Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 17. 13:10 #4001
- törölt felhasználó -    
Az egyik lány osztálytársam meglátta Madonnát ez egyik tinimagazinban, és felkiált: "Ez a vén k*rva nem tudja feldolgozni, hogy már öreg és szottyadt, ezért az interneten mutogatja a p*csáját." Mondhatom, rendesen kiakadtam. A POPKIRÁLYNŐ nem hiszem, hogy többet villant, mind bimbike, de persze az elfogadott és cuki. Madonna még túl az ötvenen is vonzó és igazi nő, bíbörke pedig gusztustalan már most. Plusz Madonnát nem a 10-16 évesek szeretik csak. Ezt persze el is mondtam, a sz*r pedig megint én voltam. Oké... vicc. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Hayley.5, WhiteRosee, Im a SlaveForBritney, riri17, ViviOsztCshőő, MadHatter, Ayame.01, Luckie, Kyra99, dijansalihu
2013. április 17. 15:57 #4002
- törölt felhasználó -    
Az emberekből.Amióta volt a Bostoni maratoni robbantás azóta az emberek azt hiszik főleg a magyarok,hogy a zsidók voltak.Na és?Ha valaki zsidó származású és ott volt az eseményen akkor ő csinálta ezt az egészet?Mert ezek szerint igen.Mikor hazajöttem a suliból rögtön megnéztem az interneten,hogy van valami hír a robbanásról,erre meg rámentem az egyik oldalra ahol már majdnem leszégyenítik magukat,de főleg az egyik embert,mert ő egy rabbi.Tehet ő róla?Nem... dry.gif Itt van az a cikk amit ma olvastam
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. április 17. 16:03 #4003
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem újabban - gondolom senki sem fog meglepődni - a magyar közegészségügyi ellátással. Az egy dolog, hogy a torok kenetem miatt nem mehetek gyakorlatra, mert valami baci van, így két hétig kiesek a pikszisből, de, ha a rendelés 13:30-ra van kiírva, akkor miért kell elkezdeni három órakor?! Ott ültem abban a szennyezett közegben, és szerintem több bacit szedtem össze az alatt a másfél óra alatt, mint amit a felírt antibiotikum ki tud belőlem irtani.
6 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Im a SlaveForBritney, ViviOsztCshőő, MadHatter, Jolie_77, Kyra99
2013. április 17. 19:07 #4004
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Nos a mai napom egyszerre jó és borzalmas is volt.
1. A mamám macskáját (akivel felnőttem) halálra verte a szomszéd és pár nap alatt elhunyt szegény. Ma kellett elaltatni, annyira szenvedett. Átszúrták a tüdejét, valószínűleg. És azon tűnődök ilyenkor, hogy lehet egy ártatlan állatot bántani? Múltkor megmérgezte és még sorolhatnám, mit tett szegény ellen.
2. A UPC szolgáltatásával. Ma cseréltük ki a digit, de a szerelő vagy 3 órán át szerencsétlenkedett. De legalább kedves volt és tényleg megcsinálta! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. április 17. 19:23 #4005
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2013.04.17. 19:07)
Nos a mai napom egyszerre jó és borzalmas is volt. 
1. A mamám macskáját (akivel felnőttem) halálra verte a szomszéd és pár nap alatt elhunyt szegény. Ma kellett elaltatni, annyira szenvedett. Átszúrták a tüdejét, valószínűleg. És azon tűnődök ilyenkor, hogy lehet egy ártatlan állatot bántani? Múltkor megmérgezte és még sorolhatnám, mit tett szegény ellen.
2. A UPC szolgáltatásával. Ma cseréltük ki a digit, de a szerelő vagy 3 órán át szerencsétlenkedett. De legalább kedves volt és tényleg megcsinálta! smileeee.gif

Jézusom, én a helyedbe azt a szomszédot élve elégetném, amiért szándékosan bántani mert egy állatot..
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Kyra99
2013. április 17. 20:37 #4006
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az irodalom tanárommal. Általános iskolában 5-ös voltam belőle egész végig, most meg alig vagyok 3-as. Az ok: egyszerűen nem tud lekötni, ahogy elmeséli az egészet. Olyan unalmasan tud fogalmazni, hogy már az egész irodalom füzetemet telefirkáltam unalmamban. Könyvből hiába tanulok, azt kell elmondani, amit ő mondott elkőző órán. Ráadásul múltkor kaptam egy 1-st házira, mikor ott sem voltam. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Kyra99
2013. április 17. 20:42 #4007
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.04.17. 20:37)
Az irodalom tanárommal. Általános iskolában 5-ös voltam belőle egész végig, most meg alig vagyok 3-as. Az ok: egyszerűen nem tud lekötni, ahogy elmeséli az egészet. Olyan unalmasan tud fogalmazni, hogy már az egész irodalom füzetemet telefirkáltam unalmamban. Könyvből hiába tanulok, azt kell elmondani, amit ő mondott elkőző órán. Ráadásul múltkor kaptam egy 1-st házira, mikor ott sem voltam. blink.gif

Én tavaly év végén majdnem megbuktam irodalomból és nyelvtanból,mert az a tanár egyetemi szinten tanított.De minek kell minket egyetemi szinten tanítani mikor még csak általános iskolába járunk?De szerencsére elment rolleyes.gif De azért jó tanár volt + még az is lehet,hogy rontottam az irodalom és nyelvtan jegyeimet tavaly,mert az egyik fiú osztálytársam mellé ültettek,hátul ültünk,de mindig hlyéskedtünk.Lehet,hogy ez volt,de én akkor sem értettem nála semmit pardon.gif
On
Ma egész nap fájt a kezem.Mozgatni úgy ahogy tudom,megfogni... fáj és ha még valamit megnyomok... Remélem holnap már nem fog fájni
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. április 18. 17:15 #4008
- törölt felhasználó -    
Ezzel a rohadt igazságtalan élettel, úgy, ahogy csak van. Tiszta szívemből utálok ilyet mondani, a panaszkodásról meg ne is beszéljünk. Tudom jól, hogy az élet nem sétagalopp, és szerintem az az alap, hogy nem kezdek el minden apró ostobaságért hisztizni és sorolhatnám még, hiszen még csak egy taknyos 14 éves vagyok. De én ezt egyszerűen nem tudom elhinni, és elfogadni. De miért? Miért a jó emberek mennek el mindig? Már 8 hónapja, hogy elment, de ez olyan kibszott igazságtalanság. A világ tele van pedofilokkal, drogosokkal, és egyéb börtöntöltelékekkel. Én nem kívánom senki halálát, és nem mondom, hogy ő tökéletes volt, mert számtalan hibája volt, de még is. MEGÉRDEMELTE, HOGY ÉLJEN! Senki ellen nem követett el embertelen bűnt, és mégis neki kellett elmennie?! Tudom jól, hogy itt az ideje elengedni, de ez mi, ha nem igazságtalanság?! Ezt nagyon sokan nem értik, és direkt fogalmaztam burkoltan, de rettenetesen fáj. Nem tudom elhinni, hogy az Isten (ezek után már azt is kétségbe vonom, hogy van-e) hagyja embertelenkedni a mai celebek, és "sztárok" nagy részét, akinek semmi tehetsége, és akik olyan dolgokat tettek, amire ember nem lenne képes, de őt nem hagyta élni?! Mégis mi ez, ha nem igazságtalanság?! Nagyon szeretlek, és soha nem felejtelek el! Rettenetesen hiányzol nekem! heart.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Destiny015, Breakout, Im a SlaveForBritney, Jolie_77, riri17, Kyra99, MadHatter
2013. április 18. 20:00 #4009
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem jelenleg a memóriakártyámmal. Most már így pár év eltelte után sziklaszilárdan meg vagyok győződve arról, hogy a Micro SD memóriakártyák egy kalap szamócát sem érnek. Már vagy ezredszerre kellett újraformázni, mert az a retek nem jó. Most beolvasta a gépem, és töltöm fel újra rá a zenéket. Ez röhej, hogy egy csomó pénzt fizettem érte anno, ráadásul Kingston, az egyik legjobb márka és egy kaki az egész. A Sonymba az M2-essel soha semmilyen problémám sem volt. Azt mindig olvasta a gép, az mindig működött ezzel ellentétben. úgyhogy dühömben szóltam anyunak, hogy rendeljen egy 4 gigásat, ezt meg kidobom a kukába. Nem hiszem el, hogy nem lehet olyat gyártani, ami tényleg bírja.
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter
2013. április 18. 20:09 #4010
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.04.18. 20:00)
Nekem jelenleg a memóriakártyámmal. Most már így pár év eltelte után sziklaszilárdan meg vagyok győződve arról, hogy a Micro SD memóriakártyák egy kalap szamócát sem érnek. Már vagy ezredszerre kellett újraformázni, mert az a retek nem jó. Most beolvasta a gépem, és töltöm fel újra rá a zenéket. Ez röhej, hogy egy csomó pénzt fizettem érte anno, ráadásul Kingston, az egyik legjobb márka és egy kaki az egész. A Sonymba az M2-essel soha semmilyen problémám sem volt. Azt mindig olvasta a gép, az mindig működött ezzel ellentétben. úgyhogy dühömben szóltam anyunak, hogy rendeljen egy 4 gigásat, ezt meg kidobom a kukába. Nem hiszem el, hogy nem lehet olyat gyártani, ami tényleg bírja.

Nekem is ez a bajom és nekem is Kingston.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 19. 17:02 #4011
- törölt felhasználó -    
Paula egy boci, de amit tud az tuti... (idegesítezareklámésmárhatszázszorláttamamainapon)
4 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, Jolie_77, Destiny015, MadHatter
2013. április 19. 17:04 #4012
- törölt felhasználó -    
Egy pár osztálytársammal!Idegesittőek bolond.gif
2 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, Destiny015
2013. április 19. 18:25 #4013
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy hiába van jó idő és hívnak fagyizni, nem mehetek, mert majd' megbolondulok a torokfájástól, és akkor végképp beteg lennék. Ja, meg azzal a drágalátos cipőmmel, ami már tavaly is megvolt, és még most is minden alkalommal kitöri a sarkam. Reménykedtem, hogy most már nem fogja..hát tévedtem. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, teamdelenax3
2013. április 19. 23:24 #4014
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Azzal, hogy mint gondolom már mindenki hallott róla hogy a Bostoni robbantók Csecsenek voltak, és pár igen okos amerikai összekeverte Csecsenföldet Csehországgal, ezért szerencsétlen cseheket elmondták mindennek omg.gif
1 felhasználónak tetszik: teamdelenax3
2013. április 20. 10:37 #4015
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát mondanom, hogy egyszerűen a jelenlegi életemmel, de azt hiszem most le tudom szűkíteni a kört "csak" a biológia érettségimre. dry.gif
2013. április 20. 10:57 #4016
Grétaaa12
Grétaaa12
visszatérő vendég
 
Státuszalkonyat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.25.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 196774
Offline offline
Idézet (imi @ 2008.12.03. 13:43)
Gondoltam nyitok egy témát,az elõzõ fórumon ahová jártam igencsak nagy sikere volt

a mai napon:
az értetlenséggel és a terrorizálással

Mindenel biggrin.gif xdd reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2013. április 20. 17:07 #4017
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Néhány tag nagyon unatkozik, és értelmetlen topikokat nyitogat, utána meg azon háborodik fel, hogy miért törölték azt. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 20. 17:19 #4018
- törölt felhasználó -    
Ez elég furi de ma semmivel!(szombat van , valószínű ezért)
2013. április 20. 18:45 #4019
- törölt felhasználó -    
Az egyik suliból 19.-ig kellett volna megjönnie az értesítésnek,hogy felvettek vagy sem.Hétfőtől péntekig vártam azt a rhadt levelet és még nem jött.Remélem hétfőn már megjön rolleyes.gif Csak nehogy az legyen mint a régi postás,egy héten csak 1-szer vagy 2-szer járt dry.gif
2013. április 20. 21:50 #4020
- törölt felhasználó -    
A kémia tanáromból ma rohadtul elegem lett!! reklamalo.gif
540 oldal 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!