Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 22. 20:35 #10481
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.09.22. 20:29)
Nekem pedig pont az a tweet ugrott fel nekem is elsőre a cikked elolvasása után. Kuncogtam is egy sort magamban azon, hogy biztosan összebeszéltetek. rohog.gif


Hupsz, lebuktunk... rohog.gif blush.gif Mondtam én neki, hogy ez túl egyértelmű lesz. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820
2016. szeptember 22. 21:00 #10482
dtsz
dtsz
Pacify her
 
StátuszYou think I'm psycho, you think I'm gone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 4751
Csatolások: 5222
Azonosító: 213678
Offline offline
Ma facebookon beszélgettem egy osztálytársammal. Teljesen ledöbbentett, hogy képes vagyok normális mondatokat alkotni és társalogni német nyelven... (elég nagy fejlődés pl. 2015-ös nyelvtudásomhoz képest) - Editke néni látja nem kell engem lenézni. (Editke néni a volt német tanárom akiről tudni illik, hogy gyakran lekezelő volt velem az órákon és kivételezett a diákjai között)
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadowsblood, ilus1996, Szandi0820
2016. szeptember 22. 21:14 #10483
- törölt felhasználó -    
Tegnap éjjel egy 17 éves fiú, aki a mi sulink melletti középsuliba járt kifeküdt a vonat elé. Nem ismertem, soha életemben egy szót nem beszéltem vele, mégis... olyan sokkban ülök délután óta, hogy az nem igaz. 17 éves volt b*ssza meg, 17 éves! Egyszerűen... nem tudom felfogni.
8 felhasználónak tetszik: Elody, nothingcanstopme, arlene, exoverdose, ilus1996, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Konvektor
2016. szeptember 23. 07:43 #10484
- törölt felhasználó -    
Épp egy új tetováláson gondolkozom (nem mintha lenne rá pénzem), de nem nagyon megy a dolog, mert szívem szerint Ossian idézetek hadát tetováltatnám magamra, holott már nem is egy szépség várja, hogy legyen pénzem, és megcsináltathassam őket. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Konvektor, Szandi0820, ilus1996, Bátor Ventillátor
2016. szeptember 23. 11:16 #10485
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Már lassan hozzászokok, hogy mindenki azt hiszi a bátyámról ,hogy a barátom, ha vele meglátnak. laugh.gif Tegnap is megjegyezte nekem két csoporttársamnak is feltűnt. Az egyikük azt mondta, akivel szoktam beszélgetni, hogy ki volt az a fess fiatal ember, aki nagy lelkesen magyarázott nekem a trolin, én meg unottan hallgattam. rohog.gif Mondom a bátyám és csak 100-szor mondja el, hogy milyen tömegközlekedéssel tudok menni meg, hogy tudom legjobban megközelíteni a suli műhelyét, ahová gyakorlatra járunk. Már elsőre megjegyeztem az utat és azt is ,hogy milyen lehetőségeim vannak ,szóval ne csodálkozzanak rajtam ,hogy unott képet vágtam. laugh.gif
A másik csoporttársam nem hitte volna ,hogy a tesóm, mikor meglátott minket, mert egyáltalán nem hasonlítunk. Tény és való, hogy mivel féltesók vagyunk, anyánk a közös. És mindketten leginkább a saját apánkra hasonlítunk. A bátyám szőkés hajú, kék szemekkel ,én meg barna hajjal és szemmel vagyok megáldva. Igen, valóban nem lehet így leszűrni, hogy testvérek vagyunk. laugh.gif Ezért amúgy is kellett mindig magyarázkodnom ,hogy ő a tesóm és ilyenkor muszáj volt a féltestvéres sztorit is leadnom, mert hát nem véletlenül nem hasonlítunk egymásra. Viszont nem szeretek erről beszélni ,mert ő nekem olyan ,mintha az édes testvérem lenne, mint a másik bátyám. Együtt nevelkedtünk fel, ugyanúgy tekintek rá, mint a másik tesómra.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Konvektor, Szandi0820, An_d_a, Bátor Ventillátor
2016. szeptember 23. 11:41 #10486
- törölt felhasználó -    
Oké, összegezzünk. Egy hete meg vagyok fázva, és ahelyett, hogy jobban lennék, inkább rosszabbul vagyok. A fejem is folyamatosan fáj az elmúlt időszakban, ma már két gyógyszert vettem be, és nem segítettek (a zenét meg azért sem fogom kikapcsolni), ráadásul a nyakam is fáj a gerincem miatt (mert kell a porcréseimnek szűkebbnek lenniük, most komolyan), és, hogy totál boldog legyek, a szervezetemnek most kell közölnie velem azt is, hogy amúgy nőből vagyok, el ne felejtsem. Ilyenkor a falnak tudnék menni. mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: kaliforhnia, Beyla, Konvektor, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Shadowsblood, ilus1996
2016. szeptember 23. 13:25 #10487
- törölt felhasználó -    
Végre! pompom.gif Hosszas szenvedés után, teljes a kollekcióm. wub.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Psyché, Szandi0820
2016. szeptember 23. 13:47 #10488
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ezek az eltakaromafejem képek facebookon, annyira idegesítőek, mert elhiszem, hogy menő ilyet csinálni, de ma is bejelölt egy csávó és fogalmam sincs ki az, mert hiába ismerős a neve, ha az összes képen eltakarja az arcát. rolleyes.gif

az elmúlt két napba 4 órán voltam bent, mert ma is 8 óra helyett, inkább elmentünk vízilabdát nézni tesitanárral, pedig nincs is idén tesink. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: kaliforhnia, Bátor Ventillátor, Konvektor, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 15:30 #10489
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Megvolt a gólyaavatás és kijelenthetem sose szórakoztam még ilyen jót.
Az egész Dorka beszólásával kezdődött a "Where is the kuka?"-val, amit persze, aztán tovább vittünk, végül a az osztályfőnököm( aki az angoltanárunk) legnagyobb örömére így beszéltünk egész nap. Megtanultunk kürtös kalácsot sütni, Tibiék pedig állandóan a seprűvel szórakoztak, hogy ők ezzel elrepülnek. rohog.gif
Aztán jött a bogrács tánc (ne kérdezzétek) amit sírva-nevetve táncoltunk el a 11.-esek előtt. rohog.gif
Aztán jött a csatakiáltásunk és a versünk, ami szintén nagyon vicces volt..
A feladatink egyszerűen királyak voltak, innen is köszönet a 11.-nek.
Ja és nálunk lett a gólyakirály, királynő, és herceg. Névszerint Tibi, Bence (igen őő) és Jani.
Sose éreztem magam még ilyen jól, fantasztikus volt ez az egész. rohog.gif
Btw nemsokára végre jön Máté.. heart.gif Már nagyon régen láttam. (1 órája)
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadowsblood, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 16:32 #10490
- törölt felhasználó -    
Kezd kiakasztani a munka utáni rohangálás. Vagy nem keresnek munkást vagy nekem ótvar a közlekedés. Gyárba viszont nem szeretnék menni, mert nem bírnám fizikailag. Nem büdös számomra a munka, mert szó szerint sikáltam padlót is a rövid karrierem során, de nagyon elszomorít és egyben dühít is, hogy hiába kopogtatok én a munkáltatók ajtaján, vagy nem kellek vagy aprópénzzel akarják kiszúrni a szemem olyan munkaidő mellett, hogy én szégyenlem magam helyettük. Nem akarok milliókat, de éhenhalni sem. Azt hiszem most kaptam egy jókora atyai pofont az élettől smileeee.gif
Most csalódottságomban felb.szom a hangerőt, kibontok egy üveg szeszesitalt és utálok mindenkit. Holnap meg elhúzok bulizni.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor, Konvektor, exoverdose, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 18:43 #10491
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lori Bradbury @ 2016.09.22. 21:14)
Tegnap éjjel egy 17 éves fiú, aki a mi sulink melletti középsuliba járt kifeküdt a vonat elé. Nem ismertem, soha életemben egy szót nem beszéltem vele, mégis... olyan sokkban ülök délután óta, hogy az nem igaz. 17 éves volt b*ssza meg, 17 éves! Egyszerűen... nem tudom felfogni.

Egy osztálytársam nagyon jó barátjával történt ugyanez. 17 évesen vonat elé ugrott. Barátnője volt, szerető családja, barátai... Mégis valamiért így döntött. Szomorú, hogy mennyire nem látunk bele abba, milyen lelkiállapotban vannak a körülöttünk lévők.
5 felhasználónak tetszik: kaliforhnia, Bátor Ventillátor, Konvektor, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 18:48 #10492
- törölt felhasználó -    
Ma megtudtam, hogy kiszemeltem egy fiúval találkozik a hétvégén. Nem lepett meg, sejtettem is, de azért nem esett jól. unsure.gif De, ami nagyon jó dolog, úgy érzem, hogy (minden bunkóságom ellenére, amin azért igyekszek változtatni) a padtársammal már inkább baráti, mint osztálytársi a viszonyunk. Vagy legalább haveri. Mindegy, örülök, hogy a sulis dolgokon, és a mizu?semmi-féle beszélgetéseknél már azét komolyabb/személyesebb témákról is tudunk beszélni. smileeee.gif
És lehet, hogy idén nem, de jövő tavasszal elkezdek biciklivel járni suliba, mert csak egy kicsit több, mint busszal, és valamiért nagyon hangulatosnak találom, amikor a fák alatt tekerek végig. Meg így meglenne a napi mozgásom, ami egyáltalán nem lenne hátrány az alakomra nézve. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Konvektor, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 19:18 #10493
- törölt felhasználó -    
Idézet (lacie @ 2016.09.23. 18:43)
Egy osztálytársam nagyon jó barátjával történt ugyanez. 17 évesen vonat elé ugrott. Barátnője volt, szerető családja, barátai... Mégis valamiért így döntött. Szomorú, hogy mennyire nem látunk bele abba, milyen lelkiállapotban vannak a körülöttünk lévők.

Sajnos vannak emberek, akik nem is engedik, hogy észrevegyük. Vannak, akiknél látni jeleket, akik mesélnek, és vannak, akit mindent magukban tartanak. Nekem két éve lett öngyilkos egy volt osztálytársam. Disszociatív személyisége volt, ha jól emlékszem, és leugrott egy panel tetejéről. Nem tudni, épp melyik személyisége "jött elő" akkor, és így csak még szörnyűbb volt az egész. Még azt sem mondhatjuk, hogy tudatos volt. Szomorú, de tényleg megesnek ilyen dolgok, és sajnos sokszor nem lehet segíteni az embereken.
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, Konvektor, ilus1996
2016. szeptember 23. 20:18 #10494
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
nem tud érdekelni hogy a big time rush gyakorlatilag egy hatalmas auto tune, örülök, hogy még megvan a három éve kapott pólóm amiben még a suliba is el mertem menni. előtört a nosztalgia és ez lesz a *kézenszámol* harmadik órája a nagy btr-maratonnak.
3 felhasználónak tetszik: Elody, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 20:31 #10495
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.09.23. 19:18)
Sajnos vannak emberek, akik nem is engedik, hogy észrevegyük. Vannak, akiknél látni jeleket, akik mesélnek, és vannak, akit mindent magukban tartanak. Nekem két éve lett öngyilkos egy volt osztálytársam. Disszociatív személyisége volt, ha jól emlékszem, és leugrott egy panel tetejéről. Nem tudni, épp melyik személyisége "jött elő" akkor, és így csak még szörnyűbb volt az egész. Még azt sem mondhatjuk, hogy tudatos volt. Szomorú, de tényleg megesnek ilyen dolgok, és sajnos sokszor nem lehet segíteni az embereken.


nekem egy osztálytársamról mondták azt., hogy majdnem a metró elé ugrott, de visszafogták... nem tudom, hogy mennyire igaz, mert sok sztori kering, összekavarodva, de ez az egy sztem igaz...még akkor is ha te látod, de egy felelős felnőtt nem, akkor sem nagyon csinálhatsz semmit...szomorú, de ez van (szintén tinédzserekről beszélünk, ekkor még fiatalabbak voltunk, mint most)

on: nemtom mért van ennyi dolgom, és ez még csak a 2. rendes hete a sulinak mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Bátor Ventillátor, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 20:46 #10496
- törölt felhasználó -    
Nálam már szinte hagyománnyá vált, hogy szeptember közepén/végén lebetegszem. Ez most sem történt másképp és tök erőtlen meg kedvtelen vagyok emiatt. Állandóan fújom az orromat, szinte már fizikailag belefáradtam az egészbe és a torkom még csak most kezd el fájni. mellow.gif Plusz a drágaságos szúnyogok is most jöttek rá, hogy a nyár folyamán még nem is terrorizáltak, most szépen bepótolnak minden elmaradást. Egyedül ez a zene (megállás nélkül ezt hallgatom, nagyon el lett találva) tart még valamelyest életben egy stream kezdetéig, amit már igen sok izgalommal várok. Rég láttam már egy streamet élőben, mostanában az összeset csak vissza-vissza nézem és kellene már egy kis változtatás főleg, hogy élőben ezerszer hangulatosabb egy ilyet végigkövetni.
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, Beyla, Szandi0820, Shadowsblood, nothingcanstopme, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. szeptember 23. 20:52 #10497
- törölt felhasználó -    
Ezt a képecskét ma találtam meg, mikor random régi képeket néztem, és sírógörcsöt kaptam. rohog.gif Nem elég, hogy borzalmasan rajzoltam (most is, de már nem villogok vele francbúkon), még le is printscreen-eltem, ugyanis baromi büszke voltam, amiért Ricsi tetszikelte. És az sem lehet a mentségem, hogy fiatal voltam, mert ez csak két éve volt. omg.gif
Szerk.: Bocsi, de most muszáj ömlengenem. A mai nap folyamán két édes üzenetet is kaptam a profilom miatt, és mindkettő nagyon, de nagyon jól esett. Fura, hogy vannak emberek, akik úgy gondolják, jól írok, meg egyéb dolgok, de az ilyen kis apróságok nagyon sokat tudnak dobni rajtam, szóval ezt most muszáj volt ide leírnom, mielőtt túlcsordulok érzelmileg. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Beyla, Szandi0820, ilus1996
2016. szeptember 23. 22:16 #10498
- törölt felhasználó -    
Ma a hat tanórából négyen dolgozatot írtunk. A biológiával és matekkal már annyira tele volt a tököm, hogy a padomra felvéstem:
"Itt nyugszik F. K. Fanni, a többsejtű heterotróf létforma.
Élt: 45√30*5√12 - 21√36*3√24"
ki ne számoljátok
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, kaliforhnia, Gureka10, arlene, Szandi0820, Bátor Ventillátor, ilus1996
2016. szeptember 24. 12:36 #10499
- törölt felhasználó -    
fogok csinálni magamnak egy kis táblácskát, amire az van írva, hogy "velem nem éri meg megpróbálni kommunikálni". vagy ezt a homlokomra tetováltatom valami fancy betűtípussal. vagy csak csináltatok egy ilyen pólót. sleep.gif
tökre örülnék, ha nem kéne minden szünetben a táblát meg az órát bámulnom (mondjuk néha azért én is tudok beszélgetni egy-két emberrel, de tudom, hogy nem kedvelnek, és így ez eléggé szhopás), de asszem' így jártam. tegnap is békésen végeztem az iskolai közösségi szolgálatot, amikor odajött egy nő cseverészni, én meg csak néztem, mint hal a szatyorban, hogy ez most mit akar tőlem. persze aztán leesett… az emberek szoktak ilyet. merthogy társas lények, meg minden. de na, megijedtem.

ja. nem tudom, miért írtam ezt most le. de már saját magamat idegesítem vele, és senkivel sem tudom megbeszélni. mondjuk minek. majd megoldódik.
//vagy nem//
jó látszik hogy még reggel van és nem találtam gyógyszert fejfájásra ennek annyi értelme volt mint... mint nekem rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: nothingcanstopme, Szandi0820, Konvektor, Elody, Bátor Ventillátor, riri17, forever.romanci, ilus1996
2016. szeptember 24. 14:06 #10500
- törölt felhasználó -    
Ma csoda történt, teljes tisztaság van a szobámban. A szőnyeget negyed órán keresztül porszívóztam, felmostam a padlót, letörölgettem az íróasztalomat és a polcokat, rendbe tettem a ceruzákat, a szekrényben is összepakoltam, minden fiókban rend van, az ablakot is megpucoltam, kicseréltem az ágyneműt és kimostam a plédem. Ééés: fájó szívvel, de elbúcsúztam az ajtómon lévő poszterektől, ősz végén pedig az összestől megválok. De a lényeg annyi, hogy ekkora rend akkor volt utoljára, mikor ideköltöztünk. Az pedig több, mint két éve volt. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Elody, forever.romanci, dtsz, Konvektor, Bátor Ventillátor, riri17, ilus1996
560 oldal 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!