Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 18. 16:57 #3521
- törölt felhasználó -    
A fülembe jutott, hogy a technikatanár engem gyanúsít azzal, hogy elloptam az egyik legjobb barátnőm telefonját, amikor a közelben sem voltam és azt sem tudtam hogy új a telefonja, azt hittem még mindig olyan mint amilyen nekem van... és persze ezt nem a szemembe mondja, hanem a hátam mögött. Délelőtt óta teljesen ki vagyok akadva, mert én soha nem voltam olyan, még egy darab csokit sem vettem el soha kérdezés nélkül egész életemben... ráadásul még az esetről sem tudtam az ég világon semmit... felháborított az egész dolog, semmi bizonyítéka sincs, csak az alapján állapította meg hogy zavarban voltam amikor kérdezett róla. Jó hogy... bevitt egy terembe ahol ketten voltunk, és elkezdett faggatni, mint a rendőrségen. Alaptalanul gyanúsított meg az egyik olyan tanár, akivel eddig jóban voltam, szóval most nagyon ki vagyok akadva.
11 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Destiny015, Bella99, riri17, Beyla, MadHatter, Corby, MissLili, Im a SlaveForBritney, VampireBella, Black Hearth2
2013. január 18. 17:21 #3522
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.01.18. 16:57)
A fülembe jutott, hogy a technikatanár engem gyanúsít azzal, hogy elloptam az egyik legjobb barátnőm telefonját, amikor a közelben sem voltam és azt sem tudtam hogy új a telefonja, azt hittem még mindig olyan mint amilyen nekem van... és persze ezt nem a szemembe mondja, hanem a hátam mögött. Délelőtt óta teljesen ki vagyok akadva, mert én soha nem voltam olyan, még egy darab csokit sem vettem el soha kérdezés nélkül egész életemben... ráadásul még az esetről sem tudtam az ég világon semmit... felháborított az egész dolog, semmi bizonyítéka sincs, csak az alapján állapította meg hogy zavarban voltam amikor kérdezett róla. Jó hogy... bevitt egy terembe ahol ketten voltunk, és elkezdett faggatni, mint a rendőrségen. Alaptalanul gyanúsított meg az egyik olyan tanár, akivel eddig jóban voltam, szóval most nagyon ki vagyok akadva.


Az kemény... Szerintem azért a tanárod is elgondolkodhatna, hogy csak mert szimplán nem kedvel, nem kéne ilyenekkel gyanúsítani...

Amúgy azzal, hogy holnap szombat. Bár túl lennék végre az egész felvételin...
5 felhasználónak tetszik: riri17, Beyla, MadHatter, Im a SlaveForBritney, VampireBella
2013. január 19. 01:56 #3523
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Mivel van tele a tököm ma? Hát maradjunk annyiban, hogyha a közel jövőben vérvételre kell mennem, azt hiszem, hogy magamnak le tudom venni. Nem elég, hogy eltolta, rosszul szúrt meg, akkora duzzanat lett öt másodperc alatt a karom helyén, mint a Himalája. Aztán, amikor visszamentem, hogy ezmijez, akkor még engem b*sztak le, hogy nem jól szorítottam oda a vattát. Most komolyan, ezek szórakoznak velem? 110.gif Gyakorlott vérvételes vagyok, tavaly vagy havonta jártam vérvételre, és elkezdte nekem bemagyarázni, sőt kioktatni engem a vérvételről, mondván, hogy hogyan tanultam az iskolában. Na, akkor szakadt el a cérna, és közöltem a három kedves kollegínával, hogy mielőtt engem oktatnak ki, talán nyissanak ki egy szakkönyvet és nézzék meg, hogy milyen is a vérvétel protokollja. Semmilyen sterilitást nem tartottak be (nó gumikesztyű, ami a legfontosabb egyébként), a kedves vérvételes kiscsajszi meg fertőtlenítés után előszeretettel törölgette vattával a lefújt helyet. Hát ez köbö annyit ért, mint kakinak a pofon. Én kiakadtam gyerekek totálisan. Eddig sem rajongtam a magyar egészségügyért, de rohadna meg egyébként, hogy még én voltam a hibás, amiért ő elb*szta, de előszeretettel védekezett, hogy ő jól szúrt meg, nem tolta el, de előtte a másik 10-15 gyakorlott vérvételes hölgy tutira elrontotta. Sokkal jobban díjaztam volna, ha bevallja, hogy eltolta, mert megértettem volna. Elsőre én is biztos, hogy el fogom rontani a vérvételt, de hogy volt pofája ilyeneket mondani, hát én lementem hídba. ohmy.gif Esküszöm, inkább elveszem a vacutinert és a kémcsövet a kezéből, aztán leveszem magamnak, mert ettől még az is jobb lett volna. blink.gif Az elkövetkezendő száz évre elegem lett ezekből a "nagyon jó" szakemberekből. Gyakorolja magán, de engem hagyjon a retekbe!
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Corby, Appalache, Im a SlaveForBritney, VampireBella
2013. január 19. 08:53 #3524
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ma is kell iskolába mennem és hallgatnom az idegileg labilis szerbtanár papolását. dry.gif Semmi kedvem ott rohadni szombat délután, de legalább rövidített órák lesznek és az első pedig történelem.
5 felhasználónak tetszik: Corby, Beyla, MissLili, Im a SlaveForBritney, VampireBella
2013. január 19. 15:18 #3525
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Hogy anyám korán felkeltett. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, VampireBella
2013. január 19. 15:26 #3526
- törölt felhasználó -    
Ma jó korán keltem föl.Elmentünk Fótra,hogy megírjam a központit,hát annyira jó volt a hidegben sétálni.Annyira fázott az arcom,persze én nem vettem föl sapkát,mert be volt kötve a hajam.Az iskolába kerestük a nevemet,hogy melyik teremben írom meg a felvételit.Tömegnyomor volt.Na elkezdtük anyámmal keresni,nem találtuk.9:30-ra már az iskolában kellett ott lenünk és 10-kor kezdte meg.Majdnem 9:50-kor mentünk föl abba a terembe ahol meg kellett írnunk a központit dry.gif Akkor mi a francnak mondták,hogy már 9:30-ra már a suliban kell lennünk?Még 9:30 után is jöttek.Hál istennek túlestem rajta
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. január 19. 19:08 #3527
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.01.19. 01:56)
Mivel van tele a tököm ma? Hát maradjunk annyiban, hogyha a közel jövőben vérvételre kell mennem, azt hiszem, hogy magamnak le tudom venni. Nem elég, hogy eltolta, rosszul szúrt meg, akkora duzzanat lett öt másodperc alatt a karom helyén, mint a Himalája. Aztán, amikor visszamentem, hogy ezmijez, akkor még engem b*sztak le, hogy nem jól szorítottam oda a vattát. Most komolyan, ezek szórakoznak velem? 110.gif Gyakorlott vérvételes vagyok, tavaly vagy havonta jártam vérvételre, és elkezdte nekem bemagyarázni, sőt kioktatni engem a vérvételről, mondván, hogy hogyan tanultam az iskolában. Na, akkor szakadt el a cérna, és közöltem a három kedves kollegínával, hogy mielőtt engem oktatnak ki, talán nyissanak ki egy szakkönyvet és nézzék meg, hogy milyen is a vérvétel protokollja. Semmilyen sterilitást nem tartottak be (nó gumikesztyű, ami a legfontosabb egyébként), a kedves vérvételes kiscsajszi meg fertőtlenítés után előszeretettel törölgette vattával a lefújt helyet. Hát ez köbö annyit ért, mint kakinak a pofon. Én kiakadtam gyerekek totálisan. Eddig sem rajongtam a magyar egészségügyért, de rohadna meg egyébként, hogy még én voltam a hibás, amiért ő elb*szta, de előszeretettel védekezett, hogy ő jól szúrt meg, nem tolta el, de előtte a másik 10-15 gyakorlott vérvételes hölgy tutira elrontotta. Sokkal jobban díjaztam volna, ha bevallja, hogy eltolta, mert megértettem volna. Elsőre én is biztos, hogy el fogom rontani a vérvételt, de hogy volt pofája ilyeneket mondani, hát én lementem hídba. ohmy.gif Esküszöm, inkább elveszem a vacutinert és a kémcsövet a kezéből, aztán leveszem magamnak, mert ettől még az is jobb lett volna. blink.gif Az elkövetkezendő száz évre elegem lett ezekből a "nagyon jó" szakemberekből. Gyakorolja magán, de engem hagyjon a retekbe!

A mi városunkban is ugyanez a helyzet. Elmentem vérvételre, és egy fiatal csaj volt ott, aki azzal kezdte, hogy "jaj, de izgul, mert nem szereti a tűt meg a vért" ( 110.gif ), aztán lefertőtlenített, és nekiállt felkutatni a vénámat, de nem találta (mint kiderült, édesapám okos tanácsára se nem ettem, se nem ittam a procedúra előtt, ezért nem látszottak az ereim). Mikor végre valami kékséget észrevett, beszúrta a tűt, majd azt mondta "ajjaj, azt hiszem, eldurrant a vénád". Lenéztem, és tiszta lila volt a karom a hajlatnál. Alapból nem szeretem, ha szurkálnak, de akkor úgy kiakadtam, hogy ihaj. Kár, hogy nem vagyok nagypofás, biztos jól megmondtam volna neki a magamét. A másik karomat is megszúrta, aztán kivette, és azt mondta, "reménytelen, én ezt így nem tudom megcsinálni, gyere vissza holnap, majd más megcsinálja". Úgyhogy hazamentem egy bedurrant vénával, meg a másik karom is fájt, hogy jól megszúrta meg a tűvel még kutart ott belül is. Ráadásul mindkettőre vattát kellett szorítanom, úgy mentem az utcán, hát cseppet se néztem ki hülyén. Az ilyen nővéreket tepsivel vágnám arcon. Ha nem bírod a tűt, ne dolgozz egészségügyi pályán. dry.gif
ON:
Iszonyú rosszkedvű voltam egész nap, pedig névnapom van, és teljesen bunkón viselkedem anyummal, pedig nem érdemli meg. Szóval ja, magammal van tele a tököm. Meg a rohadt vizsgákkal. Forduljon fel, aki kitalálta a vizsgaidőszakot.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Im a SlaveForBritney, VampireBella
2013. január 20. 01:40 #3528
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Appalache @ 2013.01.19. 19:08)
A mi városunkban is ugyanez a helyzet. Elmentem vérvételre, és egy fiatal csaj volt ott, aki azzal kezdte, hogy "jaj, de izgul, mert nem szereti a tűt meg a vért" ( 110.gif ), aztán lefertőtlenített, és nekiállt felkutatni a vénámat, de nem találta (mint kiderült, édesapám okos tanácsára se nem ettem, se nem ittam a procedúra előtt, ezért nem látszottak az ereim). Mikor végre valami kékséget észrevett, beszúrta a tűt, majd azt mondta "ajjaj, azt hiszem, eldurrant a vénád". Lenéztem, és tiszta lila volt a karom a hajlatnál. Alapból nem szeretem, ha szurkálnak, de akkor úgy kiakadtam, hogy ihaj. Kár, hogy nem vagyok nagypofás, biztos jól megmondtam volna neki a magamét. A másik karomat is megszúrta, aztán kivette, és azt mondta, "reménytelen, én ezt így nem tudom megcsinálni, gyere vissza holnap, majd más megcsinálja". Úgyhogy hazamentem egy bedurrant vénával, meg a másik karom is fájt, hogy jól megszúrta meg a tűvel még kutart ott belül is. Ráadásul mindkettőre vattát kellett szorítanom, úgy mentem az utcán, hát cseppet se néztem ki hülyén. Az ilyen nővéreket tepsivel vágnám arcon. Ha nem bírod a tűt, ne dolgozz egészségügyi pályán.  dry.gif

Enni nem szabad a legtöbb laboros vizsgálatnál, viszont inni kell. Nekem tavaly rengetegszer azért volt csillagos értékem, mert állítólag nem ittam eleget, sőt a nagyokos "szakemberek" szerint állítólag azért nem látszódnak a vénák. Na, mondom, húsz emberke volt még előttem, hát magamba döntök egy fél literes flakon víznek a felét addig, amíg sorra kerülök, és megjegyzem még így sem találta a vénámat. Rögtön a bal karomat dugtam a pofázmánya alá, mert hát jobb kezes vagyok, így jobban szeretem, ha a balt szúrja meg. Ilyet szól, hát nem találja, amit én nem akartam elhinni, mert nekem a saját szemszögemből is kib*szta a szememet az a rohadt zöldes véna, de ő a másik karon akarja. Mondom, oké, legfeljebb kicsit olyan érzésem lesz, mintha izomlázam lenne. Na, persze, gondoltam én. Nagy nehezen talált valamit, megszúrta, levette az egy kémcsőnyi vért (de egyébként előtte a másik két nőt kérdezte meg, hogy melyik színű kupakosat vegye ki), aztán rátette a vattát, kimentem, meg akartam törölgetni, mert mindig úgy szoktam, aztán indulok az utamra, de úgy feldagadt a fél karom, hogy azt hittem trombózist kaptam. Na, akkor mentem vissza, és vontam kérdőre őket, hogy mégis mi a jó fenét műveltek velem, és akkor ráfogták a vattára, nem szorítottam oda. Erre a kijelentésre azt hittem, hogy a nyelvemet nyelem le keresztbe egyébként. Amúgy ugyanúgy jártam, mint ahogyan te - lett egy k*rva nagy lila folt a karomon, ami mára egész korrektül rendbe jött, de tegnap úgy fájt, hogy a ruha rajta volt. Én szerencsére nem jártam úgy, mint te, mert nagy nehezen levette, de, ha engem kérdezel, nekem is eldurrantotta a vénámat, és így keletkezett haematoma (vérömleny). Engem amúgy MRI-nél szurkáltak össze. Ott vénás injekcióval kellett beadni a kontrasztanyagot és az illetett nővérke vagy ötször megszúrta a vénámat mire be tudta adni. Ha valaki nem tud vénázni, akkor mi a rákért szurkál? Adja át a stafétabotot olyannak, aki rutinos ebben, abban meg igazad van, hogyha valaki nem bírja a tűt és a vért, akkor ne menjen eü-be. Én egyedül attól vagyok rosszul, ha engem szurkálnak meg az én vérem folyik, ha mást, akkor az nem igazán érdekel. Nálam egyébként nem kellett volna fél perc és mindegyiket elküldtem volna a büdös ühümmjébe, amikor elkezdte nekem bemagyarázni a baromságot. Tényleg, egy eü-snek nyilván nem fog feltűnni, hogy elb*szták. Irritáló egyébként, hogy az ember ezért a sz*r ellátásért fizeti a járulékait, komolyan. Egyébként a te esetedhez hozzászólva - hát én lehet, hogy képen töröltem volna a nőcit, viccen kívül. unsure.gif Nem vagyok azaz erőszakoskodó fajta, sőt egyáltalán nem vagyok híve, de minimum a elküldtem volna a helyedbe a jó édesanyukájába. Ilyet közölni... pofám leszakad...

On:

Az időjárással. Nappal olvad a hó, ami estére ráfagy az utakra, és kész is az ingyenes jégpálya. Egyébként nagyon hideg van, és szokásomhoz híven megint csak nagyon fázok.
5 felhasználónak tetszik: MissLili, Appalache, MadHatter, Im a SlaveForBritney, VampireBella
2013. január 20. 09:17 #3529
- törölt felhasználó -    
Hogy holnapra meg kell tanulni 2 oldalas német fogalmazást és péntekre elemeztük normálisan. :S És 2 jegyet kapunk rá..
2013. január 20. 09:44 #3530
- törölt felhasználó -    
A holnapi matek und angol felelésre. Félek nagyon... unsure.gif
2013. január 20. 18:15 #3531
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy képesek minden dogát egy nap íratni. blink.gif
2013. január 20. 18:18 #3532
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy holnap suli dry.gif
2013. január 20. 18:27 #3533
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Azzal, hogy nincsen telefonom pedig nagyon-nagyon-nagyon kéne!! reklamalo.gif
2013. január 20. 19:38 #3534
- törölt felhasználó -    
Holnap suli reklamalo.gif
Meg az utolsó 3 napban veszekedős korszakom volt.Azaz kiderültek az igazságok amiket titkoltak a barátaim sad.gif
2013. január 20. 19:42 #3535
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az éretlen, ostoba emberekkel. Fel nem foghatom, hogy néhányan hogyan lehetnek annyira sötétek és buták, mint az éjszaka. Tetszik az, amikor segíteni akarok, és a végén én jövök ki sz*rnak. Hát ez a legjobb érzés, komolyan!
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, MissLili, VampireBella
2013. január 20. 21:10 #3536
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Miért kell elrontani egy hard yaoi visual novel adaptációt egy lezáratlan animével??? MIÉRT?! wtf.gif
Ah. De azért jó volt, Keisuke meghalt, és az utolsó kép Shikiről meg Akiráról van... man_in_love.gif
2013. január 21. 13:25 #3537
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Megkaptuk az új órarendet, ami 100-szor sz*rabb, mint az előző félévi.. Meg ma bejelentette az angol tanár, hogy holnap felelünk egy bizonyos szövegből. Az egészben a legjobb, hogy az angol a legutolsó óra holnap. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, VampireBella, MissLili, liamvillaattila
2013. január 21. 19:39 #3538
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Érdekes, nekem mindig van valami bajom, nekem mindig kivan a tököm valamivel, de hát nem én lennék, ha nem lenne minden áldott nap min zsörtölődnöm.XD Ami ma kiverte a biztosítékot az a diákigazolvány volt. Mivel szeptembertől a tanulmányaimat a felső oktatásban kezdtem meg egy másik intézményben, így még abban a hónapban leadtam a diákigazolvány igénylő papírt a pénzzel együtt. Nos, hát azóta is várok rá. Ma lemásztam a tanulói titkársághoz, hogy adjanak egy új diákigazolványt helyettesítő papírt. Az hagyján, hogy b*nkó volt velem, mert mindig azok, nem igazán érdekelnek, aztán húsz perc után ilyet szól, hogy visszautasították a diákigazolvány kérésemet. Nézek rá, nézek rá, megkérdeztem tőle, hogy miért, természetesen még p*rasztabb stílusban hozzám vágta, hogy ő ezt nem tudja, neki nem kötelessége, sőt nem is akarja tudni. Na, akkor már kezdett szakadni a cérna, és megkérdeztem az illetett hölgyikétől, hogy mi a jó büdös Istenért ül a tanulói titkárságon, ha semmit sem tud? Fél órás procedúra után végre hajlandó volt kiadni azt a tetves papírt. Én nem tudom miért kell egy darab sz*rnak nézni az embert, pedig már nagy vagyok, nem kicsi, nem is gimnazista. Komolyan addig fogja csinálni míg egyszer tényleg el nem küldöm melegebb éghajlatra. Most, ha nem megyek le abba a retek kis helységbe, akkor szakállam is nőhetne a diákigazolványra várakozva. Hihetetlen! Egyrészt nem hiszem el, hogy ennyire nehéz kiállítani azt a kártyát, más részről meg nem tudom mit gondolnak egyesek, amikor úgy szólnak a másikhoz, mint a kutyához. Pedig nem voltam b*nkó, mert nem szokásom, mindig megadom mindenkinek a tiszteletet, de ez a fajta viselkedés már nálam is kezdte feszegetni a határokat. Nem vagyok kevesebb emberileg, csak azért, mert diák vagyok. Hát gyerekek, nem garantálom, hogy következőre nem fogom elküldeni a retekbe. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, VampireBella, MissLili, Black Hearth2
2013. január 21. 19:47 #3539
Bryanna
Bryanna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 24
Azonosító: 159263
Offline offline
anyámmal. utálom hogy a kis dolgokat így felfújja. jelen esetben a féléviről van szó, amit ma kaptam ki. igen én is tudom hogy szar lett, de kiabálással semmire nem megy, csak rajtam múlik tanulok e vagy se, ezzel aligha ér el valamit. de valahogy nemképes ezt felfogni... reklamalo.gif
2013. január 21. 19:56 #3540
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Azzal, hogy holnapra meg kell tanulni fizikából kilenc hosszú szabályt, és már fél órája tanulok de egy darabot nem bírok megjegyezni dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
540 oldal 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!