy dolog, hogy befested a hajad, a probléma ott kezdődik, amikor vörösre fested. Szóval egy jó tanács: csak akkor fessétek be vörösre, ha sokáig olyat akartok. Na igen..de én csak a szünetig akartam! Szeretném, ha már kimenne, mert már eléggé látszik a lenövés, viszont lefesteni nem akarom, mert még jobban tönkremegy, az amúgy is gyenge hajam. Most csomóstól hullik, és semmit nem fakul. Eldöntöttem, hogy a sokaknál használt almaecetet fogom kipróbálni, mert több helyen is azt írták, az biztos kiviszi a színt. Félre értés, mint ahogyan írtam, nem a színnel van bajom, imádom a vöröset, és nem bántam meg, hogy befestettem, mert egyszer úgy is befestettem volna, csak tudni kell, az én hajam iszonyatosan gyorsan nő, ha olyan kedve van, 1 hónap alatt 1.5-2 cm is tud nőni. És igen, most a nyáron ilyen kedve volt, így már nagyon látványos a lenövés, és nagyon csúnya is, hogy fönt sötétbarna, lentebb meg már világos vörös a hajam. Szóval, ha anyu hazaért, kunyizok tőle pénzt, veszek almaecetet, és ma este kipróbálom, hátha sikerül kiszedni. Ha  nem, akkor pedig marad a fodrász, mert más trükk nincs a tarsolyomban. Ha tudom, hogy ilyen jól befogja a hajam a festék, akkor addigra keresek valami olyan módszert, vagy megkérdezem a fodrászom, hogy mi a teendő. (Sajnos a fodrászom, nem egy városban van velem) 
Amúgy nem tudom hogy fogta be ennyire, amikor tavaly kék ombre-ra festettem, 3 hét után ledobta a színt. Most bezzeg nem. Na mindegy, majd hátha az almaecet segít.  laugh.gif


Off: Ajánlom a Color B4 színkiszedőt. DM-ekben lehet kapni, elég drága -3500 Ft-, de tényleg kihozza a festéket a hajadból.
On: Ma is hajnalban mentem dolgozni, de mivel aludtam majdnem 5 órát, ezért fel tudtam kelni könnyen. Tök jó volt, a 4 óra munka hamar eltelt, az IKEA-ban a dolgozók nagyon aranyosak, korrektek és rendesek, tisztára pozitív csalódás az egyik nagy ruházati lánc után. És ma végre megtaláltam azt a zenét, amit mindig hallottam munka alatt és már közel egy hónapja kerestem. Eredetileg ezt kezdtem el kutatni, de aztán mégis lett a Spotify-on egy több, mint száz számot tartalmazó kedvenc munkás zene-listám biggrin.gif Az internet legmélyebb bugyraiba is lementem érte, de az orosz VK egyik csoportjában megtaláltam (és még csak oroszul sem tudok biggrin.gif ) Szóval boldogság van. És már csak 5 nap a mininyaralásig *-*
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 26. 20:02 #9575
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, ezeket az opciókat is kipróbálom. Még egyszer nagyon köszönöm. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Fannycska999
2016. július 26. 20:42 #9576
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
az az érzés, amikor táncikálva ujjongok hogy nem vettek fel sehová, és pótfelvételi során idén végre bejuthatok valami jó helyre, aztán hirtelen megjön az sms, hogy felvettek annak az egyetemnek arra a szakára, amire egyáltalán nem is emlékszem, hogy jelentkeztem... lehet, máris elittam az agyam? mellow.gif

ajj nagyon nem így akartam visszatérni ide : (
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, CandUs, Szandi0820, Wyrd, LaDySmIth, Phaedra
2016. július 26. 21:18 #9577
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idén hivatalosan másodjára leszek gólya, nem hivatalosan harmadjára (Fuck tanárképzés, végre egy életre elfelejthetjük egymást).
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, Szandi0820, LaDySmIth
2016. július 26. 22:05 #9578
- törölt felhasználó -    
Felvettek, ráadásul az első helyre, amit megjelöltem. chicken.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Fannycska999, CandUs, habibi, Szandi0820, exoverdose, LaDySmIth
2016. július 26. 22:35 #9579
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Arra, hogy állami ösztöndíjas egyetemista lettem cool.gif
17 felhasználónak tetszik: Beyla, dtsz, thestupidboy96, exoverdose, MadHatter, Szandi0820, kaliforhnia, CandUs, Gureka10, Fannycska999, LaDySmIth, silenc, Jody, Phaedra, Cintia99, disco queen, arlene
2016. július 26. 22:46 #9580
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.07.26. 22:35)
Arra, hogy állami ösztöndíjas egyetemista lettem  cool.gif


Gratulálok! smileeee.gif Elképzelni sem tudod, mennyire irigyellek, nekem fizetnem kell a féléveimért. (És még szoctámot is fogsz kapni. biggrin.gif )

Egyébként pedig minden gólyának gratulálok, kib#szott jók lesznek a táborok, ki ne hagyjátok! smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: missdaisy, habibi, MadHatter, Szandi0820, CandUs, Glamster, Phaedra
560 oldal 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!