Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 02. 22:36 #3701
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Hogy ByeAlex megy Malmőbe. reklamalo.gif
2013. március 04. 18:34 #3702
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy ma reggel az anyámmal Vácra mentünk és még Őrbottyánba voltunk.Át mentünk az úton mire megszédültem.Na meg a vasútállomáson a nyanyákkal dry.gif Legtöbb ember aki utazott a vonaton mind nyanyák voltak
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. március 04. 21:03 #3703
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Azzal, hogy anyukám eltörte az hógömbömet amit a nővéremtől kaptam mikulásra dry.gif
2013. március 05. 15:27 #3704
- törölt felhasználó -    
Skrillex ment a sulirádióban, és én meg meg mertem jegyezni két agyhalott osztálytársnőm között, hogy ki az a barom aki képes azt hallgatni órákon át hogy 'my name is skrillex.' És egyből le lettem b*szva, mondván hogy akkor én is mondhatom hogy a Guns N' Roses szar. Végül is ők tényleg azért futottak be, mert tucatot játszottak, és semmi tehetségük nem volt, ezért csináltak végig két éves turnékat, ezért az egyik legsikeresebb banda a rocktörténelemben. Megint csak azt mondom, hogy nem kell mindenkinek tetsszen a zenéjük, de hogy rosszak lettek volna? Ember..

Aztán megint két osztálytársnőm, de mások. Folyton arról beszélnek, hogy kiköltöznek Amerikába, itt hagyják ezt a szemét Magyarországot, mert ott minden jó, és nem kell nyomorban élned, mert mindenki gazdag. Én csak a fejemet fogtam, és magamtól kérdeztem, hogy ezt most tényleg komolyan gondolják, vagy ennyire ostobák? Akárhova menekülsz, az élet ott sem lesz tökéletes és gondoktól mentes, hiába az agyondícsért USA. Az amit a filmekben látsz, közel sem az ami ott van. Imádom az osztályomat, de néhány embertől a falat kaparom.
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, riri17, Im a SlaveForBritney, Beyla, Lilimooo, itsjustme
2013. március 05. 17:00 #3705
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Mindig azokban bízok meg, akikben nem kellene. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. március 06. 22:37 #3706
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Ennek az oldalnak az IQ-bajnokaival. Szinte minden Selena, One Direction, Miley Cyrus cikknél belém kötnek az elvakult rajongók azért, mert egyszerűen véleményt nyilvánítok. Az meg már csak a ráadás, hogy írni se tudnak. Komolyan, milyen gyerek lehet az, aki a "látjátok" szót "látyátok"-nak írja... omg.gif
2013. március 07. 14:44 #3707
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.03.06. 22:37)
Ennek az oldalnak az IQ-bajnokaival. Szinte minden Selena, One Direction, Miley Cyrus cikknél belém kötnek az elvakult rajongók azért, mert egyszerűen véleményt nyilvánítok. Az meg már csak a ráadás, hogy írni se tudnak. Komolyan, milyen gyerek lehet az, aki a "látjátok" szót "látyátok"-nak írja... omg.gif

Nem áll szándékomban Selena, One Directon, vagy épp Cyrus rajongói mellé állni, mert én talán ugyanúgy lenézem őket mint te. De, már ne is haragudj, nem te vagy egy másik sztárnak az elvakult rajongója, aki beleköt abba (pl: belém), aki elmeri mondani a véleményét róla, ami esetleg néhány embernek nem tetszik??
A cikkhez:
A sok hülye okoskodó emberrel, aki anélkül pofázik be nekem, hogy ismerne. Az ilyennek ki tudnám tépni a nyelvét.
2013. március 07. 14:52 #3708
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nekem azzal hogy az anyám már megint rajtam tölti le a dühét. dry.gif
2013. március 07. 15:45 #3709
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.07. 14:44)
Nem áll szándékomban Selena, One Directon, vagy épp Cyrus rajongói mellé állni, mert én talán ugyanúgy lenézem őket mint te. De, már ne is haragudj, nem te vagy egy másik sztárnak az elvakult rajongója, aki beleköt abba (pl: belém), aki elmeri mondani a véleményét róla, ami esetleg néhány embernek nem tetszik?? 
A cikkhez:
A sok hülye okoskodó emberrel, aki anélkül pofázik be nekem, hogy ismerne. Az ilyennek ki tudnám tépni a nyelvét.

Nézd meg, én csak egyszer "kötöttem beléd", akkor sem egy olyan cikkben, ahol feltétlenül a kedvenceimről lett volna szó. Szóval ezt alaposan beszívtad. biggrin.gif Én rám meg mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy elvakult lennék. Igen, a kedvenceim nem véletlenül vannak a kedvenceim listájában, de képzeld, akármennyire is hihetetlen, képes vagyok elismerni a hibáikat. És már ezen az oldalon is több milliószor írtam a kedvenceimről negatív dolgokat. Szóval máskor ne vagdalózz olyan szavakkal, amiknek hozzám semmi közük sincsen.
Egyébként meg nem tudod, hogy most is ki kötött belém. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, riri17, MadHatter
2013. március 07. 15:57 #3710
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy tegnap nem mentem suliba,mert tegnap éjjel hánytam.Elmentünk délután az orvoshoz és majdnem 19-kor jöttünk haza mikor 17:45-kor kaptuk az időpontot dry.gif Én addig kint voltam,nem bírtam bent lenni a zárt légtérbe,pláne annyian voltak
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. március 07. 15:58 #3711
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.03.07. 15:45)
Nézd meg, én csak egyszer "kötöttem beléd", akkor sem egy olyan cikkben, ahol feltétlenül a kedvenceimről lett volna szó. Szóval ezt alaposan beszívtad. biggrin.gif Én rám meg mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy elvakult lennék. Igen, a kedvenceim nem véletlenül vannak a kedvenceim listájában, de képzeld, akármennyire is hihetetlen, képes vagyok elismerni a hibáikat. És már ezen az oldalon is több milliószor írtam a kedvenceimről negatív dolgokat. Szóval máskor ne vagdalózz olyan szavakkal, amiknek hozzám semmi közük sincsen.
Egyébként meg nem tudod, hogy mis is ki kötött belém. unsure.gif

Szerintem hagyjad, és ne reagálj a hozzászólásaira, ugyanis nekem múltkor olyan szép pocskondiázó levelet írt, hogy a röhögőgörcs tört rám. Akkor nem tudtam, hogy ki ő vagy micsoda ő, ismerjük e egyáltalán egymást vagy izé, de egyáltalán nem emlékeztem rá, de valami már rémlik, hogy egy vallási kérdésben nem értettünk teljesen egyet egymással. Hát b*szod, olyan privátot írt, hogyha esetleg mindezt a két szép szemembe mondta volna (de tudjuk, hogy az ilyenek interneten szeretnek csak szájhősködni), visszakézből kapta volna a p*fán verést, pedig én aztán nagyon rexálós, lassú, kis nyugodtka ember vagyok 100/70-es vérnyomással és 60-as pulzussal. Na, csak ezt le akartam írni neked, hisz minden alkalmat megragad, hogy itt mindenkibe belekössön, elnyomjon mindenkit, hisz a való életben ő az, aki az elnyomottak táborát erősíti. Sz*rd le, mert még ennél durvábbat fog reagálni. Viszont, ha így folytatja a kisasszony, akkor lehet, hogy szólni kéne az egyik moderátornak, hogy tegye helyre.

On - hogy ne csak offoljunk!XD

Mivel is van tele a tököm? Mondjuk úgy, hogy azzal, amit a gyakorlaton tapasztaltam. Olyan dolgokból van hiány az osztályokon, amitől az eszem megáll egyébként. Nagyjából harminc betegnek mértük a vérnyomást ketten az osztálytársammal hét teljes órán keresztül. Aztán csütörtököt mondott a digitális - mert miért is ne -, aztán mondtam, hogy jó nekem a higanyos elvén működő digitális szálas, sőt jobb is lenne. Ilyet szólnak nekem, hogy nincs fonendoszkóp az osztályon... hát én azt hittem, hogy ott szúrom le magamat. blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, riri17, MadHatter
2013. március 07. 16:04 #3712
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.03.07. 15:58)
Szerintem hagyjad, és ne reagálj a hozzászólásaira, ugyanis nekem múltkor olyan szép pocskondiázó levelet írt, hogy a röhögőgörcs tört rám. Akkor nem tudtam, hogy ki ő vagy micsoda ő, ismerjük e egyáltalán egymást vagy izé, de egyáltalán nem emlékeztem rá, de valami már rémlik, hogy egy vallási kérdésben nem értettünk teljesen egyet egymással. Hát b*szod, olyan privátot írt, hogyha esetleg mindezt a két szép szemembe mondta volna (de tudjuk, hogy az ilyenek interneten szeretnek csak szájhősködni), visszakézből kapta volna a p*fán verést, pedig én aztán nagyon rexálós, lassú, kis nyugodtka ember vagyok 100/70-es vérnyomással és 60-as pulzussal. Na, csak ezt le akartam írni neked, hisz minden alkalmat megragad, hogy itt mindenkibe belekössön, elnyomjon mindenkit, hisz a való életben ő az, aki az elnyomottak táborát erősíti. Sz*rd le, mert még ennél durvábbat fog reagálni. Viszont, ha így folytatja a kisasszony, akkor lehet, hogy szólni kéne az egyik moderátornak, hogy tegye helyre.
On - hogy ne csak offoljunk!XD
Mivel is van tele a tököm? Mondjuk úgy, hogy azzal, amit a gyakorlaton tapasztaltam. Olyan dolgokból van hiány az osztályokon, amitől az eszem megáll egyébként. Nagyjából harminc betegnek mértük a vérnyomást ketten az osztálytársammal hét teljes órán keresztül. Aztán csütörtököt mondott a digitális - mert miért is ne -, aztán mondtam, hogy jó nekem a higanyos elvén működő digitális szálas, sőt jobb is lenne. Ilyet szólnak nekem, hogy nincs fonendoszkóp az osztályon... hát én azt hittem, hogy ott szúrom le magamat. blink.gif

Hahh. biggrin.gif Kösz a tanácsot. beer.gif Ha most válaszoni fog, akkor töröltetni fogom a belém kötős hozzászólásait, illetve az én válaszaimat. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 07. 16:39 #3713
- törölt felhasználó -    
ja, és még azzal, hogy kifogyott a kedvenc körömlakkom..és csak holnap tudok újat venni sad.gif
2013. március 07. 17:14 #3714
- törölt felhasználó -    
A lehúzással, hogy egyeseknek túl vastag a képükön a bõr..
2013. március 07. 17:15 #3715
- törölt felhasználó -    
Minden idióta azon van kiakadva, hogy Steven Tylernek mekkora a szája. Mit számít az, hogy ha ilyen hang jön ki a torkán? Mindig a külsőségek, sosem az számít ami belül van.. rolleyes.gif It's 2013.
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, riri17, Lilimooo, MadHatter, itsjustme
2013. március 07. 18:10 #3716
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Magammal. Komolyan, csak én lehetek ennyire szerencsétlen..omg.gif Tegnap orraestem a mamuszomba, ma pedig szokásom szerint elvágtam az ujjamat. -.- De most nagyon durván, ömlött belőle a vér, kétszer kellett újrakötnöm, mert már átvérzett. Meg eléggé fáj is, fertőtlenítettem is, aminek brutális szaga van, most is azt szagolom, mivel az egész kezem olyan szagú. sleep.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, MadHatter, Im a SlaveForBritney
2013. március 07. 18:37 #3717
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Azzal, hogy holnap írunk németből, irodalomból, matekból és 6. órában pedig kémia TZ lesz. Frenetikus nem? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. március 08. 13:33 #3718
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ma osztályfőnökin följött az igazgató, mert a hülye tesitanárom, kitalálta, hogy tegnap én dobtam fejbe sárral. És hát én, az én stílusomban világosítottam föl őt az ellenkezőjéről. Szóval, mehetek a harmadik fegyelmimre ebben az évben, csak mert van egy fogyatékos tanárom, akinek hála ordítanom kellett az igazgatóval. K*rva jó.. Legalább tényleg én dobtam volna fejbe, akkor lenne értelme fegyelmire mennem..
2013. március 08. 13:48 #3719
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
A 30 év körüli gyökerekkel, akik a saját korosztályukban nem találnak senkit, ezért az én nyakamba másznak mert 16 éves vagyok és egyből azt hiszik hogy egy üresfejű, naiv liba vagyok. Szánalmas... dry.gif
2013. március 08. 13:59 #3720
- törölt felhasználó -    
Ja, és még azzal, hogy leesett a joghurt a földre, és tiszta joghurt a konyha, és ráadásul ennek köszönhetően nincs ebédem..
540 oldal 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!