Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 20. 21:52 #4021
- törölt felhasználó -    
A szemellenzős, rózsaszín felhőben úszkáló fanatikus fankislányokkal. Bár velük mindig tele van a nem létező tököm. mad.gif dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, ViviOsztCshőő, Minimanó94, Fan-ily6889, Jolie_77, dijansalihu, Sharpie
2013. április 21. 20:24 #4022
- törölt felhasználó -    
A következő héttel. Egyszerűen már előre tudom, milyen sz@r lesz.
2 felhasználónak tetszik: Destiny015, Black Horse
2013. április 21. 20:25 #4023
Black Horse
Black Horse
 
StátuszMegbocsátok, de nem felejtek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.12.
Hozzászólás: 552
Csatolások: 8
Azonosító: 199996
Offline offline
Azzal, hogy egy sz@ros médiaházira NEKEM kell költenem, hogy kinyomtassunk egy nyamvadt újságot, csak azért, hogy ne kapjak egyest... mad.gif
2013. április 21. 20:29 #4024
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Azzal, hogy holnap 2 TZ-t is írok -.-
2013. április 21. 21:07 #4025
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az élettel.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 22. 13:27 #4026
- törölt felhasználó -    
Kiültünk ma néhány osztálytársammal ebéd után, gondoltunk hülyülünk, aztán megkeressük az 1.b osztályt, aki majd a nyomdokainkba fog lépni később. Megdöbbentett az, hogy mi teljesen barátságosan szóltunk a kicsihez, ők pedig sértegetni, anyázni (!) kezdtek minket. Örülök, hogy a mi alsós tanárnőnk sosem engedte meg, hogy akár csak lehülyézzük a másikat, még negyedikben sem, mert olyat kaptunk volna érte, hogy a fal adta volna a másikat. Féltünk a felsősöktől, tiszteletben tartottuk őket annak idején, és eszükbe sem jutott, hogy az édesanyjukat sértegessük. Borzalmas, hogy a szülők mit meg nem engednek ma a gyerekeiknek... itthon kaptam is volna érte rendesen, ha anya megtudta volna, hogy így beszélek akár egy idősebbel, akár egy kortársammal.
11 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Charlotte Benning, Lilimooo, dijansalihu, Twilight6, Destiny015, Luckie, Beyla, Lady Suzy, Fan-ily6889, MadHatter
2013. április 22. 13:33 #4027
- törölt felhasználó -    
ZitaTwilight: Egyetértek. Hihetetlen, hogy a mai gyerekek milyen pofátlanok. De mit várunk, ha a szülők nem is nevelik őket otthon?

Én meg tegnap húztam fel magam majdnem. Jövök ki a SPARból, és ugye 20-as kell a kocsiba. Erre odajön egy nő, hogy nem tudnám-e az 50-esét felváltani. Mondom nem, mert nekem sincs apróm, és ez az egy húszasom van. Erre elkezdi, hogy akkor ötforintosokban odaadna nekem 20 forintot. Ismét tök nyugodtan, udvariasan mondtam neki, hogy nekem is csak ez az egy van, ami a kocsiban volt. Erre elkezdett nekem ott anyázni, hogy milyen bunkó vagyok, nem tudtam volna ám felváltani. Na, nem bírtam tovább, és visszaüvöltöttem neki, hogy fogja már fel, hogy nekem is csak ez van, ami a kocsiba kell. Hihetetlen, néha milyen tapló és gyökér emberekkel hoz össze a sors. De erre végre befogta.
Amúgy meg ott a kassza a SPAR-ban, ott felváltják neki, sőt, örülni szoktak az aprónak.
6 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Destiny015, Luckie, Beyla, Fan-ily6889, MadHatter
2013. április 22. 14:52 #4028
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 13:27)
Kiültünk ma néhány osztálytársammal ebéd után, gondoltunk hülyülünk, aztán megkeressük az 1.b osztályt, aki majd a nyomdokainkba fog lépni később. Megdöbbentett az, hogy mi teljesen barátságosan szóltunk a kicsihez, ők pedig sértegetni, anyázni (!) kezdtek minket. Örülök, hogy a mi alsós tanárnőnk sosem engedte meg, hogy akár csak lehülyézzük a másikat, még negyedikben sem, mert olyat kaptunk volna érte, hogy a fal adta volna a másikat. Féltünk a felsősöktől, tiszteletben tartottuk őket annak idején, és eszükbe sem jutott, hogy az édesanyjukat sértegessük. Borzalmas, hogy a szülők mit meg nem engednek ma a gyerekeiknek... itthon kaptam is volna érte rendesen, ha anya megtudta volna, hogy így beszélek akár egy idősebbel, akár egy kortársammal.


Ez nálunk is így van, elméletileg mi vagyunk a legidősebbek, de a kis alsósokat nem igazán zavarja, ugyanúgy beszólogatnak nekünk.
6 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Twilight6, Destiny015, Luckie, Beyla, MadHatter
2013. április 22. 14:58 #4029
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilimooo @ 2013.04.22. 14:52)
Ez nálunk is így van, elméletileg mi vagyunk a legidősebbek, de a kis alsósokat nem igazán zavarja, ugyanúgy beszólogatnak nekünk.

Nálunk azért nem mi vagyunk a legidősebbek, de sokkal nagyobbak vagyunk náluk. Korban és magasságban is (bár az nem igazán számít). Azt hiszik, milyen menők, mert a kapd be-t mutogatnak. A jelentését persze miért is ismernék?
5 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Charlotte Benning, Destiny015, Luckie, Beyla
2013. április 22. 15:01 #4030
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 14:58)
Nálunk azért nem mi vagyunk a legidősebbek, de sokkal nagyobbak vagyunk náluk. Korban és magasságban is (bár az nem igazán számít). Azt hiszik, milyen menők, mert a kapd be-t mutogatnak. A jelentését persze miért is ismernék?


Dehogy ismerik, múltkor olyasmit talált ki egy harmadikos, hogy mit akarunk/barátnőm mit akar vele csinálni, hogy jobb ha nem írom le. Ráadásul ezt a sztorit adta be a tanárnak! Szörnyűek, mikor én voltam alsós egyedül nővéremhez mertem odamenni, egyébként meg mikor a nyolcadikosok elmentek mellettem, még el is fordultam.
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Destiny015, Luckie, Beyla
2013. április 22. 15:03 #4031
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilimooo @ 2013.04.22. 15:01)
Dehogy ismerik, múltkor olyasmit talált ki egy harmadikos, hogy mit akarunk/barátnőm mit akar vele csinálni, hogy jobb ha nem írom le. Ráadásul ezt a sztorit adta be a tanárnak! Szörnyűek, mikor én voltam alsós egyedül nővéremhez mertem odamenni, egyébként meg mikor a nyolcadikosok elmentek mellettem, még el is fordultam.

Mi mindig magunk elé engedtük a nyolcadikosokat a sorban is. Még csak rájuk nézni is alig mertünk... Túl sokat megenged magának már ez a generáció.
5 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Destiny015, Luckie, Beyla, MadHatter
2013. április 22. 15:03 #4032
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 14:58)
Nálunk azért nem mi vagyunk a legidősebbek, de sokkal nagyobbak vagyunk náluk. Korban és magasságban is (bár az nem igazán számít). Azt hiszik, milyen menők, mert a kapd be-t mutogatnak. A jelentését persze miért is ismernék?


Egyszer idén mi is találkoztunk az elsősökkel és egyikük az első adandó alkalommal 'cs*csk* g*ci-nek' nevezte az osztályfőnökét. blink.gif Nem mondom, hogy nekem még nem hagyta el káromkodás a számat, de nem elsőben, és nem így. csak pislogtam, hogy ezt a szülei mégis hogy tűrik.

ON: Egyre közelebb a nyelvvizsga, és kezdek nagyon ideges lenni.
4 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Destiny015, Luckie, Beyla
2013. április 22. 15:04 #4033
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 15:03)
Mi mindig magunk elé engedtük a nyolcadikosokat a sorban is. Még csak rájuk nézni is alig mertünk... Túl sokat megenged magának már ez a generáció.


Az a baj, hogy otthon a "tisztelt szülő" tesz rá, mit csinál a gyerek. A tévéből, a netről tanulnak, azt hiszik, ez a menő viselkedés. Aztán majd ha felnőnek, és az ő gyerekeik is ilyenek lesznek, majd lesni fognak, hogy honnan tanulta a gyerek az adott viselkedést.
4 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Destiny015, Luckie, Beyla
2013. április 22. 15:04 #4034
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 13:27)
Kiültünk ma néhány osztálytársammal ebéd után, gondoltunk hülyülünk, aztán megkeressük az 1.b osztályt, aki majd a nyomdokainkba fog lépni később. Megdöbbentett az, hogy mi teljesen barátságosan szóltunk a kicsihez, ők pedig sértegetni, anyázni (!) kezdtek minket. Örülök, hogy a mi alsós tanárnőnk sosem engedte meg, hogy akár csak lehülyézzük a másikat, még negyedikben sem, mert olyat kaptunk volna érte, hogy a fal adta volna a másikat. Féltünk a felsősöktől, tiszteletben tartottuk őket annak idején, és eszükbe sem jutott, hogy az édesanyjukat sértegessük. Borzalmas, hogy a szülők mit meg nem engednek ma a gyerekeiknek... itthon kaptam is volna érte rendesen, ha anya megtudta volna, hogy így beszélek akár egy idősebbel, akár egy kortársammal.

Nálunk is az ilyen kisgyerekek beszólogatnak az osztálytársaimnak. De olyanokat mondanak hogy: hülyék vagytok meg dögöljetek meg. De szokták ennél csúnyábbat mondani.
2013. április 22. 15:06 #4035
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.22. 15:04)
Az a baj, hogy otthon a "tisztelt szülő" tesz rá, mit csinál a gyerek. A tévéből, a netről tanulnak, azt hiszik, ez a menő viselkedés. Aztán majd ha felnőnek, és az ő gyerekeik is ilyenek lesznek, majd lesni fognak, hogy honnan tanulta a gyerek az adott viselkedést.

Egyébként általában ezeket a káromkodásokat is a szülőktől tanulják. Az én szüleim mindig vigyáztak arra, hogy előttem ne ejtsenek semmi olyat ki, ami esetleg megragadhat. Persze, nem mondom, hogy néha nem hagyta el a szájukat egy-két keresetlen szó, de foglalkoztak azzal, hogy ne tanuljam el.
4 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Charlotte Benning, Luckie, Beyla
2013. április 22. 15:08 #4036
- törölt felhasználó -    
Justin és Selena párkapcsolatától van tele a nem létező tököm.Már megint cikkek sorozata fog róluk szólni. 110.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Charlotte Benning, Beyla
2013. április 22. 15:14 #4037
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 15:06)
Egyébként általában ezeket a káromkodásokat is a szülőktől tanulják. Az én szüleim mindig vigyáztak arra, hogy előttem ne ejtsenek semmi olyat ki, ami esetleg megragadhat. Persze, nem mondom, hogy néha nem hagyta el a szájukat egy-két keresetlen szó, de foglalkoztak azzal, hogy ne tanuljam el.


Ez meg a másik. De elég az ilyen Éden Hotelt meg Valóvilágot megnézni. Tele van káromkodással, ócsárolással, anyázással. És ez a főműsor.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla
2013. április 22. 17:42 #4038
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 13:27)
Kiültünk ma néhány osztálytársammal ebéd után, gondoltunk hülyülünk, aztán megkeressük az 1.b osztályt, aki majd a nyomdokainkba fog lépni később. Megdöbbentett az, hogy mi teljesen barátságosan szóltunk a kicsihez, ők pedig sértegetni, anyázni (!) kezdtek minket. Örülök, hogy a mi alsós tanárnőnk sosem engedte meg, hogy akár csak lehülyézzük a másikat, még negyedikben sem, mert olyat kaptunk volna érte, hogy a fal adta volna a másikat. Féltünk a felsősöktől, tiszteletben tartottuk őket annak idején, és eszükbe sem jutott, hogy az édesanyjukat sértegessük. Borzalmas, hogy a szülők mit meg nem engednek ma a gyerekeiknek... itthon kaptam is volna érte rendesen, ha anya megtudta volna, hogy így beszélek akár egy idősebbel, akár egy kortársammal.

Nálunk egy 5.-es lány szokott bejönni a tesiórára.Mondták már páran,hogy mikor mi voltunk 5.-esek nem mertünk bemenni az akkori 8.-osok tesiórájára.Jó persze nincs semmi bajunk vele,de azért... rolleyes.gif Na meg a suli öltözködés.Ha valaki kifesti a szemét vagy a körmét szaktanárit adnak vagy nem.Egyik osztálytársamnak az ofő asszem beírt valamit az ellenőrzőjébe,mert kifestett körömmel ment suliba.Ja,de ha egy 6.-os kifesti magát gondolom annak nem írnak be,hát minek is rolleyes.gif És még van egy lány aki "hű,de menő vagyok",6.-os és úgy öltözködik.Hetedikes voltam mikor kaptam egy magassarkú csizmát,ő még csak 6.-os,de már magassarkú cipőbe jár
3 felhasználónak tetszik: Destiny015, Luckie, Beyla
2013. április 22. 17:47 #4039
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Hogy elkezdödött a hét és a rohadt töri tanár direkt szivat mad.gif reklamalo.gif wtf.gif
2013. április 22. 18:08 #4040
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 14:58)
Nálunk azért nem mi vagyunk a legidősebbek, de sokkal nagyobbak vagyunk náluk. Korban és magasságban is (bár az nem igazán számít). Azt hiszik, milyen menők, mert a kapd be-t mutogatnak. A jelentését persze miért is ismernék?

Nekünk meg az egyik elsős(!!) kislány mondta, hogy idézem: "Utálom a tesit! Olyan, mint a f*sz! És a f*szt utálom!
Ezen én totál kiakadtam, hogy azért mégis egy elsős kislányról beszélünk, aki az eddigi tanévben mindenki szeme fénye volt, de engem ezzel a mondatával kiborított. Ráadásul azt se tudja, hogy mit jelent az a f betűs szó, ha tudná, nem mondta volna ki.
2 felhasználónak tetszik: Destiny015, Beyla
540 oldal 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!