Starity

Karácsonyi készülődés. Te elkezdted már?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 14. 14:29 #21
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Meg nem de majd nemsokara kezdem wub.gif
2010. november 15. 18:56 #22
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az ajándékok többsége már be van szerezve. Csomagolni majd akkor, ha minden meglesz és ha nincs itthon senki... Fadíszítés értelemszerűen majd 24-én reggel, ajándékozás ugyanezen napon este.

A sütés-főzés nem az én reszortom, anyukám csinálja ezeket a dolgokat, én csak eszem - de nem sokat. Nem vagyok valami nagy evő. De majd bejglit kell enni, de csak és kizárólag mákosat... Nyami-nyami. *hasat simogat*

A lakást díszíteni meg sajnos nem igazán lehet, mert még aminek kéne, annak sincs sokszor helye, mert olyan kevés helyünk van... blink.gif

Nagytakarítás természetesen lesz, de az majd december közepén lesz esedékes. Hát nagyjából ennyi.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 15. 23:58 #23
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Pár éve már hagyomány, hogy én mindenkinek csokis sütit sütök ajándékul. Ez tök praktikus, mert én csinálom, tényleg szívesen, el lehet fogyasztani, tehát nem haszontalan és eddig még mindenki örült neki, sőt, évről évre többet követelnek. Szóval hamarosan elkezdhetem a sütést, mivel barátnőkkel, akikkel nem találkozok a téliszünet alatt, már december elején megajándékozzuk egymást. Aztán jön a Karácsony én pedig mind a három napot a konyhában töltöm, hogy mindenkinek frissen sült csokis sütit tudjak adni wub.gif Hát nem király? Imádom a Karácsonyt! wub.gif
2010. november 17. 16:49 #24
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
ó hát itt Angliába tiszta őrültek az emberek Helovín után már kezdődött itt a karácsony...karácsonyi zene megy a rádiókban a zene csatornákon mindenhol karácsonyi akciók, karácsonyi cuccokat árulnak minden féle fadíszítő szart meg minden karácsonyi giccsetXD és én meg vettem egy mikulás sapkát cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
rá van írva h ho ho ho és ha megnyomom a gombot világít is cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif biggrin.gif
2010. november 18. 02:46 #25
Sapleck
Sapleck
új tag
 
StátuszKerüld a részeg embert, hogy téged se molesztáljanak hasonló állapotban. :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.17.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 138940
Offline offline
én csak azt szeretem a karácsonyba hogy együtt van a család és örömet tudok szerezni az öcséimnek (szerencsére hozzánk nem jönnek a rokonok) biggrin.gif
de a készülődést nem szeretem
2010. november 18. 14:12 #26
- törölt felhasználó -    
Egyelőre még nem. Ráér még decemberig biggrin.gif
2010. december 16. 08:31 #27
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ó igen. Most már az ajándékokat lassan be is kellene csomagolni, de még mindig nem érkezett meg valami + sosincs olyan, hogy nincs otthon senki... blink.gif Így nehéz lesz... dry.gif
2010. december 16. 16:52 #28
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
Mivel véges a pénztárcám kapacitása, ezért mindenki praktikus dolgot kap. Vettem egy neylon szatyorra való zoknit. Persze akad közte egy pár vicces mintás. Mivel anyukám Éva, ő kap egy csokor virágot is. Aztán persze egy-két apróság, rúzs, szemceruza, spray, habfürdő, after shave, könyvek. Van egy csomó égősor, grillant. A szaloncukrot már nagyon régóta nem rakjuk fel a fára. Minek? Úgyis leesszük róla. Az évek során annyi üvegdísz gyűlt össze, hogy fölösleges mást is a fára rakni. Néhány ezüst boa és az izzósor és egy marék angyalhaj és kész a fa. Ráadásul pár éve egy teljesen élethű műfenyőt vettem, így szerencsére erre már nem kell költenem. Természetesen nálunk is elmaradhatatlan a beigli és az ünnepi kaja. És hogy még mi lesz? Az a jövő zenéje.
2010. december 20. 02:02 #29
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
Én már novemberben megvettem az összes ajándékot.A fát általában 24.-én díszítjük közösen.Bár a Karácsony nekem nem a legszebb ünnep mert az egész kényszer...senkinek nincs kedve és úgy kell a többieket noszogatni,hogy ajándékozzunk már.Jah és kb. mindig úgy kezdődik a nap,hogy összeveszik valaki valakivel...szóval imádom a Karácsonyt!!! dry.gif rohog.gif
2010. december 20. 20:34 #30
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Idézet (Horgi @ 2008.11.21. 14:18)
Arra lennék kiváncsi hogy ki mikor kezdi el díszíteni a lakást, ajándékot vásárolni és amit még ilyenkor szokás.

Idén nagyon hamar elkezdõdtek az akciók a nagyobb üzletekben, plázákban.
Mit gondoltok errõl?


Már díszben van minden *.*
De nem szoktam méregdrága ajándékot venni csak .. valami apróságot.. aminek örülnek.. wink.gif

De abból már nekem is elegem van szinte már versengenek az emberek hogy ki vesz drágább ajándékot!
2010. december 21. 11:03 #31
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A hétvégén becsomagoltam (majdnem*) minden ajándékot. Meg kell dicsérnem magam, nagyon jók lettek a csomagolásaim... w00t.gif Egyet kivéve, mert annak nem találtam dobozt és kénytelen voltam "csak úgy" bebugyolálni a papírba. Ezt nem szeretem, mert általában ki lehet úgy találni azonnal, mi van a papír alatt. Bár most esetemben ez a veszély valószínűleg nem áll fent, mert nem sejtheti, hogy azt kap, meg amúgy is meglehetősen amorf a dolog... rohog.gif

A hétvégén már fenyő alakú "kártyákat" is vágtam ki, amikre ráírtam, kié lesz a meglepi és majd egy kis ragadós masnival ráragasztom a csomagokra... Meg át is akarom még kötni kötözővel, ez van még vissza, mert nem akarom, hogy lelapuljon a masnim. rohog.gif

Kb. 2 marék szaloncukrot is "megkötöztem" már. A fára majd felaggatom őket. Már évek óta nem szoktuk feltenni a fára a cukrot, csak alá, de most egy keveset szeretnék, mert kék a csomagolása és kék-ezüst fát akarok idén alkotni és szerintem jól mutatna rajta... blush.gif Vettem egy kék csúcsdíszt is a minap...

24-én majd anyu ajándékait kell becsomagolnom (én szoktam), meg a sajátjaimat kell még kötözölőzni... rohog.gif Plusz ugye én díszítem (egyedül) a fát is. Anyut már "izzítottam", hogy szerezzen nekem gemkapcsokat, mert lusta vagyok cérnákat kötözgetni a 41 új gömbre, amit vettem... rohog.gif

* Sajnos egy ajándék még mindig nem érkezett meg, de remélem a héten befut Hongkongból... Ha nem, akkor eggyel kevesebb ajándék lesz a fa alatt... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 21. 11:10 #32
Fireprincess
Fireprincess
visszatérő vendég
 
Státuszεïз 'Imagine you and me count the butterflies' εïз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 14
Azonosító: 129570
Offline offline
December elején már mindenkinek megvettem az ajándékait. DE csak ma reggel csomagoltam be őket. rohog.gif A lakás már karácsonyi díszkivilágításban tündököl, hála anyukáméknak. laugh.gif 24-én felállítjuk a műfenyőt, és feldíszítjük, meg sütünk mindenfélét. rolleyes.gif
2010. december 21. 11:11 #33
Fireprincess
Fireprincess
visszatérő vendég
 
Státuszεïз 'Imagine you and me count the butterflies' εïз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 14
Azonosító: 129570
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.21. 11:03)
A hétvégén becsomagoltam (majdnem*) minden ajándékot. Meg kell dicsérnem magam, nagyon jók lettek a csomagolásaim...  w00t.gif Egyet kivéve, mert annak nem találtam dobozt és kénytelen voltam "csak úgy" bebugyolálni a papírba. Ezt nem szeretem, mert általában ki lehet úgy találni azonnal, mi van a papír alatt. Bár most esetemben ez a veszély valószínűleg nem áll fent, mert nem sejtheti, hogy azt kap, meg amúgy is meglehetősen amorf a dolog...  rohog.gif 
A hétvégén már fenyő alakú "kártyákat" is vágtam ki, amikre ráírtam, kié lesz a meglepi és majd egy kis ragadós masnival ráragasztom a csomagokra... Meg át is akarom még kötni kötözővel, ez van még vissza, mert nem akarom, hogy lelapuljon a masnim.  rohog.gif 
Kb. 2 marék szaloncukrot is "megkötöztem" már. A fára majd felaggatom őket. Már évek óta nem szoktuk feltenni a fára a cukrot, csak alá, de most egy keveset szeretnék, mert kék a csomagolása és kék-ezüst fát akarok idén alkotni és szerintem jól mutatna rajta...  blush.gif Vettem egy kék csúcsdíszt is a minap...
24-én majd anyu ajándékait kell becsomagolnom (én szoktam), meg a sajátjaimat kell még kötözölőzni...  rohog.gif Plusz ugye én díszítem (egyedül) a fát is. Anyut már "izzítottam", hogy szerezzen nekem gemkapcsokat, mert lusta vagyok cérnákat kötözgetni a 41 új gömbre, amit vettem...  rohog.gif
* Sajnos egy ajándék még mindig nem érkezett meg, de remélem a héten befut Hongkongból... Ha nem, akkor eggyel kevesebb ajándék lesz a fa alatt...  unsure.gif

Remélem, hogy megérkezik wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 23. 10:42 #34
- törölt felhasználó -    
Már csak a takarítás maradt hátra. Készen vannak a sütik, ajándékok megvéve. Én mindig ajándékzacskóban adok ajándékot, nem tudok ajándékokat csomagolni. Jó szokásom minden évben karácsony előtt pár nappal összeírni, hogy karácsonykor milyen filmet rádiót fogok hallgatni, kész a lista. Egy ideje már meguntam a Télapu és a Reszkessetek betörők filmeket, nem nézek magyar médiát, de karácsonykor muszáj, mert a körülöttem lévők nem szeretik azokat a filmeket nézni, amiket én szeretnék. Az angol nyelvű filmekre, sorozatokra, rádió tegnap készítettem el a listát biggrin.gif

A kutyámnak is vettem egy karácsonyi ajándékot. Mézeskalács ízű csont. Mik vannak blink.gif biggrin.gif
2013. december 09. 11:20 #35
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A munkahelyen már december elsején, otthon még egyáltalán nem. Szerintem ez majd a közvetlenül előtte lévő napokra marad.
2013. december 11. 20:29 #36
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Sajnos még nem. Pedig már épp itt lenne az ideje. Komolyan még egyáltalán semmit sem vettem... a díszítésről nem is beszélve, de hogy őszinte legyek, nekem még egyáltalán nincs ünnepi hangulatom. sad.gif
2013. december 11. 21:51 #37
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A házban már kinn van egy - két dísz, de még nem sok. Pár ajándékot már megvettem. A fát általában az utolsó pillanatban szerezzük be, van, hogy december 24 - én biggrin.gif
2013. december 23. 17:51 #38
baby95
baby95
visszatérő vendég
 
StátuszDude, I almost had you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 422
Csatolások: 13
Azonosító: 203027
Offline offline
Mi majd holnap délelőtt csinálunk mindent, anya ma még csak sütiket sütött biggrin.gif MERRY CHRISTMAS heart.gif
2013. december 23. 18:06 #39
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
El bizony a javából!Meg se állok!Ajándékba jól jönne pár plusz kéz! laugh.gif
2013. december 24. 14:41 #40
nettyminaj
nettyminaj
Cry Baby.
 
Státusznettyminaj nem állítja be a státuszát, mert rohadtul nincs kedve hozzá
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1148
Csatolások: 78
Azonosító: 180819
Offline offline
24-e van! Még jó hogy! biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!