Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 12. 21:52 #9801
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Áh... válaszolgatnom kéne. Agyrák a motiválatlanságom.
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.12. 21:44)
Már minden világos... unsure.gif

De ugye télort és májlit lehet oltani agyba-főbe... closedeyes.gif Szánalom.
11 felhasználónak tetszik: exoverdose, Lil98, adriienn96, Rose Rowan, riri17, MadHatter, Beyla, Psyché, Jody, Szandi0820, CandUs
2016. augusztus 12. 22:18 #9802
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Annyira gyönyörű! Egy óra alatt több mint 20 hullócsilagot láttam, közben "megettek a szúnyogok, de sebaj. Igaz a Hold fénye is kissé megzavart, de így is nagyon szép a látvány. A Perseidák idén is fantasztikusak. heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, ilus1996, MadHatter, Beyla, Szandi0820, CandUs
2016. augusztus 12. 22:47 #9803
- törölt felhasználó -    
Jézus, volt osztálytársam az imént mondta, hogy az egyetemen elméletileg kötelező tesióra van cry.gif Remélem, hogy csak bizonyos szakokon, bár elvileg ki lehet váltani dolgokkal. Nem a mozgással van bajom, egyszerűen csak borzasztóan béna, félős, és ügyetlen vagyok. Konkrétan semmit nem tudtam megcsinálni sem gimiben, sem általánosban, ami kötelező volt. A futás, távolugrás, bordásfalra mászás, és erősítő feladatok kivételével mindenben béna voltam, még a labdajátékokban is többször dobtam fejbe a tanárt, mint ahányszor a célt eltaláltam volna (jó, néha direkt volt, sajnos nem jöttünk ki jól a tanár úrral rohog.gif ). Örültem, hogy megszabadultam tőle, szóval semmi pénzért nem fogok tesiórára menni, hanem inkább majd nézek magamnak valami testhezállóbbat.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, ilus1996, adriienn96, riri17, MadHatter, Phaedra, Psyché, Szandi0820
2016. augusztus 12. 23:05 #9804
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
jajajajajaj nincs kivel elmenjek kjúrkoncertre nea.gif önként jelentkező? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl
2016. augusztus 13. 10:07 #9805
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2016.08.12. 23:05)
jajajajajaj nincs kivel elmenjek kjúrkoncertre nea.gif önként jelentkező? unsure.gif

Én jelentkeznék. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, Wyrd
2016. augusztus 13. 10:11 #9806
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (InoriGothGirl @ 2016.08.13. 10:07)
Én jelentkeznék. biggrin.gif

Végre valaki biggrin.gif Mondjuk nem mondanám, hogy a jegyem az megvan, de sebaj biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl
2016. augusztus 13. 10:51 #9807
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (KezesLábas Kapitány @ 2016.08.12. 21:45)
senkinek sem jöhet mindig össze, mert ez az egész nagyon összetett. de azért akkor is olyan címmel posztolni, hogy Cseh Laci a mi pénzünkön él, kicsit (nagyon) túlzás. összehasonlítva, hogy az úszás és a foci mennyi pénzt kap, nem tudom miről beszélünk. 
félre értés ne essék, én is szurkoltam a focistáknak, de meglátásaim szerint, sokkal több olyan sport van, amiben többre vihetnék, de nem, mert kétezer stadion kell... de uszodából mennyi van? 
akik állandóan ott vannak a világ élmezőnyében, és akik 25 év után először jutottak ki (és még csak nem is VB - re) ég és föld a különbség.
A Katinka - féle ügyről meg ne is beszéljünk...
rövidre fogott olimpia kirohanást hallhattak

Én ezt egy kicsit módosítanám, a politikusok élnek a pénzünkön, aztán azok tényleg nem csinálnak semmi említésre méltót. pardon.gif Egyébként nem irigylem én sem a foci sikereit, tényleg rájuk fért már sok év után ez az EB-kijutás. De abban egyet kell értenem, hogy valahogy egységesíteni kellene a különböző sportágakba fektetett pénzt, mert aránytalanul magas a focié.
Ott vannak pl. az autóversenyzőink is (bocsi, de én csak erről a részről tudok nyilatkozni), akik hiába hoznak haza szép eredményeket, némelyiküknek már azért is meg kell küzdenie, hogy bent maradhasson az adott versenysorozatban. Molnár Bendegúzért például a rajongók indítottak gyűjtést, hogy ne kelljen befejeznie a Swift Cupot, ahol jelenleg negyedik egy ütközés miatt, de a bajnokság megnyerésére is megvan még minden esélye. Vagy beszélhetnék a Zengő Motorsportról is, akikkel Michelisz Norbi tavalyig rendesen elp*csázta a gyári Honda csapatot, pedig még óvatos is volt, mert a Zengő költségvetése kb. a JAS zsebpénzének felel meg. rohog.gif Bár amíg a vezírnek (meg a világnak úgy zusammen) a foci lesz a kedvenc sportja, addig sajnos nem hinném, hogy lesz változás ezen a téren.
Egyébként pedig aki nem örül az olimpiai sikereknek, az fújja fel magát, mint Marge néni. Ennyire egyszerű. pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, silenc, ilus1996, riri17, MadHatter, Beyla, LaDySmIth, Psyché, CandUs
2016. augusztus 13. 12:29 #9808
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.12. 20:22)



Jó szándékkal írom most, azt amit, nem vitakeltésből smileeee.gif

Ez személyes nézőpont, illetve vannak benne nyelvtani helytelenségek, szóismétlések és olyan szavak, amiket kerülni szoktak egy nyilvános cikk leközlésében. Személyes/szubjektív hangvételű cikket nem nagyon szoktak engedni, kivételes esetekben csak, a nyelvtani hibákat még ki lehetett volna javítani.
Én azt tanácsolom, írd meg még egyszer, de mondjuk a Facebook-s eseményről másolj be véleményeket, mert így önmagában a hírnek nincs nagy valóságtartalma (gondolok én itt arra, hogy lehet pl, hogy csak neked nem tetszett, ha más 150 embernek meg igen). Egy-két fénykép, Rihanna ha jól tudom, instán is felrakott képet, esetleg azt beágyazni. Egy-két jó vélemény, amolyan átfogó jellegű cikk a koncertről, még akár Indexet, vagy HVG-t is behozhatsz, hogy ők mit írtak róla. Építs egy hír köré többet!

Remélem segítettem, bár nem vagyok moderátor, próbálok segíteni, hogy mik azok, amiket legközelebb lehet orvosolni smileeee.gif Hajrá!
8 felhasználónak tetszik: Lil98, exoverdose, ilus1996, riri17, MadHatter, Beyla, Phaedra, Szandi0820
2016. augusztus 13. 12:41 #9809
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (KezesLábas Kapitány @ 2016.08.12. 21:45)

csak engem idegesít, hogy a focistákat istenítik, mert először kijutottak az EB-re? azokat az embereket pedig leszólják akik háromszoros Európa- és világbajnokok? he, ez így nem oké. akár mennyire lehetsz tapasztalt sportoló egy Olimpia teljesen más, mint egy VB vagy EB.


Na ez annyira igaz! Én a múltkor a Katinkás cikk alá ezt odaírtam, a reakció egy felhasználó dühös levele, hogy mit képzelek magamról, azok a focisták keményen megdolgoztak és 44 év után jutottak ki EB-re.
Személy szerint, nálam a foci az minden, csak nem sport. Régebben talán az volt, Puskásnál értelmet is kapott, de amikor elnézem, hogy egy apró rúgástól már sírnak a pályán, hogy gyakorlatilag pénz beszél-kutya ugat a "karrierjükben", kinyílik a bicska a zsebemben. Az egész meccs előre meg van tervezve, súlyos milliókért játszanak csak - az olimpikonok ezzel szemben egész életüket beáldozzák az aranyérem érdekében, legtöbbször önszántukból. Eszméletlenül sokat edzenek azért, hogy 4 évente mindössze egy verseny erejéig megmutassák magukat. Számomra, ez hihetetlen, minden tiszteletem előttük smileeee.gif

A másik, amikor a foci volt, gyakorlatilag fél Pest járhatatlan volt, mert felvonultak mindenhol, kivetítőn nézték a meccset. Annyira emlékszem, hogy a bankettemen játszottunk a belgákkal, mivel vesztettünk, az egész buli fuccsba ment, a fiúk annyira el voltak keseredve. Örüljünk a sikernek, persze, de nem lehetne, hogy ezt ésszel csináljuk? Vagy mondok jobbak: most is tessék kimenni és az összes olimpiai érmesnek felvonulást, bulit rendezni. Bár, ahogyan előttem írták, a focin kívül ez minden másik sportágra is ugyan úgy vonatkozik, de csak a foci van ennyire felfújva...
Ahh, bocsánat de ez a téma annyira felszokott dühíteni, hogy muszáj kiírnom magamból biggrin.gif Szóval, egyetértek, és igazad van!
9 felhasználónak tetszik: Lil98, ilus1996, Rose Rowan, riri17, MadHatter, Beyla, Phaedra, LaDySmIth, Szandi0820
2016. augusztus 13. 13:11 #9810
- törölt felhasználó -    
blink.gif unsure.gif blink.gif
2016. augusztus 13. 14:58 #9811
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.08.12. 21:44)
Hümm már látom unsure.gif 
Már minden világos... unsure.gif 
Nem fog megjelenni mert lementettem a linkem és törölve van és nem is jelent meg más címmel vagy más nevével, szóval... Egyértelműen törlődött.

Ha már törlésre került Rihanna-s cikk, ajánlom figyelmedbe az új cikket, hogy milyen is volt "valójában" a fellépése. Szégyen, hogy néhányan ennyire nem tudnak objektívek maradni az oldalon, és ha egy kedvencük koncertjét szólják le, hát jönnek egy cikkel, ami az egekig magasztalja az említett személyt, miközben leszól minden létező magyar portált, ami nem dicshimnuszokat zengett róla. unsure.gif
Egyébként nem sok közöm van ehhez az egész Rihanna balhéhoz, nem is szeretem a pop zenét, de ez az egész cirkusz kísértetiesen emlékeztet arra, ami nemrégiben a Rockmaratonon fellépést lemondó Megadeth-tel volt. Szerintem Dave Mustaine és RiRi kezdet foghatnak...
11 felhasználónak tetszik: Lil98, exoverdose, CandUs, ilus1996, Rose Rowan, riri17, MadHatter, AFCfan, Szandi0820, Phaedra, Beyla
2016. augusztus 13. 15:16 #9812
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.08.13. 14:58)
Ha már törlésre került Rihanna-s cikk, ajánlom figyelmedbe az új cikket, hogy milyen is volt "valójában" a fellépése. Szégyen, hogy néhányan ennyire nem tudnak objektívek maradni az oldalon, és ha egy kedvencük koncertjét szólják le, hát jönnek egy cikkel, ami az egekig magasztalja az említett személyt, miközben leszól minden létező magyar portált, ami nem dicshimnuszokat zengett róla. unsure.gif 
Egyébként nem sok közöm van ehhez az egész Rihanna balhéhoz, nem is szeretem a pop zenét, de ez az egész cirkusz kísértetiesen emlékeztet arra, ami nemrégiben a Rockmaratonon fellépést lemondó Megadeth-tel volt. Szerintem Dave Mustaine és RiRi kezdet foghatnak...

Az odaírt kommentemért ismét kibsznak. Nem tudom tartani a szám... rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, riri17, MadHatter, Szandi0820, Beyla
2016. augusztus 13. 15:25 #9813
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nagyon nyűgös vagyok, és semmi sem jó. Eléggé fáj a fejem, viszont az utóbbi fél évben a vesém miatt olyan durván toltam a fájdalomcsillapítást, hogy most már három Cataflam drazsé szükséges. Szóval csak akkor veszek be, ha tényleg a megőrülés határán tartok. Ráadásul folyton ráz a hideg és kapar is a torkom, sanszos, hogy nem leszek e beteg. Pluszban a 25 mg-os Imuran készletem elfogyott itthon, 50 mg-os van, amit minap anyám hozzám b*szott, de lusta vagyok tördelni (hát mert 75 mg-ot szedek), úgyhogy egy hete nem is szedem. Ennek fényében kajak kinyírom magamat, ha belázasodok. wacko.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, ilus1996, Psyché, riri17, MadHatter, Szandi0820
2016. augusztus 13. 15:26 #9814
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phaedra @ 2016.08.13. 15:16)
Az odaírt kommentemért ismét kibsznak. Nem tudom tartani a szám... rolleyes.gif

A lényeg, hogy tök igazad van. Ó, hogy miért nem írtam cikket a Rockmaraton összes fellépéséről egyesével... Na majd jövőre.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, Beyla, riri17, MadHatter, Szandi0820, Phaedra
2016. augusztus 13. 15:27 #9815
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.08.13. 15:16)
Az odaírt kommentemért ismét kibsznak. Nem tudom tartani a szám... rolleyes.gif

Engem ki is bsztak biggrin.gif Kész röhej rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, Beyla, riri17, MadHatter, Phaedra, Szandi0820
2016. augusztus 13. 15:32 #9816
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2016.08.13. 14:58)
Ha már törlésre került Rihanna-s cikk, ajánlom figyelmedbe az új cikket, hogy milyen is volt "valójában" a fellépése. Szégyen, hogy néhányan ennyire nem tudnak objektívek maradni az oldalon, és ha egy kedvencük koncertjét szólják le, hát jönnek egy cikkel, ami az egekig magasztalja az említett személyt, miközben leszól minden létező magyar portált, ami nem dicshimnuszokat zengett róla. unsure.gif 
Egyébként nem sok közöm van ehhez az egész Rihanna balhéhoz, nem is szeretem a pop zenét, de ez az egész cirkusz kísértetiesen emlékeztet arra, ami nemrégiben a Rockmaratonon fellépést lemondó Megadeth-tel volt. Szerintem Dave Mustaine és RiRi kezdet foghatnak...


Na nem baj, ha majd valaki egy rossz szót is mer szólni Britney-ről, akkor majd én is 70 oldalas cikkben fogom őt megvédeni. rohog.gif

Szerk: De komolyan, igazad van. Annyira gáz, hogy valaki nem tudja elviselni, hogy a kedvence igen is nem tökéletes. És ha egyszer csalódást okozott, akkor csalódást okozott.
Én is imádom Britney-t, de ha egyszer valami rosszat tett nem fogom 2500 karakterben összefoglalni, hogy miért nem igaz az, amit mindenki látott. _nevet.gif

Szánalmas. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, ilus1996, Rose Rowan, Beyla, riri17, Szandi0820, Phaedra
2016. augusztus 13. 15:33 #9817
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nem tudom, hogy anyámnak miért jó az, ha folyton lealacsonyít és kitereget a rokonok és ismerősök előtt, miközben épp mellette ülök. mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, ilus1996, Psyché, Beyla, riri17, Szandi0820, Phaedra
2016. augusztus 13. 15:36 #9818
- törölt felhasználó -    
Idézet (BritGirl @ 2016.08.13. 13:11)
blink.gif  unsure.gif  blink.gif


Hallod tesó ezzel mindent elmondtál! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2016. augusztus 13. 15:39 #9819
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mostanában annyira unalmas lettem énis meg az életem is, a mai napom fő szenzációja, hogy leettem valahogy a cipőm sarkát jégkrémmel, amiről egész végig azthittem amúgy, hogy kutyaszar, aztán nagy nehezen rávettem magam, hogy megszagoljam az utca közepén és kiderült, hogy amúgy jó illata van szóval csoki.
azért kívülről nézve furcsa lehetett, na mindegy. think.gif
10 felhasználónak tetszik: Lil98, CandUs, ilus1996, Rose Rowan, Psyché, Phaedra, Beyla, MadHatter, An_d_a, Kincses Bogi
2016. augusztus 13. 16:01 #9820
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
mondom a fodrásznak fesse be szőkére hajam, erre valami középbarnát csinált rohog.gif

anyám: jó a, majd kikopik...
4 felhasználónak tetszik: exoverdose, ilus1996, MadHatter, Kincses Bogi
560 oldal 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!