Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 24. 14:16 #3561
- törölt felhasználó -    
Ma írtam meg a fizika témazárót. Totális egyes lesz, de tényleg, pedig most tanultam is rá, erre tessék. Mikor megkaptam vagy jó három percig pislogni se pislogtam, nem értettem belőle semmit. Ráadásul, egyetlenegy feladat sikerült az utolsó, ami egy számítás volt, pedig azt soha nem tudtam. Illetve még azokkal a kedves emberekkel akik anélkül ítélkeznek felettem, hogy ismernének. Szeretném tisztázni, hogy 14 éves lány vagyok, nem állok az út szélén és nem fekszem össze mindenkivel, egyszóval, nem vagyok egy rib@nc. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, BichGirl
2013. január 24. 17:35 #3562
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bella99 @ 2013.01.23. 15:34)
Azzal, hogy a biológia tanárnőm hirtelenjében kitalálta, pikkelni fog rám. Ki is hívott feleltetni, közben minden egyes szavamba belekötött.  mellow.gif Nevetséges.


Nekünk a biológis/kémia tanárunk (ugyanaz) pont olyan, kihív valakit, aztán mindenre visszakérdez, hogy "Biztos vagy benne?!" aztán a felelő válaszol "Nem?!" erre ő, "de, jót mondtál!" (Amúgy jófej)


Hmm. amúgy a témához szólva, nekem ma azzal, volt bajom, hogy kémiából szerintem max. hármast írtam, ami elég rossz, tekintve, hogy mennyit tanultam rá...
Így tuti javítanom kell rá (már ha engedi...) mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Bella99
2013. január 24. 17:39 #3563
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
A felszínes emberekkel. Gondolok most azon belül a felszínes "rajongókra", akik alig tudnak valamit kedvencükről, még is szétistenítik őket.
9 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Beyla, nicol bellox, MadHatter, Bella99, MissLili, Blaze, itsjustme
2013. január 24. 19:00 #3564
- törölt felhasználó -    
A kib*szott utcákkal dry.gif Ma reggel mentem a suliba és a "legjobb" utcában elcsúsztam.De az még nem elég,hogy csúszik,de vannak ott olyan bolond.gif emberek,hogy télen kiöntik az útra vizet.Nem normálisok komolyan.Ülni meg menni nem tudtam,mert annyira fáj a s*ggem dry.gif Ma voltam a sebészeten,de hál istennek nem történt nagy baj,de 2 hétig nem tesizhetek
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. január 24. 19:03 #3565
Ameliaxx
Ameliaxx
új tag
 
StátuszI'm too weird to live but too much rare to die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 8
Azonosító: 192477
Offline offline
A fizika tanárral. Olyan erotikus a hangja hogy b@ssz@ a fülem -.-
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2013. január 24. 20:53 #3566
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Nekem az egyik osztálytársammal! Állandóan b@szt@tj@ a legjobb lány barátomat!
2013. január 26. 15:08 #3567
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy nem találom a GTA San Andreas-t,mert felszeretném telepíteni a számítógépre,de még a neten se találok dry.gif
2 felhasználónak tetszik: riri17, Im a SlaveForBritney
2013. január 26. 19:12 #3568
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Azzal, hogy az emberek az alapján ítélnek meg, amit mások mondanak rólam. És nem is próbálnak megismerni, hanem inkább a pletykákra hallgatnak, és elhiszik azt a sok baromságot, amiket azok mondanak, akikkel soha életembe nem voltam jóba. És nekem ez nagyon rosszul esik. Egy csomószor megkaptam már, hogy csalódtak bennem jó értelemben, mert rosszakat hallottak rólam.. blink.gif Bár igazából nem tudom milyen rosszakat hallhattak rólam... unsure.gif Meg azzal is, hogy mostanában egy csomó emberben csalódnom kellett. unsure.gif Kábé 5 'havernak' gondolt személyt veszítettem el 2 hónap leforgása alatt. ohmy.gif Csak azért, mert más suliba kerültünk, és belevitték őket a rosszba. Plusz még nagyon sokat kell tanulnom, egy hét alatt vagy 5 dogát írtunk, és ez nagyon megterhelő...néha már ahhoz sincs erőm tanulás után, hogy arrébb rakjak egy újságot...hétvégére kész roncs leszek. rolleyes.gif Remélem hétfőtől javulni fog a helyzet, és nem írunk ennyiből. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: MissLili, Im a SlaveForBritney, Beyla, Blaze, MadHatter, starxxx
2013. január 27. 16:52 #3569
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Jövőhéten valószínűleg angolból, töriből, biológiából és töriből témazáró dogát fogunk írni. reklamalo.gif cry.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. január 27. 16:54 #3570
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
A pályaválasztással és azzal, hogy már lassan itt a jelentkezés kezdetének időpontja. cray.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, nicol bellox
2013. január 27. 17:20 #3571
cukorbogyo
cukorbogyo
vampire heart
 
Státuszamikor nem tudod mit érzel ✓
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 7692
Csatolások: 953
Azonosító: 143757
Offline offline
Azzal hogy holnap suli, és hogy egy csomó dogámnak rossz jegye lesz, és olyan feladatokat rak bele a tanár amit nem is vettünk, nem is gyakoroltunk. dry.gif
2013. január 27. 17:23 #3572
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy a hétvége olyan gyorsan elrepült, holnap suli, és jön egy újabb szörnyűséges hét... Nem mintha pesszimistán szeretnék itt hozzáállni a dolgokhoz, de a jövő hét tömve van mindenféle dolgozatokkal, felelésekkel...
Csak jönne már a nyár!
2013. január 27. 17:40 #3573
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.01.27. 16:52)
Jövőhéten valószínűleg angolból, töriből, biológiából és töriből témazáró dogát fogunk írni. reklamalo.gif cry.gif

Csatlakozom hozzád, hisz nekem is dolgozat rengetegeim lesznek: immunológia, gyógyszertan, mikrobiológia (nem is kicsit részletesen), valamint most olvastam, hogy állítólag lesz valami dolgozat anatómiából, de valaki szerint latinból is. Headshot! wacko.gif Szóval mondhatni a sulival van ki nekem is a tököm!
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Beckie
2013. január 27. 17:42 #3574
Beckie
Beckie
⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅
 
StátuszA menyország szép hely, de a pokolban több az ismerős...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.27.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 343
Azonosító: 75146
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.01.27. 17:40)
Csatlakozom hozzád, hisz nekem is dolgozat rengetegeim lesznek: immunológia, gyógyszertan, mikrobiológia (nem is kicsit részletesen), valamint most olvastam, hogy állítólag lesz valami dolgozat anatómiából, de valaki szerint latinból is. Headshot! wacko.gif Szóval mondhatni a sulival van ki nekem is a tököm!

Csatlakozom! Másfél órája próbálom rávenni magam a tanulásra, eddig kevés eredménnyel.
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Beyla, Vampire Lady
2013. január 27. 20:01 #3575
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Ma el kellett mennem a rohadt unokatestvéreimhez. Nem hiszem el, hogy vannak ennyire idegesítő emberek a világon. Egyet bírok közölük, a kis krapekot... Szegény lányt a testvérei ütögetni meg nyomorgatni szokták... Az egyik még fojtogatta is.
Ráadásul annyira unalmas életük van. Bemegyek házba, és máris elfog a rosszullét. Komolyan, menekülni akarok onnan. Ha ott vagyok, úgy érzem, nekem is unalmas életem van, és a világnak semmi értelme sincs. mellow.gif
2013. január 28. 21:20 #3576
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Érzem... mélységes alázattal jelentem, hogy a nem létező tököm is kivan a mikrobiológiával. Én elhiszem, hogy ez nagyon fontos részét képezi a szakmánknak, de a jó büdös életbe, akkor ennyi erővel már az orvosira is járhatnék! ohmy.gif Már legszívesebben a fejemet az asztalba verdesném ettől a rengeteg latin nevezetű betegségektől - kezdve a streptococcusos megbetegedésektől át encephalitis féle betegségekig, és ebből van legalább 70!!! Istenem, miért büntetsz engem ennyire??? wacko.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter
2013. január 28. 21:33 #3577
- törölt felhasználó -    
Hát úgy az egész tanulással, már kezdek sokkot kapni tőle.. A némettanár begolyózott, annyi házit adott fel, ami egy napomat elvette. Kérdés: hogy tanuljak akkor más tantárgyra? Eleve semmi eszem a némethez, egyszerűen rühellem, erre még egy normális szótárt se találni sehol, meg állandóan guglizni kell, hogy milyen kötőszó után milyen szórend van, mert persze ez egyik könyvben sincs benne. Aztán még töri tételeket is ki kéne dolgoznom, amihez egy normális forrást se találok, meg az egyik füzetemet - ami talán a legjobban kéne - nagy valószínűséggel kidobtam, a könyv meg megint nulla segítség. Fizikából meg témazárót írunk, és kb. azt annyira értem, mint a matekot... semennyire. Azt is meg kéne értenem valahogy. A spanyol leckémmel is késésben vagyok, szombaton el kellett volna küldenem a tanáromnak, de természetesen még az sincs kész, szóval legszívesebben most fejbe lőném magam. ph34r.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Vampire Lady
2013. január 28. 21:36 #3578
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ma a hittantanárnővel. Utálom a (többnyire) elég durva homofób megjegyzéseit Freddie Mercury-ra. Olyan ízléstelen dolgokat hangoztat róla, hogy csak úgy pislogok néha. Például, hogy az, aki rajong érte az biztos a sátán vezérelte és hogy az identitása miatt nem volt értékes személy. De akkor megkérdezném, hogy mi is van azzal, hogy minden emberi élet értékes a maga módján?
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Im a SlaveForBritney, Beyla, Vampire Lady, MissLili, Blaze
2013. január 29. 15:26 #3579
- törölt felhasználó -    
az idióta osztálytársammal aki folyton csak a nyomi barátjáról tud beszélni dry.gif és már irtóra unom dry.gif
2013. január 29. 15:32 #3580
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy nem lehet úgy egy véleményed, hogy abba más bele ne kössön.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
540 oldal 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!