Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 26. 19:47 #3681
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.02.26. 19:03)
A mamám régen dajka néni volt és azt mondta hogy egyik ovisának érintő képernyős kamerás telefonja volt már ovis korába.Pedig a család nem él valami nagy gazdaságba. wink.gif

Ez az.Minek kell egy ovis gyereknek érintő képernyős telefon?Ezeket soha nem lehet megérteni dry.gif
On
Pár emberrel.Segélyen él az egyik lány az osztályunkból,cipőt csak a kínai üzletbe vehet,mert olcsó,jó persze megértem,de azt nem,hogy cigizik.Persze arra van pénz,de egy jobb cipőt nem vehet dry.gif Emlékeztet ami 2009-ben volt,mikor negyedikesek voltunk.1000 Ft-ot kellett beadni az egyik osztálytársamnak az anyjának vagyis tanárnak,mert a tanév végén kap valamilyen ékszert.Na az egyik osztálytársam nem hozott be pénzt,mert nincs.Ja,de az anyja hajfestékre meg cigire van pénz.Ezeket soha nem lehet megérteni rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, minibogárka
2013. február 27. 08:44 #3682
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy egyszerűen nem tudom mit csináljak egy bizonyos dologban..Mert bármit is teszek, úgyis nekem lesz rossz mellow.gif
2013. február 27. 09:18 #3683
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy most mi az, hogy Taylor Lautner-t felfüggesztették a Twitteren?! reklamalo.gif
2013. február 27. 19:37 #3684
- törölt felhasználó -    
Se Dunaújvárosban, se itt venyimen nincs víz, mert csőtörés van, vagy mi a franc..Komolyan nem tudom, hogy egy csőtörés miatt hogy lehet elcseszni egy város meg egy falu vízellátását.. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. február 27. 19:44 #3685
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (Nórii. SelFan. @ 2013.02.27. 09:18)
Azzal, hogy most mi az, hogy Taylor Lautner-t felfüggesztették a Twitteren?!  reklamalo.gif

Ezt nem a "Ma éppen minek örülsz?" című témába akartad írni? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: riri17, MadHatter, Breakout
2013. február 27. 19:49 #3686
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Mindjárt kiköhögöm a belemet, de megyek suliba, mivel nem akarok még többet hiányozni...[jujj, ilyet még sose mondtam. rohog.gif ] Meg már 2 napja nagyon retek kedvem van, de nem tudom miért...sleep.gif Plusz elegem van pár emberből.. dry.gif Azért, mert én normális ruhákba járok, és több ezer forintos cipőket hordok, azért még nem kell mindennek elmondani...az én szüleim se gazdagok, de Ők nem cigarettára vagy alkoholra költik a pénzüket..
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Breakout, minibogárka, MadHatter, Lilimooo
2013. február 27. 19:58 #3687
- törölt felhasználó -    
Egyre jobb és jobb lesz..-.- Most olvastam, hogy pénteken elzárják az Ercsi-Dunaújváros közti ivóvíz ellátást, mert valami izé nem fizetett..De nem vágom Nagyvenyimnek mi köze hozzá, mert az Ercsi-Dunaújváros nem érinti..o.O Meg az amúgy is péntektől lesz.. Szóval még mindig nem vágom miért nincs víz.:/
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. február 27. 20:15 #3688
- törölt felhasználó -    
Ma két elég nehéz tézét is írtam. Ráadásul egymás után is volt. Angol & Matek.. rolleyes.gif
2013. március 01. 18:09 #3689
- törölt felhasználó -    
A sok hülye öreg nyanyával a buszon. Reggel nem fértem föl mmiattuk. Nem tudom nekik miért olyan sietős. Hogy elsők legyenek a hentesnél vagy a zöldségesnél? Én elkések az iskolából, az le van sz*rva, nem? reklamalo.gif reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: Destiny015, Bad Girl40, riri17, minibogárka, VampireBella
2013. március 01. 18:14 #3690
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.03.01. 18:09)
A sok hülye öreg nyanyával a buszon. Reggel nem fértem föl mmiattuk. Nem tudom nekik miért olyan sietős. Hogy elsők legyenek a hentesnél vagy a zöldségesnél? Én elkések az iskolából, az le van sz*rva, nem?  reklamalo.gif  reklamalo.gif



rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 01. 18:17 #3691
- törölt felhasználó -    
Hogy a Starity nem enged megírni egy olyan cikket amit még senki nem írt meg !! Pedig rengeteget dolgoztam vele !
Ja meg drága unokatesóimmal és a nővérem hülye barátaival, a csajokkal az osztályba akik azt hiszik, hogy sexi-k de nem ! dry.gif
2013. március 01. 18:18 #3692
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseStar @ 2013.03.01. 18:14)
rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

elmondanád mit találsz te ezen olyan nagyon viccesnek? nekem nem volt az.. mad.gif
2013. március 01. 18:21 #3693
- törölt felhasználó -    
pár elég fura rokonomtól fáj a fejem,mert a drága ordítozott (megjegyzem,ez a rendes beszéde,komolyan ordítozva és szitkózva beszél reklamalo.gif ) hogy,én mindig ilyen csodás emberekkel vagyok körülvéve az sem lehet igaz. blink.gif
2013. március 01. 18:28 #3694
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.03.01. 18:18)
elmondanád mit találsz te ezen olyan nagyon viccesnek? nekem nem volt az.. mad.gif


Szerintem is vicces, de nem az, hogy ez történt veled, hanem a szóhasználatod, hogy "sok hülye nyanya" meg "Hogy elsők legyenek a hentesnél vagy a zöldségesnél?" Bocsi, de ezen én is szakadtam,(csak nem írtam le ezer smiley-val), és nem azon, hogy veled ez történt, hanem a szóhasználaton, illetve azon, hogy kábé velem is ez szokott lenni a tömött volánbuszon... dry.gif

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/92734-ma-eppen-mivel-van-tele-a-tokod/oldal/185/#ixzz2MJHlUCfD
2013. március 01. 18:29 #3695
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.01. 18:09)
A sok hülye öreg nyanyával a buszon. Reggel nem fértem föl mmiattuk. Nem tudom nekik miért olyan sietős. Hogy elsők legyenek a hentesnél vagy a zöldségesnél? Én elkések az iskolából, az le van sz*rva, nem?  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Imádok őket, főleg, amikor a csontos könyökükkel tolakodnak előre a buszon... dry.gif Persze mindig van nekik helyük.. rolleyes.gif

On:
Már második napja szúr a hasam, és tudom, hogy a dokinak nincs igaza és ez nem a helytelen táplálkozásom miatt van, mivel alig ettem valamit. De persze anyám nem vinne el dokihoz, és amikor tegnap panaszkodtam neki, leordított és iskolaundornak állította be a dolgot, pedig nagyon fájt, és még fájdalomcsillapítót is kellett bevennem.. unsure.gif
2013. március 01. 21:15 #3696
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de ha nem is az egyetlen lán, de kivételes lány ilyen problémával, de akkor is leírom. Egészen kiskoromtól kezdve, tényleg fiús lány voltam. Mindig szerettem apával boxot nézni, vagy verekedős, lövöldözős filmeket, és ez akkor sem változott mikor felmentem suliba, és nem meglepetés, hogy tényleg fiúk között éreztem jól magam. Hát, nem is ebből, de ebből kifolyólag borult ki nálam a bili. Meg kell mondjam, hogy egyszerűen nem értem, de őszintén. Azért, mert én sokat vagyok egy fiúval, akivel közös az ízlésünk, vagy egy másik, aki mellém ül irodalomra, ha a padtársam hiányzik, és akivel elmegyek büfébe, attól mi járunk?! Tényleg lehet, hogy én vagyok a full hülye, de azért mert x-y-nal megyek hazafelé, aki FIÚ, attól én járok vele, vagy szerelmes vagyok belé?! Ebből a nagy kavarásból van már tényleg nagyon elegem. Azért mert fiú-barátaim vannak, attól még nem vagyok r*banc, és nem járok hetente újjal. Én komolyan nem tudom felfogni. think.gif
5 felhasználónak tetszik: Destiny015, riri17, Lilimooo, Beyla, VampireBella
2013. március 02. 17:28 #3697
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy ma írtam egy cikket erre meg törölték.Azon reménykedtem,hogy megfog jelenni,erre nem.Persze Bieber-ről,az 1D-ről ... stb-ről állandóan írnak,amit én írtam azt meg nem fogadták el.Jó,persze sokan nem ismerik őt,de azért sokat szenvedtem vele dry.gif
2013. március 02. 18:48 #3698
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Azzal, hogy még mindig nem tudom felfogni, hogy néhány illetőnek mi köze van a magánéletemhez. Nem hiába hívják magánéletnek. Most mi közük van ahhoz, hogy kivel járok és, hogy kivel barátkozok.? Semmi.
A másik az, hogy egy nagyon jó barátnőmbe ismét csalódnom kellett...nem rég békültünk ki, és én egy csomó mindent elmondok neki, ő meg még aztse mondta el, hogy egy másik csajnál alszik, egy közös barátnőnknek meg elmondta, akivel azelőtt alig dumált. rolleyes.gif Egy másik csajjal meg most 'puszipajtások', holott azelőtt minden kvának elmondta..ha nagyon bunkó akarnék lenni, akkor most ezt az összes dolgot elmondanám annak a csajnak. De nem vagyok az, mivel még mindig szeretem, és fáj, hogy magasról le se sz*r. sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Breakout, Lilimooo, Patyó12, minibogárka, VampireBella
2013. március 02. 18:52 #3699
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.03.01. 18:09)
A sok hülye öreg nyanyával a buszon. Reggel nem fértem föl mmiattuk. Nem tudom nekik miért olyan sietős. Hogy elsők legyenek a hentesnél vagy a zöldségesnél? Én elkések az iskolából, az le van sz*rva, nem?  reklamalo.gif  reklamalo.gif

Én majd szeptembertől fogom megtudni,hogy 4 évig a nyanyák közt fogok utazni Pestre,Fótra vagy Vácra.A bátyám nagyon haragszik rájuk,hát nem csodálom dry.gif
2013. március 02. 19:27 #3700
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Nem szoktam foglalkozni az emberek véleményével, arról, hogy mit gondolnak rólam, de most komolyan kiakasztott, hogy valaki minek mond el engem az interneten. Oké, utáljon, elfogadom, sose voltunk valami hű de jóban, de amit mond rólam az nem igaz, ebben biztos vagyok. Ja, és állítom, hogy a szó jelentését se ismeri.
2 felhasználónak tetszik: minibogárka, VampireBella
540 oldal 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!